NO COMMENT

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: NO COMMENT

Писане by БлатнаФея on Нед 13 Мар 2011 - 14:00

Неб, ти направо ме просълзи! Преди време бях написала нещо подобно по въпроса за мнението, обществото и моя глас. Като гледам темата е позамряла... защо?
Сайта го разгледах преди време и адски много се разстроих. След това отново го погледнах, вече по-спокойно, и гласувах в анкетата. Чудя се обаче, наистина ли толкова много им пука? Да седнеш и да направиш цял един сайт, да се занимаваш да пишеш протестно писмо... тези хора живот нямат ли? Това време да го бяха отделили за децата си, като са толкова загрижени за тях, вместо да го пилеят в омраза към другите.
Днес мразиш гейове, утре пребиеш някой "гнусен мангал"... и така до къде се стига?
БлатнаФея

Брой мнения : 580

Върнете се в началото Go down

Писане by ???? on Вто 15 Мар 2011 - 21:23

Извинявам се з анекултурното и невъзпитано включване по темата ...бът ....не прави ме ли и ние същотото имаме си цял сайт ...голям форум и обсъждаме хорската глупост и простотия .За тях хомофобите и идиотите по земята ние сме това което са те за нас.И те гледат на нашите дейстивя със същото кьораво око.Седим и си приказваме тоя и ония какви били.Ми хайде бе девойки...обувайте килотите и направете нещо по върпоса да не се говорят и пишат такива неверни неща....Сигурно ще попитате как..... Ами лесно с желание.
За да им стане ясно на не знаещите какво всъщност представляваме единствения начин е да пият вода от извора.Да видят и да чуят от нас ....Иначе доакто хомофобите си правят сайчрта пишат си статийки ...останалата част от населението на планетата ще знае това което чуват от не знаещите гадни ,долни,ограничени и да не забравяме прости хомофоби.

????
Гост

Писане by Delusion.. on Сря 16 Мар 2011 - 0:52

chernata_perla999 написа:Извинявам се з анекултурното и невъзпитано включване по темата ...бът ....не прави ме ли и ние същотото имаме си цял сайт ...голям форум и обсъждаме хорската глупост и простотия .За тях хомофобите и идиотите по земята ние сме това което са те за нас.И те гледат на нашите дейстивя със същото кьораво око.Седим и си приказваме тоя и ония какви били.Ми хайде бе девойки...обувайте килотите и направете нещо по върпоса да не се говорят и пишат такива неверни неща....Сигурно ще попитате как..... Ами лесно с желание.
За да им стане ясно на не знаещите какво всъщност представляваме единствения начин е да пият вода от извора.Да видят и да чуят от нас ....Иначе доакто хомофобите си правят сайчрта пишат си статийки ...останалата част от населението на планетата ще знае това което чуват от не знаещите гадни ,долни,ограничени и да не забравяме прости хомофоби.

Хм..аз не съм съгласна, че те за нас е като ние за тях.. Поне за мен грам не е така.
Също и не мисля, че и ние правим това, което те правят, какво точно за теб е същото.. "обсъждането на хорската глупост и простотия" ?
Delusion..

Брой мнения : 27
Възраст : 25
Местожителство : Sofia

Писане by ???? on Сря 16 Мар 2011 - 7:41

Извинявам се не се изказах правилно.За тях ние сеем разврат и поквара.За нас те са прости,глупави,неограмотени и злобни.Ние не ги ли обсъждаме в момента както те правят?

????
Гост

Писане by semper_fi on Сря 16 Мар 2011 - 11:23

Не, не ги обсъждаме, а правим нещо по въпроса Wink
Темата е с цел да се гласува в анкетата. Засега май има някакви резултати. Както и нагледно да се представи за каква дискриминация става дума на тези, котио не я виждат и смятат че е мит (хомо или хетеросексуални).
Също така оборването на всяко твърдение в публичното инернет пространоство, насочено към заклемяване на хомосексуалността като неестествено и болестно явление, всъщност си е чиста политика Smile
Така, като някой необразован и неориентиран влезе в обсъждания сайт, погледне анкетата, види препрактикте към този сайт, ще види най-малкото две мнения. И тогава по-добрият ще победи Wink
И ако това не е действие ще си нарежа килотите на лентички
semper_fi

Брой мнения : 1359
Възраст : 32
Местожителство : София

Писане by ???? on Сря 16 Мар 2011 - 11:53

Режи ,режи мислиш че някой неграмотен и неориентиран ще тръгне да търси истианта ...мне ....На хората не им пука след като са чули и видели едно мнение.Хората са като стари машини задава им се една информация и само нея приемат и обработват ....няма вече място за нови данни.За тва или се казва силно и високо на глас или просто поредната игра на игла в купа сено.

????
Гост

Писане by Гост on Пет 8 Апр 2011 - 18:41

8.) Според изследване проведено през 1991 г., гейовете имат средно по 308 партньора през живота си.
Искам да съм гей през 91-ва!!! bounce

20.) Според изследване, сравнило група деца израснали в нормално "традиционно" семейство с група деца израснали в лезбийско "семейство": 29% от момичетата и 13% от момчетата с еднополови родители са имали поне една хомосексуална връзка. Нито едно от децата с хетеросексуални родители не е имало хомосексуална връзка.

Едноклетъчните не възприемат съществуването на многоклетъчните, но многоклетъчните /понякога/възприемат съществуването на едноклетъчните. И какво от това?

Гост
Гост

Писане by semper_fi on Съб 9 Апр 2011 - 10:18

Еми какво ... нищо, пръскат си хората идейки. Ако покълне - покълне Smile
semper_fi

Писане by Гост on Съб 9 Апр 2011 - 11:12

Май са изтървали да включат, че "преобладаващият процент убийства от ревност по особено мъчителен начин и с особена жестокост е сред хомо двойките" Wink

Има един немалък процент население, който ползва телевизора, изявленията на Бойко Борисов, проповедите на кварталния свещеник и, разбира се, непоклатимите истини на баба си, като отправна точка за формиране на житейския си мироглед. Колкото по - малко информация има за нещо, толкова по - истерично тропа с крак на своето. И тук, дали иде реч за хомо/сексуалност, за политика или за доматите на пазара, няма абсолютно никаква разлика.

Почти всеки път, когато ме карат до един определен адрес, таксиджиите ми задават един и същ въпрос, който, освен, че е некоректен, е и неадекватен. Ама, го задават с една такава провокативна нотка...нали "недейте се пра'и ся, знам ва аз..."
И това се дължи пак на такива едни статии и изказвания, само че с малко повече претенции за достоверност - нали го казват "по телевизора" и "по новините".
И какво? Защо трябва да им се връзвам - толкоз знаят, толкоз могат. Достатъчно ми е, че могат нещо което аз не мога и не искам - да карат. И до там.

Извън раз/съжденията на едноклетъчното мислене, обаче, хомосексуалността и хомосексуалните отношения имат достатъчно много реални негативи - както всяко друго нещо. Ако отречем, че съществуват, ако отказваме да ги виждаме, мисля, това би значело, че няма особена разлика между нас и автора на статията.

Гост
Гост

Писане by semper_fi on Вто 19 Апр 2011 - 16:08

Абсолютно съм съгласна!
Реалните негативи, с които трябва да се справяме ежедневно са предостатъчно. Да, около 90% от тях са резултат от натиска на социума, който дори в най-"развитите" и толерантни държави все още разглежда хомосексуланите като "малцинство", отделна група, която просто няма как да е като всички останали. Съответно и хората в това малцинство приемат себе си и живота си като "някак по-друго нещо". Изобщо проблеми много.
Авторите на сайта и на писанията нямат ни най-малка представа за реалните негативи и проблеми на това да си гей, а и не вярвам да ги интересува особено
semper_fi

Писане by sometimes_somewhere on Сря 3 Авг 2011 - 14:00

С изключение на едно по-сериозно научно издание, източниците в тази диплянка са някакви си организации. Не мога да проверя въпросната статия, публикувана в научно издание, в момента, но най-вероятно е изследване, което авторът на публикацията представя, без да базира на него генерални заключения. Просто никое сериозно издание няма да приеме подобна публикация (т.е. такава с генерални изводи). Сред източниците мярнах и една книга, писана от психоаналитик-християнин. Много... интересно.
sometimes_somewhere

Брой мнения : 42

Писане by ???? on Нед 3 Юни 2012 - 1:26

Хора,тази война срещу нас я водят хора,които мислят хомосексуалността за нещо ненормално,все пак я водят по цивилизован начин,не забравяйте,че може и по-зле да е,какво толкова обръщате внимание винаги ще ги има негативните коментари за нас,не ги търсете усърдно,а си гледайте полвинката,и не разнасяйте на всеки,че имате връзка или сте влюбена в друга жена,и толкова.

????
Гост

Писане by The_DaRk_QueeN on Пон 13 Авг 2012 - 8:54

Гост написа:Хора,тази война срещу нас я водят хора,които мислят хомосексуалността за нещо ненормално,все пак я водят по цивилизован начин,не забравяйте,че може и по-зле да е,какво толкова обръщате внимание винаги ще ги има негативните коментари за нас,не ги търсете усърдно,а си гледайте полвинката,и не разнасяйте на всеки,че имате връзка или сте влюбена в друга жена,и толкова.

правилно ли разбирам, че ще е по-добре да се крием?
защо???
не е ли нещо нормално да се ходи по улицата, ръка в ръка с обичания човек? след като могат хетерото да го правят, не виждам причина и ние да не можем!....какво и е лошото на една целувка? на една прегръдка? на едно 'обичам те'?
защо трябва да отговаряме на един обикновен въпрос като 'Имаш ли си приятел?' с лъжа или по-точно с отричане на любимото момиче???

..................

хмм....ако всеки започне да мисли и действа по този начин, до никъде няма да стигнем!

мое мнение!!!
The_DaRk_QueeN

Брой мнения : 166
Възраст : 31
Местожителство : някъде там

http://rs666.jimdo.com/

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 2 от 2 Previous  1, 2