Лубрикант?

Предишната тема Следващата тема Go down

Лубрикант?

Писане by lira on Чет 22 Дек 2011 - 21:29

На някоя да й се намира, че нямам пари да си купя?
Всъщност искам да ви запитам за тази сфера на сексуалния ви живот. Обикновено около светлите празници главата ми се пълни с много въпроси и мисли и ето! Използвате ли, колко, как, къде, при какви обстоятелства, какъв точно? Дайте мнения и препоръки!
И тъй като възпитание изисква питащата да си каже първа, ето и аз ще ви кажа моето мнение. Явно с напредването на възрастта и количеството алкохол, някои физиологически функции са ми се занемарили, така че напоследък ми се налага, от което, разбира се, никак не се оплаквам. Все пак не е толкова страшно, тъй като по традиция правя секс два пъти годишно-на рожденния ми ден (с любовната жрица, която приятелите ми наемат) и на Коледа, защото тогава стават чудеса. Но пък е по много накуп и сами разбирате, че изпадам в лубрикантна нужда. Ползвала съм повечето дюрекси (признавам си, че ми платиха за рекламата), както и някакъв, който леличката в аптеката ми препоръча (но тогава май бях с мъж). На мен ми е все едно, признавам си, нямам някакви особени изисквания, освен, че онзи загряващият е малко кофти като усещане, но се търпи, с него поне се чувствам наказана, заради неблагопристойните си действия. Случвало ли ви се е, например, някой да ви се нацупи заради лубрикант, сещате се "не ме ли харесваш достатъчно!!!"?
И моля за информация преди Коледа, все пак, ако ме разбирате.

Последната промяна е направена от lira на Пон 26 Дек 2011 - 22:07; мнението е било променяно общо 1 път
lira

Брой мнения : 1098
Възраст : 35

Върнете се в началото Go down

Re: Лубрикант?

Писане by Kenaz on Пет 23 Дек 2011 - 15:56

Carrageenan съм ползвала.Подариха ми мостра и си го изразходвахме Smile Няма друго такова естествено усещане, без да попие моментално, да лепи или да причини какъвто и да било друг дискомфорт.Много голям плюс му е и факта, че предпазва от предаване на папилома вирус и други гадинки. Лошата новина е, че май вече не го внасят в Бг.
При мен нуждата от лубрикант наистина се определя от това с кого съм.... и от фазата на цикъла, разбира се, но водещото е партньорката. Интересен е факта, че с настоящата ми и вече дългогодишна, никога не ми се е налагало.
Никой не се е цупил, по-скоро аз съм се чувствала гузно.

Kenaz

Брой мнения : 696

Писане by Devil's Daughter on Пон 26 Дек 2011 - 18:39

На мен никога не ми се е налагало да ползвам лубрикант. Нито с партньорката ми,нито с мъж. Подмокрям си се достатъчно Smile Но съм чувала много хвалби за Durex основно. Сега,като се замисля и на мен в първия момент би ми изникнал въпрос от сорта "Не те ли възбуждам",ако ми размахат лубрикант пред лицето,но не знам,за мен е нормална реакция... Rolling Eyes
Devil's Daughter

Брой мнения : 210
Възраст : 27

Писане by Delusion.. on Чет 5 Яну 2012 - 18:31

lira написа:На някоя да й се намира, че нямам пари да си купя?
Всъщност искам да ви запитам за тази сфера на сексуалния ви живот. Обикновено около светлите празници главата ми се пълни с много въпроси и мисли и ето! Използвате ли, колко, как, къде, при какви обстоятелства, какъв точно? Дайте мнения и препоръки!
И тъй като възпитание изисква питащата да си каже първа, ето и аз ще ви кажа моето мнение. Явно с напредването на възрастта и количеството алкохол, някои физиологически функции са ми се занемарили, така че напоследък ми се налага, от което, разбира се, никак не се оплаквам. Все пак не е толкова страшно, тъй като по традиция правя секс два пъти годишно-на рожденния ми ден (с любовната жрица, която приятелите ми наемат) и на Коледа, защото тогава стават чудеса. Но пък е по много накуп и сами разбирате, че изпадам в лубрикантна нужда. Ползвала съм повечето дюрекси (признавам си, че ми платиха за рекламата), както и някакъв, който леличката в аптеката ми препоръча (но тогава май бях с мъж). На мен ми е все едно, признавам си, нямам някакви особени изисквания, освен, че онзи загряващият е малко кофти като усещане, но се търпи, с него поне се чувствам наказана, заради неблагопристойните си действия. Случвало ли ви се е, например, някой да ви се нацупи заради лубрикант, сещате се "не ме ли харесваш достатъчно!!!"?
И моля за информация преди Коледа, все пак, ако ме разбирате.

Хммм аз последно до колкото си спомням първите няколко часа нямаше нужда от лубрикант?
И това в коя класация ме поставя: " Честит рожден ден!" или "По Коледа се случват чудеса"?
Delusion..

Брой мнения : 27
Възраст : 25
Местожителство : Sofia

Писане by cool mama on Чет 5 Яну 2012 - 19:53

ъъъ май не схванах кой от коя класация е , но да си кажа по темата.

лубрикантът си е голяма полза, независимо кой кого как подмокря.Нямам предпочитания , но не препоръчвам лубрикант с вкус на ягоди, череши и други плодове, отвратително нещо.Трябва да не лепне, да не мирише и да няма цвят и вкус.....
cool mama

Брой мнения : 387
Възраст : 33

Писане by lira on Пет 6 Яну 2012 - 0:59

дъще, ти си в класацията "чудо на чудесата", но доколкото аз си спомням (което е рядкост), нито на рождения ден, нито на коледа се случи чудото на чудесата, не че нещо....не ме издавай сега, че градя медиен имидж! а всъщност са останали около три. препоръчвам лубриканти, купени с любов!
зен!
lira

Брой мнения : 1098
Възраст : 35

Писане by ???? on Пет 13 Яну 2012 - 20:28

Начи ....плюеш търкаш с пръсти тя водата сама теква !
овации за темата.....евала : D: D: D: D: D: D: D: D: D: D: D: D: D: D

????
Гост

Писане by Inna_Hot on Сря 25 Яну 2012 - 10:41

Еми ползвала съм лубрикант разбира се,но по-скоро за другото място... Ако ме разбирате... Лично приятелката ми,ми го е нанасяла и въобще,не й е било гадно,нито на нея,нито на мен.Не сме деца и двете сме били не с малко партньори за да ни е ясно,че в това няма нищо лошо и са напълно нормални неща Wink
Inna_Hot

Брой мнения : 13
Възраст : 29

Писане by earl_grey on Чет 26 Яну 2012 - 17:45

За лубрикантите, подмокрянето, изтичането на водите и т.н.
Най-безвредното средство за лигавицата, от което 100% няма да имате алергична реакция, и усещането ще е максимално натурално, да го нарека, това е на всички познатия ви ВА-ЗЕ-ЛИН! прозрачен до бял, без мирис и вкус, под формата на по-течлив крем и ... достатъчно мазничък Wink
на който са му пробутали подобие на вазелин с някакви "подобрители"- прецакали са го ... толкова от мен сериозно, до колкото сериозно може да е Smile Wink
earl_grey

Брой мнения : 1474

Писане by DAEMON on Съб 28 Яну 2012 - 20:39

earl_grey написа:......... ВА-ЗЕ-ЛИН! прозрачен до бял, без мирис и вкус, под формата на по-течлив крем и ... достатъчно мазничък Wink ........

Мани тоя вазелин... бррррр... всички такива истории са лесно запалими, и ако попрекалиш с интензивността на действията - може и беля в стил "Подпалвачката" да стане Very Happy
DAEMON

Брой мнения : 174
Възраст : 47

Писане by Kenaz on Съб 28 Яну 2012 - 20:52

Абсолютно си прав, DAEMON. Smile Освен това е маааазен, оставя петна, трудно се пере и смърди на ... вазелин! Very Happy

Kenaz

Писане by DAEMON on Сря 1 Фев 2012 - 13:10

дам... а и на вкус е гадничък
DAEMON

Писане by Teor on Чет 2 Фев 2012 - 23:51

Какво по-прекрасно от масажното масло (някое добре подбрано арома масълце, с аромат на шоколад например, бадемово или сусамово също вършат работа), същото, с което първо ще направите масаж на нежното създание до вас. Създава фино усещане, когато е леко затоплено, препоръчва се да се нанася бавно по кожата, на капчици :P Не винаги се изпира идеално от първия път, но какво са едни чаршафи пред удоволствието да наситиш кожата на мацката си до блясък, така че да се плъзга по тялото ти...
Very Happy За какво беше темата? Ааа, да, за лубриканта, ми този ми е най-любимият, в другите ме дразни, че лепнат много, ароматът си е чиста химия.
P.S. Трябва да започнат да правят към парфюмите, освен душ гелове и лосиони за тяло със същия аромат и на същата марка, също и лубриканти Smile

Teor

Брой мнения : 215
Възраст : 40
Местожителство : София

Писане by Kenaz on Пет 3 Фев 2012 - 7:24

FOL ме подсети. Любимото ми за масаж е от кайсиеви ядки, много е леко. А за лятото номер едно -какаово sunny Но трудно го намирам в нашите аптеки- цяло блокче на калъпче. Преди,след или ...вместо плаж Smile
Ако маслата са чисти няма проблем да се лубрукираме с тях, хихи, обаче ако има и етерични в тях или други аромати има вероятност да алергизират, така че преди да намажете смело препоръчвам леко тестче Very Happy

Kenaz

Писане by DAEMON on Пет 3 Фев 2012 - 17:45

Ауууу.... в какви гастрономически подробности изпаднахме значи....

Започвам да не съм на явно дали говорим за Kiss или за
DAEMON

Писане by Kenaz on Пет 3 Фев 2012 - 17:49

Обяснимо се объркваш. То и аз вече като подуша натурален шоколад получавам оргазъм

Kenaz

Писане by Teor on Пет 3 Фев 2012 - 18:28

Точно за Kiss това говорим, а и масажното масло не е зехтин (който си е чудесен лубрикант също) - не става за ядене. Просто не е задължително да се ползва някаква химия, опакована във флаконче, с надпис "Лубрикант". Идеята ми беше, че може да е нещо по-нетрадиционно, приятно и приложимо не само в определени зони :P

Teor

Брой мнения : 215
Възраст : 40
Местожителство : София

Писане by ???? on Съб 8 Юни 2013 - 23:30

Към момента нито аз нито някой от партньорите ми сме имали нужда от такива екстри. Ще посъветвам дамите, които мислят, че имат нужда от лубрикант, просто да вземат нов партньор вместо нов лубрикант. Не зная как вървят цените на лубрикантите, но ще им излезе по-евтино Neutral

Зехтинът е чудесен за... един изстрелващ в рая масаж. В този ред на мисли си спомних спонтанен отговор на един човек от женски пол, който беше масажиран: "Уау, това е по-хубаво и от секса!"

Последната промяна е направена от Jozy на Нед 9 Юни 2013 - 13:15; мнението е било променяно общо 1 път

????
Гост

Писане by The_DaRk_QueeN on Нед 9 Юни 2013 - 11:24

Jozy написа:Към момента нито аз нито някой от партньорите ми сме имали нужда от такива екстри. Ще посъветвам дамите, които мислят, че имат нужда от лубрикант, просто да вземат нов партньор вместо нов лубрикант. Не зная как вървят цените на лубрикантите, но ще им излезе по-евтино Neutral

надявам се, че това е само ирония Wink

....и така по темата:
всяка жена се подмокря различно...някоя много, друга по-малко, което не задължително зависи от партньора....мисля, че и с възрастта това се променя, но затова може би ми трябват още няколко години/деситилетия, за да мога да уточня...

...колкото до секса, някои практики определено изискват лубрикант...било то анален секс, или фистинг или прочие, зависи дори и от играчките, които се ползват и как се ползват...
...самият акт, естествено зависещ от предпочитанията, може да бъде свързан с доста ,,търкане, триене и т.н'', които определено могат да наранят лигавицата или супер нежната кожа в интимната област...в такива моменти лубрикантът също е добре дошъл...все пак става въпрос за удоволствието от секса, а не за болките от него...

...щом се отнася до притеснение или дори страх от използването на лубрикант, за да не си мисли партньорът, че не е достатъчно добър в леглото....хмммм....при мен в леглото няма място за такива неща, все пак, както споменах, сексът е за удоволствие, при това за двете страни (или повече)...а споделянето и разговорите по тази тема са много важни, както и изразяването на желания и прочие, за да могат и двете страни да бъдат задоволени Cool

P.S. ''препоръчвам'' нелепнещ, без вкус или мирис и на водна основа лубрикант, който също да не изсъхва бързо, оставящ следи по тялото или дрехите....Durex Play, Durex 2 в 1...
The_DaRk_QueeN

Брой мнения : 166
Възраст : 31
Местожителство : някъде там

http://rs666.jimdo.com/

Писане by DAEMON on Нед 9 Юни 2013 - 17:56

Дамм... Напълно подкрепям последното мнение...
DAEMON

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото