Гей...гей...гей....заведения!

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: Гей...гей...гей....заведения!

Писане by Ins@ane on Чет 17 Апр 2014 - 21:53

Кажете, в София има ли някое гей заведение с повече посещаемост от момичета в момента? Smile) Ще ми се да посетя някое. Каква музика пускат обикновено?
Ins@ane

Брой мнения : 189
Възраст : 24
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Писане by Know Yourself on Пон 19 Дек 2016 - 3:47

За първи път бях в Есънс преди около 2-3 седмици, всичко окей, само се чудех.. там всичко живо с гадже ли отива? И така да е, не може ли просто да се запознаем, заговорих се с едно момиче (без да зная, че има приятелка) и половинката и изведнъж се появи отнякъде с гръм и трясък, готова да ме убива.. ;д Боже, опази!
Know Yourself

Брой мнения : 54

Писане by TheWickedWitch on Пон 19 Дек 2016 - 20:23

Know Yourself написа: и половинката и изведнъж се появи отнякъде с гръм и трясък, готова да ме убива.. ;д Боже, опази!
Не е много за смях, но Very Happy аман от психопати без елементарно възпитание и поведение.
Във Варна мисля, че вече нищо няма. Не че съм се скъсала да ходя по гей заведения, но за статистиката, ако реша, че искам да отида, няма къде Very Happy
TheWickedWitch

Брой мнения : 163
Възраст : 27
Местожителство : В раковината на плажа

Писане by Know Yourself on Пон 19 Дек 2016 - 23:36

На мен ми направи впечатление, че Есънс има приятни посетители, дано не е било прецедент. Със сигурност бих отишла пак, ако не друго, то поне да получа 2-3 лоши погледа от болезнено ревниви приятелки, да ме заредят с енергия и да ми погалят егото, хахаха.
Know Yourself

Брой мнения : 54

Писане by sunn4o on Пон 24 Апр 2017 - 0:13

Здрасти хора! Имам нужда от малко помощ.
Моля споделете впечатления и идеи за gay (friendly) заведения в София подходящи за event тип gay wedding party! Smile
Поводът да помоля за помощ е страхотен, така че се надявам на някакъв feedback, било тук или на лично.
Много много благодаря предварително на съпричастните!

Cheers!!
sunn4o

Брой мнения : 391

Писане by Regina on Пон 24 Апр 2017 - 21:59

Освен болезнено-известния Есънс... и онова нещо, наречено Ай Ди, което не знам дали съществува още, нямам идея и за какво би съществувало, защото там е наистина ужасно... няма какво.

Сега, естествено всичко е въпрос на пари - когато кажеш "частно парти" и наемеш заведението за вечерта, предполагам почти никъде няма да те върнат. А и това е най-чистият (а за София и най-безопасният!) вариант, който горещо препоръчвам, за да се избегнат евентуални... сещаш се.
Въпрос на бюджет и предпочитания. Ако дадеш някакви параметри на бюджет и предпочитан тип/интериор, мога да разпитам. Може на бележки.

При всяко положение, поздравления за събитието!!!
Regina

Брой мнения : 273

Писане by sunn4o on Чет 27 Апр 2017 - 15:19

Ей, страшни сте бе!! Много мерси за feedback-a!!
Есънс отпада защото е за момиченца предимно, а ID чух че го били затворили.
100% ще искаме да е частно парти,което означава или цялото заведение само за нас или там някаква част от него.
И аз си мислех, че като кажеш че искаш цялото заведение да наемеш за вечерта управителят ще плесне с ръце, но в Oscar ни казаха, че щяло да стане само ако им гарантираме поне 90-100 гости. Хаха не, че там има къде да се съберат 100човека (освен при схема тип прадски транспорт или маршрутка) ама... Плюс това по каква логика 100човека на по една минерална вода (примерно) е по на сметка от 30 тина с от-до консумация Smile
Anyway, мерси пак. Ако някой има още идеи да пише.
Мерси на всички още веднъж! Smile
sunn4o

Писане by Shot_of_poison on Вто 2 Май 2017 - 0:51

Ако държите на гей заведение -"One To One" на ул. Позитано. Не са ми особено добри впечатленията от там, за половинчасовия ми престой, но е гей дискотека или каквото там се води. Гей френдли е караоке бар "Версус" на ул."Самуил". Гей френдли е и "Баскервил" на ул. "Денкоглу".
Shot_of_poison

Брой мнения : 5
Възраст : 31

Писане by sunn4o on Сря 3 Май 2017 - 0:37

Даа, One to One ми го предложиха почти всички. За съжаление обаче на момчетата на им допадна. Мерси за другите предложения! bounce bounce
sunn4o

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото