Гей...гей...гей....заведения!

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: Гей...гей...гей....заведения!

Писане by toothfairy on Съб 24 Ное 2012 - 14:27

демек клубът, извън тия сложни семейни драми, по принцип няма особена гей-посещаемост ? ...
toothfairy

Брой мнения : 180
Възраст : 32
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Писане by shy_ on Сря 28 Ное 2012 - 7:39

оххх ще умраа...в Русе няма никакви гей клубовеее една гей пейка да имаше поне,щях да седя на нея всеки ден и да искаммм гейй клуубббббб у София всичко хубаво мамка му..
shy_

Брой мнения : 40
Местожителство : And I feel so much depends on the weather So is it raining in your bedroom?

Писане by june_fab on Сря 28 Ное 2012 - 19:46

И в крайна сметка, кое е заведението в София, в което човек може след един изморителен/не-толкова-изморителен ден, да седне на по чаша бяло вино и в една уютна и спокойна атмосфера да остави напрежението от сивото ежедневие зад гърба си? Има ли го онова местенце, на което да срещаме познати и непознати, да сме си само "ние" и да не ни се налага да се "търсим" дълго? Wink
june_fab

Брой мнения : 71
Възраст : 29

Писане by toothfairy on Сря 28 Ное 2012 - 20:17

не. Smile
toothfairy

Брой мнения : 180

Писане by june_fab on Сря 28 Ное 2012 - 20:29

мрън
..но, toothfairy, благодаря ти за краткия и ясен отговор Smile

A какво би станало, ако си намерим някой малък и уютен бар и бавно, но славно го "oкупираме" Smile?
june_fab

Писане by june_fab on Сря 28 Ное 2012 - 21:27

За да се опитам да обясня така изникналата ми идея ще споделя - Преди около година/две бях в кв. белите брези в един малък, много уютен (макар и квартален) кафе-бар, в който имаше 5 маси, приятна музика и загрижена (поради липсата на клиенти) собственичка. За съжаление, това заведение вече не съществува.. Чудя се, дали и какво би имал против собственик на едно такова заведение,(в което въпреки вложените инвестиции и усилия и да, може би и заради не-така-добър локейшън има нужда от посетители) ако в даден ден от седмицата, съвсем случайно Smile ни стане навик да ходим да си пием там кафетата и вината и кой каквото пие.. Но -стига с този offtopic , за което се извинявам ..такива сме ние от "род" водолеи - с много и разни идеи.. Embarassed
june_fab

Писане by semper_fi on Чет 29 Ное 2012 - 11:18

дали и какво би имал против собственик ... ако в даден ден от седмицата, съвсем случайно Smile ни стане навик да ходим
Абсолютно нищо. Както споменах вече, има много "гей френдли" (или по-скоро "лесбиан френдли") места. Просто там не сме си само "ние" Smile

И няма как да стане да сме си само "ние" дори в един ден от седмицата не заради нежеланието на собствениците, а защото "ние" сме: а) несериозни б)мързеливи в) обичаме си дупката (Есенс) и няма сила на този свят, която да ни накара да излезем от нея (независимо от условията, цените, възмущението ни от тях и т.н. и т.н.)

Нееднократните опити за подобни "вечеринки", в далеч не бед локейшън места, до момента не са се увенчали с успех. В началото има голям наплив и желание от всички, а на третата седмица повече от 5 човека не можеш да видиш. Уви, това е недостатъчна мотивация за собствениците на заведения.
Именно затова дори гей собствениците предпочитат "широката" публика Wink

semper_fi

Брой мнения : 1359

Писане by UsualSuspect on Съб 5 Яну 2013 - 20:29

Преди 4 месеца ходих Essense. бях направила грешката точно в тази вечер да изведа на ЛЕСБО БАР...един мой приятел гей...
И представете си следната картинка... имаше на кръст 10 лесбийки (за щастие повечето от тях нямаха шприцове в ръцете си...) ...
Някаква...тъпа музика...и единственото момче в бара (тоест приятеля ми гей) се раздаваше и танцуваше...добре, че беше той да внесе малко свежест в тази тягостно скучна обстановка...
След което реших да посетя ''Why Not''....познато ни повече като...''Лайното''...
вътре се натъкнах на претъпкано по шевовете помещение...имаше толкова момчета...че нямаше толкова въздух... със сигурност е по-забавно да си гей в наши дни...
След време реших да отскоча до ID. Никога не бях виждала толкова много гейове и травестити на едно място...не , че не ги харесвам, напротив...симпатяги са, просто не мисля, че мястото ми е в едно заведение САМО с тях...да не забравим да отбележим, че тази нощ поне имаше 2 лесбийки там, които толкова мощно се бяха натряскали с някакъв твърд алкохол, че едната спеше на масата, а другата не беше в състояние да я изведе ...
След месец някъде , незнайно защо реших да повторя грешката си ... пак ходих в Essense и пак нямаше нищо. Пак отидох в ID , но този път един зализан грациозен господин ми заяви,че не мога да вляза. Имало ДРЕС КОД! Very Happy
Не лъжете дискриминатори.
Там не обичат много много да пускат жени... раят на гейовете...
И се отказах...
Neutral

UsualSuspect

Брой мнения : 255

Писане by ida on Сря 9 Яну 2013 - 15:31

оф, PointOfSuffering е права, в Есенс наистина винаги има много тъпа музика ...
ida

Брой мнения : 223

Писане by Gothica on Сря 9 Яну 2013 - 16:20

Значи аз уцелвам винаги най-добрите моменти, защото колкото пъти съм ходила там музиката е много добра, с изключение само на една вечер.
Gothica

Брой мнения : 549
Възраст : 26

Писане by ivkapivka888 on Сря 9 Яну 2013 - 22:50

Ох, как ходите? Не ви ли е страх, че някой може да ви набие? Защото съм чела много работи и мен лично ме е страх. Съвсем сериозно питам, има ли от какво да се страхувам? И само в малките часове на денонощието ли има посетители или може и през деня да се мернат?
ivkapivka888

Брой мнения : 428
Възраст : 25

Писане by Gothica on Сря 9 Яну 2013 - 22:56

Страх ли? Ти просто ме разби Very Happy Нито може някоя да ме набие, нито би имала причина за това. Пък и няма да ти налетят на бой само защото прекрачваш прага Very Happy Скоро не съм чувала някой да се е бил :Д Иначе само вечер работи.
Gothica

Писане by ida on Сря 9 Яну 2013 - 22:57

Никога не се бях замисляла за това, всъщност ...!? Не мисля, че има от какво да се страхуваш, всички обичат лесбийките, никой не иска да ги бие! Smile
ida

Писане by Passion and Poison on Сря 9 Яну 2013 - 22:58

Елате в Пазарджик и пак ми говорете Ако не са 2 красиви жени - може да се изяде по някой шамар Rolling Eyes
Passion and Poison

Брой мнения : 574
Възраст : 22

Писане by ida on Сря 9 Яну 2013 - 23:02

Не съм живяла в по-малък град от София за повече от 2 месеца, но предполагам, че е много кофти в това отношение.
ida

Писане by ivkapivka888 on Сря 9 Яну 2013 - 23:23

То аз прага лесно ще го мина, ще си седна, може и като теле в железница да гледам малко, но все пак ще пийна нещичко... Може да поискам да потанцувам и някоя мадама подпийнала и загоряла ме сгащи (хм, дали ще имам нещо против ), не мисля, че ще се овладея и сигурно и аз ще започна да се връткам и точно тогава или може и на излизане ще се появят тези с бухалките (те са на групички винаги)- наричат се хомофоби, агресори, насилници..., защото ако не дебнат по гей заведенията и по прайдовете, то къде другаде?
ivkapivka888

Писане by Shelly on Сря 9 Яну 2013 - 23:24

Вкъщи, бият жените си
Shelly

Брой мнения : 1191
Местожителство : Пловдив

Писане by Gothica on Сря 9 Яну 2013 - 23:46

Само веднъж ми се е случвало на излизане да има тъмни субекти, ама той беше само един и много му знаеше устата. Ама това беше преди 4-5 години. Скоро не съм забелязвала някой да дебне
Gothica

Писане by Гост on Чет 10 Яну 2013 - 23:38

Скъпа, всички нощни заведения имат мутри да ги пазят. В противен случай не биха оцелели нито клиентите им, нито оборота им, нито самите заведения.
Още повече това важи за гей - баровете. Не е необходимо да ги виждаш на прага с бухалка в ръка, за да си сигурна, че са там. В противен случай, никоя от нас нямаше да е оцеляла Smile
А, онези, които бият и онези, които пазят, са едни и същи. Поради което онези, които бият знаят къде има пазещи и не ходят да бият там, където знаят, че се пази.
Поради което могат да те пребият навсякъде и за всичко, но най - малко вероятно това да се случи е в и около близкия периметър на Есънс...

Гост
Гост

Писане by ivkapivka888 on Пет 11 Яну 2013 - 9:03

Благодаря ти, мила Black Queen Smile
ivkapivka888

Писане by Shelly on Пон 25 Фев 2013 - 18:47

На мен Есънс ми хареса. Даже много. Не толкова пълно, колкото очаквах, но иначе си беше много ок
Shelly

Писане by ???? on Пон 13 Май 2013 - 19:24

Моята класация на гей заведенията в София съобразно критериите обстановка, обслужване, музика и клиентела е следната:

1. Милк
2. Есенс
3. Ай Ди

Съветвам кандидатките, които имат желание да посетят Калигула в Пловдив да не го правят.

????
Гост

Писане by Shelly on Пон 13 Май 2013 - 19:44

Jozy написа:

Съветвам кандидатките, които имат желание да посетят Калигула в Пловдив да не го правят.

От мен - същия съвет
Shelly

Писане by pohotlivata.tigrica on Пет 7 Юни 2013 - 14:23

https://bg-bg.facebook.com/pages/Aquelia-Design-Cafe-Kunst/518765641509139
Някоя да го е посетила? Наскоро разбрах за това местенце и ми е интересно дали си заслужава. Не разбрах дали е определено като гей -заведение, но доколкото разбрах е собственост на популярна лес двойка.
pohotlivata.tigrica

Брой мнения : 133
Възраст : 23
Местожителство : sofia

Писане by ???? on Чет 27 Юни 2013 - 21:54

Кажете някое заведение в София,не съм ходила никога.

????
Гост

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото