Фейсбук ?!

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Фейсбук ?!

Писане by D on Пет 22 Юли 2011 - 21:24

Какво мислите за това "чудо на 21 -ви век" ?
Колко от Вас имат профили там?Кои са положителните и отрицателните страни
на Фейсбук?Срамувате ли се от това,че сте се регистрирали?
Аз съм от хората,които нямат профил там и не смятам и да си правя.
Ужасно много ме изнервя това,че постоянно получавам имейли със следното съдържание:
"Преглед на моя фейсбук профил",а аз нямам фейс и не познавам тези хора.
Как става това?

D

Брой мнения : 30

Върнете се в началото Go down

Re: Фейсбук ?!

Писане by stifito on Пет 22 Юли 2011 - 22:10

Аз имам профил...и не се срамувам да си кажа. От там следя неща които ме интересуват. Лошите му страни на мен не са ми познати...Общо взето е който както си го направи...
stifito

Брой мнения : 1004
Възраст : 25
Местожителство : Gorna Orqhovica

Писане by Light power on Пет 22 Юли 2011 - 22:29

Да споделя и аз...Обмислям възможността да хвана и да си изтрия профила, защото започва да ми омръзва. Мисля, че facebook е голяма загуба на време, излишно размотаване...Но пък от друга страна - информирана съм за всичко, което става около мен и колегите ми - снимки, събития, разни групи направени с цел в полза на обществото...Не знам, е видим какво ще покаже времето. Страхувам се, че ако си изтрия пък профила, ще остана в тъмница, в неведение, в небрано лозе...пълна дезинформираност...
Light power

Брой мнения : 245
Възраст : 30
Местожителство : София

Писане by Teor on Пет 22 Юли 2011 - 23:52

Ако това е чудото на 21 век Имах профил за много кратко, изтрих го с удоволствие и не бих си направила отново Rolling Eyes

Teor

Брой мнения : 215
Възраст : 40

Писане by prettyful on Съб 23 Юли 2011 - 0:00

Аз имам профил и не се срамувам от това Smile там както споделям моите хубави моменти, така и успявам да съм по-близо до моите приятели, които са далеч от мен, виждам снимките им, научавам новините покрай тях. Там съм открила толкова много познати, с които по стечение на обстоятелствата сме загубили контакт или са много далеч! Аз обожавам да пътувам и постоянно съм някъде, чрез facebook както аз съм в течение на случващото се в живота на приятелите ми, така и те в мояSmile Разбира се че доста често само си губим времето там с безсмислени приложения или просто воайорство, но ... това ни е в природатаSmile
prettyful

Брой мнения : 78
Възраст : 28

Писане by ???? on Съб 23 Юли 2011 - 0:28

prettyful написа:Аз имам профил и не се срамувам от това Smile там както споделям моите хубави моменти, така и успявам да съм по-близо до моите приятели, които са далеч от мен, виждам снимките им, научавам новините покрай тях. Там съм открила толкова много познати, с които по стечение на обстоятелствата сме загубили контакт или са много далеч! Аз обожавам да пътувам и постоянно съм някъде, чрез facebook както аз съм в течение на случващото се в живота на приятелите ми, така и те в мояSmile Разбира се че доста често само си губим времето там с безсмислени приложения или просто воайорство, но ... това ни е в природатаSmile
Ама бас хващам че ще скриеш по колко часове прекарваш там Smile

????
Гост

Писане by stifito on Съб 23 Юли 2011 - 1:33

Споделям мнението на prettyful... ! Very Happy
stifito

Брой мнения : 1004
Възраст : 25
Местожителство : Gorna Orqhovica

Писане by my desire on Съб 23 Юли 2011 - 13:40

Здравейте и от мен Smile Дам и аз имам профил във фейсбук и мисля че няма нищо лошо в това ... някои неща са малко досадни като поканите за игрите ,но влизаш в настройки и всичко е ок Smile Във фейсбука влизам ,за да се чуя с приятели предимно и да изтегля някое и друго късметче Very Happy ... Smile
my desire

Брой мнения : 114
Възраст : 27
Местожителство : Plovdiv

Писане by prettyful on Съб 23 Юли 2011 - 14:34

Хм, всъщност да си призная това е първият сайт, който отварям докато си пия кафето сутрин... навик, а и винаги се е случило нещо интересно докато ме няма...
Колко време прекарвам там ли Перло?? ММм различно- понякога само влизам и излизам, когато съм заета може и да не вляза, често влизам и си зарязвам така компютъра, но понякога и цял ден трекарвам там... но се дължи на работата ми-това ми е оправданието Embarassed
prettyful

Писане by HummingMelodies on Съб 23 Юли 2011 - 23:34

И аз бях много против фейсбук, но реших да си направя при това съвсем наскоро и буквално за няколко дена намерих страшно много хора, които бях забравила. Не е толкова страшно ;д. Малко ми е досадно, но си по-информиран с всичко. Не вися много, не е толкова зле стига да не прекаляваш.
HummingMelodies

Брой мнения : 62
Възраст : 24

Писане by impure7 on Нед 24 Юли 2011 - 1:42

Аз имам профил и ми харесва. Със забързания живот, който водим, това е един начин да се информирам за хората, с които нямам възможност да се чуя толкова често, както и да намеря такива, с които съм изгубила връзка по някаква причина.
Наистина много време се губи в глупави приложения, но пък ако не бяха те щях да си го губя в други сайтове - просто от време на време си имам нужда да седна за половин час и да си правя нещо тотално безполезно, един вид да си "изпразня" главата за малко и да си почина.
impure7

Брой мнения : 62
Възраст : 30
Местожителство : Sofia

Писане by my desire on Вто 26 Юли 2011 - 16:34

Напълно съм съгласна с impure7 Smile
my desire

Брой мнения : 114
Възраст : 27
Местожителство : Plovdiv

Писане by Lolly on Нед 2 Окт 2011 - 19:45

Аз имам профил във FB . Общо взето съм против такива "социални мрежи". А имам страница във фейса, защото изгубих един бас с брат'чеда и това беше залога Neutral . Сега влизам в него само заради групата на колегите ми от университета, т.е. напълно академична цел Smile . Имам приятели, които не могат да живеят без FB. Не знам, аз не ги разбирам тия хора ...
Lolly

Брой мнения : 108

Писане by beautyfella on Пон 3 Окт 2011 - 19:19

оо аз не мога да живея без фейса си Smile постоянно го разцъквам..клю клю...жена съм все пак
beautyfella

Брой мнения : 69
Възраст : 32

Писане by Lolly on Пон 3 Окт 2011 - 21:17

beautyfella написа:оо аз не мога да живея без фейса си Smile постоянно го разцъквам..клю клю...жена съм все пак

че има си кафенета за клю клю Smile
Lolly

Писане by beautyfella on Сря 5 Окт 2011 - 15:02

мм да,но фейса си е фейс хах другос и е да побликуваш някоя и др снимка как правиш муцуни с топираната коса в тоалетната Very Happy или пък пееш с дезодоранта най новия чалга хит Very Happy пък накрая да ти го лайкнат всички неангажирани тинейджъри във фейса,ехх ,,ей това е върхът''........в интерес на истината харесвам фейсбук с изключение на гореспоменатите супер отблъскаващи неща,включвайки и клюкарщината също Smile don't worry,be hippie afro
beautyfella

Брой мнения : 69
Възраст : 32

Писане by BettyBlu on Чет 6 Окт 2011 - 16:52

някой от вас ползва ли гугъл плюс? ако да, по-готино ли е от сурат-тефтера?
BettyBlu

Брой мнения : 203

Писане by lira on Чет 6 Окт 2011 - 22:54

да и ако да, не, не е по-готино, малко по-фенси е все още, ама все тая, фейсбучиту рулира, а да не говорим, че интерфейсът им стана толкова подобен, единственото предимство е, че можеш да качваш снимките си два пъти, куул!
lira

Брой мнения : 1098
Възраст : 35

Писане by a.borealis32819a on Чет 6 Окт 2011 - 23:40

мда, по- готино е . Имаш видео разговори и си сортираш познанствата в кръгове като така спестяваш на шефа ти снимки от снощното ти развихряне на нечие рд , следиш ъпдейтите, на хора които си избереш, споделяш информация пак с кръгове, които си избереш. Smile Вместо Стена, следиш Поток(което звучи 100 по-добре) вместо лайкове, даваш плюсове. Smile само с 1 идея повече ме радва от фейса. :Д

a.borealis32819a

Брой мнения : 134

Писане by Lolly on Сря 12 Окт 2011 - 15:34

beautyfella написа:мм да,но фейса си е фейс хах другос и е да побликуваш някоя и др снимка как правиш муцуни с топираната коса в тоалетната Very Happy или пък пееш с дезодоранта най новия чалга хит Very Happy пък накрая да ти го лайкнат всички неангажирани тинейджъри във фейса,ехх ,,ей това е върхът''
Very Happy Че аз за това живея Smile
Lolly

Писане by ???? on Пон 14 Ное 2011 - 14:21

Не сте ли забелязали някои хора,например едно момиче,което си е написала в информацията,че се интересува от мъже и жени,и е обвързана с мъж,запитвате ли се дали е би сексуална или от небрежност го е написала това.
Има много хора във фейсбук,които са си написали,че се интересуват от мъже и жени,но пък са хетеро,странно,нали?
Другото,което ми е любопитно,знаете ли дали има опция да видиш кой ти е гледал профила извън приятелите?

????
Гост

Писане by deskata663 on Пон 14 Ное 2011 - 17:21

Фейсбук ме дразни изключително от време на време, но по никакъв повод не мога да си позволя лукса да го нямам:(
deskata663

Брой мнения : 75
Местожителство : Sofia

Писане by Punk/Rac_Pride on Чет 26 Яну 2012 - 3:29

Аз го наричам фейс боклук и ми е отвратителен сайт. Преди се бях регнал за да разбера дизайна на сайта, но ми се струва много клюкарски и дори детски на моменти, освен това фейсбука е много лош инструмент за крадене на информация за хора, хакване на пощи и скайпове, но това е една друга тема, която е много дълга. Май спейс беше преди къде къде по-добър, ама и него от отдавна не съм го посещавал.
Punk/Rac_Pride

Брой мнения : 34
Възраст : 36
Местожителство : Село несебър

Писане by rednviolet on Сря 15 Фев 2012 - 21:36

Туй животно го не харесвам. Много социално ми идва. Общо взето мнението ми за него е нещо такова : https://www.youtube.com/watch?v=8KQMONOglDQ , да симпатичния Мууди, всички го обичаме...
rednviolet

Брой мнения : 60

Писане by Tequila Sunrise on Съб 18 Фев 2012 - 3:10

Уфффф... аз съм пристрастена :( Не стига компа, ами и през телефона... нон-стоп...Имам обаче два профила - един е за консервативните приятелите, мамите от БГ-мама, колеги и т.н. и един за тъмната ми страна Smile Вторият го раздавам на който го поиска, но първият беше с идеята да е ...официален, въпреки, че и там вече се заформя пълен бардак Wink

Като шеметна и нелогична любов ми е проклетата социална мрежа... Знам, че не трябва да я обичам толкова, защото кой знае кога ще ме нарани и ще се чудя тогава какво да правя, и пак търся докосването до нея всеки ден Wink
Tequila Sunrise

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics