Какво сънувахте снощи?

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: Какво сънувахте снощи?

Писане by Heavy Cloud on Чет 27 Яну 2011 - 16:43

Да си призная тази тема до сега я заобикалям всеки път щом ми се мярне пред очите, но това път съвсем умишлено я откривам, за да изразя изумлението си. Аз сънувам ужасно много. Всякакви неща. Хора, събития, обикновено ги смесвам всички на едно място. Познати, непознати. И предимно много секс. Сънищата ми в 80 % са свързани със секс. Ако трябва да пиша всеки ден какво съм сънувала ще ме обявите за ненормална.
Тази нощ сънувах, че попадам в една спалня със Соломон Паси и една възрастна възпълна жена. Паси трябваше да я разтрива, но реши да я възбуди и започна да прави разни неща. Те правиха секс след това докато аз седях на голямото легло и ги наблюдавах. От време на време си говорен със Соломон за разни странични неща. Все едно той правеше нещо рутинно и аз го разсейвах с някакъв неангажиращ разговор.
След това не знам как той се озова гол и много потен в ръцете ми и аз опипвах тялото му. Беше много нежен и мек и му казах, че е нежен като жена. Някакви такива неща. Бях впечатлена от това колко мека е кожата му. В някакъв момент той поиска да прави секс с мен. Започна да ме целува, а аз в това време трескаво мислех какво и как ще се случи и в този момент пред очите ми изплува мисълта, че аз всъщност съм ангажирана и не мога и не искам да правя секс с друг човек. Сетих се за приятелката си и набързо се изпарих от леглото.
Това ме пренесе в сладкарница с няколко момичета. Едното от тях беше сестра ми, но само като усещане - физически не беше тя. Пиехме кафе и си говорехме глупости. Спомням си много красиви десерти и бонбони от шоколад, които ми направиха силно впечатление. В сладкарницата се чувствах като у дома си. После се събудих.
Heavy Cloud

Брой мнения : 45

Върнете се в началото Go down

Писане by see you on Пет 28 Яну 2011 - 12:10

сънувах как правя зашеметяващ секс с най добрата ми приятелка.....беше толкова разтърстващо ..... жалко че съня свърши и че тя е хетеро silent
see you

Брой мнения : 80
Местожителство : пловдив

Писане by pennyroyal.tea on Пон 14 Фев 2011 - 12:42

Сънувах, че съм на някакъв остров и се къпя в едно красиво заливче с Порша Де Роси.
pennyroyal.tea

Брой мнения : 123

Писане by aliena82 on Пон 21 Фев 2011 - 0:18

Момичета ,аз се изумих от своят сън - сънувах че правя секс,не любов - с мъж ,като се събудих и бях толкова сконфузена....не бих го нарекла мокър сън ,защото всички знаем как се събуждаме след такъв ...беше мн. странно...не ми допадна особено!!!
aliena82

Брой мнения : 46
Местожителство : Бургас

Писане by Sisiliya on Съб 23 Апр 2011 - 2:34

Сънувах снощи ,че катастрофирам и днес не излизах никъде с колата си.

Последната промяна е направена от sisi - kiss на Вто 26 Апр 2011 - 16:34; мнението е било променяно общо 2 пъти
Sisiliya

Брой мнения : 55
Възраст : 28
Местожителство : Югоизточна България

http://computer.my-goo.com

Писане by Light power on Съб 23 Апр 2011 - 14:23

Моят сън тази нощ не беше хубав. Сънувах как един чисто черен бик се беше засилил към мен и с всичка сила ме удари в корема. От ужас изпишях на глас и се събудих. После осъзнах, че това е само лош сън.
Light power

Брой мнения : 245
Възраст : 30
Местожителство : София

Писане by Light power on Нед 24 Апр 2011 - 8:56

Христос Воскресе, момичета! Желая Ви много здраве, щастие и любов!

Днес сънувах, че Стефка Костадинова ми е комшийка. Very Happy И внезапно си спомних успеха на Румяна Нейкова, когато стана олимпийска шампионка в Пекин. Сетих се за нея, защото тя беше разказала за своя сън преди да спечели. Тогава беше гост на "Шоуто на Слави" и разказа как е сънувала черен кон. Това ме размечта. Very Happy Мечтая да отида все някога на Олимпийски игри, да сънувам и аз черен кон, а може и еротично облечена негърка Very Happy и да взема златото. Е тогава ще има кой да се гордее с мен. Very Happy
Light power

Писане by foxy on Сря 4 Май 2011 - 1:28

А аз пък все сънувам разни Холивудски звезди,и все са голи и ме желаят Cool Very Happy (явно защото гледам много филми) и в последно време винаги когато идва нааааай-хубавата част от съня ми, майками ми звъни! сънувала съм Хана Монтана два пъти, че я пребивам в магазина за зеленчуци Very Happy мисля че и Ева Лонгория съм сънувала, Меган Фокс и последно Дженифър Анистън, абе цял Холивуд Smile Very Happy
foxy

Брой мнения : 16

Писане by stifito on Нед 21 Авг 2011 - 9:34

В съня ми: Тя беше прекрасна. Пееше ми песен, дори не знам каква. С поглед право в мен и моят в нея. Изтръпнах само при мисълта, че може би пее само за мен.
В съня ми: Я слушах в захлас, не можех да откъсна очите си от нея. Мислех си. колко е съвършена и как силно искам да е моя. Но се ядосах, защото всъщност беше с друг.
В съня ми: Песента и свърши и аз се разстроих. Станах и тръгнах на някъде, просто за да не види сълзите ми. Но колкото и да се опитвах не можех да скрия тъгата.
В съня ми: Тя ме последва и ме попита "Какво ми е?".
А аз успях да кажа само едно "Нищо."
Но тя не спираше да ме да ме разпитва.
В съня ми: Аз се преструвах, че правя нещо с гръб към нея, само и само за да се разсея и да избегна въпросите. Когато...
в съня ми: Тя ме прегърна и ми прошепна "Искаше да ме целунеш, нали?"
Тук аз мълчах дълго време и не помръдвах- не можех. Защото не знаех, какво да отговоря.
Но в съня ми: Аз реших да съм смела и тихо отговорих "Да".
И след пълна тишина сънят ми свърши, както и тази мечта.

Ето това сънувах снощи.
stifito

Брой мнения : 1004
Възраст : 26
Местожителство : Gorna Orqhovica

Писане by Butterfly on Нед 21 Авг 2011 - 16:28

Сънувах, че вали сняг Smile Кога ще свършва това лято бе ?! Rolling Eyes
Butterfly

Брой мнения : 51
Възраст : 20
Местожителство : Dobrich

Писане by Light power on Нед 21 Авг 2011 - 21:37

Сънувах, че съм на бизнес среща и говоря пред много хора. Много често сънувам този момент, в който обяснявам на някого нещо...или съм голям майстор в ораторското изкуство. Говорех на сън и така.
Light power

Писане by mimok on Пон 22 Авг 2011 - 23:29

Някой път сънувам доста особен сън и зависи, кой как го подразбира. Сънувах, че яздя чисто черен жребец насред една голяма вековна гора и съм облечена в стил "каубой" и съвсем спокойно се наслаждавах на хубавата природата. Докато от един храсталак не изскочиха четири подобно на мен и да ме подгонят да бягам с цел да ми откраднат хубавия ми кон и са с маски и четиримата. После се досещам как препускам през дувари и поляни, за да се изскопча от преследвачите и се налагаше да стрелям с карабина, а те с револвери срещу мен в гонката и накрая са трима повалени от мен и един остана на коня. Много се мъчеше да ме настигне и се изравнихме и в един момент се сдърпахме двамата и паднахме от конете си, като аз се претърколих на кълбо и се свестих по едно време, когато усетих че нещо ме лиже по лицето ми и гледам моя кон как отмята грива и се радва, че съм жива, а другия е мъртъв, като при падането си удря главата си в един камък. Това беше моя сън и отчасти се досещам, защо е така. Smile Smile
mimok

Брой мнения : 265

Писане by Caprica on Вто 23 Авг 2011 - 23:39

Сънувах, че съм с Пенелопе Крус (никога не съм я харесвала кой знае колко, но пък от друга страна - има доста еротично излъчване). Хах...започнах да я целувам от гърдите надолу, тъкмо стигнах до устните й ...облизах я леко, при което тя изпъшка силно...и се събудих
разбира се, следващите дни изгледах няколко нейни филма, тъй като в съня видях лицето й едва за части от секундата хихи Very Happy
Caprica

Брой мнения : 26
Възраст : 31
Местожителство : Sofia

http://www.last.fm/user/CapricaBG

Писане by smile_m on Чет 1 Сеп 2011 - 0:09

че най-добрия ми приятел ми казва, че гаджето му е бременно и ще задържат бебето, но аз ще се грижа за него/нея/то
smile_m

Брой мнения : 393

Писане by cool mama on Пет 9 Сеп 2011 - 10:07

сънувах, че се натискам с някакво непознато момиче в хранителен магазин, там зад някакъв рафт...бррр момичето беше хубаво, и усещането също хахха (хъм, мисля, че беше някаква съученичка така като се позамисля...)
cool mama

Брой мнения : 387
Възраст : 33

Писане by Re_start on Съб 10 Сеп 2011 - 17:34

Някаква китайка ме гонеше доста упорито. Най-накрая като ме настигна й предложих да се снимаме. Направо ме учудват понякога тези мой сънища.
Re_start

Брой мнения : 255
Възраст : 26

Писане by Punk/Rac_Pride on Чет 26 Яну 2012 - 4:04

Ами снощи нищо не сънувах, щото не съм спал, ама оная вечер беше някакъв странен сън в който бях на някво неизвестно за мен място и се виждах с една позната с която никога не сме се виждали досега.
Punk/Rac_Pride

Брой мнения : 34
Възраст : 36
Местожителство : Село несебър

Писане by shy_ on Пет 18 Яну 2013 - 0:16

Liv Tyler по черни жартиери,учи по математика
shy_

Брой мнения : 40
Местожителство : And I feel so much depends on the weather So is it raining in your bedroom?

Писане by bette porter on Пет 18 Яну 2013 - 21:44

сънувах една позната, бяхме на турне два състава. Единият състав слизаха от сцената и тя беше с носия, аз обаче бях без, само с украса на главата и тя ме попита защо съм гола...аз и казах че не мога повече да чакам за да се целунем и я целунах..после за съжаление се събудих...Smile
bette porter

Брой мнения : 2

Писане by Просто Аз on Сря 23 Яну 2013 - 10:27

Вие какви хубави сънища сънувате,а аз.....аз сънувам,че си поръчвам вкусен сандвич и ми дават вместо него салата Neutral
Просто Аз

Брой мнения : 714
Местожителство : въображаеми светове

http://onemorepieceofshit.blogspot.com/

Писане by blue_eyes on Чет 31 Яну 2013 - 19:27

От 2-3 седмици сънувам почти всяка нощ ,момичето, което е завладяло мислите и сърцето ми...
blue_eyes

Брой мнения : 34

Писане by the sea on Пет 15 Мар 2013 - 13:28

Сънувах,че катастрофирам.Натисках спирачката ,но беше късно,колата просто се завъртя и стоейки някак отстрани виждах как се блъскам в нещо пред мен. Даже и насън осъзнавах,че реагирам прекалено бавно и сблъсъкът е неизбежен.Просто сън,който ме преследва днес.
the sea

Брой мнения : 3237
Възраст : 40

Писане by Terpsichore on Пет 15 Мар 2013 - 20:18

Костенурка се беше преобърнала по черупка(гръб) и се опитвах да й помогна.. Но на нея, като че ли си й беше приятно
Terpsichore

Брой мнения : 207

Писане by Passion and Poison on Пет 15 Мар 2013 - 20:20

От няколко дни на сам сънувам бившия ми.. много странно.
Passion and Poison

Брой мнения : 574
Възраст : 22

Писане by Calliope on Съб 16 Мар 2013 - 9:48

Аз пък сънувах мъртво дете, което доколкото знам, май не е на хубаво...
Calliope

Брой мнения : 48

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics