Какво ви предразполага?

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Какво ви предразполага?

Писане by БлатнаФея on Съб 19 Ное 2011 - 0:01

Извинявам се, ако има такава тема, не видях.
Въпросът ми е какво ви предразполага? Преди изобщо да сте стигнали до леглото с някого, какво може да ви накара да искате да спите с този човек? Нещо конкретно във въпросния човек, някакво негово действие?
И предполагам, че сега трябва първа да отговоря? Ами... при мен зависи кое време от месеца е По принцип се разтапям, когато някой си играе с косата ми. А това, което ме привлича към една жена, преди всичко е излъчването. Останалото варира.
Вие сте.
БлатнаФея

Брой мнения : 580

Върнете се в началото Go down

Re: Какво ви предразполага?

Писане by red_girl on Съб 19 Ное 2011 - 16:34

интересно въпрос4е Cool , при мен това което ме предрасполага е един голям Johнny Walker след това съм изцяло не нейно разположение Smile
Да, и за мен е много важно излъчването , другото е лесна работа Kiss
red_girl

Брой мнения : 106
Възраст : 29
Местожителство : Варна

Писане by Devil's Daughter on Пет 2 Дек 2011 - 12:46

Ами,освен излъчването на дадения индивид,умствения багаж и донякъде,може би визията. Не ми влияе датата или нещо от сорта. Просто ако има химия,има и желание за секс. Може би понякога и чисто любопитство "как ли симпатягата срещу мен целува и прави секс..." Налудничаво,а? Smile
Devil's Daughter

Брой мнения : 210
Възраст : 27

Предразполага...?

Писане by DAEMON on Чет 15 Дек 2011 - 23:50

Ами - начинът по който ми мирише... и още много други неща
DAEMON

Брой мнения : 174
Възраст : 47
Местожителство : Sofia

Писане by skysi on Пет 16 Дек 2011 - 17:33

Да, наличието но мозъчна тъкан също е важно, а и външния вид - обикновен. Плаша се от много дизайнерските му работи. Very Happy Спокойствие, тишина и достатъчно време. Всичко, като учебник.
skysi

Брой мнения : 33
Местожителство : Благоевград/София

Писане by Tequila Sunrise on Пет 23 Дек 2011 - 22:29

Предразполага ме първо външния й вид и усещането ми за нея... (двете ръка за ръка... трябват ми само мънички сигналчета, че съм на прав път)
После ме предразполага фантазията ми за този човек... (там мога да я направя неотразима... не сте виждали такава жена)
После малко бяло вино... (защото шубето е голЕм страх Wink)
И ако след всичко, което до момента (както се вижда) съм свършила сама, женицата не може да отиграе две прости ситуации като хората, нищо никога не може да ме предразположи повече Wink

Tequila Sunrise

Брой мнения : 78
Местожителство : София

Писане by the sea on Пон 26 Дек 2011 - 21:01

Представата ми за нея,ароматът й,чувствата,които събужда у мен и усещането за напрежението между нас.Външността е второстепенна след като веднъж е завзела мислите ми.Всичко останало е въпрос на време. Wink
the sea

Брой мнения : 3237
Възраст : 40

Писане by Teor on Пон 26 Дек 2011 - 21:46

Излъчването, погледът, движенията

Teor

Брой мнения : 215

Писане by a.borealis32819a on Чет 29 Дек 2011 - 19:22

Една от малкото теми, които ми грабна разконцентрираното внимание! Като една видна традиционалистка и еснафка нищо не може да ме предразположи така както танцуващо момиче с росна китка в косите на фона на народната музика. след това, мога да си полегна и да поспим с нея, с друга или с коя да е!
Всичко е много хубаво, обаче в крайна сметка предразположението е част влечението, което е в основата на понататъшни действия.
Всъщност, сега като се позамислих малко по- задълбочено, може би се пита тепърва за първия път в живота, който предстои да правим секс. Да, наистина хубаво е да има предразположение, да се обсъди предварително движенията, игри с косата, масаж на ушите и т.н. Ако е така моля за извинение, все пак съм една еснафка.

a.borealis32819a

Брой мнения : 134

Писане by beautyfella on Чет 29 Дек 2011 - 21:01

FOL написа:Излъчването, погледът, движенията
абсолютно!Smile
beautyfella

Брой мнения : 69
Възраст : 31

Писане by Magnolia on Пет 6 Яну 2012 - 5:40

sunlight написа:какво може да ви накара да искате да спите с този човек? Нещо конкретно във въпросния човек, някакво негово действие?
Не мога да го обясня xD То си е излъчване, жестове, визия, аромат ;D Но конкретно действие... сега се сещам за едно по-обяснимо: понеже обичам да хапя... ако някой ухапе мен/ целуне ме по врата... *тактично замълчаване*
Разбира се, нямам предвид някакво зловещо захапване, което да ми остави осем кръвоизлива и двумесечна синина, ами лекичко такова... ;D

Magnolia

Брой мнения : 282
Възраст : 24
Местожителство : Utopia

Писане by katrin on Пон 11 Юни 2012 - 21:13

Излъчването. Дори външността няма значение, въпреки че аз съм твърде претенциозна. Изключително ме беше привлякло едно момиче, което така да се каже външно не е много привлекателно. Но погледът й, начинът, по който говореше.. ме подлуди.
katrin

Брой мнения : 6

Писане by Letmeloveyou on Вто 12 Юни 2012 - 11:29

Magnolia написа:
sunlight написа:какво може да ви накара да искате да спите с този човек? Нещо конкретно във въпросния човек, някакво негово действие?
Не мога да го обясня xD То си е излъчване, жестове, визия, аромат ;D Но конкретно действие... сега се сещам за едно по-обяснимо: понеже обичам да хапя... ако някой ухапе мен/ целуне ме по врата... *тактично замълчаване*
Разбира се, нямам предвид някакво зловещо захапване, което да ми остави осем кръвоизлива и двумесечна синина, ами лекичко такова... ;D

Мммм и аз обичам много да хапя.Подлудява ме също гъделичкане зад ушенцето много е сладко.
Letmeloveyou

Брой мнения : 94

Писане by Вишна on Пон 17 Дек 2012 - 1:13

Ароматът на кожата и мекотата й, погледът..и една целувка по врата и съм дотам
Вишна

Брой мнения : 267
Възраст : 26

Писане by livingston seagull on Пон 17 Дек 2012 - 1:37

БлатнаФея написа: искате да спите с този човек?
По принцип се разтапям
Вие сте.

Честно да си кажа, разтапят ме хубавите кафяви очи и самия поглед. Първата ми приятелка, когато ме прегърна за първи път с хубавата си прегръдка - знаех, че ще бъде моя.
Така, че не мога да определя конкретно нещо, всичко е индивидуално в даден човек.
livingston seagull

Брой мнения : 9
Възраст : 26
Местожителство : гр. София

Писане by djidjo79 on Пон 17 Дек 2012 - 11:57

Един хубав и приятен разговор, подходяща обстановка и естествено подходящата жена, биха свършили чудесна работа.
djidjo79

Брой мнения : 50
Местожителство : Athens/Sliven

Писане by toothfairy on Пон 17 Дек 2012 - 23:05

Нищо не ми го "дига" така, както комфортът на усещането, че отсрещната страна знае точно какво иска, "плува в свои води" и има пълен контрол над положението (т.е., в нейно присъствие мога да си позволя най-егоистично и безотговорно да се отдам на емоцията, без да се налага да го играя наставник, покровител etc.) ...
toothfairy

Брой мнения : 180
Възраст : 32

Писане by talia on Вто 25 Дек 2012 - 18:04

"Представата ми за нея,ароматът й,чувствата,които събужда у мен и усещането за напрежението между нас.Външността е второстепенна след като веднъж е завзела мислите ми.Всичко останало е въпрос на време. Wink" - А също и - "Излъчването, погледът, движенията"

Wink С риск да се повтаряме,но е абсолютно точно sunny
talia

Брой мнения : 3
Възраст : 37
Местожителство : най-затънтеното място

Писане by Lucky13 on Сря 26 Дек 2012 - 10:27

red_girl написа:интересно въпрос4е Cool , при мен това което ме предрасполага е един голям Johнny Walker след това съм изцяло не нейно разположение Smile
Да, и за мен е много важно излъчването , другото е лесна работа Kiss

И мен така! Само дето е голям Jim Beam Bourbon! Very Happy
Lucky13

Брой мнения : 137
Възраст : 28

Писане by lullabies on Пон 6 Яну 2014 - 21:25

Алкохолът ме предразполага изключително много. Ако трябва да говорим по-романтично - подходяща целувка е напълно достатъчна. Много подготвително ми действа и демонстрирането на желание от отсрещната страна, дори може би повече.   
lullabies

Брой мнения : 18

Писане by Erdbeben on Вто 7 Яну 2014 - 2:35

Открих, че АБСОЛЮТНО всичко ме предразполага. Май трябва да отида на лекар... Very Happy
Erdbeben

Брой мнения : 751

Писане by kukumjavka on Вто 7 Яну 2014 - 14:53

toothfairy написа:Нищо не ми го "дига" така, както комфортът на усещането, че отсрещната страна знае точно какво иска, "плува в свои води" и има пълен контрол над положението (т.е., в нейно присъствие мога да си позволя най-егоистично и безотговорно да се отдам на емоцията, без да се налага да го играя наставник, покровител etc.) ...

Това което казваш Toothfairi е идеално, но защо ли аз точно в такава ситуация се чувствам най-некомфортно Smile. Перфектно за мен би било ако жената ми е показала че ме желае, а останалото ще си го свърша сама Wink. Обичам да съм си в мои водиSmile!
kukumjavka

Брой мнения : 33

Писане by DAEMON on Сря 8 Яну 2014 - 20:54

за себе си - знам КАКВО НЕ МЕ предразполага... миризмата на цигари или полу(съвсем) пияна жена... липсата на лична хигиена или прекалено много претенции.

но при всички случаи, ако не усещаш желание и ако не те разсъбличат с поглед - нещата са измъчени и обречени
DAEMON

Брой мнения : 174
Възраст : 47

Писане by ivussia on Пет 10 Яну 2014 - 0:12

Любовта е нещото, което предразполага най-добре. Другото нещо е алкохолът... При първото обаче зависимостта е правопропорционална, а при второто точно обратното.
ivussia

Брой мнения : 2

Писане by Yeah! on Сря 17 Юни 2015 - 22:29

Няколко секси прошепнати думи в ухото и ...   Cool
Yeah!

Брой мнения : 12