Гей...гей...гей....заведения!

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Гей...гей...гей....заведения!

Писане by ???? on Съб 10 Сеп 2011 - 14:48

Може би .... повтарям темата извинявам се за което.Търсих ,търсих и не намерих така ....
За това с цялото си нахалство....пускам така.
Предполагам всички вече се досещате за какво иде реч.Както всички тук сме наясно ,че такива заведения в страната се броят на пръсти....
Моля ,нека чуя вашето мнение....за тукашните така наречени "бардаци"......
Бар "Essence" и mix club "Id club" са не просто титуляри за столицата но кажи речи и единствените.
Разбира се може да се каже ,че нямат нищо общо.Но нека все пак моля да чуя вашето мнение Smile

П.С. че да си кажа моето Cool

????
Гост

Върнете се в началото Go down

Re: Гей...гей...гей....заведения!

Писане by nokia on Съб 10 Сеп 2011 - 16:50

1

Последната промяна е направена от nokia на Нед 5 Фев 2012 - 13:01; мнението е било променяно общо 1 път

nokia

Брой мнения : 135

Писане by ???? on Съб 10 Сеп 2011 - 17:35

nokia написа:Ще започна от Есънс. Харесва ми там, макар да е дупка. Има атмосфера. Минус - тоалетната е само една и ако наистина ти потрябва, става страшно.

ID - много е хубаво, стилно, проветриво, музиката е чудесна. За съжаление мъжете доминират там и ако не са изрично напъдени заради женско парти, става безинтересно. Единствен минус са танцьорките - жени. Не ги бива.
Позволи ми да не се съглася!
Вярно Essence си има своите минуси .Няма как без тях.Но напоследък става видимо за всички,че собственичките искат заведението им да градира на горе.За разлика от Ай ди .Преди време ай ди клуб беше заведение с изключително силен старт.
Уви по типично български .... "от високо се пада най-лошо"....
Не мога да отрека ,че аз самата бях фенка на клуба.Забавлявала съм се там много пъти и съм изкарвала страхотно.Добра обстановка,страхотно обслужване...хубава музика .Може да се чувстваш спокойна....
Но както казах ,УВИ това не е вече така.Ай ди клуб прекалено завишиха стандартите си към клиентелата ,но започнаха доста осезаемо да занижават собствените си стандарти.Вече не е толкова хубаво там...бих казала дори разхвърляно,ако неми вярвате ...сами може да се убедите .Знаете адреса!Ноооо бъде внимателни какво ще облечете или обуете.Защото джапанки ,тениски,и смъкнати дънки не са включени в дрескода на западащото заведение.Защото днес ще ви посрещат и проверяват по обувките ...утре ще има и money control.И най-вероятно ще сложат минимум от 100 лв в джоба за влезеш.Може да наречете моите думи злобни ,моите обвинения безпочвени ....но нещата ще си останат факт.Говоря така защото лично аз съм изключително разочарована от това заведение.Единия ден не ме пускат защото съм с джапанки.....ОК няма проблем.....(МНого се извинявам ,но заради тях специално аз трябва да се върна до вкъщи за да се преобуя ли ....Няма шанс)....Естествено не го направих...Върнах се след няколко дни с маратонки...ПОради простата причина ,че исках да видя на какво стой това високо ниво изискващо официално облекло за да се напиеш и забавляваш.Определно клуба успя да ме изненада....Никакви светлини ...е музиката беше добре...обслужването също .....Но нека си го кажа така.Моята стая е по-подредена чиста от заведението....Фул с хетеросексуални момци и девойки ...нищо лошоо.....успях да видя бъдещите перхидролени кухи надежди на Пайнер мюзик....както и видни представители и рекламни лица на протейнови добавки и стрероиди.Но върха на тортата беше ,когато един напомпан виден селски бег ме попита дали съм знаела ,че там пускат и гейове.....Естествено тази новина за мен Embarassed беше придружена с пухкавата глазура на репликата "Глей ма"....е честно да си кажем убедена съм на 101 % ,че този и по джапанки и в обувки на армани ще си седи същия селтак .Изклютително разочарование бе замен когато петък вечер кракът ми прекрачи прага на ай ди клуб .Цък -цък язък че си дадох 5 -те лева там...Но Есенс ме изненада приятно.Няма значение ,че има минуси .....Есенс ни показва,че върви на преди на горе със сила и стил.Нещо което започна рядко да се усеща в ай ди.Разбира се не можем да сравняваме заведенията ....като "стил".....Но.....сами можем да предпочетем дали искаме качество или стрейт количество!
Избора е наш Cool къде да си дадем 5-те лева обути в джапанки

????
Гост

Писане by nokia on Съб 10 Сеп 2011 - 17:41

2

Последната промяна е направена от nokia на Нед 5 Фев 2012 - 13:01; мнението е било променяно общо 1 път

nokia

Писане by ???? on Съб 10 Сеп 2011 - 17:58

Слънце аз също подкрепям фейс контрола....Но да имаш ниво за което да го изискваш.Както казах вече...в случая там нещата западат...стъклата на бра които придържат картинките на диско топка и реклама на J&B са изпочупени малко да се удари столчето в тях ще станат на сол ....колко му е невъзпитаните батковци от село Куртово Конаре ...леко да те блъснат защото това е практика при теб ...да паднеш и да се сдобиеш с някой друг шеф...да изгубиш малко кръв...Да не говорим за кочината в тоалетната ....Искам да ви кажа ,че спокойно след около още месец два тоалетната на ай ди спокойно може да се конкурира с обществените тоалетни в парка Займов.Говоря не само като визия и като благоухани аромати носещи се от нея.Пишкаш и бонус арома терапи! Разочарованието ми е изключително голямо.Но както вече казах "От високо се пада най-лошо"

????
Гост

Писане by nokia on Съб 10 Сеп 2011 - 18:00

1

Последната промяна е направена от nokia на Нед 5 Фев 2012 - 13:02; мнението е било променяно общо 1 път

nokia

Писане by ???? on Съб 10 Сеп 2011 - 18:05

Това е като хората със самочувствие без покритие.Не съм им набрала просто съм искрена и директна...Не е грях

????
Гост

Писане by Ihina on Съб 10 Сеп 2011 - 19:16

Хмм...

Ми хайде и аз...

В Есенс винаги ми е било приятно... Вярно, прихлупено е... и тоалатничката... Обаче атмосферата е приятна... уютно е и музиката е разнообразна... Което за мен винаги е плюс... Не обичам да зациклям на трак след трак след трак хаус, техно, електроник и пр. Не че разбирам кога се сменят траковете Embarassed
Та - от моя гледна точка Есенс е готино заведение... Мога да си поденся на разнообразна музика на място с приятна и уютна атмосфера... Нищо, че тоалетната е една и нищо, че всеки път като тръгна към нея се накланям под свода дори и да съм кинта и половина и да трябва да протегна ръка, за да стигна тавана на сводчето

Ай Ди... Никога не ми е харесвало особено, главно защото пускат основно тип-хаус-денс-менс музика, така и не разбрах как се казва стилът и ква е разликата между под-стиловете... Обичам да танцувам и на такава музика начинът ми на танцуване няма как да варира особено и зациклям като на loop кадър...
Последните два пъти, когато се опитах да вляза в айди ни върнаха на вратата... И до днес все още не знам защо... Така че не знам вътре интериора как се е променил... Относно танцьорките - напълно съм съгласна... за нищо не стават. Но пък аз рядко виждам по заведения такива /било то мъже или жени/, които да стават за нещо... освен да се кикерчат полуголи на някакво подиумче Rolling Eyes

И понеже говорим за самите заведения... ще си спестя мнението за съответните им клиентели...
Ihina

Брой мнения : 858
Възраст : 36
Местожителство : София

Писане by Гост on Нед 11 Сеп 2011 - 1:32

Мммммммда. Есънс е като чалгата - всички говорят за нея с омерзение, но всеки я е слушал поне веднъж месечно - ще не ще Very Happy
За мен Есънс е бардак - но хубавото е, че е моят бардак Smile
И е единственото място на света, където няма значение, дали отиваш сама, с жена, с гадже, с приятелка, с компания или просто да се напиеш - винаги има какво да правиш и никога това, което правиш, не изглежда идиотско...с една дума, ясно, че всички сме излезли от Версайския дворец, но ако за малко сме склонни да излезем от нас си, Есънс е готина дупка. Cool
В Ай Ди не съм била никога. Нямам и особено желание да имам преки впечатления.

Гост
Гост

Писане by earl_grey on Чет 15 Сеп 2011 - 12:43

Само да споделя, че с чисто експериментална цел вчера се отбих на Lady's night в ID. Пусна ме без проблем фейсконтрола, нищо изненадващо все пак бях доста "нагиздена" като за Версайския дворец Проблемът обаче беше след като дойдоха още 8 девойки... Какво да видят очите ми в тез искрящи, шарени светлини?! Девойка с прическа тип "Ставам от леглото" с потниче на хАдидас, и с анцуг(с 3 златисти лентитчки, естествено) и КЕЦОВЕ, още една девойка с някакви шарен, плажни бермудки тип "ей тука да сА разходя по мегданЯ" и така...При което на мен ми стана не просто кофти, ами щях да си издрайфам хубавото шампанско докато ги гледам и докато си мислех как точно не ни пуснаха предния път, защото някой от компанията беше с чехли...Извинявай! Какъв е тоя избирателен фейсконтрол? И защо "политиката на заведението" се пише с ЕЙЙЙ ТАКИВА червени букви по сайтовете, като накрая си плюят на политиката. То верно политиката е курва, ама чак пък на такова долнопробно ниво...
Естествено като си тръгвах, реших да запуша и аз веднъж устата на тъпия многознайко на врата и проведохме следния разговор:
Аз: - Извинявам се много, но не беше ли политика на заведението и именно ваша работа тук на входа да не пускате в заведението хора с "неприличен вид"?
Фейсконтрол: -ЪЪЪ, какво искате да кажете?
Аз: -Ами, искам да кажа, че не спазвате собствената си политика и вътре в заведението има посетители с кацове, анцуг и бермуди, нещо което е изрично написано като забранено в сайта...Аз как да се чувствам сега? Обидена? Лека вечер!
Та така с родните гей-гей-гей заведения! За нищо не стават и се броят на пръстите на 1-та ръка. Точка!
earl_grey

Брой мнения : 1474

Писане by red_girl on Чет 15 Сеп 2011 - 15:12

earl_grey написа:Само да споделя, че с чисто експериментална цел вчера се отбих на Lady's night в ID. Пусна ме без проблем фейсконтрола, нищо изненадващо все пак бях доста "нагиздена" като за Версайския дворец Проблемът обаче беше след като дойдоха още 8 девойки... Какво да видят очите ми в тез искрящи, шарени светлини?! Девойка с прическа тип "Ставам от леглото" с потниче на хАдидас, и с анцуг(с 3 златисти лентитчки, естествено) и КЕЦОВЕ, още една девойка с някакви шарен, плажни бермудки тип "ей тука да сА разходя по мегданЯ" и така...При което на мен ми стана не просто кофти, ами щях да си издрайфам хубавото шампанско докато ги гледам и докато си мислех как точно не ни пуснаха предния път, защото някой от компанията беше с чехли...Извинявай! Какъв е тоя избирателен фейсконтрол? И защо "политиката на заведението" се пише с ЕЙЙЙ ТАКИВА червени букви по сайтовете, като накрая си плюят на политиката. То верно политиката е курва, ама чак пък на такова долнопробно ниво...
Естествено като си тръгвах, реших да запуша и аз веднъж устата на тъпия многознайко на врата и проведохме следния разговор:
Аз: - Извинявам се много, но не беше ли политика на заведението и именно ваша работа тук на входа да не пускате в заведението хора с "неприличен вид"?
Аз: -Ами, искам да кажа, че не спазвате собствената си политика и вътре в заведението има посетители с кацове, анцуг и бермуди, нещо което е изрично написано като забранено в сайта...Аз как да се чувствам сега? Обидена? Лека вечер!
Та така с родните гей-гей-гей заведения! За нищо не стават и се броят на пръстите на 1-та ръка. Точка!

майко мила ..нещата в интерес на истината са много ЗЛЕ Neutral
red_girl

Брой мнения : 106
Възраст : 29
Местожителство : Варна

Писане by reddevil on Съб 17 Сеп 2011 - 21:10

А някой да сподели впечатления от Милк? (think)
reddevil

Брой мнения : 1
Възраст : 28

Писане by ???? on Нед 18 Сеп 2011 - 18:34

earl_grey написа:Само да споделя, че с чисто експериментална цел вчера се отбих на Lady's night в ID. Пусна ме без проблем фейсконтрола, нищо изненадващо все пак бях доста "нагиздена" като за Версайския дворец Проблемът обаче беше след като дойдоха още 8 девойки... Какво да видят очите ми в тез искрящи, шарени светлини?! Девойка с прическа тип "Ставам от леглото" с потниче на хАдидас, и с анцуг(с 3 златисти лентитчки, естествено) и КЕЦОВЕ, още една девойка с някакви шарен, плажни бермудки тип "ей тука да сА разходя по мегданЯ" и така...При което на мен ми стана не просто кофти, ами щях да си издрайфам хубавото шампанско докато ги гледам и докато си мислех как точно не ни пуснаха предния път, защото някой от компанията беше с чехли...Извинявай! Какъв е тоя избирателен фейсконтрол? И защо "политиката на заведението" се пише с ЕЙЙЙ ТАКИВА червени букви по сайтовете, като накрая си плюят на политиката. То верно политиката е курва, ама чак пък на такова долнопробно ниво...

Бяха си чиста проба джапанки ,ама поне бяха хубави Джапанки !

Що се отнася до Милк ,в началото тръгнаха с добра идея и имаха желание да са гей френдли.Но уви нещата в политиката там се промениха !

????
Гост

Писане by Gravity on Чет 22 Сеп 2011 - 8:23

Smile уф , все едно преди 15 години в Спартакус

Gravity

Брой мнения : 60

Писане by ???? on Чет 22 Сеп 2011 - 10:03

Gravity написа:Smile уф , все едно преди 15 години в Спартакус
Уви , няма как всички да знаем....Не всички сме били на 18 преди 15 години ,че да ни пускат по гей заведенията

????
Гост

Писане by Gravity on Съб 24 Сеп 2011 - 7:51

Very Happy Twisted Evil bounce аз бях на 15 тогава Smile))))))))

Gravity

Брой мнения : 60

Писане by beautyfella on Нед 25 Сеп 2011 - 12:14

по принцип и в половдив имаме заведения хах
beautyfella

Брой мнения : 69
Възраст : 31

Писане by Sixx on Пон 26 Сеп 2011 - 16:01

Разбира се, че си имаме.
Мон Шери например, е доста приятно заведение. Доста често взех да кисна там.
Sixx

Брой мнения : 29
Възраст : 24
Местожителство : Venus.

Писане by beautyfella on Пон 26 Сеп 2011 - 23:31

да,добро е и аз го посещавам Smile
beautyfella

Брой мнения : 69
Възраст : 31

Писане by Shelly on Вто 27 Сеп 2011 - 10:39

Да, аз също съм в клуба на посещаващите. За тези, които не знаят, Мон Шери е едно малко, но много приятно заведение, в което да пиеш кафе или бира
Shelly

Брой мнения : 1191
Местожителство : Пловдив

Писане by my desire on Пет 30 Сеп 2011 - 11:39

И аз съм от посетителите на Мон Шери Smile
my desire

Брой мнения : 114
Възраст : 26
Местожителство : Plovdiv

Писане by Ins@ane on Съб 1 Окт 2011 - 20:36

Още е рано, но с едни приятели имаме план да заснемаме сцена за филм в гей бар. Може ли да препоръчате някой подходящ за тази работа да знаем още от сега?
Ins@ane

Брой мнения : 189
Възраст : 24

Писане by Someone Like You on Чет 13 Окт 2011 - 15:05

Здравейте! Според мен ID просто имат нова политика която цели да ограничи достъпа на гей жени, понеже мисля, че смятат тези жени в голям процент са НЕплатежоспособни! Проблема си е техен, само незнам кога някой ще се усети и ще направи заведение тип "ID" само за мацки, мисля, че ще е доста интересно и добре посещавано, особенно ако е целодневно! За Есенс нямам добро впечатление, но скоро не съм го посещавала, може да се е развило!
Someone Like You

Брой мнения : 22
Възраст : 32

Писане by porcupine on Пет 18 Ное 2011 - 11:54

Вие добре си обсъждате софийските заведения, ами я който е запознат да каже има ли такова чудо Smile в Бургас, тъй като не съм запозната...
porcupine

Брой мнения : 18
Възраст : 26
Местожителство : Бургас

Писане by Inna_Hot on Чет 26 Яну 2012 - 11:17

За ID Club нямам мнение,но Essence искам да ви кажа,че каквото и да кажа все ще е малко Neutral Да започна с това,че преди години мн. дейна бях по тези среди и места...След дискотека в студ. град с моя приятелка изключително красива,решаваме да отидем в Есънс,защото аз тогава заблудената мн. държах на тези заведения,вземаме такси и отиваме в 3 през ноща,отварям вратата на бара напълно правен,барманката дето се мисли за Чарлийз Терон стои сама с оня тиквеник охраната и казват,че имало частно парти да затворим вратата! Никога не съм носела чехлички,дажапанки или бермудки Very Happy Не знам с какво го заслужих аз разбира се обидена затварям вратата но моята приятелка слиза по стъпбите по който все едно не слизаш в бар а в баба си в мазата и при нея същата история "частно парти" при което тя решава най-нагло да влезе седне,запали цигара и да каже "ДА НИЕ ГО НАЕХМЕ" онези гарвани стояха и гледаха като обезумели,не знаеха какво да й кажат-напълно добре и прилично облечени бяхме и двете!Не съм нито циганка и черна,нито съм като клошарка,нито съм неплатежоспособна даже за да не занимавам персонала с моята особа цяла вечер съм се научила да си поръчвам бутилка Даниълс и стекче Ред Бул и лед и така да си пия кротко и необезпокоявано разбира се и бакшиш оставям...Но Уви...Ами да ви кажа Есънс,винаги е бил бар тип еи-такива като Ралица- chernata_perla666 Където от едно време още еи-такива като нея само им дай да ходят и да се надуват като пуйки на селски мегдан И да се хвалят къде точно били живели в Швейцария и да обиждат другите който са от по-малки градове!Всякаш само ти си ходила в Швейцария и само ти си живеяла извън Бг! Wink Точно за такива като нея е този бар. Smile Да си го защитават на воля... Заведението просперирало...Да ,да .. като си пъдят клиентите защото барманката като я нямаше шефката я мързеше да гледа...ДА...да...Просперира...и още как

Забележка от администратор: Моля, запознайте се с правилата на форума, като обърнете особено внимание на №4.
Inna_Hot

Брой мнения : 13
Възраст : 29

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото