Фейсбук ?!

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: Фейсбук ?!

Писане by Arwen on Съб 4 Яну 2014 - 14:08

Аз май изоставам.. Нямам фейсбук, но пък и не мисля да си правя Smile Много хора са ми казвали, че е голям клюкарник, а аз не си падам по клюкарстването Smile От друга страна пък би било, може би, добре за загуба на времето, но.. предпочитам да чета книги, когато съм свободна, а не да се ровя по цял ден в интернет, да клюкарствам ( едва ли не кой с кого спал) , а после да ме болят очи и какво ли още не.. Smile
Arwen

Брой мнения : 30
Възраст : 30
Местожителство : Русе

Върнете се в началото Go down

Писане by Гуфи on Вто 11 Мар 2014 - 14:22

Фейсбук е голяма зараза,но на мен ми допада,защото ме държи информирана.А и честно казано откривам много полезни неща-интересни факти,страници с различни хора и мнения,полезно е да организираш мероприятия и примерно да се държиш в течение с училище/работа и пр.Намираш интересни хора,с които имате общи теми за разговор,и общи интереси...Не намирам лоши страни.Ако нямам достъп до популярния сайт за дни или седмици,не ми е проблем,не ми липсва.Мога и без него.
Гуфи

Брой мнения : 47
Възраст : 25
Местожителство : София

Писане by lunrog on Съб 10 Май 2014 - 13:12

Имах фейсбук, но с гордост ще кажа, че го изтрих преди 8 месеца и скоро не смятам да си правя нов Smile
Първите две седмици без него бяха тежки. Абстиненцията си каза думата.

lunrog

Брой мнения : 122
Възраст : 27
Местожителство : Варна

Писане by Гост on Съб 10 Май 2014 - 16:27

Имам, но рядко го ползвам и то ако някой иска там да пишем. Като цяло ми омръзнаха всички чатове, предпочитам живия контакт. И пристрастяването към интернет одавна ми отшумя, сега се ровя когато нещо ме интересува и да минава времето.

Гост
Гост

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics