Бондидж

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: Бондидж

Писане by Ins@ane on Сря 4 Яну 2012 - 0:16

Led by a leash (public) Водене на каишка на публично място, пред други

Така развеждахме едно момиче из центъра, а на нея й беше забавно.
Ins@ane

Брой мнения : 189
Възраст : 23
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Писане by Tequila Sunrise on Пет 20 Яну 2012 - 14:25

Markizata написа:От всичко, което изчетох, да ти кажа, си мисля, че който може и има с кого да прави хубав секс, надали ще гори от желание да яде нечии лайна, да го бият, да го режат и да му пускат електрошок...Или да върши това с ...партньора си...

Дефиницията за "хубав секс" според мен е индивидуална. Ако за теб това например значи предигра с целувки и нежни докосвания, за друг може да значи връзване и удари с камшик. Накрая обаче, и двамата ще наречете предиграта хубава, защото е задоволила потребностите ви.
И да, права си, че много от тези техники са използвани в миналото, но връзката между БДСМ и чистата форма на насилие не бива да бъде правена. Едно е да хванеш и да пребиеш един човек, който няма никакво отношение към болката, като форма на удоволствие, и коренно различно е да пребиеш един мазохист, който най-вероятно ще свърши, докато го правиш. Дали можеш да изпитваш удоволствие докато го биеш - о, да. Дали причиняването на ментална или физическа болка е липса на силни чувства към партньора - категорично не.
Не всички, които харесват да бъдат връзвани, харесват и да ядат екскременти. Да, парафилиите са болестно състояние и предмет на лечение, но аз лично познавам малко хора, които са обсебени дотолкова от фетишите си, че те не могат да правят ... стандартен секс без тези фетиши да участват. В повечето случаи тези игри са част от сексуалния живот, но не и задължително единствената такава.

Относно доброволността... да, права си, че понякога има хора, чиито инстинкт за самосъхранение почти липсва. Има и случаи, в който единият партньор обича, а другият се възползва, но тези ситуации се срещат и в нормалните (уффф... така я мразя тази дума) връзки. И в двата случая, ако имаме двама идиота, резултатът ще с доста по-съмнителна стойност. И в двата случая, ако има двама отговорни хора,които знаят какво искат, резултатът ще е една пълноценна връзка. Пълноценна според критериите на участниците в нея, не според мен, теб или който и да е... Сега, ако си се съгласил, а после не ти отърва - винаги можеш да спреш. Ако си се съгласил, не ти харесва и си мълчиш - вината си е твоя.

А иначе инциденти стават и в нормалния секс Smile Тази чума, първата ми жена, беше си наслагала над леглото някакви рафтчета... е, пробвай да свършваш без да мърдаш. Добре, че бяха дървени... а ако бяха мраморни
Всичко според мен опира до доверие и осъзнаване на отговорността, която поемаш. Опасно е да надцениш себе си или партньора. Ако си подготвен, имаш знанията, взел си предпазните мерки и си минимизирал риска, това че някой и друг може да ти каже, че си ненормален - а, един да е, да му вдигнем паметник Smile
Tequila Sunrise

Брой мнения : 78

Писане by cool mama on Пет 20 Яну 2012 - 17:23

уххх @ Tequila Sunrise, ти и завръщането ти със ШУТ в главата ми. sunny

Дали можеш да изпитваш удоволствие докато го биеш - о, да.

"биене" ми е силна дума, не се сещам за омекотен вариант. Можеш да изпиташ удоволствие от леко причиняване на болка на партньора, без това да означава, че си ненормален и обратното разбира се.

Тази чума, първата ми жена
- хубаво умалително Wink

пробвай да свършваш без да мърдаш.
- това е
Orgasm control Контрол на оргазма -
това е от буквичката "Д/D" -
Discipline/Submission Дисциплина/подчинение[quote] и е наистина лудост Rolling Eyes
cool mama

Брой мнения : 387
Възраст : 33

Писане by Tequila Sunrise on Сря 15 Фев 2012 - 3:37

Е, чак пък лудост... Wink Просто си представяш, че искаш да свършиш, но този момент е собственост на друг Smile Нима в нормалния секс не е възможно? Wink

За мен пък това е най-интересната част.

Последната промяна е направена от Tequila Sunrise на Сря 15 Фев 2012 - 10:21; мнението е било променяно общо 1 път
Tequila Sunrise

Писане by cool mama on Сря 15 Фев 2012 - 8:56

хоп, едвам ме нави! Хайде покажи ми как става! Искам финалът ми да е твоя собственост йеп
cool mama

Писане by Tequila Sunrise on Съб 18 Фев 2012 - 2:54

Не разбираш какво имам предвид или разбираш, но считаш, че това не може да се случи с теб? Smile Питам, за да не задълбая в отговор, който не ти е интересен и да решиш, че съм скучна angel
Tequila Sunrise

Писане by cool mama on Съб 18 Фев 2012 - 10:32

оооо съвсем не мисля, че си скучна, но задълбай в отговор.На мен такова нещо не може да ми се случи..аз си го представям криво-ляво...и единственото което ми хрумва е: "секване"...което не ми е особено приятно, когато се случи, дори съм силно раздразнена...Wink
cool mama

Писане by Tequila Sunrise on Съб 18 Фев 2012 - 13:26

Ммм, добрееее... да кажем,че си се ориентирала правилно. Другият вариант, в който се използва, е когато ти сама го забавяш в случай, че не си получила разрешение да свършиш. Идеята НЕ Е да ти е гадно... идеята е да ти е още по-хубаво Smile Това не значи, че се опитвам да ти обясня, че ако го направиш това, задължително ще ти е по-хубаво. Ни най-малко. Ако ти не разбираш на кой му е притрябвало да се "мъчи" да свършва с команда и ако не свърши да си носи последствията, то е несериозно аз да се опитвам да ти препредавам усещания, които са ти чужди Smile
Все пак имай предвид, че за да участваш в една такава игра, ти трябва да изпитваш необходимост от нея, защото за повечето игри се изисква някаква подготовка, тренинг, за да се получи както трябва (ако въобще може да се получи - все пак хора разни, изключения винаги има). Ако ти нямаш мотивацията да минеш през това... в този случай разговорът става изцяло информативен и колкото и да ти разказвам някакви случки, за да визуализирам тезата си, ако това не е твоето, просто над целия разговор ще седи един невидим слоган, който в най-добрия случай ще гласи нещо от рода на "Абе, тия са ненормални..." Wink

Интересно ми е представяш ли си същата игра, но ако ти си в позицията на този, който контролира? Да не се окаже, че просто си се представяш от грешната страна Wink
Tequila Sunrise

Писане by cool mama on Съб 18 Фев 2012 - 13:41

опаа...май е точно така...защото аз бих била абсолютно раздразнена от забавянето, но ми е лесно да си представя как аз се "гавря" хахах съжелявам, но не се сетих за друга дума , хъм...става интересно
cool mama

Писане by Hoops&Yoyo on Съб 3 Мар 2012 - 13:49

По темата смятам, че е добре двама души да изживеят фантазиите си.
Hoops&Yoyo

Брой мнения : 134
Местожителство : Sofia

Писане by toothfairy on Нед 17 Юни 2012 - 16:35

Hoops&Yoyo написа:

По темата смятам, че е добре двама души да изживеят фантазиите си.

... На мен пък ми е любопитно, удачно ли е да се експериментира с бондидж в рамките на "порядъчна" връзка ..... Щото, мисля си, връзката трябва да е изградена изцяло върху тоя тип отношения, за да се получи .... или греша?
toothfairy

Брой мнения : 180
Възраст : 32

Писане by Tequila Sunrise on Пон 18 Юни 2012 - 5:05

Първо самия бондидж сам по себе си е практика, която не предопределя ничия връзка. Бондидж е обездвижване с различни помощни средства.
Какво означава "порядъчна"?
Не, не е необходимо всичко да е изградено върху тези отношения, за да имаш успешно партньорство, напротив, всичко е изградено на абсолютно същата основа, на която и един "порядъчен" човек гради своята Smile В този случай разликата е, че имаш хора, осъзнали своя фетиш или сексуално желание (предполагайки смисъла, който ти влагаш). Естествено, че в този случай имаш допълнителни моменти, по които е добре да се получи "клик" между партньорите, но аз все пак познавам и такива без него, които все пак са щастливи заедно Smile
Tequila Sunrise

Писане by toothfairy on Пон 18 Юни 2012 - 10:21

Ок, изразих се съвсем погрешно - че бондиджа не налага наличието на връзка, е ясно ....
"Порядъчна" - моля, моля, сложила съм го в кавички, по същия начин, по който бих сложила в кавички и "ванила", да речем - със сигурност и двете понятия са поличически некоректни Wink ....
Така, ще опитам по друг начин: възможно ли е отношенията между двама партньори, чиято връзка е изградена и почивала върху съвсем "СТАНДАРТЕН" (ок ?! Wink ) тип отношения, внезапно да придибие бдсм-обрат .... Някак все ми се струва, че креватните практики би трябвало да са обусловени и от .... отношенията между хората на "злободневно" ниво ?
toothfairy

Писане by Tequila Sunrise on Пон 18 Юни 2012 - 11:24

toothfairy написа:"Порядъчна" - моля, моля, сложила съм го в кавички, по същия начин, по който бих сложила в кавички и "ванила", да речем - със сигурност и двете понятия са поличически некоректни Wink ....

Ти може и да си ги сложила, но да не мислиш, че в 4 през нощта съм ги видяла Wink Съжалявам Smile

toothfairy написа:възможно ли е отношенията между двама партньори, чиято връзка е изградена и почивала върху съвсем "СТАНДАРТЕН" (ок ?! Wink ) тип отношения, внезапно да придибие бдсм-обрат
Всъщност (по мои наблюдения) една голяма част от хората откриват БДСМ именно във връзки, които са започнали съвсем стандартно Smile Искам само да отворя една скоба, защото имам някакво усещане, че въпросът ти е свързан с нещо друго. Нали не си представяш, че "бдсм-обрат" значи 24/7 Smile Т.е. по цял ден да си с камшик в едната ръка и веригата към нашийника в другата? Smile Сравнително малък процент от хората живеят така. Останалите са двойки като всички останали, само че имат няколко играчки повече Wink
toothfairy написа:креватните практики би трябвало да са обусловени и от .... отношенията между хората на "злободневно" ниво
В контекста на темата го разбирам като "Щом си доминантен характер извън леглото, значи и в леглото си такъв". Ако имаш предвид това - аз лично нямам такива наблюдения. Точно обратното. Повечето хора, които познавам и са с доминантен характер извън спалнята, в нея сдават властта Wink Иначе пак казвам, отношенията, принципите на една връзка са същите при ванилата. Търсиш човек, когото да обичаш и уважаваш. Във всекидневието едва ли моята връзка се различава особено в принципите си от твоята (например) Smile
Tequila Sunrise

Писане by toothfairy on Пон 18 Юни 2012 - 11:58

Разбира се, че нямам впредвид бдсм като лайфстайл (т.е., верига и нашийник 24/7), нито непременно доминантен/подчинен характер в живота като цяло,....
просто си мисля, че тоя тип отношения все пак би трябвало се разгръщат някак във времето на пред-креватно равнище, ако всичко опира до вместването на "няколко играчки повече", те биха стояли като на свинче-звънче, знам ли ... whatever, благодаря за гледната точка Smile
toothfairy

Писане by alllus on Пет 22 Юни 2012 - 13:57

Здравейте!
Извинете, че ще се намеся въъъъвввв ...... вашите сексуални преживявания, но бихте ли се върнали назад във времето и да си спомните как или по точно с какво започнахте, за да стигнете до ъъъъ ....... "насинено тяло" примерно?
Не съм фен, аз лично не мога да си представя да трепя жената, която обичам или тя мен... Просто ми е интересно... Няма да коментирам.
alllus

Възраст : 42

http://vbox7.com/user:allmylife

Писане by toothfairy on Пет 22 Юни 2012 - 23:11

Ключът към загадката лежи във въпроса - ами при теб ?? - моралната деградация как, или по-точно с какво започна, за да стигнеш до ъъъъ ... блудство с друга жена, примерно ? ... наистина би било любопитно да се върнеш към онази точка на пречупване, в която изведнъж си представи немислимото (ръкоблудство, кунилингус и прочее мерзости) с жената, която обичаш .....
toothfairy

Писане by alllus on Чет 28 Юни 2012 - 6:09

Защото, г-це Fairy, между секс със собствен пол и секс с БДСМ има много голяма разлика. Първото не е задължително за второто, а второто може да се практикува при всички останали. Защото при едното има нарастване пристрастеност,.... а при другото... просто си имаш "мерзостта"! Малко обмисли нещата!
alllus

Писане by toothfairy on Чет 28 Юни 2012 - 8:00

Мммм. от написаното от теб оставам с впечатлението, че за теб садо-мазото не е сексуалност, а въпрос на вкус .... Ако си твърдо решена да опровергаеш утвърдения (според скромните разбирания на психиатри, изследователи и всякакви др наивници) списък с парафилии, то този форум едва ли е правилната трибуна. Smile
toothfairy

Писане by semper_fi on Чет 28 Юни 2012 - 15:06

Момент, момент,
Първото не е задължително за второто, а второто може да се практикува при всички останали.
1. И второто не е задължително. БДСМ практиките са личен избор на ДВАМАТА партньора. Ако изборът е само на единия се нарича изнасилване.
2. И първото може да се практикува от всички останали. Историята предостатъчно еднократни експерименти на хетеросексуални хора опитвали от "кацата с мед" Twisted Evil иначе казано - имали са хомосексуални контакти.

Защото при едното има нарастване пристрастеност

А само да попитам - кое е това, към където има пристрастеност, нарастване? Защото към БДСМ мога смело да заявя, че няма.
Виж, по отношение на секса със пол ... с годините ми харесва все повече и ми се практикува все по често Wink

А за въпроса за насиненото тяло (въпреки, че определено не съм фен на белезите, твърде е ... компрометиращо) и появата на желание за доминация или подчинение - мисля, че за първи път го осъзнах някъде на около 9-10 години, четейки Конника без глава.

По отношение на "трепенето" на жена и аз няма да коментирам, тъй като въпросната интеракция е 1/70-та или 1/80-та от това, което са БДСМ практиките.
И ако може един нескромен въпрос към дамите, проявяващи интерес към нашите скромни извращения - Обичате ли да ви хапят?
semper_fi

Брой мнения : 1359

Писане by toothfairy on Чет 28 Юни 2012 - 16:22

Хмм, ... аз лично не харесвам хапането, по някаква причина възприемам ролята на "хапещия" като не по-малко деликатна и уязвима позиция (човек, който приема нещо орално?!),... и това ми се струва леко ... дистърбинг ! Smile
toothfairy

Писане by Амаранта Буендия on Чет 28 Юни 2012 - 21:02

semper_fi написа:Момент, момент,
...
И ако може един нескромен въпрос към дамите, проявяващи интерес към нашите скромни извращения - Обичате ли да ви хапят?
Да, определено. 'Що питаш?
Амаранта Буендия

Брой мнения : 742
Възраст : 40

Писане by alllus on Чет 28 Юни 2012 - 22:34

....г-це Fairy, грешни са ви впечатленията! Хаххаха!
Обещах да не коментирам и в момента обмислям дали да пиша или само да ви чета хах....
Тази тема и този спор съм го водила отдавна, честно да си призная - годинки минаха, остарях, имам малко старческа деменция вече... нещата отдавна ги четох и понеже както казах не съм фен и с това не се занимавам всеки ден, та малко нещата съм позабравила... Бря, какво изречение дългичко (сложи някъде точка, където искаш ти...).

Не е въпрос на вкус! Има изместване на центъра на удоволствие към центъра на болката - това за БДСМ! Ставаше въпрос, че ти направи паралел (с цел да се опиташ да ми припишеш хихи някакви нещица) между "мерзостта" да правиш секс със собствен пол и секс с БДСМ! А аз ти казах, че едното няма връзка с другото. Това е, ама ... не си ме прочела хубавко... нищо де, аз не се сърдя! Хаххаха.

Абсолютно твърдя, че към БДСМ има нарастване на пристрастеността! Едва ли от първият си път сте излезли на финала с насинено тяло... Дали не се е почнало невинно примерно със свещи, ам?

Айде леко с въжетата, не се стягайте много и уточнете думата за тайм аут!
alllus

Писане by toothfairy on Чет 28 Юни 2012 - 23:08

Охоо, я виж, ти си била скрито светило по бдсм-въпросите, затова ли така йезуитски изскачаш от храстите и сигурно пишеш бележки за неправилен отговор ;-) ...
Не знам кво твърдиш, драга (прекалила си с наказанието и мастурбацията по фройд, ми се струва - а с общата култура не бива да се злоупотребява, също както и с алкохола ;-) ....
За мен лично сексуално удоволствие и доминация/подчинение са свързани мноооого преди да съм уточнила собствената си полова принадлежност, камо ли пък да съм изпитала влечение към друг човек, или да съм го приложила по къвто и да било начин на практика ....
Ама ти питаш за техниките - пък аз в кви философии се отплеснах, направо ти развалих удоволствието, гледай тц тц !! ... Бих ти разказала за свещите, и за синините, ама ти така отчаяно се провираш из коментарите и си търсиш някой да те напляска, че просто уби сякво желание у мене .... дерзай !! Smile
toothfairy

Писане by Гост on Чет 28 Юни 2012 - 23:38

Не разваляйте хубавия бой със скандал! Very Happy

Гост
Гост