1, 2, 3, нека преброим!

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Предишната тема Следващата тема Go down

С колко човека сте правили секс, т.е. каква е бройката от черното тефтерче:

16% 16% 
[ 26 ]
43% 43% 
[ 71 ]
16% 16% 
[ 27 ]
13% 13% 
[ 22 ]
6% 6% 
[ 10 ]
1% 1% 
[ 2 ]
4% 4% 
[ 6 ]

Общо гласове : 164

Re: 1, 2, 3, нека преброим!

Писане by lira on Пон 23 Яну 2012 - 21:33

моля дългоочаквания анализ, си ву пле:
lira

Брой мнения : 1098
Възраст : 35

Върнете се в началото Go down

Писане by Doktor Psiho on Пон 23 Яну 2012 - 21:35

Здравейте, момичета! Моята интимна приятелка и най-честа, но не единствена сексуална партньорка, в изблик на романтични чувства към мен, който е абсолютно разбираем, ме помоли да анализирам за вас нейната анкета. Аз, като един виден анализатор, изключително дълбоко анализирах резултатите и ето моят анализ:

Очевидно малко под 90% от потребителките никога не са правили секс, което е ясно показано от тяхното негласуване, а както и от недоволството от липса на отговор 0. Това е абсолютно разбираемо, ако възрастта им е до 25 или не са сключили брак. Все пак бих им препоръчала да дойдат на консултация при мен и да получат право за гласуване, поне да цъкнат една единичка (въпреки че аз се броя поне за две).

13 потребителки са цъкнали „един партньор”, което за мен е много амбивалентно. От една страна поставя тяхното лесбийство под съмнение, защото няма такава лесбийка, която да е спала само с един партньор. Момичета, разбирам, че сте попълвали анкетата заедно с партньорката си, но тук търсим истината, а тя е някъде там и ни чака. Другият вариант е да са онези тъмни хетеро субекти, които са силно омъжени, но сънуват често жени и затова са решили, че това означава, че са лесбийки, или поне би. Съжалявам, че ще ви разочаровам, но не! Аз често се сънувам с пенис, но не съм мъж...ето пак проверявам и не съм. Препоръчвам ви консултация, за да изясним вашата сексуалност!

Основната група, която клони към 50% от гласувалите са с партньори между 2 и 5. Аз лично, щях да сложа границата до 7, за да мога да използвам митичния характер на числото 7 и да напиша непретенциозен коментар за положението му в много религии, но уви, авторката на анкетата не е съобразила това и сега ме поставя в леко затруднено положение. Опитвам се да си спомня моите между 2 и 5 и се сещам, че това е един период, който е като ходене по тънък лед. Хем (не)забравяш първата, а в същото време ти се иска още. В този период или се установяваш с една жена, или скачаш пъргаво към по-високостойностните групи. Препоръчвам ви да включите и другата ръка в броенето.

Странната група от 6 до 10 сексуални партньора за мен е очаквано слабо представена, защото в момента, в който минеш 5, започва едно скоростно натрупване на бройки, което или спира в златната среда до 20 (която ще коментирам след малко), или клони към безкрайност и бройките са някаква уклончива стойност, която губи своята семантика. Ясно е, че тя е застъпена от все още млади девойки, които тепърва прохождат, или може би пролазват, в нашите легла. Няма да ви препоръчвам нищо, защото е ясно, че така или иначе ще се засечем някъде по трасето.

Групата от 11 до 20 за мен е нещо като А кръвна група в Европа. Мисля, че това е естественото положение на нещата и малкият, но все пак втори по големина процент ме кара да си вадя два извода: голяма от съфорумките са просто в крехка възраст (затова бих предложила и анкета за възрастта) или са получили интимно съобщение от венера и са се спряли в някакъв момент. Препоръчвам адекватно лечение!

За мен следващите две групи са някак взаимосвързани, предполагам, че се познаваме интимно с гласувалите там, но все пак трябва да кажа, че е много вероятно да обединя тези две групи, тъй като има една бройка, да кажем над 30, след която наистина е трудно да се каже колко точно са. Може би единственият контрол над бройката би могъл да бъде със засичането на двете нули и то не онези, ами на стотицата. Момичета, пазете се! Ако нямате пари за онези толкова полезни лесбийски приспособления за безопасен секс, мога да ви препоръчам найлоновите торбички от някой пазар, които все още са доста , а и от една торбичка се получават много безопасни сексове. Двойното й приложение сигурно е описано в темата с бедеесем практиките. Препоръчвам да продължавате в същия дух.

За дамите 100+ мога само да кажа, че пътят е дълъг и труден, но има нови хоризонти за покоряване, моля първата ударила 1000 да ми пише лично съобщение, за да я включа в един мой научен труд, който подготвям от много години.

За завършек ми се иска да кажа нещо много вдъхновено, което да ви повлияе като мантра на лесбо бъдещето. Бройката е прекалено обективно понятие за нашите субективни личности, аз например, се чувствам още девствена.

П.П. Всяка нужда от допълнителен или индивидуален анализ, моля да бъде изразена чрез личен контакт на познатия ви адрес.
Doktor Psiho

Брой мнения : 63

Писане by Shelly on Пон 23 Яну 2012 - 22:18

Хахахах, защо ли очаквах нещо подобно? Супер, посмях се
Shelly

Брой мнения : 1191
Местожителство : Пловдив

Писане by boginqta_ on Вто 24 Яну 2012 - 14:47

привет докторке и всички останали участнички в дискусията.
интересно....
гласувах 20 50 тъй като това е реалния брой на партньори с които съм правила секс и определено не ме е срам да го призная.
с всеки е било нещо индивудално и неповторимо, не съм спала с тях, за да си трупам бройката, а просто защото е имало привличане, размяна на емоции и какво ли още не.
всичко което искам да кажа е, че има хора напълно нормални , които просто все още са в търсене, но това не ги прави курви, които спят наляво и надясно както виждам, че смятате повечето..

иначе и на мен ми се иска да съм в двойка, да имам само една партньорка, тъй като ще си даваме всичко от което се нуждаем...но за мойте 11 години сексуален и интимен живот не съм срещнала. Това не значи, че ще спря да правя секс, за да не се притеснявам какво биха си помислили хората.

така де..това е от мен Smile
пожелавам на всекиго който го желае - много любов .
boginqta_

Брой мнения : 147
Възраст : 30
Местожителство : La Palud sur Verdon, PACA, France

Писане by Inna_Hot on Сря 25 Яну 2012 - 7:54

кликнах 11-20 въпреки,че май са над 20,но нямам навика да ги броя - така де,не съм Митьо Пищова Малко или много това е положението,не е повод за гордост по-скоро за срам,ама не ме е срам Wink Даже напротив-било ми е хубаво и това е достатъчно!Харесва ми коментара на boginqta_ и аз мисля по същия начин! Neutral
Inna_Hot

Брой мнения : 13
Възраст : 29

Писане by ???? on Сря 25 Яну 2012 - 20:40

Ох.... всички имат такъв хипер активен сексуален живот.....

????
Гост

Писане by yourenottheonlyone on Чет 26 Яну 2012 - 11:00

lira написа:ох, да, мислех да напиша, че дори и в най-съкровения си стремеж да не дискриминирам, аз все пак го правя. е, нека тези, които са с отговор 0, да ме извинят и да гласуват, когато му дойде времето.
LOL
yourenottheonlyone

Брой мнения : 25
Местожителство : Sofia

Писане by fublu on Нед 1 Апр 2012 - 14:44

11-20 Very Happy
fublu

Брой мнения : 1
Възраст : 25

Писане by PrivateLove on Вто 5 Юни 2012 - 0:20

Май точно 21 .
PrivateLove

Брой мнения : 10
Местожителство : Sofia

Писане by bisexual on Вто 5 Юни 2012 - 0:35

бройката не е толкова от значение, всеки решава сам за себе си защо как и с кого да го прави Smile
bisexual

Брой мнения : 30
Възраст : 26
Местожителство : София

Писане by mimok on Пон 29 Апр 2013 - 14:57

2 - 5 - пак си е много
mimok

Брой мнения : 265