Какво ще ви накара да се откажете от хомосексуалносттa си?

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: Какво ще ви накара да се откажете от хомосексуалносттa си?

Писане by БлатнаФея on Пон 26 Сеп 2011 - 18:58

Хм... Да се "откажа" от сексуалността си не бих могла. Но мога да си се представя примерно да живея с мъж. Още не знам как се чувствам относно идеята да спя с мъж, понякога ме отращава, друг път си казвам, че ако взема да се влюбя, лошо няма, но определено бих могла да съжителствам с мъж. Нещо като... "ти си ми най-добрият приятел, на теб най-много имам доверие, хайде да си бъдем семейство". Въпреки че аз съм такава романтичка, че едва ли някога ще се примиря с брак на основата на приятелство.
БлатнаФея

Брой мнения : 580

Върнете се в началото Go down

Писане by Shelly on Вто 27 Сеп 2011 - 10:52

Sixx написа: Ако реша да експериментирам, ще го направя с гей.

Много ми е интересно това как ще стане?!?
Shelly

Брой мнения : 1191
Местожителство : Пловдив

Писане by Sixx on Вто 27 Сеп 2011 - 16:25

schizophrenic написа:
Sixx написа: Ако реша да експериментирам, ще го направя с гей.

Много ми е интересно това как ще стане?!?
Най-добрите ми приятели са гейове. Има много случки където жена лесбийка спи с мъж гей, само за забавление.
Нищо не ни пречи да си направим експеримент.
Sixx

Брой мнения : 29
Възраст : 24
Местожителство : Venus.

Писане by Shelly on Вто 27 Сеп 2011 - 20:03

Нищо не пречи, освен техническата част
Shelly

Брой мнения : 1191
Местожителство : Пловдив

Писане by ???? on Чет 11 Юли 2013 - 16:42

-

Последната промяна е направена от без(д)умна на Вто 13 Авг 2013 - 12:42; мнението е било променяно общо 1 път

????
Гост

Писане by Гост on Чет 11 Юли 2013 - 19:41

Doña Dyke написа:

Та всъщност въпросът е какво би ви накарало да се откажете от хомосексуалността, пък било то дори и за една нощ?
...ми напомня на "какво ще ви накара да откажете цигарите"Wink
Добре, ами аз може да изляза от страната за една нощ...може и за повече - това ще ме направи ли по -малко българка?Smile

Иначе, Ако и да се казва "сексуална", ориентацията според мен е по - скоро първо социална. Защото разграничението е най - осезаемо именно в избрания социален модел, а не във вродения сексуален нагон. Много хора могат да имат склонност към различни сексуални практики или експерименти, но това не значи, че те променят или пък се отказват от ориентацията си.
Или най - просто казано, ако основно предпочиташ жени, а в някакъв моменти ти прещрака да пробваш и другото, еле пък за една нощ, това не те прави по - малко лесбийка.

Но ако примерно 10 години си живяла само с жени или с една жена, а в следващите  десет години - в щастливо, православно хетеросексуално семейство - виж това вече е интересен експеримент по темата...
И, за да отговоря и аз на въпроса - на този точно експеримент не мисля, че бих се подложила...вестибуларният ми апарат не би понесъл такъв шок

Гост
Гост

Писане by Гост on Чет 11 Юли 2013 - 19:57

Гост написа:Макар,4е....като се замисля възможно ли е
хомосексуалист хомосексуален да се влюби в противоположния пол? :scratch:
Естествено, че е възможно! Любовта е могъща стихия, оръжие за масово изтребление (на предразсъдъци), най - мощният инструмент да разбереш, себе си и обхвата на възможностите си...преодолява вражди, войни, океани, бедствия, някои казват, че е по - силна дори от смъртта - сериозно ли мислиш, че точно една пишка (или липсата на такава) ще я спре? 
Разбира се, че може да се случи човек да се влюби в човек от противоположен на ориентацията си пол.

Но, както имаше една приказка, "рибата и птицата могат да се обичат, но в кое пространство ще живеят заедно"?Smile

Гост
Гост

Писане by obla4e on Чет 11 Юли 2013 - 20:48

Black Queen написа:
Но, както имаше една приказка, "рибата и птицата могат да се обичат, но в кое пространство ще живеят заедно"?Smile[/color]

ей мама му стара,
винаги имашготов отговор за всичко
черна кралицеRolling Eyes 
obla4e

Брой мнения : 230
Възраст : 47
Местожителство : Pleven

Писане by nebb on Пет 12 Юли 2013 - 13:50

Вълкът ли осъзнава, че не е куче, или кучето - че не е вълк? Въпрос за една възможна любов на сушата.
nebb

Брой мнения : 401
Местожителство : София

Писане by UsualSuspect on Чет 13 Фев 2014 - 19:52

Което веднага ме наведе на мисълта, че 80% от приятелките ми, с които споделяме еднаква ориентация, вече са спали с мъже. Абсолютно нито една от тях не се е ''отказала'' от жените и от туй що й е генно ''заложено''.
И не намирам нищо лошо в това примерно лесбийка да прави секс с мъж или гей да прави секс с жена...независимо дали след това резултата е положителен или отрицателен, си е вид опит и половин крачка напред.
Оттук обаче за мен следва въпроса, защо една лесбийка може да се влюби в мъж след като е преспала с него?
Еми може...със сигурност може, обаче не вярвам, че това е достатъчно да се откаже от обратната си сексуална ориентация... няма да го повярвам това...че влюбване в мъж или наслаждаването на секса с мъж може да ''изцели'' хомосексуалността ти из основи.
Смятам, че какъвто и да било контакт с мъж, та дори за една нощ или за един час не означава, че си се ''отказала'' от каквото и да било...
На това му се вика експеримент (колкото и грубо да звучи), отдаване на момента (колкото и замечтано да звучи) интерес към новото и различното (колкото и хлапашко да звучи).
Но ако някоя дойде след това и ми каже ''Аз не съм вече лесбийка'', ще я обявя или за жена, която никога не е била лесбийка, или за жена, която не знае каква е и каква изобщо и се иска да бъде...

UsualSuspect

Брой мнения : 255

Писане by NeverNeverLand on Пет 14 Фев 2014 - 21:09

Хммм, интересен въпрос...    
В по-ранни първи сексуални преживявания съм била с няколко мъже. Период на свалки, следва секс и веднага точка.
Чудех се дълго време какво ми е "сбъркано", та ми е неприятна цялата тая работа с мъжете, че чак ми беше гадно... с времето само си дойде и нищо не може да ме откаже от това, което съм сега. Себе си.
Родителите не са фактор, с който трябва човек да се съобразява, за да провали собственото си щастие... В името на какво? На потиснат и нещастен живот?
Не.
Самата идея - да имам такава близост с мъж, доста ме отвращава, било то и само за една нощ  silent 
Приятели мъже - бол, не ме разбирайте погрешно...

Наздраве и честит пиянски празник!  
NeverNeverLand

Брой мнения : 128

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics