конкуренцияТА!

Go down

конкуренцияТА!

Писане by ???? on Сря 1 Юни 2011 - 3:25

Е,кажи речи е почти ясно какво искам да ви попитам ,но все пак за всеки случай да си кажа.
как се справяте с конкуренцията ,само с тупаници или вече намерихте дуг начин .
Какво правоте ако се появи потенциялна заместница или замистник на ваше място ????

????
Гост

Върнете се в началото Go down

Re: конкуренцияТА!

Писане by Гост on Сря 1 Юни 2011 - 19:30

В моя случай няма конкуренция, миличко, аз съм монополист!

Всъщност, на борсата на интимните взаимоотношения, където се търгуват очаквания, време и, разбира се, секс, мястото на конкуренцията е много по - относително, отколкото повечето си представят.
Там "правилата на честната игра" се свеждат до нещо супер просто: или си ти, или не си ти. Ако не си ти, то твоят таргет ще бъде зает от а, b,c,d,e и цялата азбука, всички йероглифи, знаци и безгласни букви във Вселената - или с никого и нищо - обаче НЯМА да си ти.
Ако си ти и докато СИ, няма конкуренция, която да може да те замести, измести или гастролира временно на точно твоето място. Без значение дали искаш или не.

Което, естествено, ни най - малко не разваля опцията за един хубав, първобитен бой/скубане на коси/стандартни интриги или просто пищен скандал, при наличие на съответна двустранна потребност. Very Happy
Въобще, в отношенията между двама, триъгълници няма. Няма дори пирамиди. Друга е геометрията и формулите са други.

Гост
Гост

Писане by sonnyL on Сря 1 Юни 2011 - 22:24

омбудсман....и има ли запитвания...аз съм за човека с многото изречения.......

конкуренция...винаги я има..тя ни кара да слагаме грим, да говорим глупости и да се поставяме в абсурдни ситуации/(:

https://www.youtube.com/watch?v=YvQYFSYpRio

sonnyL

Брой мнения : 49
Местожителство : sofiq

Писане by Teor on Сря 1 Юни 2011 - 22:36

Не се е родила такава жена, която може да ми е конкуренция Twisted Evil

Teor

Брой мнения : 215
Възраст : 41
Местожителство : София

Писане by БлатнаФея on Сря 1 Юни 2011 - 23:02

FOL написа:Не се е родила такава жена, която може да ми е конкуренция Twisted Evil
И при мен, но за съжаление, се е родил такъв мъж. И то преди мен, неговата кожа!
БлатнаФея

Брой мнения : 580

Писане by prettyful on Чет 2 Юни 2011 - 0:11

Аз смятам, че една голяма част от това дали някой ти е конкуренция или не, всъщност опира до тръпката! Може да по всички параграфи да си повече от WOW, да си прекрасен човек, да си мрасница в леглото, да изглеждаш перфектно, да изслушваш другия... и т.н. но един ден се появява някой не толкова съвършен, но просто химията я има, има ги пеперудите... изтръпваш! ние не сме едно парче месо, за което другите да се бият и да искат да го имат, за да говорим за конкуренция. + смятам че се гримираме, не заради конкуренцията, а заради неувереността си! не сме уверени как изглеждам и за това предпочитаме да прикрием малките несъвършенства. Малко да изравним тена на кожата.. после да подчертаем очите... но нали все някога ще ни видят без грим и тогава
Embarassed , но да се върнем на въпроса за конкуренцията! Дори да се загледаш по някоя красива жена, определено не значи че ти е конкуренция, смятам че за да се появи потенцилна "конкуренция" значи има някакъв проблем във връзката. В конкуренция се превръща новата красива жена, когато нашата половинка й обърне внимани и то не чисто приятелско. Но за да се случи това проблемът е много по-дълбоко! явно единия не получава това което иска или от което се нуждае! Защо като сме влюбени до уши не съществуват никакви други субекти за нас?! защо сме слепи за тях и конкуренция НЯМА?
prettyful

Брой мнения : 78
Възраст : 28

Писане by Гост on Чет 2 Юни 2011 - 0:36

prettyful написа:смятам че се гримираме, не заради конкуренцията, а заради неувереността си! не сме уверени как изглеждам и за това предпочитаме да прикрием малките несъвършенства.
Мъжете не са по - уверени, но рядко дават израз на неувереността си чрез грим Wink

Да прикрием малките несъвършенства, да подчертаем малките съвършенства - никой макиаж, парфюм или хубава дреха не може да компенсира липсата на излъчване и празния поглед.
Никоя флинтифлюшка не може да внесе точно онова, от което на някой конкретен човек му кипва кръвта по точно конкретен начин.
И все пак, добрият стайлинг е винаги желателен, сапунът е задължителен. Very Happy

Гост
Гост

Писане by Passion on Чет 2 Юни 2011 - 9:04

sunlight написа:
FOL написа:Не се е родила такава жена, която може да ми е конкуренция
И при мен, но за съжаление, се е родил такъв мъж. И то преди мен, неговата кожа!

Има една много хубава приказка, която харесвам...направо обожавам...Един мъж може да се бори с мъж за жена, но с жена за жена абсурд. Отделен въпрос е ако жената, за която се борите вече не е избрала с кой да бъде и това е мъжа...
Вчера гледах един филм Elena Undone...Страхотен сценарий (надявам се и моя сценарий да завърши така, както във филма) и още по-страхотен край.

По темата - ами май досега конкуренция не съм имала...сигурно все някога ще се появи, ама освен да се надявам да ме подмине, друго не ми остава
Абе май имаше по едно време нещо такова, ама така и не разбрах конкуренция ли беше или временно явление...сложно е при мен
Passion

Брой мнения : 73
Възраст : 33
Местожителство : Навсякъде

Писане by ???? on Чет 2 Юни 2011 - 12:17

Markizata написа:
prettyful написа:смятам че се гримираме, не заради конкуренцията, а заради неувереността си! не сме уверени как изглеждам и за това предпочитаме да прикрием малките несъвършенства.
Мъжете не са по - уверени, но рядко дават израз на неувереността си чрез грим Wink

Да прикрием малките несъвършенства, да подчертаем малките съвършенства - никой макиаж, парфюм или хубава дреха не може да компенсира липсата на излъчване и празния поглед.
Никоя флинтифлюшка не може да внесе точно онова, от което на някой конкретен човек му кипва кръвта по точно конкретен начин.
И все пак, добрият стайлинг е винаги желателен, сапунът е задължителен. Very Happy
Eиии Маркизо не се закачай с момата да не сплетем шпаги !

????
Гост

Писане by ???? on Чет 2 Юни 2011 - 12:21

FOL написа:Не се е родила такава жена, която може да ми е конкуренция Twisted Evil
Уоооу Very Happy кой знае каква горска нимфа си сигурно
Ти май не познаваш Перлата ,а ??????????

????
Гост

Писане by Passion on Чет 2 Юни 2011 - 13:35

chernata_perla999 написа:
FOL написа:Не се е родила такава жена, която може да ми е конкуренция
Уоооу кой знае каква горска нимфа си сигурно
Ти май не познаваш Перлата ,а ??????????

Чак ми стана любопитно
Passion

Брой мнения : 73
Местожителство : Навсякъде

Писане by CinnamonSunday on Чет 2 Юни 2011 - 13:41

off: Малееейй таз перла в кой ли филм е

Има или няма конкуренция винаги ми е било еднакво

CinnamonSunday

Брой мнения : 92
Местожителство : Sofia

Писане by Гост on Чет 2 Юни 2011 - 19:23

chernata_perla999 написа:
Eиии Маркизо не се закачай с момата да не сплетем шпаги !
А аз тъкмо търсех сгоден случай да си възстановя упражненията по фехтовка! Very Happy /нали знаеш, че шпагата е малко тежичка? Wink /

Гост
Гост

Писане by earl_grey on Пет 3 Юни 2011 - 0:51

Офффф, пак сте извън темата- размяната на удари....ааа, слова де- на лична, моля!
Колкото до конкуренцията, не ми се правете на много велики, защото всяка от вас получава стомашни колики и кратотрайни мозъчни изхемии, при вида на случайна, непозната по-готина мацка( независимо дали е по-неотразима от вас, нарцисчета мои), която се опитва всячески да привлече вниманието на вашата половинка или обекта на сексуалното ви желание, което тъй дълго и драматично се опитвате да сваляте (щото не сте толкова неотразими, че за 30сек стоманата пред вас се разстапя) Wink ...
Хайде да бъдем реалисти и да си кажем истината в очите, а именно: ревност (минимална, здравословна или патологична)! това е реакцията на всеки човек, когато някой се опита да отнеме от него любимата му "играчка"(визирам внимание, индивид, предмет)...
Всеки човек е егоист...именно това се опитват да изкоренят от нас висшите нравствени учения и философии. Ама не им се получава нещо, особено в 21 век с тоз интернет и таз мания за еманципация, величие и "големи пишки"!
Лека нощ, розов свят!
earl_grey

Брой мнения : 1474

Писане by Teor on Пет 3 Юни 2011 - 2:05

Хехе, човек да не се пошегува със себе си Малко самоирония и то какво стана...

Teor

Брой мнения : 215
Възраст : 41

Писане by Гост on Пет 3 Юни 2011 - 9:00

earl_grey написа:
Колкото до конкуренцията, не ми се правете на много велики, защото всяка от вас получава стомашни колики и кратотрайни мозъчни изхемии, при вида на случайна, непозната по-готина мацка( независимо дали е по-неотразима от вас, нарцисчета мои), която се опитва всячески да привлече вниманието на вашата половинка или обекта на сексуалното ви желание, което тъй дълго и драматично се опитвате да сваляте (щото не сте толкова неотразими, че за 30сек стоманата пред вас се разстапя) Wink ...

Стомашни колики Very Happy Ех, да, стомахът си има своя философия за нещата - свива се и боли от какво ли не. Но над него има една глава, която би трябвало да може да мели нещата по един по - различен начин. Би....трябвало Wink
И всъщност, това никак не е розово - мисля, че розовото е, именно схващането, че като премахнеш конкуренцията, ще получиш монопол. Или поне, по- добро продуктово позициониране. Wink
Това, разбира се, е само едно странично мнение.

Гост
Гост

Писане by Murphy_Brown on Пон 8 Авг 2011 - 21:27

Хм... като гледам колко сте неотразими всички и чак се чудя само аз ли изпитвам желание да удуша лица X, Y или Z в дадени ситуации Smile)

В крайна сметка всичко се свежда до ревността. А ревността, не е че някой или някоя са пипнали вашата половинка или настояща партньорка по рамото, разминавайки се. Нито е това, че евентуално някой някога е спал или ще спи с нея. Изобщо сексът има твърде малко с ревността.
Ревнува се най-общо казано "на внимание". Т.е. дали вие се усещате достатъчно сигурни във вашите отношения, дали се усещате център на емоцията на отсрещния човек. Дали се чувствате партньор.
Когато не се чувствате така имам няколко новини за вас: а) нещата са тръгнали към своя край, б)обикновено съмненията са основателни, в) усмихнете се, утре ще е по-зле, както е казал Мърфи Wink))

Та... в общи линии - в сърдечните дела, пак подчертавам - сърдечните, не сексуалните, няма индеферентност. А ревността съществува - друг е въпросът дали е в здравословно или болесно количество Smile
Murphy_Brown

Брой мнения : 4

Писане by Sun&Moon on Сря 10 Авг 2011 - 1:29

Конкуренцията е много здравословнаSmile
Монополистите имат навика да подписват договори, чиито клаузи могат да променят едностранно и без предупреждение по всяко време, да надписват сметките, да понижават качеството на услугите след първите "промоционални" месеци- все такива хубавини Wink Конкуренцията държи потенциалния монополист винаги нащрек Very Happy
Sun&Moon

Брой мнения : 33

Писане by cool mama on Чет 11 Авг 2011 - 10:17

не ми се е случвало до сега! но ако се случи...значи ТЯ го позволява, и изобщо не бих се намесила...значи наближава краят!
cool mama

Брой мнения : 387

Писане by Punk/Rac_Pride on Чет 26 Яну 2012 - 4:08

Ами нищо не правя. Ако се появи мой заместник или заместничка момичето с което примерно съм ще реши дали ще е с мен, или с конкуренцията и ако реши второто и да раздавам тупаници и да си блъскам главата в стената полза няма. Да, на мен ще ми стане кофти, но смятам че ако започна да се правя на собственик е тъпо, така че оставам другата страна да реши защото и тя е човек, и тя има мнение.
Punk/Rac_Pride

Брой мнения : 34
Възраст : 36
Местожителство : Село несебър

Писане by ???? on Чет 16 Май 2013 - 21:40

Аз мисля, че конкуренцията няма никаква вина в дадена ситуация. Причината за "доближаването" и до таргет целта са пропуски при мен. При корекция на пропуските и конкуренцията се отдалечава.
Ако става въпрос за чист физически контакт с конкуренцията смятам, че и един поглед е достатъчен (говоря от позицията на опит).

????
Гост

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото