Какво ще ви накара да се откажете от хомосексуалносттa си?

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Re: Какво ще ви накара да се откажете от хомосексуалносттa си?

Писане by Doña Dyke on Сря 13 Яну 2010 - 23:12

Зависи какво се има предвид под грижи?
Doña Dyke
Admin

Брой мнения : 1234
Възраст : 35
Местожителство : София

http://www.bgles.com

Върнете се в началото Go down

Писане by Valkyrie on Чет 14 Яну 2010 - 17:18

Хмммм... ми не знам. Аз по едно време толкова се бях оплела, че реших да правя секс с момче поради простата причина, че си мислех, че може да се самозаблуждавам, че си падам по жени. Това отказва ли ме от хомосексуалността ми!?! Не, не мисля така. Просто експериментирах със себе си и си се доказах (на себе си). Това, че съм била с момче не означава, че съм хетеро. Та, оттогава станах по-сигурна в себе си и така... Просто нямам желанието, нямам влечението, нямам нуждата да правя секс с мъж (или въобще да имам някакви сексуални контакти с (мъж)).
Valkyrie

Брой мнения : 18
Възраст : 27
Местожителство : Varna

Писане by Beatrice on Пон 18 Яну 2010 - 23:21

Хубава тема наистина...
Сещам се за два отговора - "не знам" и "нищо".
От една страна, ако си открил кой си, какво те влече, ако това те прави щастлива, защо трабва да се отказваш от щастието си. От друга страна, обаче никой не вижда в бъдещето...
Beatrice

Брой мнения : 44
Възраст : 26

Писане by Авада on Пон 18 Яну 2010 - 23:48

„Amor fati ".
Авада

Брой мнения : 320

Писане by ???? on Нед 7 Мар 2010 - 5:33

Етооо...ето още една тема , в която мога да си проявявам феминизма свободно :lol: Шегувам се разбира се. Сега тъй като темата предразполага, сега ще споделя една простотия, която преди броени дни съвсем съзнателно сътворих!
Прибрах се много късно вечерта от запой и бях солидно почерпена, не ми се спеше , по-скоро ми се ''мърсуваше''. Обаче в този момент ми светна лампичката, че има голям проблем - в 3 А.М. е абсолютно невъзможно да си намеря жени за чат и прочие...където да си избивам по някакъв полузадоволителен начин страстите... та имах само една опция - мъже! Влязох във възможно най-известния чекиджийски чат, чието име сега тука няма да споменавам, написах си възможно най-провокиращият просташки ник и със самото ми влизане..за около 5 минути имах около 15 - 20 желаещи да се ''забавляваме'' дискретно в чата : )))
И съответно какво се случи...
Опитах се да обърна внимание на всеки един от тях и внимателно да наблюдавам дали СЛУЧАЙНО някой няма да подходи по малко по-интересен и непредвидим начин към мен и ситуацията, която трябваше да се получи между нас...уви!
Дадох възможност на всеки един от тях да се изяви подобаващо и да изпише по 5 тона гнусотии, които трябваше по някакъв начин да ме впечатлят, е - и това уви!
Не можех да проведа дори един скапан елементарен секс чат със мъж , поради много причини и само две основни. Първата, е че държанието им беше отвратително гнусно, нямаше нищо, с което да ме предразположат да се отпусна или да ги пожелая. Всичко беше на автопилот, само колкото да излъскат бастуна и да си легнат спокойни. Втората причина беше, че от всичко изписано от тяхна страна - така или иначе нищо не трепна в мене ....по мене, под мене , зад мене...шанс!
Но ако имаше нянакъв елементарен подход към мен - можеше и да ми стане поне малко приятно...Така че от този ми злочастен опит, не получих нищо повече освен поредното убеждение, че мъжете в днешно време (или по-голямата част от тях) са някви....машинисти...искат само да блъскат... да те размятат..като надуваема кукла без да има никакво значение твите предпочитания и твоето удовлетворение...аман!
В допълнение ще кажа и че на 17 и аз правих жалък опит да спя с мъж, но само от начина , по който ТРЪГНАХА нещата прекратих незабавно акта, само секунди преди извършването му...
Слава Богу че не ме привличат физически дори...защото отношението на средностатистическия мъж към секса е долнопробно...
Как да го искам при такива обстоятелства? Та с две думи това е отговора ми по темата, не искам да спя с мъж, защото не чувствам нито нужда , нито влечение да го направя. А дори и да изпитвах някакви елементарни - пак щях сериозно да се замисля и вече споменах защо. Унизително е. Да не говорим за самоувереността им , колко пъти само съм чувала ''Ехе...ти ше си лесбийка, само докаот не легнеш с мене , аз ше те върна обратно в пътя'' ....безрбой пъти съм го чувала...
И с какво бе..? :lol: Само начина, по който ти го КАЗВА ти е достатъчен за да си направиш сметка колко зле са нещата...
Няма такова нещо, което жената да не може да ми даде...просто няма...

