Любими герои от "The L Word"?

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Любими герои от "The L Word"?

Писане by Indian on Нед 17 Окт 2010 - 19:44

Не считам въпроса си за много банален, защото все пак този сериал беше събитие за повечето от нас и мен "още ме държи", във всеки случай интересно ми беше. По българската телевизия го гледах за пръв път, и го изгледах до края на 5-ти сезон. А това лято се сдобих със запис на сериите на СД-та, пак до 5-ти сезон (така че забременяването на любимия ми Макс не ми все е още мяркало пред очите... ). Да така - любими герои/ни все пак??

Аз съм фен на Макс и Айвън Айкок (последният се появява само няколко пъти, уви, макар и незабравимо присъствие за мен). Всъщност само заради тях гледах сериала.
Така, за осталите - като характери, а и като външност общо взето ми допадат Алис, Тина, Хелена. Дразнят ме Бет, Джени и Шейн. По-точно Шейн ме дразнеше в началото, но после някак свикнах. Но винаги сюжетните линии с последните три са ми били леко счучни. (съжалявам, ако те имат фенки тук...но...досещате се, въпрос на вкус...).

Има и купища второстепенни героини, забелязахте ли?...и те са интересни и подлежат на обсъждане...абе кажете нещо интересно, каквото ви хрумне, за сериала....
Някоя сцена любима, или...? Може и секс сцена - каквото и да е.
Indian

Брой мнения : 63
Възраст : 48
Местожителство : София

http://www.georgealexandrov.dir.bg

Върнете се в началото Go down

Re: Любими герои от "The L Word"?

Писане by stifito on Нед 17 Окт 2010 - 23:01

Аз си харесвам Джени...по характер от 1-4 сезон, а по външноствинаги- освен когато беше с къса коса...Кефи ме и Алис - забавна, секси, абе... зарибяваща...Двойка Джени и Ники...Сцена-борбата с олио....Секс сцена- Джени и Ники в палатката... Smile
stifito

Брой мнения : 1004
Възраст : 25
Местожителство : Gorna Orqhovica

Писане by Indian on Пон 18 Окт 2010 - 10:37

Миа Киршнер наистина е актриса с интересно лице, хем красиво, хем нестандартно. И играта и е много силна в този филм, мисля.
Indian

Писане by TALYA on Съб 20 Ное 2010 - 17:58

Аз съм "фенка" на Alice Pieszecki,кефи ме за схемата........................иначе Leisha Hailey е страхотна с Uh Huh Her-Dreamer
TALYA

Брой мнения : 188

Писане by Bette on Съб 20 Ное 2010 - 21:28

Така като ми гледате името как мислите Smile
Иначе като характер- Алис (в първите сезони само де)
Bette

Брой мнения : 97
Възраст : 30

Писане by Indian on Нед 21 Ное 2010 - 16:55

Понеже съм голям фен на к.д.ланг, в началото се вглеждах в Лиша Хейли...само заради Кей Ди. Защото Leisha Hailey, беше известно, че е нейно гадже. Беше ми страшно интересно какви жени би могла да харесва Кей Ди. Опитвах се да я разбера, и донякъде успях. Познавайки много добре вкусовете и душевността на последната. Wink Знам, че Лиша Хейли е и музикант, не съм я слушал много, но като актриса е много талантлива.
Indian

Писане by EVI on Нед 21 Ное 2010 - 19:44

Колкото и негативен образ да има, на мен ми допада най-много Шейн Smile ... цялостно излъчване, говор, походка, начин на обличане и така нататък... Wink

EVI

Брой мнения : 1089
Местожителство : Северния полюс

Писане by TALYA on Пон 22 Ное 2010 - 18:27

Кой е казал ,че е негативен образ?Това ,че мисли само за секс...................нещо лошо?
TALYA

Брой мнения : 188

Писане by rainbow_eyes on Нед 12 Дек 2010 - 23:37

Аз също в началото,първите 3-4 сезона харесвах много Джени. До известна степен, защото тя най-близко се доближаваше до мен като характер и поведение. Шейн ми беше антипатична,заради начина по който си играеше с другите.Но в крайна сметка до края на 6 сезон и тя успя да ми влезе под кожата. А и Кармен яко ме радваше. Smile
rainbow_eyes

Брой мнения : 470
Възраст : 27
Местожителство : Sofia

Писане by July on Вто 14 Дек 2010 - 23:51

Indian написа: (така че забременяването на любимия ми Макс не ми все е още мяркало пред очите... ). Да така - любими герои/ни все пак??

Аз съм фен на Макс и Айвън Айкок (последният се появява само няколко пъти, уви, макар и незабравимо присъствие за мен). Всъщност само заради тях гледах сериала.

Макс е много сложен и объркан според мен психологически персонаж, той е физически жена, която се чувства като мъж емоционално, но като приемаше хормони и стана "мъж", визуално, се забърка с мъж...и забременя от него...Това не го разбирам...той е жена, но иска да е мъж, и иска като мъж да прави секс с мъже...Това е неразбираемо за мен и много извратено и необяснимо...Значи той е нещо много сложно...жена - чувства се мъж-но като се чувства мъж, не иска секс с жени, а с мъже...Не знам доколко правилно се изказах, но според мен образа на Макс е абсурден и много трудно обясним...но това че го харесваш е все пак въпрос на вкус...но пак да си кажа, че ми е необяснимо това...граничи с психо-емоционално-сексуален проблем...
А иначе от сериала харесвам и Джени и Бет и Тина и Шейн също...В същност от първият сезон се зарибих и го гледах до край, заради Джени и Марина...
July

Брой мнения : 5

Писане by Sixx on Пон 26 Сеп 2011 - 15:50

Шейн и Алис! И Кармен. <3
И на мене Макс ми беше доста странен образ. На моменти дразни. silent
Джени в началото ми лазеше много по нервите с психичните си отклонения, но после взе да ми става симпатична.
Sixx

Брой мнения : 29
Възраст : 23
Местожителство : Venus.

Писане by Light power on Съб 1 Окт 2011 - 14:43

Любимита ми героиня е Бет Портър sunny , а за Макс - много съжалявам, че участва в сериалчето. Джени в началото ми беше странна, а в последният сезон много я намразих. Съжалявам за Дейна, която също харесвах.
Light power

Брой мнения : 245
Възраст : 29

Писане by nenene on Съб 1 Окт 2011 - 17:26

Кармен и Шейн!! Шейн и Джени - странно обременено и предварително обречено, но има чар... Моята лична теория е, че Джени открай време сънува БетVery Happy Аз толкова се радвах, че Мия е от български произход - мислех, че майка й е напуснала Бг по време на Възродителния процес, но като се разрових, излезе, че самата й майка е била малко дете, когато родителите й са тръгнали за Израел, така че не съм сигурна дали тя самата говори български, и все пак... Готино е да знаеш, че има нещо българско в Джени, дори да е само лошотиятаVery Happy
nenene

Брой мнения : 26
Местожителство : New York

http://jtacheva.blogspot.com/

Писане by Shelly on Съб 1 Окт 2011 - 17:41

July написа:
Макс е много сложен и объркан според мен психологически персонаж, той е физически жена, която се чувства като мъж емоционално, но като приемаше хормони и стана "мъж", визуално, се забърка с мъж...и забременя от него...Това не го разбирам...той е жена, но иска да е мъж, и иска като мъж да прави секс с мъже...Това е неразбираемо за мен и много извратено и необяснимо...Значи той е нещо много сложно...жена - чувства се мъж-но като се чувства мъж, не иска секс с жени, а с мъже...Не знам доколко правилно се изказах, но според мен образа на Макс е абсурден и много трудно обясним...но това че го харесваш е все пак въпрос на вкус...но пак да си кажа, че ми е необяснимо това...граничи с психо-емоционално-сексуален проблем...

Сори за офтопика, но искам само да се опитам да обясня. Това как приемаш себе си /като мъж или жена/ не винаги е свързано със сексуалността. Т.е. ако една жена се чувства в капан в собственото си тяло, иска да бъде мъж и винаги се е чувствала като мъж, това не винаги означава, че трябва да харесва жени. От моя гледна точка Макс е бисексуален. Бил и такъв и преди, просто като жена, която се чувства като мъж, му се е струвало естествено да харесва жени. Отново: сексуалността и идентичността може да са взаимосвързани, но определено не са едно и също нещо.
Ако логиката е, че той трябва да харесва жени, защото се чувства като мъж, то тогава и аз трябва да харесвам мъже, защото си се чувствам добре като жена Embarassed
Shelly

Брой мнения : 1191
Местожителство : Пловдив

Писане by ???? on Пон 11 Юни 2012 - 19:50

.

Последната промяна е направена от timmermans14 на Пон 13 Авг 2012 - 18:58; мнението е било променяно общо 1 път

????
Гост

Писане by UsualSuspect on Пет 13 Юли 2012 - 1:26

В момента пак го гледам от първия сезон, та да последния. Имам този навик понякога.
Избистря ми ума по някакъв особен начин.
Отдавна обаче не го бях правила и сега се присетих... от какво огромно значение беше този филм в момента на осъзнаването ми. Беше наистина нещо голяаааамо... надявам се не звучи твърде тривиално от дистанцията на годините, които минаха откакто самия филм беше хитов...но определено това е много повече от просто сериал.
Сигурна съм, че за повечето от нас е бил като спомагателна. Мен лично ме научи да бъда малко по-сигурна в себе си. И със сигурност е повлиял положително на много хора, които преди това да били против хомосексуалността.
Никога обаче не съм имала персонаж, който да ме грабне повече от другите. Не съм се опиянявала безпаметно по нито една от героините, като визуално май само Джени и Алис са мой тип. Никога не съм прибирала по образа на Шейн, нея я харесвам по-скоро като характер, защото е истинска, непукистка и невероятно коректна, въпреки немарливото си отношение към жените. Героинята й определено имаше много по-изразени хубави качества, които за жалост останаха незабелязани и засенчени от факта, че спи с много жени и прочее... твърде повърхностно се гледа на нейния образ във филма, за това й се бе превърнала в такъв култ.
Сигурна съм, че ще остане в историята като най-добрия сериал на такава тематика, макар че краят беше пълна боза. Но...да, с най-добрите продукции винаги се случва точно това.
Другото нещо, за което винаги ще съм благодарна на Ел Връзки, е че заради него се запознах с още един невероятен филм на такава тематика - queer as folk.
Дори до ден днешен изпитвам трудност да се изясня със себе си кой от двата ми допадна повече.
Не че особено много се интересувам от живота на гейовете, но понякога се чувствам така сякаш сме едно цяло...колкото и налудничаво да звучи.
А филма наистина си заслужава. Всичко е премерено, няма чак толкова драма, по-реалистичен е... не е толкова касов и това го прави по-истински и ценен.
Определено го препоръчвам на тези, които не са го гледали все още.
Саундтраците, актьорите, случките, лафовете, играта, сюжета всичко е просто страхотно и увлекателно!

UsualSuspect

Брой мнения : 255

Писане by ida on Пет 13 Юли 2012 - 16:39

Марина, хора! Марина!
ida

Брой мнения : 223

Писане by Амаранта Буендия on Пет 13 Юли 2012 - 16:46

orisha написа:Марина, хора! Марина!
Хааа, точно това щях да напиша Smile))
Амаранта Буендия

Брой мнения : 742
Възраст : 40

Писане by radiohead on Вто 14 Авг 2012 - 17:30

Алис е моят фаворит.
radiohead

Брой мнения : 130

Писане by ???? on Сря 15 Авг 2012 - 11:23

Бет Портър - страхотна жена и много ми харесва визията й в сериала.

http://www.youtube.com/watch?v=KPw6-VS53wk

Шейн, а също така Кармен, Шери, /с която Шейн имаше мноооого страстна връзка/ и Марина.

????
Гост

Писане by ???? on Чет 27 Юни 2013 - 21:45

Любимки ми бяха Джени и Алис,после като се появи Кармен ми стана също любимка,а Шейн е пич.Единствено Тина и Бет не ме кефеха особено Тина беше много дразнеща.

????
Гост

Писане by boginqta_ on Пет 28 Юни 2013 - 1:52

Джени...и Алис.

аз си правя кеф и го гледам на ново, най после.. Cool
boginqta_

Брой мнения : 147
Възраст : 30
Местожителство : La Palud sur Verdon, PACA, France

Писане by Loony on Пет 28 Юни 2013 - 14:03

Съгласна съм с Гост...Тина беше възможно най-дразнещия персонаж евър! Не ми е идвало да спукам от бой несъществуващ реално персонаж, но бога ми Тина направо ми се искаше да я смачкам. . .героят ѝ съвсем чисто си ме избиваше на агресия...Neutral 
А иначе любим персонаж...леле-мале Кармен Embarassed невероятна просто :3, Алис е шемет и радва, Шейн си е Шейн не знам защо толкова всички се захласват по нея  
Loony

Брой мнения : 354
Местожителство : Някъде Там

Писане by Koteto_94 on Съб 29 Юни 2013 - 13:27

Аз съм този гост,но вече с нов профил.Джени беше най-шашава от всички и за това ми харесваше най-много. 
Koteto_94

Брой мнения : 42

Писане by ???? on Съб 29 Юни 2013 - 13:44

-

Последната промяна е направена от без(д)умна на Вто 13 Авг 2013 - 12:59; мнението е било променяно общо 1 път

????
Гост

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото