Страшно сладък малък котьо, подарявам

Go down

Страшно сладък малък котьо, подарявам

Писане by Indian on Сря 19 Окт 2011 - 19:52

Почти всяка есен ми се налага да се занимавам с пласиране на малки котета. Ние имаме три наши си възрастни котки, но се появяват и допълнителни, докато майка ми живее на вилата през лятото. Старата ни котка Бог да я прости, раждаше всяка година (а беше късно да я стерилизираме), все красиви котета бяха нейните, това лято тя почина. Сега пък съседни котки като родят, водят малките си ние да ги изхранваме. Smile

Както и да е, това котьо, което имам сега, обаче само се появи близо до портата ни на вилата, когато беше съвсем мъничко, може би е било подхвърлено. Ходеше много смешно, клатушкайки се, на големина като хамстер, и като го гледаш как топурка към теб, се питаш "Кво е това?" Very Happy На фона на едни други черни, по-големи, които ни натресе съседната котка, но на тях им личеше кое животно са.

Сега е на около месец и половина, красиво като ангелче, с много беличко по себе си, бяло на челцето и муцунката, има и сиви петна и райета, дългокосместо е. Мъжко е. Мисля че е смес от обикновена порода със сребристо-мраморна порода.

По принцип пласирам животните чрез обяви в интернет, но си викам, дай първо да се пробвам тук, макар че едва ли ще има желаещи; може би някои ваши познати, роднини да искат коте.
Indian

Брой мнения : 64
Възраст : 48
Местожителство : София

http://www.georgealexandrov.dir.bg

Върнете се в началото Go down

Re: Страшно сладък малък котьо, подарявам

Писане by semper_fi on Чет 20 Окт 2011 - 14:01

Здравей Smile

Може ли да сложиш снимка на котето? И на колко месеца (дни) е.
semper_fi

Брой мнения : 1359
Възраст : 33

Писане by Indian on Чет 20 Окт 2011 - 20:40

Здравей и на теб Smile

Нямам снимка на котето, нямам цифров апарат, но приемете на доверие че е готин Smile

Не му знам възрастта, то дойде при нас когато беше на около 3 седмици, сега трябва да е на около месец и половина.
Indian

Брой мнения : 64
Възраст : 48

http://www.georgealexandrov.dir.bg

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото