А вие усмихвате ли се?

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

А вие усмихвате ли се?

Писане by HummingMelodies on Съб 12 Мар 2011 - 22:25

Случвало ли ви се е да наблюдавате хората по улицата. Какво гледат през прозореца на автобуса, как ходят, но всъщност някога виждали ли сте ги да се усмихват?
Една подхвърлена усмивка от непознат без значение възрастта, пола, дори от някой добър дядо, на когото си отстъпила място, ме зарежда с толкова много позитивна енергия. Но все по рядко срещам човек с усмивка на лицето. Странното е, че започвам да си мисля, че нещо не му е наред на този човек... Явно и аз вече съм деформирана.
Въпросът е прост - вие усмихвате ли се?
HummingMelodies

Брой мнения : 62
Възраст : 24

Върнете се в началото Go down

Re: А вие усмихвате ли се?

Писане by Shelly on Съб 12 Мар 2011 - 22:36

Прост въпрос, прост отговор
Да - редовно Smile
Shelly

Брой мнения : 1191
Местожителство : Пловдив

Писане by Ins@ane on Нед 13 Мар 2011 - 11:31

Ами да, има ги усмихващите се - например някое семейство тръгнало на разходка, група приятели, които се хилят, някой позитивен дядо.
Аз обикновено daydream-вам докато ходя нанякъде и не се усещам дали се усмихвам, но може би да, като имам някоя хубава мисъл на главата.
Ins@ane

Брой мнения : 189
Местожителство : София

Писане by ???? on Нед 13 Мар 2011 - 12:12

хм.. когато съм сама.. рядко , но срещнат ли се погледи с някое добронамерено лице, се усмихвам на секундата. Тоест като цяло,да! Smile

????
Гост

Писане by Light power on Нед 13 Мар 2011 - 17:05

Редовно се старая да се усмихвам, дори, когато ми се плаче. Smile Понякога се усмихвам напук на живота, а по-често на хората около мен - винаги съм била позитивна, всяка моя клетка се усмихва, защото съм изпълнена с толкова много добронамереност, радост и възхита...усмихвам се, за да направя денят си по-добър, за да заредя приятелите си с позитивизъм, за да избегна нещастието около себе си. Усмивката е моята имунна защита срещу нещастието и грозотата. Wink
Light power

Брой мнения : 245
Възраст : 30

Писане by ???? on Пон 14 Мар 2011 - 15:10

денонощно ...напоследък и на непознатите по улицатат. Ахх и на онази младичката учителка по география Smile Понякога ми е доста трудно да си докарам сериозно изражение.

????
Гост

Писане by impure7 on Вто 15 Мар 2011 - 14:47

Ами често ми се случва да си вървя по улицата, да си мисля някакви хубави неща и да се усмихвам. На непознати също от време на време се усмихвам, но и аз забелязвам, че все по-малко позитивни хора се срещат. Явно имат прекалено много проблеми на главата си за да се усмихват на непознати по улицата...дори и аз не винаги съм в настроение и понякога се движа през някоя станция на метрото закъсняваща за работа като буреносен облак Smile)
impure7

Възраст : 30
Местожителство : Sofia

Писане by semper_fi on Сря 16 Мар 2011 - 11:28

Всяка сутрин Smile
После малко повкисвам както impure7 каза, работа, шефове, лошо време ... НОооо се страя да съм по-позитивна.
Дори май има ефект Very Happy
semper_fi

Брой мнения : 1359
Възраст : 33

Писане by earl_grey on Сря 16 Мар 2011 - 11:43

всеки ден, всяка секунда!
"non stoр, non stop индиййски коноп" ахахха шегувам се!
но в общи линии аз винаги се усмихвам. както казваше някой "усмихвай се по-често, това те прави да изглеждаш по-млад и по-щастлив"
earl_grey

Брой мнения : 1474

Писане by cool mama on Чет 17 Мар 2011 - 11:09

хаха, да ако използваш non-stop индийски коноп,-определено ще се усмихваш всяка секунда...аз май не се усмихвам много на непознати. май даже не гледам хората.Но при разговор се усмихвам.Абе не ми е весело напоследък!
cool mama

Брой мнения : 387

Писане by _FeNkAtA_ on Чет 17 Мар 2011 - 18:17

Аз пък все съм ухилена , дори и да ми е адски гадно , пак се усмихвам , нз понякога изглеждам странно , вися си в автобуса и съм се ухилила (сетила съм се за нещо хубаво примерно) , хората ме гледат много странно и лошо в повечето случаи , какво ли си казват , това девойче е лудо нещо . Иначе има доста усмихващи се хорица , поне аз редовно попадам на такива и това много ме радва , разведрява ме Smile
_FeNkAtA_

Брой мнения : 136
Възраст : 28
Местожителство : Sofia

http://bg-bg.facebook.com/people/Vanya-Nalbantova/1315063780

Писане by beautyfella on Чет 24 Мар 2011 - 10:43

e аз не се усмихвам непрекъснато,но се опитвам през по голямата чат Smile -ето още една усмивка https://www.youtube.com/watch?v=Q_pnFhFjNtY
beautyfella

Брой мнения : 69
Възраст : 32

Писане by HummingMelodies on Чет 24 Мар 2011 - 20:43

Добър избор, beautyfella.
Аз пък се хващам, че повечето пъти не съм усмихната, а съм замислена. Дори не мисля за нещо конкретно.. Или мигам едно такова бавно, тежко Very Happy
Но понякога се предавам и пускам една усмивчица : )
HummingMelodies

Писане by Shelly on Пет 25 Мар 2011 - 9:22

А забелязали ли сте как приемаме усмивките на някои хора за даденост? Например, когато някой си е позитивен по принцип и се усмихва редовно, е прокълнат всеки да го пита "какво ти има?" когато просто нещо е умислен. Или пък, когато си свикнал да виждаш някого винаги сериозен и се случи да го видиш да се хили глуповато на себе си, все ще се намери някой да се пошегува с това, вместо просто да се радва на усмивката... Напоследък се замислям по въпроса и забелязвам такава тенденция
Shelly

Брой мнения : 1191
Местожителство : Пловдив

Писане by HummingMelodies on Пет 25 Мар 2011 - 10:06

Това наистина е така. И аз го правя понякога и питам "какво ти е?", ако съм свикнала този човек да бъде усмихнат и весел покрай мен.
Това, всъщност само по себе си е доста досадно и мен лично ми е много неприятно, когато започнат да ме разпитват.
И все пак в повечето случаи , когато някой промени държанието си, това е защото се е случило нещо хубаво/лошо.
HummingMelodies

Писане by beautyfella on Пет 25 Мар 2011 - 11:21

e този въпрос е израз на загриженост по принцип,въпреки че определено е дразнещ..в крайна сметка усмихвайте се по често,ако искате да виждате усмивки пред себе си ....определено е заразително и никой не остава безразличен ..smile smile smiiiileeeeee Smile
beautyfella

Брой мнения : 69
Възраст : 32

Писане by Helen on Пет 25 Мар 2011 - 11:39

Честно казано се хиля постоянно .. ! Случва ми се доста често да ме питат "какво ти е ? "..,защото примерно съм се замислила за момент ... Дразнещооо е !!!! Smile Защото наистина ми няма нищо..просто всеки човек от време на време лети в облаците .. ! Smile Усмихвайте се колкото се може по-често !!! Пък не знаеш в кой прекрасен момент,когато се усмихваш някой ще се влюби в теб .. Smile
Helen

Брой мнения : 85

Писане by cool mama on Пет 1 Апр 2011 - 6:40

izvinqvam se za latinicata!

Вчера, бях на кеф и се усмихвах, и една йена срещу мен сьщо ми се усмихва и така си се усмихваме няколко секунди и накрая тя дойде при мен и ме попита: 'ти Деси ли си?ъ хахахах

А за влюбването-ДА! Усмихвайте се и може да се влюбят в усмивката ви или пьк вие да се влюбите в някоя

Последната промяна е направена от cool mama на Пет 5 Авг 2011 - 15:21; мнението е било променяно общо 1 път
cool mama

Брой мнения : 387

Писане by uNpReDictaBle on Нед 10 Апр 2011 - 20:18

Aми честно казано забелязвам, че в последните 2г. не се усмихвам толкова често, лошото е че не само аз го забелязвам, но и мойте приятели Rolling Eyes
uNpReDictaBle

Брой мнения : 21

Писане by boginqta_ on Вто 26 Апр 2011 - 14:10

мда..понякога без причина, понякога защото и другият ми се усмихва. често казвам здрасти или приятен ден или наздраве, на хора, които не познавам...позитивни емоции му е майката Very Happy
boginqta_

Брой мнения : 147
Възраст : 31
Местожителство : La Palud sur Verdon, PACA, France

Писане by Sisiliya on Вто 26 Апр 2011 - 16:53

Винаги.......дори и да ми е тъжно ...пак се усмихвам.........

Sisiliya

Брой мнения : 55
Местожителство : Югоизточна България

http://computer.my-goo.com

Писане by Passion on Пон 30 Май 2011 - 16:04

Понякога имам чувството, че ще си изкривя устата от усмихване Smile
Винаги съм била усмихнат човек. Не мога да си представя ако не се ухиля поне 100 пъти на ден. И вкъщи, и в банята, и навън, и където се сетите се усмихвам. Колко ли хора по улиците са ме помислили за КУКУвица, ама какво да направя, че съм си такава...всъщност наистина кукувица bounce
Иначе съм виждала хорицата навън как се подсмихват, нооо много рядко...или просто аз съм недикел Embarassed
Passion

Брой мнения : 73
Местожителство : Навсякъде

Писане by sonnyL on Нед 5 Юни 2011 - 13:10

,а, трябва ли?!
sonnyL

Брой мнения : 49
Местожителство : sofiq

Писане by ranoptichka on Нед 5 Юни 2011 - 13:44

sonnyl, усмивката наистина прави човек красив, приветлив и позитивен... искаш да си от мрачните ли : )(: За да се намръщиш са ти нужни 43 мускула, а за да се усмихнеш 17 усмихвай се, за да нямаш бръчки : )))(((:
ranoptichka

Брой мнения : 144

Писане by prettyful on Нед 5 Юни 2011 - 20:39

Хммм, всички казват колко се усмихват и как усмивката не им слиза от лицето, а като изляза навън не виждам почти един такъв човек! Къде се криете?! Neutral преди месец работих в един козметичен магазин и промотирах продуктите му, карах хората да влизат в магазина и т.н., когато им раздавах някакви малки подаръчета, те толкова се учудваха, някои дори не искаха да го вземат, защото си мислеха че ще им искам нещо в замяна...и забелязвам все по-малко усмихнати и отворени хора... което е много жалко...и не знам на какво се дължи...
Колкото до мен, смятам че се усмихвам често, харесвам зъбите си и усмивката си смятам че и хората ги харесват и това също ги кара да се усмихват Smile
prettyful

Брой мнения : 78

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото