Да се опознаем

Страница 4 от 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: Да се опознаем

Писане by summer on Вто 25 Окт 2011 - 23:09

.

Последната промяна е направена от summer на Нед 3 Мар 2013 - 15:18; мнението е било променяно общо 1 път
summer

Брой мнения : 52
Местожителство : Veliko Turnovo

Върнете се в началото Go down

Писане by red_girl on Сря 26 Окт 2011 - 13:33

здравей summer определено тук ще срещнеш моми4ета които с техните истории ще ти бъдат особено полезни Smile
Относно това което си написала с теб определено имаме МнОгО сходни интереси Twisted Evil Smile
red_girl

Брой мнения : 106
Възраст : 29
Местожителство : Варна

Писане by summer on Сря 26 Окт 2011 - 23:02

red_girl написа:здравей summer определено тук ще срещнеш моми4ета които с техните истории ще ти бъдат особено полезни Smile
Относно това което си написала с теб определено имаме МнОгО сходни интереси Twisted Evil Smile

Да, наистина мисля, че тук ще открия себе си Smile Ами тогава ще се радвам да се опознаем с теб Smile))
summer

Писане by Scared Of Lonely on Сря 2 Ное 2011 - 12:57

Има ли някой зодия риби? Smile
Scared Of Lonely

Брой мнения : 51
Местожителство : Благоевград

Писане by ???? on Сря 2 Ное 2011 - 15:05

Scared Of Lonely написа:Има ли някой зодия риби? Smile
Pfu най-гадната

????
Гост

Писане by Devil's Daughter on Сря 2 Ное 2011 - 18:22

Scared Of Lonely написа:Има ли някой зодия риби? Smile
Има,има Smile Що да е най-гадната зодия...?
Devil's Daughter

Брой мнения : 210
Възраст : 27

Писане by Scared Of Lonely on Сря 2 Ное 2011 - 21:08

Да, защо да е гадна?
Scared Of Lonely

Брой мнения : 51
Местожителство : Благоевград

Писане by ???? on Сря 2 Ное 2011 - 21:13

Scared Of Lonely написа:Да, защо да е гадна?
Защото е гадна!

????
Гост

Писане by deskata663 on Съб 12 Ное 2011 - 0:07

Здравейте. Аз съм на 26 години. Красива, интелигентна с кариера. Аз съм от малкото хора, които все още имат ценностна система. Моногамна съм. Необвързана от една година. Обичам работата си, красивите жени, интелигентните разговори, приключенията, киното. Спортувам фехтовка. Обичам да пея. Обичам да папкам, но не ми е разрешени. Обичам повече от всичко малкия си йоркширски териер. Мразя лицемерието, лъжите, масовата деградация. Мразя жени, които се правят на мъже, пият бира от бутилка и имат неограничен брой татоси по себе си. Зодия рак съм. Обичам дома и морето и любов да ми топли сърцето. Давам за половинката си всичко. Имам огромно и добро сърце. Не обичам конфликти. Много съм експанзивна, емоционална и крайна. Не обичам простотията въпреки че и аз я правя от време на време. Обичам високите скорости и автомобилите като цяло. Обичам хазарта във всяко едно отношение.Smile
deskata663

Брой мнения : 75
Местожителство : Sofia

Писане by deskata663 on Съб 12 Ное 2011 - 0:08

Ейййййй Рали хубава тема чак сега я видях. И коя е най-ужасната зодия РибииииииSmile Вземи тая рибаа, ако искаш да ти съсипят живота разбира сеSmile
deskata663

Писане by summer on Съб 12 Ное 2011 - 0:26

deskata663 написа:Здравейте. Аз съм на 26 години. Красива, интелигентна с кариера. Аз съм от малкото хора, които все още имат ценностна система. Моногамна съм. Необвързана от една година. Обичам работата си, красивите жени, интелигентните разговори, приключенията, киното. Спортувам фехтовка. Обичам да пея. Обичам да папкам, но не ми е разрешени. Обичам повече от всичко малкия си йоркширски териер. Мразя лицемерието, лъжите, масовата деградация. Мразя жени, които се правят на мъже, пият бира от бутилка и имат неограничен брой татоси по себе си. Зодия рак съм. Обичам дома и морето и любов да ми топли сърцето. Давам за половинката си всичко. Имам огромно и добро сърце. Не обичам конфликти. Много съм експанзивна, емоционална и крайна. Не обичам простотията въпреки че и аз я правя от време на време. Обичам високите скорости и автомобилите като цяло. Обичам хазарта във всяко едно отношение.Smile

Speachless ... will you marry me ? Very Happy
summer

Писане by deskata663 on Съб 12 Ное 2011 - 2:13

Ако изглеждаш като на профилната си снимка може и да си помисля Smile
deskata663

Писане by ???? on Пон 14 Ное 2011 - 3:05

Scared Of Lonely написа:Ще ми е интересно и приятно да науча по нещо за всяка.Кочто не иска да се разкрива,да не се включва.Нека да кажем по някоя дума за себе си-обвързана,необвързана,самотна,обичаща,обичана и т.н.

Ами,какво да ти кажа не пуша,не пия алкохол наистина имам някаква непоносимост към него,никога не съм употребявала наркотици,и да чукна на дърво дано никога да не се забъркам с тях,нямам татуси по мен,нито пиърсинг,отдава ми се изучаването на чужди езици,интересувам се от кино,кулинария,музика,пътешествия,обичам животинките,и наскоро едно момче ме запали по политика,по-скоро по Че Гевара,ако знаеш кой е Smile
Мразя интригите,клюките,лицемерието,някои като почне да говори,ама тоя е такъв,аз го спирам с не ме интересува,или трябва да тръгвам,имам работа,съвет от мен,стой настрана от хора,които пред теб обсъждат някого зад гърба,защото по същия начин ще обсъждат теб зад гърба ти пред останалите.
В момента уча,какво друго висока съм 1.69 см/h,50 и нещо кг,кестенява,чуплива коса,средно дълга,с кафяви очи на 22 години съм Smile
Семейно положение,от 1 година едно момиче ми е все в главата денонощно Kiss love

Зодия ВЕЗНИ съм,имам слабост към ОВНИТЕ Smile

Често дразня хората с различното си мнение от тяхното,но не съм лош човек,аз по природа съм си различна ,и хората го забелязват Smile

????
Гост

Писане by Devil's Daughter on Пон 14 Ное 2011 - 19:10

Phantom_Girl написа:
Scared Of Lonely написа:Ще ми е интересно и приятно да науча по нещо за всяка.Кочто не иска да се разкрива,да не се включва.Нека да кажем по някоя дума за себе си-обвързана,необвързана,самотна,обичаща,обичана и т.н.

Ами,какво да ти кажа не пуша,не пия алкохол наистина имам някаква непоносимост към него,никога не съм употребявала наркотици,и да чукна на дърво дано никога да не се забъркам с тях,нямам татуси по мен,нито пиърсинг,отдава ми се изучаването на чужди езици,интересувам се от кино,кулинария,музика,пътешествия,обичам животинките,и наскоро едно момче ме запали по политика,по-скоро по Че Гевара,ако знаеш кой е Smile
Мразя интригите,клюките,лицемерието,някои като почне да говори,ама тоя е такъв,аз го спирам с не ме интересува,или трябва да тръгвам,имам работа,съвет от мен,стой настрана от хора,които пред теб обсъждат някого зад гърба,защото по същия начин ще обсъждат теб зад гърба ти пред останалите.
В момента уча,какво друго висока съм 1.69 см/h,50 и нещо кг,кестенява,чуплива коса,средно дълга,с кафяви очи на 22 години съм Smile
Семейно положение,от 1 година едно момиче ми е все в главата денонощно Kiss love

Зодия ВЕЗНИ съм,имам слабост към ОВНИТЕ Smile

Често дразня хората с различното си мнение от тяхното,но не съм лош човек,аз по природа съм си различна ,и хората го забелязват Smile
Здрасти и по малкото коментари-добре дошла Smile BTW само ти е в главата или е с теб,това въпросно момиче? Аз май в своя пост не съм споделяла инфо,както другите след мен Smile 1,80см. ~63кг, слаба (не грозно слаба,разбира се), кестенява средно дълга коса (то на снимката се вижда),чуплива Smile 21 години,не уча,обожавам високите скорости и колите,имам татус на кръста и пиърсинг на пъпа и ушите Smile
Devil's Daughter

Брой мнения : 210
Възраст : 27

Писане by smile_m on Пон 14 Ное 2011 - 21:49

deskata663 написа:Обичам повече от всичко малкия си йоркширски териер.

е след тва изречение ми омекна сърчицето Smile
smile_m

Брой мнения : 393

Писане by deskata663 on Вто 15 Ное 2011 - 18:26

Не е мъничък на три годинки е в момента и е 2 кг. Малко по-голям е от колкото на снимката

Забележка от администратор: Моля, придържайте се към темата. За домашни любимци, поствайте в съответната тема: http://forum.bgles.com/t698-topic
deskata663

Писане by Pol1n4 on Пон 21 Ное 2011 - 2:10

Здравейте и от мен!
Казвам се Полина, на 24, от Варна. Животът ми в момента е пълна бъркотия и с неясно бъдеще, така че в момента най-вече се стремя да си го 'подредя'. Определено не съм 'социална пеперуда', чувствам се по-комфортно в малки компании и предпочитам интелигентните разговори пред дивото купонясване. Обичам да пия с повод и без, но се старая да не ми става навик. Пуша редовно от около десетина години. Опитвала съм се да спра, но в един момент осъзнах че прекалено много ми харесва, а и не държа да доживея до възраст, в която да нося памперс.

От малка съм свикнала да прекарвам време сама и много държа на личното си пространство. Обичам да рисувам, готвя, пътувам, да слушам музика. Чета по-малко отколкото бих искала (проклет интернет!), интересувам се от символи и интерпретацията и връзката между тях. Алхимията също ми е много интересна, но досега не съм имала време да я изучавам. Обичам животните и мисля, че в някои отношения са по-добри от хората. Имам две котки, които винаги успяват да ме развеселят и в добри, и в лоши дни.

Ами, да не ви отегчавам повече...
Pol1n4

Брой мнения : 10
Възраст : 30
Местожителство : Варна

http://www.facebook.com/Procrast1n4tor

Писане by summer on Пон 21 Ное 2011 - 11:15

Pol1n4 написа:Здравейте и от мен!
Казвам се Полина, на 24, от Варна. Животът ми в момента е пълна бъркотия и с неясно бъдеще, така че в момента най-вече се стремя да си го 'подредя'. Определено не съм 'социална пеперуда', чувствам се по-комфортно в малки компании и предпочитам интелигентните разговори пред дивото купонясване. Обичам да пия с повод и без, но се старая да не ми става навик. Пуша редовно от около десетина години. Опитвала съм се да спра, но в един момент осъзнах че прекалено много ми харесва, а и не държа да доживея до възраст, в която да нося памперс.

От малка съм свикнала да прекарвам време сама и много държа на личното си пространство. Обичам да рисувам, готвя, пътувам, да слушам музика. Чета по-малко отколкото бих искала (проклет интернет!), интересувам се от символи и интерпретацията и връзката между тях. Алхимията също ми е много интересна, но досега не съм имала време да я изучавам. Обичам животните и мисля, че в някои отношения са по-добри от хората. Имам две котки, които винаги успяват да ме развеселят и в добри, и в лоши дни.

Ами, да не ви отегчавам повече...

Добре дошла Smile

Забележка от модератор: Моля, прочетете правилата на форума отново и обърнете внимание на т.2 http://bgles.justgoo.com/t2-topic
summer

Писане by mouse on Пон 21 Ное 2011 - 18:04

Здравейте! И аз съм нов участник.
Забелязала съм, че, винаги когато трябва да се представям пред хора, гласът ми се разтреперва, а в главата ми всички мисли изпадат в безтегловност. Дори и в момента, когато ви пиша, усещам, че ръцете ми са студени като лед.
Тази притеснителност обаче изчезва, когато някой е засегнал нещо, което обичам или в което вярвам. Тогава съм готова да защитавам тези неща като разярен бик и не остава и капчица от притеснението.
Притежавам и други противоречивости:
Буйна съм, но същевременно съм дисциплинирана като войник.
Понякога звуча недодялано, но тази недодяланост не обижда околните, а по-скоро ги разсмива.
Разпиляна съм в мислите и вещите си, но в делата ми има ред.
В работата ми съм неотстъпчиво упорита, но в личните отношения съвсем не съм инат.
Често плача, но не мисля, че спадам към категорията “ревла”. От физическа болка трудно ще ме разплачеш, но ако видя нещо красиво или чуя тъжна песен, сълзите са в кърпа вързани.
Обожавам хубавите вина и добрата храна (направена от истински, чисти продукти), не съм претенциозна обаче – мога да карам доста дълго време на варени картофи, хляб, сирене и вода (това е изпробвано). Отказвам обаче да ям и пия боклуци.
Обичам моторите и колите, макар че все още нямам книжка за мотор. Обичам ги обаче на заради бързите скорости, а заради усещането да чувствам душата на мотора и заедно с машината да се транспортирам много надалеч.

Обичам да ми разказват приказки, това ми е останало от дете. Обичам да сънувам, защото сънувам цветно и то доста красиви неща!

Досега се опитвах да си внуша, че обичам мъжете, но всъщност непрестанно бягах от тях. Имам нужда от жена. Това в този форум не е грях, нали!!! Wink
mouse

Брой мнения : 77
Местожителство : София

Писане by mouse on Вто 22 Ное 2011 - 19:13

Light power написа: Имам навика да ставам рано, пристрастена съм към Дженифър Бийлс (тя ми е завъртяла главата) и към шоколада и сладките неща. Обожавам да си хапвам, но все пак спазвам режим...обожавам сокчета, млека, плодове, ядки...Зодия овен съм и това е.

Здравей, Light Power. И аз съм впечатлена от Дженифър Бийлс – много добра актьорска игра, стил и женственост. Какво повече!!!
Между другото, немците създадоха своя вариант на Дженифър Бийлс – Claudia Hiersche - със сини очи и руса коса. Тя играе ролята на графиня Carla von Lahnstein във филма “Verbottene Liebe” (“Забранена любов”). Гледала ли си го?

mouse

Брой мнения : 77
Местожителство : София

Писане by Hoops&Yoyo on Пон 5 Дек 2011 - 21:38

Здравейте.
Обичам да се движа, предпочитам спорт с топка - стрийтбаскет, тенис.
Когато съм тъжна слушам рок и поп, когато съм спокойна - класическа музика, когато съм весела - джаз.
Обичам природата, природозащитник съм и поради това нямам кола и не карам. Не ми пука колко глупаво изглежда.
Не съм вегетерианка, без мръвка не мога.
Не пия и не пуша сега. И с двете съм прекалявала, не ви го препоръчвам. И трева съм пушила - недейте.
Трудно се влюбвам, не си играйте.
Подредена съм и съм естет.
Обичам простите неща. Те са най-трудни.
Вярвам само на дела, не на думи. И на вътрешния си глас.
Старая се да правя щастливи приятелите си.
Още не съм обичала. Грозно е да призная, но е факт.
Влюбвала съм се глупаво и страстно.
Обичам английски хумор, абсурдни неща и иронията на съдбата.
Смятам, че светът е малък и животът - кратък.
Имам богата фантазия, често е много забавна.
Стига, май много черногледо стана. Embarassed
Hoops&Yoyo

Брой мнения : 134

Писане by summer on Пон 5 Дек 2011 - 22:12

Diana Collect написа:
Обичам простите неща. Те са най-трудни.
Вярвам само на дела, не на думи. И на вътрешния си глас.
Смятам, че светът е малък и животът - кратък.

Харесва ми как мислиш Smile
summer

Писане by Hoops&Yoyo on Вто 6 Дек 2011 - 0:51

Радвам се, Summer Smile

Модераторско включване: момичета, моля запознайте се с правилата на форума и обърнете специално внимание на любимата на всички ни точка 2 http://forum.bgles.com/t2-topic[b]
Hoops&Yoyo

Брой мнения : 134

Писане by Magnolia on Вто 13 Дек 2011 - 0:11

О, място за опознаване! Smile
"Здравей, Форум!
Здравей, Магнолия" ;D
Така де, казвам се Ренета. Подвизавам се като Магнолия тук-таме, под този прякор протичат и творческите ми опити за писане =р.
На 18 съм, надявам се скоро да съм студентка =р Обичам психологията, литературата, театъра, обичам да се смея, обичам да ме обичат и да обичам (ох, ставам сантиментална ) Мразя цифри, математика, змии, повърхностни хора, пъпеш и всякакви гадни работи. Но няма да се отплесвам с мразенето. Параноя съм. По принцип съм цапната в устата, но напоследък много си мълча, което ме дразни ужасно. Повредила съм се. Като цяло съм мил човек, но реша ли да съм гадна, съм ГАДНА. Което не е похвално, де. От време на време прекалявам с иронията и сарказма, а и съм ужасно разсеяна, така че понякога трудно се говори с мен. Обичам и хубави филмчета. И да готвя, ако ми дойде музата. Понякога рисувам. Лесно се сдухвам и съм податлива на меланхолни настроения, но съм много усмихнат човек като цяло. Обичам усмивки. И ключици. Свободна съм. И съм влюбена. Не знам защо, но май не мога да имам връзки. Отлагам всичко за последния момент. Много ми е странно да чета как мацките се притесняват, когато осъзнаят, че си падат по жени. При мен си дойде напълно спокойно и естествено. Привързвам се лесно, лоялна съм, резервирана съм към хората. Слушам предимно рок и някакви готини нещица, не понасям чалга. Ужасно съм несигурна и нерешителна. Обожавам изгреви, само да не ме домързи да стана толкова рано. Не обичам залези. Пуша малко. Пия. Обичам бира, вино, мента. Уиски не понасям, дори миризмата му. Да не говорим за мастика. Играя в театрален състав. Обожавам дъжд, ама само лятото. Обичам лято. И пролет. Най-вече пролет. Ужасно разхвърляна съм, което е доста нетипично за зодията ми. Но други черти са си много типични. Когато хората разберат, че съм Дева, бягат в другата посока ;D Асцендентът ми е Рак. Обожавам огнени знаци, със земни се разбирам доста. Мразя да си пукат кокаляците около мен, отвратително е. Или нещо да скърца... ужас. Ето, пак се отплеснах с мразенето. Правя вкусен картофен огретен ;D Пия кафе. Много. Без захар. Както виждате, мисълта ми е накъсана, хич да не е. Не вярвам в религиите. Понякога изобщо не давам да ме пипнат, друг път съм гальовно гушкаво прасенце pig Не обичам зима, но миналата година се запалих по ски. Обикновено заспивам трудно и будя се лесно, затова не отговарям, ако ме събудят Twisted Evil Страх ме е от големи кучета. Обичам да хапя. Не гледам телевизия. Опитвах се да свиря на китара, но тогава съкрушена разбрах, че съм пълен музикален инвалид ;Д Обичам грозде, ягоди, сладолед, сметана и да ми мирише на книги- стари и нови.

Последната промяна е направена от Magnolia на Пон 12 Мар 2012 - 18:17; мнението е било променяно общо 1 път

Magnolia

Брой мнения : 282
Възраст : 24
Местожителство : Utopia

Писане by beautyfella on Чет 29 Дек 2011 - 20:56

здравейте и от мен Smileхм от къде да започна..на 25 съм,обичам,безкрайно много обичам музиката-рок,пънк,реге,ска и така на татък само без чалга..обичам да чета..обичам планината-често с моите хора ходим там по разни хижички,преходчетаSmile,обичам барове тип фабрик например Smile(който е от пловдив може да се сети)..обичам,обичам,обичам леле колко пъти употребих тая думаSmileявно много обичам..падам си по интелигентни мацки с чувство за хумор,с нестандартно мислене и идеи..предпочитам брюнетки,не знам защо..dont worry be hippie:).
beautyfella

Брой мнения : 69
Възраст : 31

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 4 от 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото