Има ли абитуриентки тук ?

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Има ли абитуриентки тук ?

Писане by Yva7 on Сря 9 Май 2012 - 16:08

bounce
Всъщност очаквам някой да разкаже някоя интересна случка от неговата абитуриенска... бихте ли я повторили тази вечер... дайте малко подробности как мина,нещо втора вечер(някакви приключения)? Very Happy
Yva7

Брой мнения : 19
Възраст : 24
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Re: Има ли абитуриентки тук ?

Писане by Гост on Сря 9 Май 2012 - 19:11

Що, каниш ли ни? Very Happy
Абитуриентската ми вечер беше доста безлична. Като се изключи факта, че поне бях облечена така, както исках и не позволих да ми навлекат ламета, сатени, воали и други лайна...
Абсолвентската беше доста по-прилична като изпълнение.
Като цяло, не разбирам смисъла на целия този шум, клаксони, кринолини и букли и напиване като прасета и всичкото по повод завършването на една гимназия - без да омаловажавам събитието, ъф корс! :Д
Аз обичам качествения купон - целогодишно, постоянно и без необходимост от специален повод. Smile

Гост
Гост

Писане by Yva7 on Чет 10 Май 2012 - 11:55

"Много шум за нищо" ... и аз не съм привърженик на тези събития,просто искам някой да разкаже запомнящ (излагащ) момента,за да се посмеем Very Happy винаги има такива... Купона се очаква на втората вечер,все пак не трябва да се излагаме пред учителите,нека ни запомнят с добро Smile
Yva7

Писане by ???? on Чет 10 Май 2012 - 12:21

.

Последната промяна е направена от timmermans14 на Пон 13 Авг 2012 - 19:01; мнението е било променяно общо 1 път

????
Гост

Писане by Magnolia on Чет 10 Май 2012 - 12:36

О, и други абитуриентки ли има? Сефте да не съм най-малкото, радвам се Smile
Моят бал е на 25-ти. После ще разказвам, живот и здраве. ;D Не съм се заразвълнувала особено, матурите и изпитите са ми по-важни, не че съм се изкъртила от учене, само вися по разни форуми... :х А на втора бална няма да ходя, прекалено много не си харесвам класа, за да се събирам с тях и след завършването. xD

Magnolia

Брой мнения : 282
Местожителство : Utopia

Писане by Неактивен on Чет 10 Май 2012 - 14:56

@timmermans14 и аз не отидох. Не бях сърдита, но не намерих смисъл, а нямах и стимул. Преспах в едно хотелче извън града и на следващия ден се прибрах вкъщи.
Неактивен

Брой мнения : 103

Писане by ida on Чет 10 Май 2012 - 17:09

Моя не беше нищо особено. Дет се вика "и по-хубави сме ги виждали, и по-грозни сме ги е*али". Smile
ida

Брой мнения : 223

Писане by Yva7 on Чет 10 Май 2012 - 17:57

Оооо разбира се, че матурите и кандидат-студентските изпити са по важни...но дори да не харесваш класа си е хубаво да отидеш,да отпразнувате завършването,5-те дълги години.За последно да по тормозиш учителите Very Happy и тем подобни бъдещи изцепки Smile
Yva7

Писане by ida on Чет 10 Май 2012 - 19:02

Оо, сетих се нещо епично, с най-омразната ми даскалка, след като се напихме, си ревахме на рамената и си обяснявахме как ще си липсваме. Беше сладко.
ida

Брой мнения : 223

Писане by blue_eyes on Чет 10 Май 2012 - 20:27

Хубава тема за първи пост...... Ми моят бал беше така да се каже доста пъстроцветен. Имаше си и тук там някоя сълзичка ,много смях, доза нервност, удовлетворение, че се разделям с някои гадове Twisted Evil но и много мъчно за приятелите ми от класа които се пръснаха по света...... така,а за сконфузна ситуация се сещам как вече няколко часа неспирам да танцувам.И както си се кълча с токчетата и ооооооохххххх някаква адска болка в ходилото ми и почти влачейки си единя крак успях да седна,и събувам аз обувкатаа, и ше припадна вече като гледам, как безименния ми пръст е отгоре над средния и аз го връщам на мястото му, а той мръсника след малко пак си се връща в старата позиция А аз вече изтормозена от болка се обаждам на бащата и съобщавам, че съм си счупила пръстчето....(наистина си го мислех!) и трябва да ме кара на болница. Добре че той е по-здраво мислещ и ме успокои като обясни на щерка си ,че просто и се сханало въпросното пръстче...... Neutral
blue_eyes

Брой мнения : 34

Писане by Raya on Чет 10 Май 2012 - 21:41

Хихихихихи, интересна тема, имайки предвид, че въпросното събитие ми се случи съвсем скоро ;дд... Стартирам с това, че нашите абсолютно ме подкрепиха в идеята ми да не обличам стандартна рокля..интересното е, че по принцип харесвам да нося разни шаренки екстравагантни роклички, но на бала си се представях по-скоро с елегантен примерно бял костюм ;дд...така и стана...Не съм влагала излишни емоции и нерви покрай въпросното събитие..по-скоро нервите ми бяха насочени в друга сфера (по това време имах връзка с едно момиче от съседния клас ;дд)...Подобаващо весело си изкарах, както всички предходни излизанки с класа ми...Като нещо по-така ...хахаха...наложи се класната да разбере за сексуалната ми ориентация по доста брутален начин Very Happy Kiss bounce
Raya

Брой мнения : 9
Възраст : 25
Местожителство : Sofia

Писане by Yva7 on Чет 10 Май 2012 - 23:23

Raya написа: ...хахаха...наложи се класната да разбере за сексуалната ми ориентация по доста брутален начин Very Happy Kiss bounce

Е,еее ... на най-интересното спря Very Happy
Yva7

Писане by БлатнаФея on Пет 11 Май 2012 - 9:47

За съжаление, има още малко докато стана абитуриентка... Просто ми се завършва, не за друго.
За бала си нищо особено не искам. Не държа на натруфени рокли, професионален грим и всякакви такива щуротии. Може би ще съм с рокля, но ще гледам да е по-семпла и да не разори наш`те. А надолу - с кецове. Не, че се правя на бунтарка, просто ми харесва идеята. А и бих искала да мога да танцувам. Разбира се, това при положение, че не отидем в някоя чалготека...
И не искам да каня много роднини. Даже, ако може, хич. И бих искала да си имам дама на бала, но... да не ставам прекалено нахална.
БлатнаФея

Брой мнения : 580

Писане by Raya on Пет 11 Май 2012 - 12:11

БлатнаФея написа:. И бих искала да си имам дама на бала, но... да не ставам прекалено нахална.

Аз също бях с дама, което доста разсърди съученичките ми, тъй като нали се сещаш къде отиде главното внимание на "публиката"... хахахаххахах... Ужас!
Raya

Брой мнения : 9
Възраст : 25
Местожителство : Sofia

Писане by rednviolet on Пет 11 Май 2012 - 22:12

Всяка година, като идва май месец и ми се плаче, докато не свърши юни. Всички тези клаксони, викове, рокли, фусти, пияни, псуващи хора са голяма изгъзица. Хубаво е, че завършват, но повечето си прекаляват. После идва великата носталгия...
rednviolet

Брой мнения : 60

Писане by Letmeloveyou on Съб 12 Май 2012 - 12:36

Еха хубава темичка.Моят бал е на 24 май.А днес станах със един от най-лошите си махмурлуци Very Happy.Снощи имахме събиране с класния и въпреки, че си обещах да не прекалявам със виното прегреших Very Happy.Та наистина носталгията по училището започва да ме наляга.Не само заради учителите и съучениците, а просто всички забавни моменти,които сме имали и тръпката от това да бъдеш изпитан,притеснението къде да си завреш пищова и тем подобни много ще ми липсват.
Letmeloveyou

Брой мнения : 94

Писане by Yva7 on Съб 12 Май 2012 - 14:38

Letmeloveyou написа:Моят бал е на 24 май.

Прекрасно,бал след матурите Smile Smile

Когато дойде денят много ще разказваме по темата Very Happy
Yva7

Писане by smile_m on Съб 12 Май 2012 - 14:53

Моя е на 25-ти, а на 24-ти съм дама, от началото на месеца всяка сутрин се будя с зверски махмурлук, че се събираме с класа всяка вечер, а понякога и с класната Very Happy На мен ми е гадно, че завършвам. Много сплотен клас сме и ми е криво, че няма да ги виждам пред ден-два, а есента ще се разпръснем кой знае къде :(
smile_m

Брой мнения : 393

Писане by Magnolia on Съб 12 Май 2012 - 15:15

И моят е на 25-ти, а днес сме на серенада. Преди малко си купих и бижутата и май съм готова с всичко, само пръстен остана. По принцип бившата изяви желание да ми е дама, а и аз нямам нищо против, с нея си се разбираме... Пък и тя е добър таньор, което е екстра ;D Само че едва ли ще стане, защото изпуснахме срока за куверта и май ще съм си само, ще видим.

Magnolia

Писане by smile_m on Съб 12 Май 2012 - 15:32

@Магнолия и вие ли правите серенади? Ние нашите вече ги свършихме, и се получи много забавно, даже и с вода ни поляха Very Happy На мен ми остана само кецовете да ми пристигнат и съм готова Smile А за кувертите, при нас можеха да се добавят още хора до края на февруари, ама поразпитай все пак дали можеш да се вземеш дама Smile
smile_m

Брой мнения : 393

Писане by Letmeloveyou on Съб 12 Май 2012 - 17:59

А на екскурзия ще ходите ли след бала?
Letmeloveyou

Брой мнения : 94

Писане by Magnolia on Пон 14 Май 2012 - 19:52

Ох. Едно от нещата, които ме дразнят много, са женските истерии. И както не се бях развълнувала особено за тоя бал, днес точно заради него истерясах ;D
Бях на пробен грим и прическа. По принцип си нося грим, но малко- черен молив, сенки и спирала. Та гримира ме, гримира ме мацката, поглеждам се в огледалото- потрес. Все едно съм си сложила маска на лицето. Около три кила грим. Заявих, че така не мога да изляза, те упорито ме убеждаваха, че гримът е екстра, а аз просто не съм била свикнала с толкова тежък вечерен грим. Както и да е.
Направиха ми прическата, точно както исках, но понеже днес сме на ресторант с класа, помолих фризьорката да я промени малко. И тя промени, много харесах и новата, та тук идва дилемата. С коя прическа, според вас, ще е по-добре да се вясна?

Това е първата, с всички косища пуснати

А това е втората, прибраната

Това е и гримът. Чувствам се адски нелепо, имам чувството, че ще се напука, ако се усмихна.
Да не говорим за дългата рокля, високите токчета и всичко. Ще е ебаси нелепото...

Magnolia

Писане by Просто жена on Пон 14 Май 2012 - 20:26

Аз не виждам защо за един купон да е нужен целият този панаир.
Повод за класен купон винаги се намира , причината е да ти идва отвътре....
Просто жена

Брой мнения : 39
Възраст : 41
Местожителство : накъдето ми видят очите ....

Писане by gaden_egoist on Пон 14 Май 2012 - 21:00

До Магнолия.. На мен тази с "всички косища пуснати" ми харесва повече..

Аз година съм по ножа, не си се представям просто как ще се явя на това събитие. Просто не се виждам в рокля, че и на токчета.. Neutral
gaden_egoist

Брой мнения : 98

Писане by БлатнаФея on Пон 14 Май 2012 - 21:49

Ооо, Магнолийке, да пратиш после снимки!
БлатнаФея

Брой мнения : 580

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото