Религиозна оргия или оргийна религиозност?

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Религиозна оргия или оргийна религиозност?

Писане by lira on Вто 22 Ное 2011 - 21:01

Толкова философски поставено заглавие обърква дори и мен, но мисля, че е ясно на къде бия. За начало мога да ви призова да поставите натежалите въпроси, а ако някой има отговор да отговори. Ето, мен например силно ме гложди въпросът кое е по-голям грях, или направо най-голям грях: А) да правиш секс с две различни жени, но не заедно, в рамките на 12 чАса; Бъ) да правиш секс с двама различни мъже, но не заедно, в рамките на 12 чАса; Въ) да правиш секс с двама различни мъж и жена, но не заедно, в рамките на 12 чАса. гласувайте на телефон 0800 000000 с есемес а, бъ или въ на цена само 2,40 +/- дедесе.
Сега сериозно Very Happy подбирайте си костюми, които са удобни за запрятане и очаквам вашите настойчиви предложения за място, време и богоизбрани на лична или обществена!
lira

Брой мнения : 1098
Възраст : 35

Върнете се в началото Go down

Re: Религиозна оргия или оргийна религиозност?

Писане by Гост on Вто 22 Ное 2011 - 21:37

Чудесна идея!
Ами аз...мисля, че 3.12. е чудесна дата за такова мероприятие... :wine:

Гост
Гост

Писане by lira on Вто 22 Ное 2011 - 21:45

чудесно, въпреки че тогава е концертът на Лепа Брена, но ще го преживея някакси, сега да обсъдим мястото на свещенодействието?
lira

Писане by Гост on Вто 22 Ное 2011 - 21:54

Сериозно ли? Е, не знам...дали си заслужава за една оргия да изпуснем концерта...Трябва да сондираме мнението на весталките...
А за място...не знам, аз като изляза събота вечер навън, нещо все ме дърпа към района на "Св. Неделя"...не знам защо
Embarassed

Гост
Гост

Писане by lira on Вто 22 Ное 2011 - 21:56

мисля, че ще намерим и по-добро предложение, но ако трябва да е точно в "Св. Неделя", ок, ще говоря с попадийката Very Happy
lira

Писане by Teor on Вто 22 Ное 2011 - 22:02

Аз сега силно се смутих, осъзнавайки, че по една от точките съм попрекалила със съгрешаването, а как спокойно ми беше като не си мислех, че съм грешница

Teor

Брой мнения : 215
Възраст : 40
Местожителство : София

Писане by Гост on Вто 22 Ное 2011 - 22:07

FOL написа:Аз сега силно се смутих, осъзнавайки, че по една от точките съм попрекалила със съгрешаването, а как спокойно ми беше като не си мислех, че съм грешница

Не бой се, чедо, 3.12. е една добра възможност да се поправиш и поправиш...стореното Wink

Гост
Гост

Писане by Teor on Вто 22 Ное 2011 - 22:16

Twisted Evil Ще ме изповядаш ли? Или ще ми помогнеш да вместя 5 мацки поотделно в 12 часа?

Teor

Писане by lira on Вто 22 Ное 2011 - 22:17

FOL, бъди спокойна, ще бъдеш наказана подобаващо от упълномощените лица и ще изкупиш греховете си!
lira

Писане by lira on Вто 22 Ное 2011 - 22:19

вижте как хубаво се получи нещо средно между чат, религиозна тема и форумна оргийна среща...и спокойно, ще продаваме индулгенции на входа!
lira

Писане by Гост on Вто 22 Ное 2011 - 22:34

lira написа:вижте как хубаво се получи нещо средно между чат, религиозна тема и форумна оргийна среща...и спокойно, ще продаваме индулгенции на входа!
За да има смисъл срещата, индулгенциите трябва да са накрая - т.е., всичко натрупваме наведнъж и накрая, нали...
FOL, чедо, не бой се, зад теб съм:Д...всмисъл...

Гост
Гост

Писане by lira on Вто 22 Ное 2011 - 22:38

аааа, смисълът на началните индулгенции е да има и втора среща, да подходим мъдро!
lira

Писане by Teor on Вто 22 Ное 2011 - 22:59

Аз чак се размечтах с тия обещания за наказания и изкупления...
А, не ме е страх хич - зад мен е идеално

Teor

Писане by lira on Вто 22 Ное 2011 - 23:09

ако сме станали 5, може почти да го броим, само да не ми излезете после с лесбо оправдания от типа "много искам, но не мога" Twisted Evil
lira

Писане by Гост on Вто 22 Ное 2011 - 23:33

lira написа:ако сме станали 5, може почти да го броим, само да не ми излезете после с лесбо оправдания от типа "много искам, но не мога" Twisted Evil
Мисля, че може да поработим да станем 6...не, всмисъл, няма сега да я правим 6 - тата...ма знае ли се Embarassed

Гост
Гост

Писане by semper_fi on Сря 23 Ное 2011 - 9:26

Момичета, 3.12 действително е чудесна дата за оргийно обсъждане на християнските въпроси!

Имам няколко наболели такива, които споделям с вас предварително, с надежда да получа отговор и ... опрощение/наказание.
Кое е по-голям (или най-голям) грях?
1) Да правиш секс с две различни жени по отделно в рамките на 8 часа
2) Да правиш секс с две различни жени заедно през всичките 8 часа
3) Да правиш секс първо с едната, после с другата поотделно и накрая и с двете в рамките на същите 8 часа

Какво е прилежащото наказание на горепосочените грехове и как се получава опрощение?
1) 3 Пъти Аве Мария и Отче наш
2) 100 удара с камшик
3) Или стандартното, което препоръчва всяка църква - свирка на попа?

И да, по отношение на наказанията след изповядването - какви инструменти да нося? Камшици, каиши, въжета, белезници, колани, вериги ... Кажете по от рано, че при това местене, едва вчера си намерих страпа
semper_fi

Брой мнения : 1359
Възраст : 32

Писане by earl_grey on Сря 23 Ное 2011 - 13:52

Чада мои, приветствам идеята, но вие забравяте за постите...Ако такова събитие се състои на 3.12 в 12:03 с 6 участнички , по време на пости и без да се ходи на концерт на Лепа Брена, нумерологията казва, че трябва да се изпъшкат 666 псалма, да се накажат грешниците с 666 удара с камшик, за да се опростят 666 гряха (сиреч по 111 гряха на грешница) Twisted Evil
Ако греховете ви са повече...намислете по-нумероугодно бдение.
За спавка ви ссспущам тука 10-те лесбофорумски заповеди (това като "драги ми смехуранковци" звучи) . Преброете си греховете и ги упоменете, за да се изчисли размера на наказанието за опрощение:
1. Аз съм Форум твой, да нямаш други форуми освен МЕН!
2. Не си прави кумир и никакво изображение на онова що е администраторско, що е модераторско и що е съфорумско!
3. Не изговаряй напразно името на Сафо- Нашата Първата!
4. Помни съботния ден, за да го споделиш...6 дена лижи и свърши всичките си мръсни работи, а седмия ден е съботата- ден на Форума, на Оргийната среща!
5. Почитай Администратора и Модератора, за да ти бъде добре и да съществуваш дълго във Форума!
6. Не убивай с отрицателен вот и липса на чувство за хумор!
7. Прелюбодействай , но не препивай, за да си спомняш добре лицата.
8. НЕ КРАДИ жената, аватара или постовете на ближната! (освен ако името ти не е Ани Прибраната)
9. Не лижи(опа, лЪжи!) ближната си! (казусът да се подразбира в частност)
10. Не пожелавай дома на ближната си, не пожелавай жената на ближната си, нито камшика й, нито страпа й, нито робинята й, ни вибратора й, ни бельото й, ни питието й- нищо, което е на ближната ти, освен ако не искаш всичко И НЕЯ самата!

Форуме, помилуй!
Простено да ви е!
earl_grey

Брой мнения : 1474

Писане by Гост on Сря 23 Ное 2011 - 20:32

Добре, имаме тема на срещата, имаме мото, имаме списък с каещи се и чакащи опрощение, имаме организиран маркетинг на индулгенции...и дата имаме...останаха мястото и часът на срещата! Аз вече казах моето предложение...чакам вашите...или, както се казва, елате вие, да не дойдеме ние...
А, и едно нещо ме вълнува живо - имаме ли кой да ни чете "Стражева стълба" по време на ритуалите?...

Гост
Гост

Писане by lira on Сря 23 Ное 2011 - 21:25

ох, първо се зачудих, къде ли semper_fi е намерила страпа си, после се зачудих, искам ли да знам...поне не до 3ти, за да мога да си пофантазирам, после може да направим и викторина. от греховете съм натрупала бая, но не е ли малко рано за опрощение, нека се съберат повечко.
мястото на нашето грехоопрощение или грехонатрупване може да обсъдим малко по-дискретно, защото сме едни изискани дами и трябва да запазваме малко мистичност, хахахахаха. а да чете някой каквото и да било, се съмнявам, всички предпочитат да пишат.
lira

Писане by Teor on Сря 23 Ное 2011 - 21:32

Много далеч ми се струва този 3.12., особено след споменатия инструментариум за опрощение (най-добре го побери в едно куфарче да не пропуснем нещо) и след самоанализа по 10-те точки по-долу и самопризнанията на тема "Колко чудеса мога да извърша за 8 часа"... Много се смутих, че не съм се сетила за варианта - "Да правиш секс първо с едната, после с другата поотделно и накрая и с двете в рамките на същите 8 часа", мисля че съм един ангел!
Хеее, станахме 5, т'ва брои ли се за кворум за оргийка?

Teor

Писане by lira on Сря 23 Ное 2011 - 21:48

търпението е една отдавна уважавана добродетел! ох, пет, пет, аз ще се броя за две, все пак.
lira

Писане by covington on Сря 23 Ное 2011 - 21:59

Markizata написа:

А, и едно нещо ме вълнува живо - имаме ли кой да ни чете "Стражева стълба" по време на ритуалите?...

Кула!!! Кула! Кви са тия стълби!
Ето, явно имате нужда да ви бъде четено! Айде, в името на каузата се жертвам... И ше ви принтирам по един свитък с форумните заповеди, че много ми легнаха на сърцето. Искам служебен ореол обаче.
covington

Брой мнения : 1254

Писане by Teor on Сря 23 Ное 2011 - 22:12

Ми стълбите на кулата са Ореолите свършиха, рогца ще ти дадем Twisted Evil Принтни и едно свитъче от "Нетрадиционните секс практики" да не изпаднем в творческа криза.

Teor

Писане by lira on Сря 23 Ное 2011 - 22:46

извинявайте, но при тази силна религиозност, мисля, че първоначално трябва да приложим традиционните секс практики и отивам да се посамобичувам, че много си фантазирам, аве мария три пъти!
lira

Писане by lira on Нед 27 Ное 2011 - 11:43

Развратни грешници, както и светици, които ще ни четат притчи, призовавам ви да обмислите мястото на нашата мистична сбирка и след накакви консенсуси помежду си, да ми пишете за желанията и предложенията си. Не че аз съм човекът, който ще решава, но това ме кара да се чувствам някак важна. Времето тече бързо, греховете се трупат и скоро крехките ми рамене няма да могат да понесат тежестта им.
lira

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото