Интересна?

Предишната тема Следващата тема Go down

Интересна?

Писане by БлатнаФея on Нед 19 Фев 2012 - 18:53

Какви жени намирате за интересни, вълнуващи, впечатляващи? Какво трябва да притежава една жена, за да сте нетърпеливи да говорите с нея? Какви теми обичате да обсъждате? И кое предпочитате - да проведете дълъг разговор, в който се допълвате и постоянно се съгласявате една с друга, или да поспорите за нещо?
БлатнаФея

Брой мнения : 580

Върнете се в началото Go down

Re: Интересна?

Писане by OneLove on Нед 19 Фев 2012 - 20:07

Да е особена, умна, чаровна и спокойна. Не обичам да споря, дългия разговор с допълването ми е приятен :-)
OneLove

Брой мнения : 48
Местожителство : Sofia

Писане by the sea on Нед 19 Фев 2012 - 20:14

Харесвам сдържаните,спокойни и уверени жени,които може да говорят малко,но да кажат нещо на място пред голословните и шумни дами.Темите може да са най-разнообразни,но да са интересни и за двете страни-да има обмяна на мнения и различни гледни точки.Това,че разговорът е дълъг не пречи и да се поспори,а ако дамата успее да се аргументира добре и да ме убеди в правотата на мнението си,само ще ме впечатли.А щом това стане, със сигурност ще поискам да я видя отново. Wink
the sea

Брой мнения : 3237
Възраст : 40

Писане by beautyfella on Нед 19 Фев 2012 - 22:27

на мен определено лекия спор би ми бил по приятен от разговор,в който се съгласяваме една с друга само и само да не направим кофти впечатлениеSmile,а и жените с характер винаги са ме привличали,разбира се не говорим за някакъв жесток спор,просто искам да има мнение и да го изразява без да се притеснява.Много е важно и как се изразява,начина на говорене много ме впечатлява,не обичам да водя безмислени разговори,изпълнени с тъпи обръщения от типа-мила,мацко и разни други тийн тъпизми Smile
beautyfella

Брой мнения : 69
Възраст : 31

Писане by new profile on Пон 20 Фев 2012 - 8:15

.

Последната промяна е направена от new profile на Вто 2 Дек 2014 - 22:22; мнението е било променяно общо 1 път
new profile

Брой мнения : 36

Писане by rednviolet on Пон 20 Фев 2012 - 17:36

Всяка жена може да е интересна. Винаги съм харесвала странните, мистериозните (да знам, че е клише) просто има нещо в тях, което ме грабва веднага. Привличат ме и нахални, защото са уверени нищо, че може да ги отрежат. Определено предпочитам да поспоря с някоя Smile . Ако се допълваме взаимно, след време губя интерес. Още едно качество, което ценя е непредвидима, да ме изненада с нещо всеки момент.
rednviolet

Брой мнения : 60
Местожителство : София

Писане by Shelly on Пон 20 Фев 2012 - 17:40

Да, и аз смятам, че всяка жена може да е интересна. Няма общи теми, по които си говоря с всички, или пък да може да ме впечатли някоя защото е компетентна по даден въпрос. Стига ми да мога да говоря с конкретна жена за нещо, независимо дали ще спорим или ще се допълваме, за да ми е интересно. Тоест, с много думи се опитвам да кажа, че стига да не е откровено глупава /по моите разбирания/, всяка жена може да бъде интересна.
Shelly

Брой мнения : 1191
Местожителство : Пловдив

Писане by new profile on Пон 20 Фев 2012 - 20:06

Описали сте наистина интересната жена. Умна, вълнуваща, има мнение и се аргументира добре, странна и мистериозна. Това е желаната жена, която със сигурност ще ни привлече. Вълнуващо е, дори когато само четеш.

В тази връзка обмисляли ли сте, как бих се справили с нея, когато застане срещу вас ?
Всяко от посочените качества е сериозно предизвикателство. Та тя ще е непредвидима !
По какъв начин такава жена може за бъде заинтригувана ?
Предполагам и отношенията с подобна личност, изобщо няма да са елементарни.

Имали ли сте среща с НЕЯ наистина ? Какво се случи ?
За мен това е много, много интересно !
new profile

Писане by БлатнаФея on Пон 20 Фев 2012 - 21:20

new profile написа:В тази връзка обмисляли ли сте, как бих се справили с нея, когато застане срещу вас ?
Всяко от посочените качества е сериозно предизвикателство. Та тя ще е непредвидима !
По какъв начин такава жена може за бъде заинтригувана ?
Предполагам и отношенията с подобна личност, изобщо няма да са елементарни.

Имали ли сте среща с НЕЯ наистина ? Какво се случи ?
За мен това е много, много интересно !

Именно! Какво, по дяволите, да правя с такава жена?! Тя е фурия, никога не знам нито какво мисли, нито какво смята да прави... съвсем непредвидима. Не подлежи на опознаване и разбиране. Пък и как наистина може да бъде заинтригувана? Може би търси същото у другите или иска някоя пълна своя противоположност? И отношенията с подобна личност - каквито и да са тези отношения - определено не са елементарни. Познавам такава жена, ще ми се самата аз да бях такава... може би тогава тя щеше да ми обърне внимание? А може би не.
И на мен ми е много интересно, много добре си насочила темата!
БлатнаФея

Брой мнения : 580

Писане by beautyfella on Пон 20 Фев 2012 - 22:00

ей,ей Smile какво значи''какво да правя с такава жена и как бих я заинтригувала''...всичко зависи от себеоценката ти,а щом искаш Такава Жена,значи си преценила,че има какво да и дадеш..това първо и второ ако говорим за НЕЯ като за съвършена,мен не ме бройте хах...за мен съвършенството е скучно,на фона на нещо красиво и стойностно малките недостатъци са чаровни Smile
beautyfella

Брой мнения : 69
Възраст : 31

Писане by Teor on Вто 21 Фев 2012 - 22:42

Интересни са ми умни, духовни, с чувство за хумор жени, нежни и с финес... Харесва ми да водя дълги разговори, в които да съм повече слушател, по теми, които за мен самата са загадка. Голям каприз съм, може би "съвършенство" е точната дума за жената, която може да ме впечатлили.

Teor

Брой мнения : 215

Писане by new profile on Сря 22 Фев 2012 - 8:58

FOL_ може ли, да задам и на теб същия въпрос ? Всъщност той повече ме интересува.
А когато ти капризно същество (както се назова) срещнеш съвършеството, какво се случва ?
Как се развива действието с тази умна и духовита ? Не ти ли е малко опасна, въпреки финеса ? Такива хора са също взискателни и често непредвидими. Нека да добавим, че са интересни и на други. Да не забравяме, че както написа beautyfella, съвършената все ще си има някакви малки недостатъци. Кажи какво следва после ? Това ми се върти в ума и затова се повтарям.
new profile

Писане by Gravity on Сря 22 Фев 2012 - 20:10

Интелигентна, своенравна, изненадваща, изплъзваща се, непредсказуема, емпатична и ...владеща красотата на езика...

Gravity

Брой мнения : 60

Писане by Teor on Сря 22 Фев 2012 - 22:04

На свой ред отговарям на капризите й. Надявам се, държа, да е взискателна. Опасна и непредвидима не са "качества", които биха ме трогнали, освен ако не съм умряла от скука. Би било чудесно да е интересна и на други, иначе ще си затвърдя подозренията, че не съм от тази планета. Дребните тресчици само ще подчертават съвършенството й. После...там са сладките предизвикателства Smile

Teor

Брой мнения : 215

Писане by new profile on Сря 22 Фев 2012 - 22:17

FOL_ струваше си, да настоявам за отговор !
new profile

Писане by noBaby on Съб 29 Ное 2014 - 23:21

Нестандартна, непредвидима, интелектуален тип, от който има какво да науча, с детски блясък в очите, идеите и заниманията. Притежател на леки лудости и силна страст към живота в пълния му земен и езотеричен смисъл.

С една дума: вдъхновяваща..... А когато тя ме вдъхновява, няма нужда да си задавам въпроса "как да я спечеля" - действията изпреварват мислите и трезвите преценки.
noBaby

Брой мнения : 355

Писане by Regina on Сря 31 Дек 2014 - 2:54

БлатнаФея написа:Какви жени намирате за интересни, вълнуващи, впечатляващи?
Мога да разтягам дълги локуми...но истината е една и тя е много проста. Интересна, вълнуваща и впечатляваща жена в моите очи е тази, която ме кара аз самата да се усещам такава. Да бъда такава. Тази, която с присъствието си ми припомня пътя към най-добрата версия на себе си. Без за това да прави нищо специално и целенасочено, естествено.
БлатнаФея написа:Какво трябва да притежава една жена, за да сте нетърпеливи да говорите с нея?  
Пипе. И чувство за хумор. И да е склонна да понесе сблъсъка с моите такива, съответно.
БлатнаФея написа:Какви теми обичате да обсъждате?
Ам...основно футбол... и бира!Very Happy   Very Happy
Всичко може да бъде интересна тема за разговор между хора, които имат какво да си кажат. И обратното.
БлатнаФея написа:И кое предпочитате - да проведете дълъг разговор, в който се допълвате и постоянно се съгласявате една с друга, или да поспорите за нещо?
Ако общуването между двама души може да се оприличи на жив организъм, то спорът и съгласието са двете му очи. Липсата на всяко от двете е осакатяваща.
Спорът е висше изкуство - състезание, в което никога няма и не трябва да има победител. Моментът, в който забравиш това важно правило спорът се превръща в безсмислена говорилня или темпераментен скандал.
Съгласието е онази необходима и важна пресечна точка на вижданията и ценностите на двамата човека. Не бих могла да избера между двете, наистина.
Regina

Брой мнения : 273

Писане by Ins@ane on Пет 5 Юни 2015 - 2:41

Най-важното - общи интереси. И не толкова до разговора, а по-скоро да вършеем нещо заедно. Smile Няма връзка без динамика. Twisted Evil
Ins@ane

Брой мнения : 189
Възраст : 24

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото