Не ви ли става неудобно?

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Не ви ли става неудобно?

Писане by БлатнаФея on Вто 5 Апр 2011 - 17:20

Въпросът е не ви ли става неудобно, когато някое момиче се съблича пред вас, без да знае за сексуалната ви ориентация. На мен лично ми е адски неудобно, когато някоя приятелка, която не знае, че си падам по момичета, започне да се преоблича пред мен. Обикновено избягвам да поглеждам към нея като се обръщам с гръб или се занимавам с телефона си докато се облече. Същото е примерно, ако ме помоли да й закопчая сутиена или да й оправя презрамката... чудя се, ако знаеше за сексуалната ми ориентация, щеше ли да го прави.
Вие как се чувствате в подобни ситуации?
БлатнаФея

Брой мнения : 580

Върнете се в началото Go down

Re: Не ви ли става неудобно?

Писане by _FeNkAtA_ on Вто 5 Апр 2011 - 19:15

По абсолютно същия начин , дори и да знаят , пак се чувствам неловко и все гледам да избягвам подобни ситуации Embarassed
_FeNkAtA_

Брой мнения : 136
Възраст : 28
Местожителство : Sofia

http://bg-bg.facebook.com/people/Vanya-Nalbantova/1315063780

Писане by JoJo on Вто 5 Апр 2011 - 21:25

Аз пък нямам абсолютно никакъв проблем! Smile Също така не ми е проблем да се преобличам пред обратните ми приятелки или да ги моля да ми закопчаят сутиена... хихи (още повече ако те са го разкопчали Very Happy:D )
JoJo

Брой мнения : 37
Възраст : 24

Писане by rainbow_eyes on Вто 5 Апр 2011 - 21:32

Хаха аз също нямам проблем в това отношение. Дори ми се е случвало да спя (само!!!) и да си взимам душ с моя мн добра хетеро приятелка,която знае за мен.. смятай... Very Happy Very Happy
rainbow_eyes

Брой мнения : 470
Възраст : 27

Писане by Гост on Вто 5 Апр 2011 - 22:13

М...слувало се е да деля тясно пространство и с мъже, и с жени...ориентирани към моя пол, а и такива, които не Rolling Eyes и никога не ми е хрумвало, че трябва да ми е неудобно от товаVery Happy
Въобще, в човешкото тяло няма нищо неудобно. Неудобно е само, когато се налага да се правиш на възпитан и, когато между твоето тяло и това на някой друг прескача електричество, то, всъщност, не е електричество, ми парното е много усилено Neutral То, не е неудобно...идиотско...е думата

Гост
Гост

Писане by beautyfella on Чет 7 Апр 2011 - 11:10

е,зависи от това как приемаш нещата..определено човек не трябва да се чувства неудобно нито от своята нито от чуждата голота,но доста често възпитание,религии и тем подобни ни пречат да освободим съзнанието си и се получават сконфузни ситуации,когато някой се съблича пред теб. Лично при мен-зависи от човека,ако ми харесва не се чувствам много удобно определено..и най вече ако ,,електричеството'' е само от моя страна Smile ,а ако е и от двете страни и се стигне до събличане,определено няма време и причина за притеснение хах Smile
beautyfella

Брой мнения : 69
Възраст : 32

Писане by БлатнаФея on Чет 7 Апр 2011 - 19:51

Всъщност по-скоро си мислех... когато другото момиче не знае и те възприема като "дружка" и се чувства напълно свободна да се разхожда по гащи пред теб, започваш да се чудиш дали би се държала по същия начин, ако знаеше. И е някак си некомфортно.
Съгласна съм, че в голотата няма нищо лошо, но всеки си избира сам пред кого да се съблича.
БлатнаФея

Брой мнения : 580

Писане by Light power on Чет 7 Апр 2011 - 21:10

Хаа, някога и да ми е ставало неудобно, сега съм го преодоляла...защото уча в спортно училище и там се преобличам по 5 пъти на ден....свикнала съм, дори не ми прави впечатление, въпреки, че смятам преобличането и събличането за интимен акт...Дори и да се намирам в пълна съблекалня с голи колежки, ми се е случвало все пак да поглеждам, но в погледа си не влагам нагон, а гледам от чисто естетическа гледна точка, например - добре изразена релефна мускулатура...и т.н. Wink
Light power

Брой мнения : 245
Възраст : 30
Местожителство : София

Писане by meadow_rain on Чет 7 Апр 2011 - 23:20

На мен ми прави много добро впечатление, когато приятелка, която знае, че си падам по жени, въпреки това не се притеснява да се съблече или нещо такова, не си мисли, че ще й скоча или нещо такова.
Иначе ако не знае, става ми неудобно - да. Сякаш, едва ли не я лъжа, много глупаво звучи, но винаги изниква въпроса би ли го направила ако знаеше. Но гледам да изляза с някоя тъпа смешка от ситуацията. Very Happy
meadow_rain

Брой мнения : 27

Писане by beautyfella on Чет 7 Апр 2011 - 23:51

ами пак зависи от човека,nany.както казваш всеки сам избира пред кого да се съблича..повечето жени си мислят,че като си лесбийка(не харесвам тая дума,но..),възприемаш всяка жена като сексуален обект,таа може би от тая гледна точка повечето ако знаят за твоята ориентация,ще се чувстват неудобно...някои пък ще се опитат да те провокират..знам ли жените са толкова сложни Smile
beautyfella

Брой мнения : 69
Възраст : 32

Писане by uNpReDictaBle on Пет 8 Апр 2011 - 0:20

Аз лично не се чувствам неудобно, единственото ми притеснение може би в дадена ситуация ще дойде ако този който се съблича се притесни от мен. Smile
uNpReDictaBle

Брой мнения : 21

Писане by Ins@ane on Съб 9 Апр 2011 - 0:57

Всъщност не, наслаждавам се на гледката докато мога. Smile
Ins@ane

Брой мнения : 189

Писане by Gothica on Нед 10 Апр 2011 - 10:10

Аз бих се чувствала неудобно единствено ако имам някакви симпатии към въпросното момиче... За други хора, които чувствам просто като приятели ми е все тая.
Gothica

Брой мнения : 549
Възраст : 27

Писане by Shelly on Нед 10 Апр 2011 - 10:41

Направо ми взе думите от устата. Ако ми харесва дадено момиче/жена и тя не знае това, ще ми е неудобно, защото се чувствам гузна до някаква степен. А ако за мен е просто приятелка, не изпитвам никакво неудобство, защото съм чиста пред съвестта си. Въпроса "ако знаеше за мен, как щеше да реагира?" ми е чужд, защото всеки може да реагира по всякакъв начин, независимо от нашите действия. На мен ми стига да ми е чиста съвестта, от там нататък... другите да се спасяват. В крайна сметка, не мога да живея с бремето постоянно да мисля "ако еди-коя-си знаеше, че съм гей, щеше ли да се преоблича/гримира/кипри/лигави/и т.н. пред мен"
Shelly

Брой мнения : 1191
Местожителство : Пловдив

Писане by covington on Нед 10 Апр 2011 - 18:04

Мда, и аз съм почти там ^.
Но принципно нямам проблем с телата на хората. Имам проблем със собственото си и следователно избирам по-внимателно къде и пред кой да се събличам, но с всеки, който се чувства достатъчно комфортно да се съблича около мен, се чувствам точно толкова комфортно колкото съответния човек. Няма неудобство.
Е, само внимавам ако в гледката има нещо за захласване, да не се прехласна съвсем де :Р
covington

Брой мнения : 1254

Писане by aliena82 on Вто 12 Апр 2011 - 11:16

Неудобно ми е само ако си падам по момичето и то само първият път ,незнам може би от неизвестното.... Rolling Eyes Инъче ,ако е някоя от графата "приятел" почти нямам проблем ,но все пак се случва да ми стане неудобно....особено ако го прави показно ,за да ми види реакцията...да имам и такива "приятелки",но те са такива само ,защото не се познаваме добре....За мен специално е нормално да се сконфузиш...Евалата на тези,на които не им дреме.
aliena82

Брой мнения : 46
Местожителство : Бургас

Писане by ???? on Чет 14 Апр 2011 - 8:38

nany написа:Въпросът е не ви ли става неудобно, когато някое момиче се съблича пред вас, без да знае за сексуалната ви ориентация. На мен лично ми е адски неудобно, когато някоя приятелка, която не знае, че си падам по момичета, започне да се преоблича пред мен. Обикновено избягвам да поглеждам към нея като се обръщам с гръб или се занимавам с телефона си докато се облече. Същото е примерно, ако ме помоли да й закопчая сутиена или да й оправя презрамката... чудя се, ако знаеше за сексуалната ми ориентация, щеше ли да го прави.
Вие как се чувствате в подобни ситуации?
Ми честнод а ти кажа не .ЗАщото всичките ми хетеросексуални приятелки знаят за мен ....То всички знаят за мен де.... И знаят че това да видя полугола жена не е нищ ново за мен . И че няма да постъпя като някой натопорчен коч.
Всъшност каот се замисля аз май съм спала с 80 % от хетеросексуалните си приятелки така ,че пак няма от какво да се притеснявам.....
ЛИчно аз мисля че първо ти самта пред себе си се притесняваш от това което си мислиш докато се събличат не защото се събличат

????
Гост

Писане by Passion on Пон 30 Май 2011 - 16:08

Ами де да знам...Май не ми става неудобно. Или бъркам. Обръщам поглед на другата страна, ама понякога мятат по едно оче...зависи коя кака се преоблича де Embarassed
А по странното е, че съм попадала на една мадама, която като разбра за моята ориентация преди мнооого години, започна да се преоблича пред мен без да й пука...Така и не разбрах 'що така, ама все тая, беше отдавна Wink
Passion

Брой мнения : 73
Възраст : 33
Местожителство : Навсякъде

Писане by Lolly on Сря 10 Авг 2011 - 18:41

Аз и неудобност - никакъв шанс Зяпам си най-нахално, пък може и да пообарам тук - там ... я презрамчицата се е осукала, я етикетчето стърчи ... винаги си намирам основателен повод Twisted Evil
Lolly

Брой мнения : 108

Писане by red_girl on Сря 10 Авг 2011 - 18:48

лелее Lolly ти си опасна мацка Smile Twisted Evil
red_girl

Брой мнения : 106
Възраст : 29
Местожителство : Варна

Писане by Lolly on Сря 10 Авг 2011 - 20:08

red_girl написа:лелее Lolly ти си опасна мацка Smile Twisted Evil

дам, имам си danger-знак на челото Very Happy
Lolly

Брой мнения : 108

Писане by Devil's Daughter on Чет 11 Авг 2011 - 23:19

Хахаха,мацки,направо ме разбивате Smile За мен какво да кажа...Не се притеснявам по никакъв начин,свеждам поглед ако мацката е срамежлива по принцип,но иначе се случва да гледам от чисто женско любопитство Smile А на работа,понеже преди и след работа се преобличам,изобщо не ми се случва да се загледам,а ако случайно видя нещичко,преценявам естетически дали е хубаво или не Smile Малко хора знаят все още за ориентацията ми,но и те не се притесняват да се преобличат,да ходим на плаж или прочие Smile Женското не ми е чуждо и не виждам във всички сексуален обект
Devil's Daughter

Брой мнения : 210

Писане by HummingMelodies on Вто 16 Авг 2011 - 1:14

Никак, наблюдавам, коментирам, проучвам обекта Very Happy
В повечето случаи просто се наслаждавам на женската красота. ;д
HummingMelodies

Брой мнения : 62

Писане by milenka on Сря 17 Авг 2011 - 19:47

ами не бива да ти става неприятно Smile се пак гледаш цицки на аванта Very Happy
milenka

Брой мнения : 3
Местожителство : sofia

Писане by just_do_it on Чет 22 Сеп 2011 - 0:44

хаха ми аз лично гледам да помогна със закопчването/разкопчаването ! Smile
just_do_it

Брой мнения : 63
Възраст : 23