????
Гост

Писане by TALYA on Съб 13 Ное 2010 - 23:18

съжелявам за редакцията,но бях в някакво умопомрачително състояние....Иначе по темата,няма кой и по какъв начин, да ме откаже от моята ориентация...........освен ,ако някой не ми направи лоботомия.
TALYA

Брой мнения : 188

Писане by vikicha on Вто 16 Ное 2010 - 0:55

говорите вие за ориентации ама билетите за Роксет свършиха за един ден, а днес ги пуснаха пущините.

Колкото да ориентацията, хммм ами не харесвам мъже, от мн години не се е случвало да погледна на мъж по този начин, всъщност и на 17 не ми се получаваше добре, ама пусто нали да съм като другите.

Та общо взето нищо не може да ме откаже, защото не съм зависима от никой дотолкова, че да жертвам нещо толкова важно за мен. До към 22 се опитвах да си доказвам, че все пак съм хетеро и нещо съм се заблудила, но ставаше все по-зле и по-идиотско и за мъжете около мен и за мен самата.

Сега от време на време се пъна да обяснявам пред близки приятели, че аз все пак може и да суична на мъже при което се чува едно дружно "да беее даааа". Истината е, че понякога ме е яд , защото "нормалните" хора им е доста по-лесно и приятно да виреят в това общество - друг е въпроса, че хората сме си дебили и си го правим възможно най-трудно и тегаво за живеене.

Смешното е, че в момент на напън да харесам някой мъж /вече го правя да се самоиронизирам и когато ми е скучно да играя на Змията докато 4акам 72..Smile/ се усещам как да речем му завиждам заради мускулите или искам да имам като неговата дреха...до харесване и сексуално привличане никога не се и стига Smile и се забавлявам със себе си и моите празни напъни.

Smile

и какво по дяволите значи да се откажеш от хомосексуалността си? дори и да се откажеш и да се омъжиш и да живееш с мъж за пред някой си, ти си оставаш такъв цял живот, това да не е грип, че да минава Smile. Макар че възрастни лесбийки, такива над 50-се аз рядко съм засичала, но то и времето в което са раснали ги е смачкало и да са се осъзнали като такива, не са можели да споделят или да го изразят по никакъв начин. Сега след 10-20-30 години ми е интересно какви ще сме ние? Дали ще се предадем, я заради страх че ще останем без деца и традиционно семейство, я заради някое друго шубе.

при мен нещата ги виждам такива, гей мъж - най-добър вариант, хетеро мъж - близък приятел - втори вариант, да се омъжа щото и аз не знам защо, но това не ми е вариант в топ 5 Smile

айде лека от мен Smile
vikicha

Брой мнения : 43
Възраст : 38

Писане by aX Tuuu... on Вто 16 Ное 2010 - 9:49

Еееееееееееееееей, чудесно! Брак с гей за една лесбийка може да се окаже и по-хубаво от брак с чужденец... мечтата на толкова хетеросексуални жени. Не мисля, че децата трябва да се асоцират с брак, но за традиционното семейство съм съвсем пас - не мисля, че някога реално е съществувало.
aX Tuuu...

Брой мнения : 445

Писане by vikicha on Вто 16 Ное 2010 - 21:15

Хелоу пак, ама аз никъде не съм казала, че искам да се омъжа за гей или за хетеро мъж близък приятел. имах предвид, че от такива хора бих взела мат'ряла

Децата естествено, че не трябва да се асоциират с брак, никога не съм свързала неразривно двете неща, но се оказва, че за самите деца е по-добре имайки предвид законово уредените придобивки, закрила и тн.

Най-добрия вариант е да са обичани и да нямат тати и мама изроди или мама и мама изроди, за мен пола няма толкова голямо значение, могат да се отгледат прекрасни деца от двама души от един пол, и филмчета съм гледала по въпроса ама в ЮК се развива действието, не в БГ-то.

А за омъжването, както споменах не ми е в топ 5 и бих била щастлива да не се предам, поддам или да не ме притиснат брутални обстоятелсвта, но тъй като не виждам в бъдещето не мога да отричам и да се заричам за каквото и да било.

Колкото до традиционното семейство, вярно е че отдавна не съществува /ако въобще някога е/, но повечето "нормални" вярват в него или се правят че вярват, което има същата тежест.

Опитвам се да мисля в много насоки и различни варианти, все пак живота е шарен и това, че съм гей не изключва навъртане на мъж около детето ми, защото честно казано има и свестни мъже, сигурно толкова на брой колкото и жени..въпроса е кой какво разбира под това понятие Smile

vikicha

Брой мнения : 43
Възраст : 38

Писане by aX Tuuu... on Сря 17 Ное 2010 - 9:25

Абсолютно си права - за "мат'ряла" трябва да се помисли... и съм напълно съгласна, че няма нищо лошо в това около детето да има мъже.

Интересно ми е как ние толкова много мислим за това в сравнение с преобладаващата част от хетеро хората. Всяка сутрин минавам покрай един техникум по... нямам представа какво, но 100% от учениците са момчета и няма такава подрастваща плашеща тълпа. По-страшно е от мач между Левски и ЦСКА... и по-тъжно.

Общо взето предполагам, че в момента се надяват да падне сняг, за да могат да замерват с топки автобусите и ако случайно чуеш за какво си говорят, можеш да се откажеш от идеята за деца по принцип. Както и да е, не искам да съдя, но всеки ден се замислям какви бащи имат тези деца... а майките? И си мисля... какво са си мислили тези жени за "мат'ряла"... мислили ли са изобщо и как някакъв ужасяващ процент от тях са се омъжили, защото трябва (в този смисъл са и размислите за традиционното семейство).

И като се замисля за тези неща съм толкова благодарна, че съм лесбийка..., защото като обичаш, обичаш въпреки трудностите и само като вече си наясно със себе си и като се стигне до деца мислиш и пак мислиш и искаш най-доброто Smile
aX Tuuu...

Писане by Ins@ane on Чет 18 Ное 2010 - 16:39

Не мога да си го представя. Smile
Ins@ane

Брой мнения : 189
Възраст : 24

Писане by Doomed Soul on Чет 25 Ное 2010 - 0:43

Е то може ли така? Първо да се откажа, после ще се сетя, че ми трябва, после ще се сетя да си върна и девствеността , а накрая ще се откажа от расата си. И очите да ми извадят, ще продължа на спомени и фантазии около жени. Неразделно е от мен.
Doomed Soul

Брой мнения : 77

Писане by Heavy Cloud on Чет 25 Ное 2010 - 2:26

Ясно е, че няма как да се откажеш. Все едно да се откажеш от белия си дроб или бъбреците. А понякога толкова силно ми се иска...да си стана една обикновеничка хетеро женица, да си взема едно хетеро мъжленце, да си направим малко бебета, да си построим къща и да си живеем щастливо без да си задаваме въпроси.
Heavy Cloud

Брой мнения : 45

Писане by UsualSuspect on Чет 2 Дек 2010 - 3:08

Уел Уел... Хей, минаха почти 21 години от съществуването ми и все още дори и през ума ми не ми минава да си легна с мъж...страшно е...

Още не мога да разбера дали от емоционална гледна точка изпитвам непоносимост към сексуалния акт с мъж или от физическа такава... тъй като само при мисълта ми става безумно гадно... може би е нещо на психическа основа...
а може би е и двете...

Защото ако беше само на физическа, все някакси щях да се прежаля... все пак колко му е...20 минути...все ще изтрая..
Но въпроса тук е , че просто го няма желанието. Може би на моменти има малко любопитство, защото съм на принципа, че живота е един и би било тъпо да не си опитал от нещата, от които реално винаги можеш да опиташ без проблем...

Забавно е обаче как когато си го представя само замалко дори и любопитството мигом изчезва... просто до такава степен съм приела за нормално и естествено да няма мъже около мене в интимен аспект... и съм си доволна.

Колкото до това дали някой/нещо би ме накарало да се откажа от ''святата'' ми хомосексуалност... дори ако ми предложат утре да се преродя и да започна живота си наново, пак бих избрала да бъда такава, каквато съм сега, защото въпреки всички социални проблеми и трудности ... честно казано няма по-хубаво нещо от това да обичаш жена.

UsualSuspect

Брой мнения : 255

Писане by semper_fi on Чет 2 Дек 2010 - 13:42

честно казано няма по-хубаво нещо от това да обичаш жена.
sunny sunny sunny
semper_fi

Брой мнения : 1359
Възраст : 33

Писане by rainbow_eyes on Съб 25 Дек 2010 - 17:22

semper_fi написа:
честно казано няма по-хубаво нещо от това да обичаш жена.
sunny sunny sunny

определено Smile

Не мисля,че нещо би могло да ме накара да се откажа. Човек не може да се откаже от природата си..
rainbow_eyes

Брой мнения : 470
Възраст : 27
Местожителство : Sofia

Писане by HummingMelodies on Чет 20 Яну 2011 - 16:15

Ти попринцип не можеш да се откажеш. Не съм чувала никой да казва " От утре вече няма да съм лесбийка." Дори и да се опитваш да си самовнушиш, че си стрейт и т.н. и да имаш мъж и деца, пак ще си бъдеш хомо, пак докато ходите с мъжа ти по улицата ще се заглеждаш по жени.
Знам ли, може да се роди някой мъж като "Лиса" мъжа-лесбийка от Л уърд, който ... не всъщност няма такова нещо. Говоря глупости Very Happy

Както се казва сори майна, ама си закотвена в женският отбор завинаги.
HummingMelodies

Брой мнения : 62

Писане by Insomnia on Пет 21 Яну 2011 - 16:05

Как бе, аз имам една приятелка която твърдеше че е бивша лесбийка и след час се напи и искаше да ме изнасили Very Happy:D:D
Иначе не си сменям ориентацията за нищо на света, всъщност това е доста глупаво казано...човек такъв, какъвто се чувства.. : )
Insomnia

Брой мнения : 392
Възраст : 25
Местожителство : Sofia Zapad

Писане by freedom on Пет 21 Яну 2011 - 17:05

Съжелявам, че трябва да го кажа, но въпросът е абсурден. Човек си се ражда със сексуалността си и ориентацията си, всички други измишльотини за мама и тате и незнам какви си още са пълен абсурд.
freedom

Брой мнения : 191

Писане by aX Tuuu... on Пет 21 Яну 2011 - 21:53

Това ясно..., но темата тръгна от една статия, въпросът също. Относно генетичната страна на хомосексуалността съм съгласна, но, колкото и да си роден еди-как-си... си трябва време и опит да осъзнаеш какъв си. Измишльотините за мама и тате си остават личен избор, но все си мисля, че да познаваш себе си (или да осъзнаеш какъв си се родил) отнема много усилия .
aX Tuuu...

Писане by see you on Вто 25 Яну 2011 - 16:59

мисля че нищо.това е по силно от теб Wink
see you

Брой мнения : 80
Местожителство : пловдив

Писане by HummingMelodies on Чет 27 Яну 2011 - 17:08

Сега като се замисля, темата е не да спреш да бъдеш лесбийка, ти можеш пак да си си гей, но да не го показваш. По скоро май това отказване е. Какво може да се случи, за да скриеш коя си в действителност.
Поне аз така го разбирам.
HummingMelodies

Брой мнения : 62

Писане by boginqta_ on Вто 26 Апр 2011 - 14:23

за една нощ - удоволствие.
за винаги - Няма такова нещо Cool
boginqta_

Брой мнения : 147
Възраст : 31
Местожителство : La Palud sur Verdon, PACA, France

Писане by Light power on Вто 26 Апр 2011 - 18:47

Това е много философски въпрос.
Преди години, когато бях ученичка, смятах че бих могла да направя жертва в името на семейството си и бях решила, тоест смятах, че някой ден ще се омъжа (против всички мои схващания) в името на това да създам хетеросексуално семейство, за да може и родителите ми да са доволни и да съм чиста пред обществото. Смятах, че можех да потисна нагона си към собственият пол, но....не можех.
Сега, когато съм едно пораснало момиче, разбирам, че нищо на света не би ме накарало да спра да бъда лесбийка, крия се зад един абсурден за мен авторитет на хетеросексуална влюбена в своя прител момиче и жестоко лъжа роднините си. Писна ми да бъда такава, каквото не съм, но въпреки това ще запазя тайната си далече от родителите ми. Ако посмея да им кажа, това може би ще ги съсипе, затова живея в гнусна лъжа. Но навън, пред приятели и колеги, аз съм лесбийка и се радвам на свободата си. Нищо не би ме накарало да се откажа от сексуалността си, нищо не би могло да ме накара да върша неща против волята ми, чуждите убеждения и налагането на един чужд хетеросексуален морал ме отвращава. В крайна сметка смятам, че всеки е свободен да бъде такъв, какъвто иска.
Light power

Брой мнения : 245
Възраст : 30

Писане by Sixx on Пон 26 Сеп 2011 - 14:51

Какво ще ме откаже от хомосексуалността ми? Във всеки случай няма да е човек. Имам предвид... Като да бъда с мъж заради семейството си, или заради това, че еди кой си казал колко е противно да си хомо и аз да взема сега да се отказвам заради тях, само за да водя ''по-добър'' живот.
Ако това се случи, предполагам, че ще бъде, ако по някаква случайност на съдбата реша да се влюбя в мъж. Съдбата си е странно нещо, не знам какво мога да очаквам.
Но честно казано не бих спала с мъже. Нищо против тях нямам, просто ми става гнусно само като си го помисля. Самите те ме отвръщават по някакъв необясним начин. Ако реша да експериментирам, ще го направя с гей.
Sixx

Брой мнения : 29
Местожителство : Venus.

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics