Колко е важен сексът в една връзка?

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: Колко е важен сексът в една връзка?

Писане by vellell on Пон 26 Сеп 2011 - 11:51

От личния си опит съм разбрала, че когато говорим за сериозна връзка и сериозни намерения между двама влюбени, сексът е задължителна част от взаимоотношенията им. От друга страна съм имала връзки с много секс, емоция и тръпка, но в ежедневието нещата не се получават...Имаме различни интереси, различни мечти....секса не стига....
А и винаги съм се водила от мотото, че ми е малко секса с жената която харесвам - искам живота и, интересите и, мечтите и....
vellell

Брой мнения : 2
Възраст : 39
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Писане by Lolly on Пет 30 Сеп 2011 - 19:05

е?!?! ако няма редовен секс, аз к'во да правя в тая връзка
Lolly

Брой мнения : 108
Възраст : 27

Писане by yourenottheonlyone on Сря 16 Ное 2011 - 4:02

за мен връзка, в която сексът не върви, не може да е наистина сериозна, нито дълготрайна.
yourenottheonlyone

Брой мнения : 25
Местожителство : Sofia

Писане by ???? on Чет 17 Ное 2011 - 14:56

Колко е важен сексът в една връзка?

Същия въпрос може да бъден зададен и на хетеросексуалните,те както и повечето хора биха казали,сексът е основата на всяка една стабилна връзка,това би го казал човек с перверзно мислене,който през цялото време си мисли за секс.
Сексът не е основата в една връзка,защото човек може да прави невероятен секс и с непознат,но този непознат като няма акъл да си направи елементарна сметка в живота,трудно бихте имали връзка.
Доверието,и отговорността стоят в основата на всяка една добра връзка

????
Гост

Писане by earl_grey on Чет 17 Ное 2011 - 17:44

Ъъъъ офтопик...Не се пита какво стои в основата на една връзка! Пита се колко е важен секса за една връзка?!Много ясно, че в женския метох, подобни перверзни помисли за секс са равносилни на 100 молитви "Отче наш помилуй" Алилуя! Хайде сега всички лезбетини, в колконка по 2 за ръчичка към най-близката църква, за причастие...И оттук нататък само платонична любоффф, момичета. Twisted Evil
П.П. Не си изхвърляйте страповете и не си режете пръстите, в някоя студена зимна нощ, ще ви потрябват.
earl_grey

Брой мнения : 1474

Писане by Shelly on Пет 18 Ное 2011 - 20:10

Сексът си е важен за връзката. Все пак, ако отначало не върви, не означава, че понататък няма да се напаснете. Но, според мен, ако няма страст и привличане в една връзка, просто няма как да продължи дълго.
Shelly

Брой мнения : 1191
Местожителство : Пловдив

Писане by ???? on Пет 18 Ное 2011 - 20:40

Не знам,при мен дори и сексът да не върви добре пак бих била с момичето,което обичам

????
Гост

Писане by Shelly on Пет 18 Ное 2011 - 20:42

колко дълго?
Shelly

Писане by ???? on Съб 19 Ное 2011 - 1:19

schizophrenic написа:колко дълго?

До края

Важното за мен е дали тя е щастлива във връзката ни,после мисля за себе си дори нещо да не върви бих положила всички усилия,за да се управи
.

????
Гост

Писане by skysi on Пет 16 Дек 2011 - 19:00

Без секс в една връзка, няма да има разлика в това гаджета ли сме или приятели? Следователно е много важно да го има. Като качеството е за предпочитане пред количеството. По-добре една жена, но да ти изпълни всички желания, отколкото 1100 и нито грам удоволствие. Wink
skysi

Брой мнения : 33
Местожителство : Благоевград/София

Писане by obla4e on Чет 16 Фев 2012 - 22:22

vellell написа:От личния си опит съм разбрала, че когато говорим за сериозна връзка и сериозни намерения между двама влюбени, сексът е задължителна част от взаимоотношенията им. От друга страна съм имала връзки с много секс, емоция и тръпка, но в ежедневието нещата не се получават...Имаме различни интереси, различни мечти....секса не стига....
А и винаги съм се водила от мотото, че ми е малко секса с жената която харесвам - искам живота и, интересите и, мечтите и....

Поддържам мнението на vellell и то като че ли закономерно.... та..сексът си е секс- без него очевадно няма как да мине връзката, но аз също имах случай в който само секса беше страхотен, а в ежедневието пълно разминаване.... Така че моето заключение : всяка връзка е сама за себе си, случаите са много. Wink
obla4e

Брой мнения : 230
Възраст : 47
Местожителство : Pleven

Писане by PrivateLove on Вто 5 Юни 2012 - 0:09

Определено не е най-важното нещо секса ,но е достатъчно важен .Ако няма секс със сигурност И нещо друго куца във връзката (:
PrivateLove

Брой мнения : 10
Местожителство : Sofia

Писане by ???? on Пет 10 Авг 2012 - 10:20

Гост написа:като станат на по 60 г. дали ще има значение секса ?
а?
Не мога да повярвам, че някой може да си мисли, че след 60 години животът приключва и секс повече не се прави и е ненужен или важен за добрата връзка...
Сексът е изключително важен за една любовна връзка, иначе говорим за едно силно и красиво приятелство - доверие, уважение и обич. Липсва ли еротичния елемент /еротичното привличане, докосване, целувки, желание за другия/, връзката престава да бъде интимна/любовна и се превръща в нещо друго, например - ако ги има обичта и доверието в приятелство, ако липсват и липсва интерес към другия като личност просто се превръщат в "стари" познати...
Ако двама души не си пасват в сексуално отношение /различно либидо, не правят добър секс/ - голям и ненужен компромис ще е да останат заедно и да се примирят всеки със своето си неудовлетворение във връзката.

????
Гост

Писане by ???? on Пон 25 Фев 2013 - 16:39

Секса не е много важен във връзката,когато всичко друго те прави щастлива.Секса е нужда,но не и защото си във връзка да го правиш постоянно,все едно че без връзка си умряла от безсексие Very Happy

????
Гост

Писане by Вишна on Вто 26 Фев 2013 - 1:10

O, моля те, keep it real...Разбира се, че сексът е ужасно важен във всяка една връзка. Или трябва да не си имала връзка с умопомрачаващи оргазми, които да искаш още и още, особено, когато са с човека, който обичаш, а обичайки го и желаейки го, няма как да не ти е важен сексът, или да вярваш в мълчаливо - платоничната любов, която носи красиви думи и обещания, неизразени в нищо повече от първоначално забавното битие, в което има тръпка, а после с превръща в сиво и скучно ежедневие.
Вишна

Брой мнения : 267
Възраст : 26

Писане by Shelly on Вто 26 Фев 2013 - 1:14

Ето мнение, с което се съгласявам на 1000% Kiss
Мдаа, сексът е важен, забавен, страстен, умопомрачителен и с неограничени възможности. Кой се отказва от това в името на платоничната любов?
Shelly

Писане by ???? on Вто 26 Фев 2013 - 9:01

Аз бих се отказала,ама надали ще ме разбереш

????
Гост

Писане by Shelly on Вто 26 Фев 2013 - 20:32

Така, както те разбирам, ако си във връзка - не правиш секс. Ако не си във връзка - правиш. Или логиката ти е объркана, или просто не съм достатъчно интелигентна да вникна
Shelly

Писане by ???? on Вто 26 Фев 2013 - 22:46

Ако съм във връзка правя секс естествено,казах,че не е важен секса за мен и ако партньорката ми не иска или не често или рядко или временно да не правим,аз съм ок с това и не бих правила скандали за глупости от рода на ти не ме обичаш,желаеш друга или мислиш за друга и т.н. Не ми е цел секса и не бих зарязала човека когото обичам и държа,заради секс и не бих търсила сексуална връзка никога. А когато не съм във връзка се разнообразявам от време на време със случаен секс за една вечер,но мога и без секс да карам дълго време.

????
Гост

Писане by deina3 on Вто 26 Фев 2013 - 22:56

Секса за мен е от особено значение,но в никакъв случай не е най-важният фактор за оцеляването на една връзка! Хармония,разбирателство,доверие,щастие и любов са основата на една връзка,а секса просто допълва и по този начин се усеща пълното щастие! Здрава и стабилна връзка и хубав секс-гаранция за сполучлива връзка! Smile

deina3

Брой мнения : 14
Възраст : 25
Местожителство : sofia

Писане by Вишна on Сря 27 Фев 2013 - 12:54

За да не иска партньорката ти да правите секс, или да го правите по-рядко, или да спрете временно, значи просто има проблем. Щом тя го ИСКА. Едно е да живееш с някого и да има моменти, в които правите секс по-ряко, поради някакви обстоятелства от типа на умора след работа, изнервеност и n на брой фактори, които са извън вас, друго е липсата на желание..това вече е проблем. Щото..."аз много те обичам, ама просто не те искам"..някакси е странничко. Smile
Вишна

Брой мнения : 267
Възраст : 26

Писане by Shelly on Сря 27 Фев 2013 - 19:03

На мен "аз много те обичам, ама просто не те искам" ми звучи като приятелство, което просто е сбъркано с нещо повече.
Shelly

Писане by LUST on Нед 17 Мар 2013 - 15:38

Вишна написа:За да не иска партньорката ти да правите секс, или да го правите по-рядко, или да спрете временно, значи просто има проблем. Щом тя го ИСКА. Едно е да живееш с някого и да има моменти, в които правите секс по-ряко, поради някакви обстоятелства от типа на умора след работа, изнервеност и n на брой фактори, които са извън вас, друго е липсата на желание..това вече е проблем. Щото..."аз много те обичам, ама просто не те искам"..някакси е странничко. Smile

Именно. Ако тя не го желае, определено се случва нещо с нея. С което ти може би не си наясно.

Нека бъдем реалисти! Разбира се, че сексът е важен! Това е едно от най-важните неща в една връзка. Разбира се, че не е единствения фактор, напротив. Трябва да има сходство в интереси, мечти и т.н. НО кой не би искал да вижда как приятелката му го желае? Кой не би искал да види онзи специфичен поглед, който казва "искам те", "искам те и то на момента" ? Това да доставяш удоволствие на любимата си е нещо, което не може да бъде заменено. И, да. Говорим именно за това плътско удоволствие, при което тялото и ти показва, че на нея и харесва какво правиш с него. Не смятам, че една връзка би просъществувала ако именно това усещане го няма. Както и не веднъж се изразиха по-горе "в такива случай е просто едно много добро приятелство".

Последната промяна е направена от LUST на Нед 17 Мар 2013 - 19:26; мнението е било променяно общо 1 път
LUST

Брой мнения : 9

Писане by Terpsichore on Нед 17 Мар 2013 - 15:54

Няма смисъл във връзки, в които не се прави секс, освен ако и двете не сте асексуални или поддържате връзка на платонично ниво. Или в най-добрия случай тя се пази за първата брачна нощ. Rolling Eyes
Terpsichore

Брой мнения : 207

Писане by ???? on Пон 18 Мар 2013 - 17:10

Всеки ден ли трябва да го правим секса,че да кажем,че имаме връзка Very Happy
Незнам може и асексуални да сме,но не сме го разбрали

????
Гост

Писане by Sponsored content