Интимност на работното място?

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Интимност на работното място?

Писане by Divz on Сря 7 Апр 2010 - 14:11

За такъв тип ситуации и отношения здравият ми разум винаги крещи "Недей! Това е много, много лоша идея!" Но пък кой ли го слуша него горкия... Very Happy
Divz

Брой мнения : 1258
Възраст : 30
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Писане by Ihina on Чет 8 Апр 2010 - 23:07

Е, моят определено не ме послуша и "уйде коню у реката!", барабар със сърцето ми, което биде пленено Kiss
Ihina

Брой мнения : 858
Възраст : 36

Писане by Shelly on Пет 23 Апр 2010 - 13:34

Аз си имам и доводи За и доводи Против. Като принцип съм против, но пък това е един от принципите ми, които лесно нарушавам - слаб човек съм, какво да се прави
Shelly

Брой мнения : 1191
Местожителство : Пловдив

Писане by cool mama on Сря 2 Фев 2011 - 10:29

С мойта жена се запознахме на работното място, бяхме в различни отдели ии аз буквално я преследвах! Беше много сладко, но наистина пречи на работата, специално на мен ми пречеше...

Последната промяна е направена от cool mama на Сря 11 Май 2011 - 18:00; мнението е било променяно общо 1 път
cool mama

Брой мнения : 387
Възраст : 33

Писане by Ins@ane on Пет 4 Фев 2011 - 0:24

Ако за "работно място" приема училището, честно казано няма кой с какво да ме впечатли особено. Ученичките масово не са мой тип, а и плюс това са разгонени хетеро, а учителките са твърде стари за вкуса ми, а по-младите, омъжени.
Тъй че заключението ми е: интимност на работното място няма
Ins@ane

Брой мнения : 189
Възраст : 24

Писане by covington on Пет 4 Фев 2011 - 22:32

Айде да мръдна малко от форума с игрите... за спорт поне : )

С такава ситуация личен опит (още) нямам. За щастие май. Защото както се познавам и знам що за прерия ми трябва като лично пространство, плюс добавения неизбежен стрес от работата... Теоретично обосновано предполагам, че много бързо ще прегори фитилът.
За разлика от опит обаче наблюдения имам доволно много и те само потвърждават тезата, че идеята не е много добра. Едни напускания спонтанни, едни разтегнати мълчания - кошмари на квадрати. Но пък предполагам, че има много случаи, в които си струва да се опита. Късмет на всички, които имат живи хора около себе си на работа ;Р

Иначе темата ме накара да се замисля за нещо, което е малко оф-топик, ама айде карай. От трите ми досегашни работни места две от позициите съм ги приела, защото някой в екипа ме е накарал да погледна втори път. При това с ръка на сърцето мога да кажа, че не е било на база "бе надявам се да ни се падне да караме overtime заедно", просто жените са ми направили впечатление и съм решила, че работата покрай тях може да е с една идея по-приятна. Имайки предвид, че в единия случай беше брутално грешна преценката, и аз все още търся логиката на решението Very Happy
covington

Брой мнения : 1254

Писане by Roshko on Нед 22 Май 2011 - 17:28

не знам дали съм против или не, но с мойта работа никакъв шанс, брандирам автомобили, и работя предимно в авто къщи и сервизи, а там са само мъже, в офиса са само жени (омъжени с деца) Wink
така накратко казано няма какво да ме изкуши на работното място освен някоя мацка по улиците до като аз се въртя около поредния автомобил Cool
Roshko

Брой мнения : 9

Писане by Light power on Нед 22 Май 2011 - 23:00

О, доста противоречив въпрос за мен... От една страна си казвам, че не е правилно да смесвам работата с удоволствието, а от друга - умирам си да флиртувам с някоя готина колежка. Само при мисълта, че мога да я сваля на обществено, официално или работно място и това прави желанието ми още по-силно и несдържано. И тогава през главата ми минават безброй мръсни помисли, като класическата е да я любя страстно и вихрено върху някое бюро и тя да ми се моли за още и още... Kiss Не знам как да се овладея в такава ситуация, след като около мен се разхождат само жени с дълбоки деколтета..Работила съм на много места, но до сега не съм си позволявала да се развихрям с колежка, все пак съм се държала сдържано, но какво ми е в главата..хаха само един Господ знае. Smile
Light power

Брой мнения : 245

Писане by sonnyL on Пон 23 Май 2011 - 10:04

Интимност, защо пък не? Smile Работно място...е, и , въпрос на география, а след раздяла , ако има винаги можеш да наблюдаваш развитието
sonnyL

Брой мнения : 49
Местожителство : sofiq

Писане by ???? on Пон 23 Май 2011 - 21:08

Хората са казали: " Където си вадиш хляба ,не си вади оная работа "

и са прави Wink

????
Гост

Писане by Light power on Сря 25 Май 2011 - 17:13

girl4e написа:

Хората са казали: " Където си вадиш хляба ,не си вади оная работа "

и са прави Wink

Very Happy Итнересно... Very Happy
Light power

Брой мнения : 245

Писане by ???? on Чет 23 Май 2013 - 21:51

Твърдо не! Може да се срещнете в някой гей бар или чрез общи познати някъде, но не и на работното място. Говоря от опит.

Атлетична фигура, интелект, много добро възпитание, изключителна харизма, зрялост, прекрасен вкус на обличане (спортни дрехи)....а дали е..."странни" погледи, предположения, усещания....НО в ситуацията подчинен - висшестоящ....честито на печелившите....необходими са воля и самоконтрол...може би....

И все пак понякога човек има чувството, че е попаднал в Лесболенд: татуси, пиърсинги, прически тип полуобръсната глава, манекенски походки, тяло, говорещо за часове прекарани във фитнес залата, похотливи погледи...
Понякога е нужен може би свръхсамоконтрол....

????
Гост

Писане by Lisa Rowe on Съб 20 Юли 2013 - 22:38

Тц, тц... предният пост все едно описа мен. Very Happy
Иначе и аз по-скоро поддържам тезата, че не трябва да забъркваме лични и интимни отношения в работата си. На мен това ми е един вид принцип. Както в по-горен коментар беше споменато, не би ми било приятно да виждам този човек всеки ден, ако нещата не се получат. А ако пък се получат... цял ден прекаран с един човек на работа и извън работа би охладнил интереса ми към дадения човек много бързо, предполагам.
Ако става въпрос за някаква прищявка или мимолетно привличане, хубаво е човек да прояви малко самоконтрол в ситуацията. НО ПЪК.. винаги има изключения и ако нещата са по-сериозни, защо пък заради принципите си да си поставяме бариери и да пречим на съдбата, хах. Smile
Lisa Rowe

Брой мнения : 265
Местожителство : Пловдив

Писане by angry_girl on Пон 29 Юли 2013 - 23:22

Интересна тема...Работя с млади колеги и колежки,повечето от които са доста симпатични и провокират интереса ми Cool. С едно от момичетата излизах,но за кратко-то беше една ревност....От тогава съм казала НЕ на подобни връзки (поне за мен). Но това не ми пречи да флиртувам,това даже помага в работата - по-лесно се работи, напрежението пада... Лошото е, че понякога се отпускам малко повече и прехвърлям това и върху клиентите...А те също са млади Smile А едно от правилата на фирмата е да не сваляме клиентите,но как да се случи това? Та да не бягам от темата Rolling Eyes  След първия път не ми се иска пак да се опарвам на работното място,но напоследък май съм тръгнала точно натам....
angry_girl

Брой мнения : 36
Възраст : 29
Местожителство : Sofia

Писане by boginqta_ on Сря 31 Юли 2013 - 12:40

мене ми се случи тази зима. продължи четири месеца флирта ни, тя винаги е казвала че няма бъдеще, а и си беше така понеже тя беше с друга от много години...но все пак мога да кажа, че имаше нещо много истинско във всичко това, и че до сега не съм обичала друга жена така. тя беше и все още е специална в сърцето ми. за първи път успях да съчетая личния с професионалния живот и спрямо ситуацията беше доста трудно, бях лудо влюбена , а и тя ме провокираше на всякъде по всяко време...така де, липсва ми. дали пак ще се видим тази зима или някога въобще не знам. след като си заминах от там се чувахме повече от месец нон стоп....уж била осъзнала , че е влюбена и тя, но все пак се ожени за приятелката си. на 2ри май. и така от тогава все по малко и рядко се чуваме и тя се промени....но никога никога няма да забравя това момиче.
boginqta_

Брой мнения : 147
Възраст : 31
Местожителство : La Palud sur Verdon, PACA, France

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото