Да се опознаем

Страница 14 от 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

малко инфо за мен

Писане by Aria81 on Вто 13 Яну 2015 - 16:26

Аз съм на 32 години . Бих искала да срещна истински приятели в този форум и ще се радвам да се срещна с някои от тях на живо.
Интересувам се от човешките взаимоотношения и от всичко случващо ни се в този живот.Имам котка , която много обичам . Обичам да пътувам и да се срещам с различни и интересни хора.Голямата ми мечта е да мога да помагам на много хора и да направя света по- добро място за живеене.Работя интересна и динамична работа , която засега ме задоволява, но социалният ми живот малко ми куца и бих искала да го раздвижа .Ще се радвам , ако можете да  ми помогнете!
Aria81

Брой мнения : 7
Възраст : 36
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Re: Да се опознаем

Писане by thequeenswatchdog on Пет 16 Яну 2015 - 17:18

diaryofagenius написа:Май е редно преди да пиша каквото и да било  да се представя, въпреки че не ме бива много.   : )
Ревнива съм към времето, към сутрините си. Когато някой ми ги вземе, блокирам за целия ден. Обичам да си пия кафето поне половин час.Обичам градския шум и да се събудя сутрин от минаващия трамвай.  Най-много обичам да ям нещо сладко с чаша вино. Морето. Обичам китайска, тайландска и индийска храна. И да си гадая с книги или с песни. Например, когато имам въпрос в главата си, отварям на случайна страница от книга и си отговарям с първото изречение, което видя или с първата песен която чуя. Търся баланс.. И търся великото вдъхновение..за всичко. Търся дълго какво да облека. На 21 съм. (Не) Заспивам като си мисля за следващия ден; на телевизор. Никога не работя без вдъхновение, цел и  инат.
Проблемът ми е, че искам твърде много винаги от всички и най-вече от себе си. Вярвам прекалено много в зодии, асценденти и всякакви такива неща.Вманиачена съм на тема здравословно хранене и онлайн пазаруване. Понякога много ме мързи. Нерешителна съм.
Не мърдам от вкъщи без червено червило или балсам за устни, телефон(обикновено без достатъчно батерия;д) и пари, другото е бонус. Все си повтарям, че нищо не е случайно, че всичко се случва, за да ни научи на нещо в най- подходящия за нас момент.
Правя се на луда, когато пътувам гратис в градския транспорт, когато закъснявам за пореден път, а просто съм се преобличала 20 пъти(минумум) и съм разглеждала фейсбук или инстаграм.
Идеалната вечер е: лято, София или морето, разходка и хубаво бяло вино.
Имам фетиш към нетрадиционните и нелогични умове, който притежават някои хора.
Пазя детското в себе си, обичам желирани бонбони и въобще не ме е срам да си го призная. Креативна съм. Горделива съм и имам завидна доза инат. Емоционална съм до н-та степен, но изключително рядко го показвам. По-скоро създавам впечатлението на обратното на емоционалност.“I’m a paradox. I want to be happy, but I think of things that make me sad. I’m lazy, yet I’m ambitious. I don’t like myself, but I also love who I am. I say I don’t care, but I really do. I crave attention, but reject it when it comes my way. I’m a conflicted contradiction. If I can’t figure myself out, there’s no way anyone else has.‘‘.Ами, това бяха първите неща, които ми хрумнаха, затова не е особено подредено, но..

Чувала съм за тези момичета - казват, че е трудно да ги опознаеш, а съвсем лесно да ги обикнеш - може би заради хаоса?
Заради бърканицата от мисли и желания, които те карат да изпиташ, когато влязат в стаята? Или може би заради това, че неминуемо се обръщаш след тях и трябва да си напомняш да дишаш...?
Приличат на изкуство, ама и ти не си съвсем сигурен на какво точно - поема ли са, фотос, портрет, песен или фигурка от лед? Изкуство са - понеже ти така ги чувстваш - момичетата, господарки на хаоса, които ти доказват, че си просто човек.
thequeenswatchdog

Брой мнения : 15
Възраст : 26
Местожителство : the UK

https://plus.google.com/u/0/+SanyaPanova/posts

Писане by livemealone on Пон 26 Яну 2015 - 22:10

Здравейте и от мен!
Дълго отлагах регистрирането ми във форума,просто от страх,че ще си кажете поредната супер сбъркана кифла,която не знае какво иска Wink
Аз съм от София на 31г.Имам момиченце на 3г. и живея с баща и.
Годините не ми личът,обичам щурите идеи,да ходя свободно под дъжда,да бутам количката за пазар,докато се водя на нея.Ям всякакви бонбонки,обичам близалки и шоколад.
Падам си леко,много романтичен и сантиментален човек.Обичам да чета вестника от зад на пред Smile Луда съм по Алиша Бет Мур(ПИНК)...леле...
Имала съм връзка с жена 2г и 5м.,беше неописуемо.И до ден днешн поддържаме връзка.
Обичам животните защото са това което са и не се опитват да бъдат нещо,което някой друг очаква да бъдат.
Обичам приятелите си и държа на тях,въпреки,че понякога злоупотребяват с търпението ми.По детски наивна понякога,голям инат и много свовнравна съм...
Не обичам лицемери,лъжци и интриганти,въпреки,че съм лъгала :/ Обожавам бирата,музиката,изкуството...човек на арта съм.
Искам да видя морето през зимата,да отида до Айфеловата кула,да седна под нея и да изпия една бира :p
Спирам,че като за начало май прекалих Smile
livemealone

Брой мнения : 35

Писане by Кейси on Чет 29 Яну 2015 - 0:32

Здравейте и от мен! На 23г. години съм. Родена съм в София. От 4 години съм с приятелката си. Тя е най-хубавото нещо, което ми се е случвало! Пиша тук, защото имам нужда от съвет, а всичките ни приятели са общи и никой не иска "да ни се бърка". Ние сме 24/7 заедно, защото освен, че живеем заедно и работим в един и същи офис. От няколко седмици приятелката ми се е филмирала, че има някого покрай нас, с когото искам да спя. Не иска да ми каже какво я навежда на тази мисъл и изобщо за кого говори. Не съм показвала особено отношение към никого. Моля ви помогнете ми да я успокоя!
Кейси

Брой мнения : 3

Писане by Sunshine123 on Чет 29 Яну 2015 - 1:43

Може би й липсва внимание? Драма, емоция някаква? Щом се виждате 24/7 значи вероятно е второто. Може би е спряла да се чувства желана и обичана, да сте превърнали връзката си в рутина? Защо не прекарате един уикенд заедно извън града? Smile Ти я познаваш и знаеш какво ще й хареса. И все пак да пофлиртуваш от време на време със СВОЯТА приятелката, за да се запази тръпката е най-хубавото нещо на света Smile Може и roleplay, ако си падате.
Sunshine123

Брой мнения : 269
Местожителство : Пловдив

Писане by Кейси on Чет 29 Яну 2015 - 1:56

По-скоро вниманието,което получава от мен й идва в повече,Съншайнче!Понеже избягваме да се набиваме на очи като двойка в службата,вкъщи съм лепната за нея.Преди няколко месеца имахме р-р, в който тя много обстоятелствено ми обясни,че й досаждам.Аз не мога да спра.Само намалих количеството.Драмата хич не липсва!Пътуването,обаче е добра идея,само да измисля начин да я откъсна от дистанционното.
Иначе прави най- якия секс. Имаме цало снаражение от играчки.. Е, често не стигаме до тях..
Кейси

Писане by Кейси on Чет 29 Яну 2015 - 1:59

П.с. благодаря ти,че се отзова! Дай ми и друга идея..моооля те!:¶
Кейси

Писане by Maybelline on Чет 29 Яну 2015 - 19:05

Кейси написа:Ние сме 24/7 заедно, защото освен, че живеем заедно и работим в един и същи офис.
Това е проблемът. За да се развивате като личности, трябва да имате някакво време, в което да не сте заедно. Когато двама души са наистина постоянно заедно, неминуемо ще се изнервят един на друг. Това е нормално и трябва да се има предвид. Направете нещо отделно, не всичко заедно. Имате ли приятели, които да не са общи? Ако да, ти излез и се виж с някоя твоя приятелка, а през това време гаджето ти нека се види с нейна приятелка или да прави нещо друго с други хора. През което време не си пишете нон-стоп, идеята е малко да си дадете почивка за 2-3 часа една от друга, за да можете да си се радвате отново като се видите, да си споделите какво ви се е случило, докато не сте били заедно и т.н. Ако всичките ви приятели са общи, създайте си някакви отделни контакти. Това е полезно и за двете ви и може само да засили връзката помежду ви... или поне да премахне проблема с филмирането. Когато двама души са непрекъснато заедно, започват да се филмират, да. Реалността, с други хора в нея, им убягва.
А, и не я презадоволявай с внимание, ще има обратен ефект. По-добре да й се иска още малко внимание и за това да се оплаква, отколкото да й е досадно.
Maybelline

Брой мнения : 358

Писане by PostBlue on Нед 8 Фев 2015 - 1:08

О'кей, хора, струва ми се, че е мой ред да се представя.
На двадесет и една съм (тази една бонус годинка все я забравям), живея в София.
За съжаление съм студентка. Казвам за съжаление, защото всъщност искам просто да натикам ограничено количество багаж в една раница и да отпраша на стоп в неизвестна посока. В краен случай съм склонна и да се метна на първия влак, който потегля от Централна гара Smile
Не понасям да ми е монотонно и скучно. Действам на принципа "правя каквото искам и го правя ВЕДНАГА". Рядко се водя от разума, слушам сърцето (дори след това да си строша главата).
Обичам да се захващам с дейности, с които преди не съм се сблъсквала. Така открих, че всъщност спортът е нещо прекрасно, че няма по-разтоварващо занимание от рисуването, че ходенето по еко пътеки е универсалното лекарство, а стрелбата с боен пистолет - най-добрият отдушник за агресията.
Не мога без музика - тя ме спасява, убива, кара ме да се преоткрия, помага ми да се скрия, спира ми дъха и ми помага да дишам. Сърцето ми тупти в такт.
Смятам, че хората са съвършени в несъвършенството си и от всеки можем да откраднем по нещо.
Колкото съм хуманист обаче, толкова и не понасям персони, които са откровено повърхностни, елементарни и стараещи се да наложат глупавите си възгледи върху всички останали, бидейки убедени в правотата си. За щастие в такъв случай съм открила перфектното оръжие - сарказъм. Very Happy
Имунизирана съм срещу притеснения относно това "какво ще си кажат хората". Живея за себе си. Старая се ежедневно да прилагам здравословна доза егоизъм - няма нищо по-ужасно от това човек да прави сам себе си нещастен и да руши собственоръчно душевната си хармония.
Винаги съм пряма и директна. За съжаление обаче това не понася на всички и често когато някой не ме познава, може да заключи, че съм рязка и студена. Държа да подчертая, че това НЕ Е така Very Happy
Ениуей, спирам, преди да съм се отплеснала твърде много Smile
Ще се радвам да се запозная с нови хора, защото определено имам остра нужда. Чувствайте се свободни да ми пишете. Обещавам, не хапя. Very Happy
PostBlue

Брой мнения : 74

Писане by Emp on Нед 8 Фев 2015 - 22:43

И аз се нареждам на опашката.
На 18 съм, понякога не ми ги дават, друг път ми се чудят на прозренията  Smile . Изперкала  съм, ту съм щастлива, ту съм кисела, отчаяна, след 2 минути отново съм на земята от смях.  Нерешителна съм, когато става въпрос само за моя кеф, в противен случай винаги знам как да постъпя, ако е в услуга на някого другиго, което ми е и проблемът, защото често ме прецакват. Обичам да съм сама, но и същевременно докато си размишлявам, се забивам в някакви тъпи меланхолични състояния. Въпреки това го предпочитам пред събиране с други хора. Странна работа.  Объркана съм много на тема живот. Искам много неща, занимавам се с много неща, но не мога да дам приоритет на точно определено. Нямам представа какво се случва с мен, какво да направя, всичко ми е каша. Един ден съм мотивирана, вдъхновена, пълна с идеи и енергия, казвам си, че съм взела голямото решение и така до следващия ден, в който отново се чудя. Казвам си, че ще правя изкуство, ще пътувам, после се сещам, че съм на 18 и трябва да се образовам, защото не си и помислям да се подценявам в този аспект, втълпявам си, че трябва да се трудя и да постигам непостижими максимуми, и предишните ми мечти за щастлив живот на странстващ  артист се изпаряват. Взискателна съм към себе си и хората около мен, не ми е приятно да прекарвам време с индивиди, които не ме обогатяват, не харесвам безсмисленото бърборене и безцелното губене на време (а по цял ден, без да осъзнавам, правя точно това ). Не харесвам и шумни и пренаселени места, макар и понякога да имам нужда от безпаметно натряскване с непознати. Търся смисъл във всичко и някаква причина за всяко добро и лошо, което се случва, за да намеря оправдание на абсурда. Инатлива съм, но и се случва да възприемам, ако съм в настроение. Обичам семейството си, макар и изобщо да не ме разбират и да не сме близки в истинския смисъл на думата, просто е така . Най- любимото ми нещо е да се махна от София, да отида в родния ми град, където ми е толкова спокойно и удовлетворено, и да съм заобиколена от роднини. Не изразявам гласно емоциите си, въпреки че са явни за всички. Попринцип не философствам, но когато   се навия, с една приятелка говорим до изтощение, чак понякога се плаша. Гледам много филми, но съм отегчена от тях, вече превъртам до края, за да се убедя, че съм знаела от самото начало как ще се развие действието. Активна съм, спортувам много, храня се добре (но се тъпча с кестени като свиня и няма сила, която да ме спре, докато не унищожа и последния Very Happy ), чета, до някаква степен съм удовлетворена от КПД-то си, но нещо ми липсва и скапва цялата, иначе добра, картина. Дотук се представих като смръщено, неудовлетворено момиче, което чака някакво магическо преобръщане на реалността, за да му стане по- интересно. Но, естествено, не изключвам и тъпанарските гафове, безсънните нощи с приятели и много забавни случки, спретване на номерца, клюкарстване, игри на футбол с момчетата от квартала, каране на колело до никое време, танци по улиците и тем подобни... Търся нови запознанства, нови истории за научаване и с малко късмет може и да намеря някакъв ориентир за бъдещето Smile
Emp

Брой мнения : 99

Писане by loriel on Сря 11 Фев 2015 - 21:12

здравейте момичета!От доста време чета във форума и днес реших да се регистрирам.Не съм много по описанията затова ще се представя кратко.На 20 години съм от София-студентка в Су.Обичам спорта, музика,веселите,да имам поне малко време само за себе си.В любовен аспект съм имала кратки връзки с мъже(по скоро момчета),но нито една от тези връзки не ме накара да се чувствам обичана-просто защото не се чувствах естествена.Когато бях в 12 клас в живота ми се появи едно момиче, в което се влюби. Прекарахме едни страхотни шест месеца заедно, докато родителите й разбраха и ни разделиха...Сега търся път по който да вървя и да намеря някой с когото да вървим заедно..
loriel

Брой мнения : 1

Писане by nika-s on Пет 13 Фев 2015 - 23:07

Здравейте, момичета...За първи път пиша тук (и във форум изобщо), току-що се регистрирах. На 22 г. съм и живея в София. Студентка съм по право в СУ, работя в адвокатска кантора и общо взето така минават всичките ми дни - лекции, работа. Цял живот привидно съм била от типа "момиче за пример"... аз съм от старомодно семейство, родителите ми винаги са държали на традициите и всичко различно за тях е неприемливо. Още като ученичка разбрах, че изпитвам влечение към жени, но не си позволих да споделя това с никого. Когато бях на 19 г. се запознах с една двойка - мъж и жена (те обичаха да се разнообразяват), започнах да се виждам с тях, но тази връзка остана скрита дори и от най-близките ми приятели. В началото ходехме само на кафе и вечери, но постепенно прерасна в сексуална връзка. Прекарахме невероятни няколко месеца, пътувахме много. Момичето беше изключително красиво и аз започнах да се влюбвам в нея, това беше и причината да прекратя отношенията си с тях, защото знаех, че момчето много я обича, не исках да ги разделя, а и тогава ме беше страх да започна връзка с жена. Към този момент бях осъзнала, че ако искам да постигна целите си, да имам сериозна професия и обществено положение, трябва да се откажа от влечението си и да си намеря мъж. Това и направих на 20 г. се запознах с него и много бързо заживяхме заедно. Той е много добър човек, искаше да ме направи щастлива. Прекарахме повече от 2 г. заедно, чувствах много близък, но не бях влюбена в него, приемах го като приятел. Колкото и усилия да полагах, усещах, че се измъчвам и не съм щастлива. Затова реших да го оставя.... и сега не знам какво да правя....вглъбила съм се в работата и съм оставила личния живот настрани.
Пиша тук, защото тези неща не мога да споделя с никого, а и предполагам, че сред вас има и такива, които са в подобно на моето положение. Ще се радвам да се запозная с вас.
nika-s

Брой мнения : 2

Писане by Regina on Съб 14 Фев 2015 - 0:10

nikita_m написа: На 22 г. съм и живея в София. Студентка съм по право в СУ
Здравей и добре дошла.
Търкаляйки лениво с курсора през тази тема тъкмо си мислех, "Колко много студентки, колко ли 80% от тях са право" и... Very Happy

Към този момент бях осъзнала, че ако искам да постигна целите си, да имам сериозна професия и обществено положение, трябва да се откажа от влечението си и да си намеря мъж.

Не знам какви са твоите очаквания за сериозна професия и обществено положение (и в частност възможностите, които може да ти даде тази специалност за целта), но има много депутати, министри, съдии, адвокати, прокурори, изпълнителни директори, юрисконсулти и вся асталая сволач, които са гей. Никой не казва, че е лесно, но в края на работния ден тези, от които зависиш в бизнеса, обикновено ги вълнуват едни съвсем други неща. И те нямат връзка с това, с кого си лягаш, нито дори с кого живееш. Личният и професионалният живот са две различни вселени и всяка форма на сблъсък между тях води до катастрофи. Затова първото изискване пред всеки уважаващ себе си професионалист е да умее да поставя и отстоява много добре границата между двете. За свое добро, за доброто на работата си и за доброто на всички останали в личен и професионален план.

предполагам, че сред вас има и такива, които са в подобно на моето положение.
Ще е лъжа да кажа, че и аз не съм имала такива дилеми в някакви далечни периоди - които от дистанцията на времето са ми много забавни (особено с целия драматизъм, който изникваше около тях на моменти Very Happy). Може би късметът ми беше в това, че диктатът на сърцето е бил нещо, което не ми се отдава да боря.

Предполагам пък, че с казаното разказах и аз достатъчно за себе си, за да не съм съвсем  offtopic  Wink  
P.s. 22 е твърде ранна възраст да се затвориш по трасето между работа и лекции. Wink
Regina

Брой мнения : 273

Писане by nika-s on Сря 18 Фев 2015 - 20:53

Ще е лъжа да кажа, че и аз не съм имала такива дилеми в някакви далечни периоди - които от дистанцията на времето са ми много забавни (особено с целия драматизъм, който изникваше около тях на моменти Very Happy). Може би късметът ми беше в това, че диктатът на сърцето е бил нещо, което не ми се отдава да боря.

Сигурно и на мен ще ми се струва така след време Smile

nika-s

Брой мнения : 2

Писане by aloneandlonely on Вто 24 Фев 2015 - 20:37

Здравейте,
ето, че и аз се реших да се регистрирам и ще взема да се представя ..
На 19 съм от София, завършвам тепърва гимназия.
Обичам да пътувам, обиколила съм повече от половината свят, но винаги се връщам при красивите ни момичета :Д Обичааам спорта много, но обичам да мързелувам повече, което са две взаимноизключващи се неща. Говоря много, но съм и отличен слушател. Много съм искрена, макар и понякога да ме мислят за злобна просто казвам и лошото в очите. За разлика от повечето нямам много вкус към музиката дори бих казала, че музика не слушам освен ако отида на някой купон. Обичам да се чувствам свободна, да не правя нищо през повечето време, но да имам свободата да направя всичко, макар и да не го правя хаха (if u know what i mean).. Понякога се държа странно обличам дрехите на брат ми и излизам буквално като свлечен рапър, на другия ден може би ще съм най - елегантната мацка и няма да ме познаеш. Обичам да радвам хората около мен, не защото съм алтруист просто обичам да пораждам усмивки в определени хора. Вярвам в хороскопи и всякакви такива глупости падам си и малко суеверна макар и да имам 2 черни котки хах :Д леко съм черногледа, но пък и не спирам да говоря глупости и да разсмивам всички около мен. Трудно се влюбвам, но влюба ли се няма край.. Импулсивен човек съм не мисля често за последствията , също така имам фобия от бактерии, микроби и паяяяци. Не излизам без дезинфектант за ръце. Знам три езика, мисля да следвам психология. Харесвам хора, с които можем да си говорим като 5 годишни , да се смеем на глупости, но когато дойде времето за сериозни неща да можем да водим онези 'Deep' разговори :Д Обичам новите запознанства, искам да се запознавам с възможно повече хора да слушам историите им както и те моите. Wink
Нахвърлях първото, което ми хрумна и е малко хаотично ще ме извинявате..
aloneandlonely

Брой мнения : 6
Местожителство : sofia

Писане by Assassin on Чет 26 Фев 2015 - 0:07

Ти да не си някой козирог?
хахаха
Assassin

Брой мнения : 18
Възраст : 25

Писане by jyja on Съб 28 Фев 2015 - 17:58

аз съм на 37 от София,какво лошо да кажа за мен?Smile)

jyja

Писане by ....... on Пет 20 Мар 2015 - 18:18

.

Последната промяна е направена от ....... на Чет 26 Мар 2015 - 11:48; мнението е било променяно общо 1 път

.......

Брой мнения : 36

Писане by G.D on Сря 25 Мар 2015 - 16:56

Здравейте, момичета... Днес реших да направя първата от много крачки, които ми предстоят да направя. На 19 години.... Какво обичам... Хмм дългите разходки, да спортувам, смислени разговори и безсмислени щуротии, да танцувам хаотично, да бъда подвластна на детето в себе си (не искам никога да губя това), обичам музиката, кара ме да се чувствам жива, и е връзката ми с детето в мен. Слушам и чалга,  но само, защото в дискотеката не пускат нищо друго. Обичам хората около мен - роднини (колкото и да са странни и дразнещи на моменти )и приятели . Правя всичко за близък човек. Прекалено лесно се доверявам, но добре че е сестра ми да ми отваря очите. Меня настроенията си бързо. Бързо паля, а още по бързо гасна. Импулсивна съм на моменти. Днес съм там, утре искам да съм на 5 или 105 километра и просто го правя. Непостоянна, но не и за важните неща... Държа на думата си. Искам да уча психология. Добър слушател съм, но на моменти, когато ми дойде музата, мога само да говоря без дори да слушам, което се случва доста рядко. Не обичам да чета... По скоро ме мързи. Постигам нещата със хитрост. Предпочитам да измисля начин, за да получа нещо, било то оценка или да впечатля някого (едно от нещата, които се старая да променя ) . Математичка по рождени, философ по душа. С думи загубена кауза. Все още пропускам през живота.
Още не намерила отговор на екзистенциалния въпрос. Борбена докрай...май само със себе си не съм успяла да се преборя.
Не ми харесват Фалшивите хора (макар, че криейки час от себе си и аз съм част от тях)
Относно крачките, които ми предстоят да направя... Май стана ясно че не съм out. Само едно момиче знае. First love... Историята е доста странна, забавна и трагична по своему. С две думи тъкмо когато бях готова да кажа на всички около мен и вратата на клозета беше отворена, тя я тръшна под носа ми. А и не съм човек, който с лека ръка наранява. Когато засегна някого го преживявам доста трудно. Та мисля, че ще засегна доста хора. Някои, с това каква съм, други с това, че не искам да се променя, а трети с това, че съм го крила досега и един вид съм ги лъгала досега. Та май ще изчакам до момента, в който някой ще отвори клозета и ще ме измъкне... Глупаво, нали? Общо взето странен човек съм. Спирам вече, че цял роман написах

Последната промяна е направена от G.D на Пон 12 Окт 2015 - 18:59; мнението е било променяно общо 2 пъти

G.D

Брой мнения : 22
Възраст : 21

Писане by G.D on Сря 25 Мар 2015 - 17:06

.

Последната промяна е направена от G.D на Чет 30 Юли 2015 - 10:30; мнението е било променяно общо 1 път

G.D

Брой мнения : 22
Възраст : 21

Писане by Carla Rose on Чет 26 Мар 2015 - 12:36

Да се включа и аз Smile На 23 години съм, от София, музикант. Завърших миналата година НМА и от тогава съм малко изциклила и не мога да си наредя живота :P Естествено обичам музиката, много нейни разновидности ... обичам да спортувам, най-вече футбол, волей и да тичам, от време на време и фитнес. Много точен и отговорен човек съм, на пръв поглед сурова, но всъщност много чувствителна и добродушна. Напоследък чета много литература обвързана с духовното и личностното усъвършенстване. Обичам дългите и смислени разговори с интелигентни и опитни хора.

Carla Rose

Брой мнения : 12

Писане by Гост on Съб 28 Мар 2015 - 15:45

Да не пропусна и аз... На 25 години съм, живея във Варна и в София, пътувам често през България. Обожавам животните, хумора, шофирането, хубавата музика и най-най-най-вече Scorpions.
Вижда ми се много плоско да описвам и разкрасявам себе си с думи в този форум. Предпочитам общуването на живо. Все пак, какво мога да кажа. Доверието е всичко за мен. Няма да срещнете по-отговорен и всеотдаен човек на света от мен. Smile Smile
Занимавам се активно с плуване, фитнес, понякога ритам топка, ако има навита компания.
Обичам да общувам със зрели хора, които знаят какво искат и са наясно със себе си.

Гост
Гост

Писане by Regina on Съб 28 Мар 2015 - 18:27

Wind of change, звучиш като свестен човек, заблудил се неизвестно защо по тия вилаети Wink
Regina

Брой мнения : 273

Писане by Гост on Съб 28 Мар 2015 - 23:37

Regina написа:Wind of change, звучиш като свестен човек, заблудил се неизвестно защо по тия вилаети Wink

Не само звуча, ами и съм свестен човек, точно, точно като теб.
А относно вилаетите, отдавна бяха времената, когато се заблуждавах.. или не, тогава, преди време не беше заблуда. Сега са само надежди.

Гост
Гост

Писане by Part of me on Съб 28 Мар 2015 - 23:50

Свестни много има, вярвам, тук... Добре се е ориентирало момичето. Успех! Smile

Part of me

Брой мнения : 244
Възраст : 35
Местожителство : Пловдив