Да се опознаем

Страница 3 от 15 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: Да се опознаем

Писане by see you on Вто 9 Авг 2011 - 18:50

cool mama написа:леле цитат в цитат...бррррррррр има писма за тая работа ...тотално се обърках...SPAM!
подкрепям те
see you

Брой мнения : 80
Местожителство : пловдив

Върнете се в началото Go down

Писане by CinnamonSunday on Вто 9 Авг 2011 - 23:53

see you написа:
cool mama написа:леле цитат в цитат...бррррррррр има писма за тая работа ...тотално се обърках...SPAM!
подкрепям те
и аз

CinnamonSunday

Брой мнения : 92
Местожителство : Sofia

Писане by Doña Dyke on Вто 9 Авг 2011 - 23:55

...а администраторите подкрепят липсата на спам. Придържайте се, моля!
Doña Dyke
Admin

Брой мнения : 1234
Възраст : 35
Местожителство : София

http://www.bgles.com

Писане by *Re\/oLuti0n* on Чет 11 Авг 2011 - 15:35

Готина тема Smile
Казвам се Игнатия [ударението е на "а"-то [чувала съм какви ли не варианти Very Happy ]], на 17 съм и си стоя тихо и кротко в гимназията още 1 година Very Happy .
Обичам бира, по възможност "Каменица", "Ариана" или "Туборг". Пуша, но не много [според мен].
Обичам да пътувам, особено на автостоп [но никога сама!].
Мога да си обикалям "нагоре - надолу" безцелно цял ден сигурно Smile .
Обичам да пея, но другите нe обичат Very Happy .
Обичам да играя белот - едно нещо, което да съм научила като хората в гимназията Very Happy .
Обичам да чета, но лятото не ми остава много време.
Обичам да се пека, но съм много бяла и в повечето случаи след пържене на слънце резултатите са .. червени Very Happy .
Спъната съм в краката, както се казва "на равното с равни обувки ще се спъна".

Самовлюбена съм, понякога повече от нормалното, арогантна, егоцентрична, в повечето случаи със странна логика. Наивна, но не глупава. Избухвам от нищото, зодия стрелец Smile
*Re\/oLuti0n*

Брой мнения : 24
Възраст : 24

Писане by red_girl on Чет 11 Авг 2011 - 16:39

добре дошла в клуба Smile
red_girl

Брой мнения : 106
Възраст : 29
Местожителство : Варна

Писане by Lolly on Чет 11 Авг 2011 - 19:35

*Re\/oLuti0n* написа:Готина тема Smile
Казвам се Игнатия [ударението е на "а"-то [чувала съм какви ли не варианти Very Happy ]], на 17 съм и си стоя тихо и кротко в гимназията още 1 година Very Happy .
Обичам бира, по възможност "Каменица", "Ариана" или "Туборг". Пуша, но не много [според мен].
Обичам да играя белот - едно нещо, което да съм научила като хората в гимназията Very Happy .
Обичам да се пека, но съм много бяла и в повечето случаи след пържене на слънце резултатите са .. червени Very Happy .

Самовлюбена съм, понякога повече от нормалното, арогантна, егоцентрична, в повечето случаи със странна логика. Наивна, но не глупава. Избухвам от нищото, зодия стрелец Smile

Все едно чета за себе си, когато бях на 17 bounce

Здравей и от мен Smile И да ти кажа, че от гимназията ще ти остане само едно ценно нещо като знания и това е белота sunny
Lolly

Брой мнения : 108
Възраст : 27
Местожителство : София

Писане by Devil's Daughter on Чет 11 Авг 2011 - 22:55

*Re\/oLuti0n* написа:Готина тема Smile

Здравей и добре дошла Smile А относно бирата,пробвай и "Загорка" pig Относно белота-браво на теб,в днешно време срещам все по-малко хора,които играят добре Smile Продължавай в същия дух и бъди себе си Wink А относно името- Екстра е Smile
Devil's Daughter

Брой мнения : 210
Възраст : 27

Писане by Luxe/ on Пет 12 Авг 2011 - 12:21

ха, първо, не знам дали, това което ще кажа съвпада с представите на хората, които ме "познават".има една голяма стена, която започва там където свършват алкохола, жените и черния ми хумор.
почти всеки ден се влюбвам и идеализирам разни индивиди, много ми е слаб ангела, ама всяко чудо е за 3 дни, никога не са ми влизали под кожата.
харесва ми да изучавам хората, да ги шпионирам дори, но го правя така че да не разберат, после по-лесно се отсяват лъжите.
хич не ме бива в интернет общуването с непознати, тотално оплесквам нещата.рядко казвам "здрасти" и "чао", искам да ми говорят по същество и ако може без заучени елементи.
умея да се нагаждам към ситуации, държа се така както се държат с мен.гледам да не избухвам пред непознати, гадно е, че не винаги го отнася, този който го заслужава.като ми прелее чашката трудно ме понасят, но пък бързо ми минава.
обожавам да ме предизвикват.
уж търся златната среда, ама все търся и се оказва, че не е това, което е.в крайна сметка излиза, че крайностите ми понасят по-добре.
с каквото и да се захвана, винаги ми се получава, но бързо ми омръзва,толкова неща съм започнала..е, не са си намерили края, ама така е по-арт.трябва ми разнообразие.
много обичам да се заговарям с непознати и попадам на такива скици..винаги научавам интересни неща.
мразя да псувам и да ме псуват.
имам доста извратени виждания за красота, фен съм на сюрреализма във всичките му форми.и все пак се научих да не категоризирам хората по външния вид, въпреки че понякога помага.
няма да говоря за битовите неща, прекалено скучно е, пък и сега е модерно да си духовно извисен докато слушаш чалга!
мечтата ми за момента е да си грабна палатката, пляс* на камшика и хоп, да обикалям света и по-специално островите зарязвам всичко и всички и се женя за свободата Kiss (ох, ама май първо трябва да се разведа...)
Luxe/

Брой мнения : 377
Местожителство : софия

Писане by Sixx on Нед 25 Сеп 2011 - 17:18

Еми айде, първия ми коментар ще е тука.
Както виждате и сами, нова съм. Интересно как до сега не съм забелязала, че има такъв форум... Нвм..
Нещо много нямам муза за писане, затова се радвайте, защото инак щяхте да си загубите времето в четене на километрични глупости.
Казвам се Стела, на 17 съм. От града на майните...
Обичам да рисувам и рядко излизам от своя собствен измислен свят. Страшно разсеян човек съм, с доста празен поглед който плаши от време на време човеците.
Обичам да гледам комедии, да ям сладко, да пиша разкази, да пея, да дрънкам на китара... Обичам животните, дъгата, пудинг, неоновите светлини, бурите..
Слушам всякаква музика. Напоследък наблягам на Dubstep и Електро.
Обичам да подхвърлям остроумни забележчици. Мразя хората които не разбират сарказма.
Да живее граматиката. Видя ли зле написан текст, набъкан с грешки, липса на точки и запетайки и изядени букви, ми причернява пред очите.
Затворен човек съм, общуването ми куца, но стане ли дума за любов.. о-хо. Казват ми, че приличам на Шейн. Андроген съм. Често ме бъркат с момче гей.
Зодия Скорпион. Държа на приятелите си, винаги се притичам на помощ и понякога ми се иска и те да го правят...
Не пуша. Но за сметка на това съм тотално пиянде.
Открих сексуалната си ориентация когато бях на 12 години. През живота си не съм харесвала момчета. Спомням си първото си влюбване, беше в първи клас... и да. Беше в момиче. Естествено тогава мозъка ми не е бил достатъчно развит, за да разбере правилно ситуацията. През цялото време знаех, че има нещо такова, просто не се бях замисляла и не се бях осъзнала.
Още се колебая какво да правя след като завърша. Мислех да замина за някъде, просто защото не издържам на напрежението. Цялата тази хомофобска история в България ми идва в повече.
Единственото което искам е да срещна човек с когото да споделя съдбата си и да живея един нормален живот.
Отворена съм за нови запознанства.
Общо взето това е. Ако нещо ви итересува, не се колебайте да питате.
Sixx

Брой мнения : 29
Местожителство : Venus.

Писане by gia on Пон 26 Сеп 2011 - 15:30

Здравейте,
Аз съм Габс - Габриела, на 24 години, живея в дълбоката провинция, но всъщност сърцето ми бие в ритъма на градските светлини. Завърших семестриално Библиотечно Информационни Науки в Софийски Университет, сега работя в Интернет център към Народно Читалище в градчето, където отраснах, и чакам ... чакам първото си отроче Embarassed ще си кажете какво прави тва мамче тук... и ще имате право
Да, ама не бременна съм, имам съпруг, но съм бисексуална (за пред семейството и близките ми), а всъщност се оказа, че съм си чиста лесбийка Cool но вече е малко късно да кажа "упс" и за тва така Rolling Eyes
Иначе хората казват, че не съм много наред. Била съм доста чалната и много странна, на моменти извратена и през повечето време напълно луда. Емоционално нестабилна, депресивно негативна, извратена мазохистка - как ли не са ме наричали, а аз не отричам. Ааа, да не забравя - ​​ексхибиционистка, но иначе съм била душевно обогатена и дълбочинна ... как беше ... с не малка склонност към шизофрения, раздвоение на личността и самоубийствени мечти ... ако изключим тези неща, съм съвсем нормална!
Страшно отнесена, разсеяна и хаотична, бързо се влюбвам и още по-бързо разлюбвам... Романтична, емоционална, деликатна, ранима, себераздаваща се, сериозна, отговорна... абе, една извратена душичка!!!

И въпреки всичко смятам, че "единствено Бог има правото да ме съди за това, което съм, ще бъда или бях..."!

gia

Брой мнения : 23
Възраст : 30
Местожителство : Някъде много на запад..

http://lesikon.ning.com/profile/GabrielaIvanova

Писане by see you on Пон 26 Сеп 2011 - 15:40

добре дошла Smile мога само да те поздравя за това с което завършваш представянето си....трябва повече хора да мислят така Smile
see you

Писане by gia on Пон 26 Сеп 2011 - 15:49

Добре заварили! То в крайна сметка, какво ни остава - да живеем за любовта на хората или за мнението им?!! Wink
gia

Брой мнения : 23
Възраст : 30
Местожителство : Някъде много на запад..

http://lesikon.ning.com/profile/GabrielaIvanova

Писане by see you on Пон 26 Сеп 2011 - 15:55

sunny браво че мислиш така защото любовта наистина е едно от малкото неща на този свят което си заслужава Smile
see you

Писане by smile_m on Пон 26 Сеп 2011 - 16:04

Освен да взема и аз да се представя.
Здравейте Smile
казвам се Милена на 18 и съм отттт как беше ааа Пловдив Very Happy много обичам да спя и да летя. Не ми пука за чуждото мнение, общо взето не ми пука за много неща. Имам повече вредни отколкото полезни навици. Не пия, не пуша, по жени не ходя и сама не си вярвам какви ги говоря Very Happy Все още не се е намерило нещо което да не съм простила, но много мразя едно от най разпространените неща сред връстниците ми да се правят на такива каквито не са. Обичам приятелите си, те са ми като семейство, но и мама и тати много си ги обичам. Все още съм в гимназията и уча или поне много добре имитирам, че го правя Very Happy За малко да забравя най-важното, слушам всякаква музика постоянно Smile
smile_m

Брой мнения : 393

Писане by Sixx on Пон 26 Сеп 2011 - 16:08

Леле, напомняш ми на бившата ми. И тя беше Милена на 18.. и от Пловдив. Very Happy
Щях да кажа и ''Добре дошла'' но виждам, че не си съвсем нова. ;д
Sixx

Писане by smile_m on Пон 26 Сеп 2011 - 16:10

Не съм била аз Very Happy:D
smile_m

Писане by Sixx on Пон 26 Сеп 2011 - 16:12

Да.. тя не беше особено позитивно настроен човек. ;д По това очевидно се отличавате.
Sixx

Писане by smile_m on Пон 26 Сеп 2011 - 16:15

тва е една много голяма разлика Smile
smile_m

Писане by see you on Пон 26 Сеп 2011 - 16:24

наистина мисля че разликата е огромна Wink :P
see you

Писане by Sixx on Пон 26 Сеп 2011 - 16:30

Наистина е голяма. Всъщност целият и проблем идваше от там, че в нея нямаше капка оптимизъм. С такива хора трудно се живее.
Но какво да се прави, любовта понякога е по силна от нас. Wink
Sixx

Писане by see you on Пон 26 Сеп 2011 - 16:33

понякога няма лошо да си песимист но не в крайна степен....а колкото до любовта... в повечето случеи е по силна от нас Wink
see you

Писане by smile_m on Пон 26 Сеп 2011 - 16:44

еми момичета мога само да ви кажа такъв е живота, трябва да го живеем Smile
smile_m

Писане by Sixx on Пон 26 Сеп 2011 - 16:45

Абсолютно съм съгласна! Wink
Sixx

Писане by see you on Пон 26 Сеп 2011 - 16:47

и аз ще се съглася с вас Wink
see you

Писане by spirit on Вто 27 Сеп 2011 - 17:19

Здравейте, май и аз трябва да се представя Smile
Аз съм Деян, момче затворено в женско тяло, от София, на 19, уча документално кино и една купчина други неща в САЩ, ама сега съм си тук, защото прекъснах за една година...
Обичам планините, обичам да чета, обичам хората, слушам каквото ми падне без поп-фолк...а да, прекарвам прекалено много време в tumblr :P
Имам добри приятели, не много на брой, брат е единственият човек в семейството ми, който е 100% зад мен, което е малко тъжно ама какво да се прави Smile
Не знам какво още да напиша. Търся си приятели Smile
В момента абсолютно си губя времето Very Happy

spirit

Брой мнения : 6
Възраст : 26
Местожителство : Sofia

http://spirit-of-trees.tumblr.com

Писане by Sponsored content

Sponsored content