Да се опознаем

Страница 13 от 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Go down

Re: Да се опознаем

Писане by Messalina on Сря 17 Дек 2014 - 10:14

Привет на всички! Smile

Тук съм новобранка, но иначе съм стара служба... На 43 лазарника, с две магистратури - така се наложи, за да поема представителство на чужда фирма ми потрябва икономическо образование. Харесвам строгата елегантност през петте работни дни, а в уикенда навличам дънките. Малко съм олдфешън по отношение на бельото, не можах да свикна с прашките, тъй че съм или с бикини или без (лятос). Преди седмица се върнах от командировка в странство и установих, че май там епилацията не е вече толкова на мода, ама знам ли... В офиса нямам навик да подхващам теми по „специалността“, но си имам дружинка от две състудентки, с които нямаме табу в разговорите. Два-три пъти в годината ходя на мъжко, иначе аз съм „мачото“ в леглото. Докладвах! Wink
Messalina

Брой мнения : 9
Местожителство : Sofia 1113

Върнете се в началото Go down

Писане by Rohlio on Сря 17 Дек 2014 - 11:28

Smile Доклада приет и добре дошла сред нас Very Happy
Тъкмо си мислех,че аз съм от най-възрастните тук и бам ти ме направи младолика на моите 38 лазарника.А всичко останало...всеки го разбира и живее различно,на която както и е кефф Smile
Rohlio

Брой мнения : 405
Възраст : 42
Местожителство : Elin Pelin

Писане by Two plus Three plus on Сря 17 Дек 2014 - 12:58

Здравейте.
Ще опитам и аз. На двадесет съм, обичам да чета, обичам hardcore, винаги съм в приключение и ми се случват интересни неща. Харесвам червено вино, ризото, черен шоколад, дъждовното време. Работохолик съм, но умея да си почивам.
Държа изключително да получавам истината или нищо. Горда съм и не прощавам, просто приемам.
Отворена съм спрямо всякакви хора и ситуации. bounce
Two plus Three plus

Брой мнения : 172
Възраст : 24

"Здрасти" и от мен

Писане by plamak on Сря 17 Дек 2014 - 19:53

Smile драго ми е да се "срещнем" макар и онлайн,
малко над 30 съм, занимавам се с кино и телевизия
обичам да пътувам, да карам сърф, да правя йога, да срещам нови интересни хора, да се губя, да пиша, да филосоствам на чаша вино до сутринта...
ей такива работи..

pig bounce
plamak

Брой мнения : 5
Възраст : 35
Местожителство : София

http://homo1udens.blogspot.com

Писане by Messalina on Пет 19 Дек 2014 - 10:21

Благодаря за топлата дума! Smile

Приятен уикенд на всички и да не прекаляваме сега, че идва дълга ваканция, а тогава ще стане мазало, ах... Wink
Messalina

Брой мнения : 9
Местожителство : Sofia 1113

Писане by Nati on Пет 19 Дек 2014 - 23:14

Здравейте,
да се запозная и аз с вас хахах. Аз съм нова тук мислех, че влизат предимно тийнейджърки, но ме изненадахте приятно, аз съм на 26 живея в София искам да се изграждам и усъвършенства Very Happy , занимавам се с дизайн,от скоро си нямам жена
Nati

Брой мнения : 3

Писане by greenhouse on Нед 21 Дек 2014 - 15:02

Здравейте, реших и аз да се представя...
От София съм и в момента откривам себе си наново като личност, влюбвала съм се 2-3 пъти в жени, съвсем платонически без да си задавам въпроси и без да споделям чувства, просто си влюбен и това е... но напоследък започнах да виждам и възможността за доразвиване на една подобна история... странно... На много години съм в сравнение с повечето от вас тук, и съм преживяла доста, но не се чувствам възрастна, не знам, но се имам за момиче, въпреки, че сигурно за някои съм лелка хахаха...Зодия водолей съм, доста съм странна с много специфични и разнообразни интереси от поезия, изкуство, мит, религия... до автомобили - знам почти всичко за тях и обичам да човъркам по тях, строителство - почти ми беше станало хоби през последните години...Обичам животните, от както се помня гледам куче, сега имам 3, обичам разнообразна музика с изключение на чалга, хард рок, метъл... Обичам много шампанско и червено хубаво вино... не пуша, но го правя понякога, вегетарианка, обичам да предизвиквам себе си с всевъзможни провокации... Обичам да ставам рано и да се наслаждавам на утрото, но обожавам да говоря с любим човек до посред нощ без да се уморявам, мога да седя и да "мечтая" загледана в пейзажа пред мен с часове, не се уморявам, както от работа, така и от бездействие...
Завършила съм 2 висши, с които не се хваля, дрънкам на китара, мога да пея - харесва ми, 160 висока, кафяви очи, кестенява коса... Не ме бива много в установяването на контакти, в повечето случаи другите намират мен, а не аз тях...
Е... това е за сега...Smile

Последната промяна е направена от greenhouse на Пон 9 Фев 2015 - 19:15; мнението е било променяно общо 1 път
greenhouse

Брой мнения : 468

Писане by Two plus Three plus on Нед 21 Дек 2014 - 18:04

Очаквам продължението. Smile
Two plus Three plus

Писане by greenhouse on Нед 21 Дек 2014 - 18:37

Хахаха, ами да кажа какво не обичам, а?... Не обичам... града, масовите мероприятия, шумотевицата... телевизията, всичко това ме уморява... евтин алкохол, хахаха... и кво, май не са много нещата, които не обичам, или в момента не се сещам за още...
greenhouse

Писане by Two plus Three plus on Нед 21 Дек 2014 - 22:31

Друго нещо интересно?
Two plus Three plus

Писане by Гост on Нед 21 Дек 2014 - 22:58

Сони написа:Друго нещо интересно?

Търпението е горчиво,но плодовете му са сладки Smile

Гост
Гост

Писане by Two plus Three plus on Нед 21 Дек 2014 - 23:09

Не обичам сладко, само шоколад понякога.
Two plus Three plus

Писане by greenhouse on Пон 22 Дек 2014 - 11:40

обичам шоколад, да, но сладко ям рядко
greenhouse

Писане by greenhouse on Сря 24 Дек 2014 - 9:48

Харесвам червено вино, ризото, черен шоколад, дъждовното време. Работохолик съм, но умея да си почивам.
Държа изключително да получавам истината или нищо. Горда съм и не прощавам, просто приемам.
Отворена съм спрямо всякакви хора и ситуации.
Да... и аз, само дето предпочитам фин млечен шоколад с лешнициSmile
greenhouse

Писане by Two plus Three plus on Сря 24 Дек 2014 - 13:40

Може и само лешници.
Two plus Three plus

Писане by greenhouse on Сря 24 Дек 2014 - 14:19

естествено
greenhouse

Писане by Angela M on Чет 25 Дек 2014 - 11:05

С ядки или без ядки, весели празници на всички! :wine:
Angela M

Брой мнения : 120
Възраст : 32

Писане by Two plus Three plus on Чет 25 Дек 2014 - 11:19

Весела Коледа.
Two plus Three plus

Писане by Angela M on Чет 25 Дек 2014 - 12:23

Защо така равнодушно? Smile Ако някой слага точка след "Весела Коледа", то навярно работи на празника, също като мен
И все пак атмосферата е някак различна от обичайната и за първи път се случва най-хубавите подаръци да са неочакваните обаждания Весело на всички!
Angela M

Писане by noBaby on Чет 25 Дек 2014 - 14:30

Весели празнаци и на теб, Angela M!
....на всички празнуващи и непразнуващи, на всички боледуващи и работещи..... И най-вече на последните! Неочаквано прекрасна Коледа на всички!
noBaby

Брой мнения : 355
Възраст : 41

Писане by Angela M on Чет 25 Дек 2014 - 16:41

Благодаря! Smile
Почти стана време за наздравица :wine:
"In vino veritas, in aqua sanitas" в режим на свободна интерпретация... Very Happy
Angela M

Писане by RINA on Чет 25 Дек 2014 - 23:30

Честита Коледа!!! И Една ГООЛЯМА наздравица...
RINA

Брой мнения : 118
Възраст : 28
Местожителство : Пловдив

Писане by greenhouse on Нед 28 Дек 2014 - 8:39

Здравейте, тъй като се поориентирах в обстановката и придобих някаква представа за диренията тук, реших да добавя малко "цвят" към моята визитка...
Та, живея в гората, къпя се в реката, легена, под душа; храня се с това, което расте в гората и по полята, а и стова, което си купя от пазара; за електроенергия ползвам помоща на слънцето, а когато го няма се обръщам към стария генератор, който, ако има настроение и запали е ОК, а ако не паля джипа и отивам у съседа - 19-ти век - където обикновено провеждаме литературни четения на свещSmile
Тук съм защото харесвам жени и искам да се запозная с жени, които харесват жени, ако щете, правя нещо като културологично проучванеWink за себе си, от което може да излезе нищо и всичко. Както е казал Уайлд, "Образованието е възхитително нещо, само дето човек не трябва да забравя, че това, което си струва да се знае, не може да се научи..." та предполагам, може да се проучи поне или опита, като едно хубаво вино или книгаWink
Ако вие плувате в морето, то аз съм от тия, които стоят на брега и го съзерцават, като общувам с него чрез вълните, които то обръщайки на брега, споделя с мен...
Описанието е малко сюрреалистично, но е...
И така, остава да ви пожелая весело посрещане на новата 2015, че й е ред, и много успехи!

Последната промяна е направена от greenhouse на Съб 14 Фев 2015 - 23:09; мнението е било променяно общо 1 път
greenhouse

Писане by TheWickedWitch on Пон 12 Яну 2015 - 21:22

Здравейте, на 24 години съм и отсега с добри изгледи да се превърна в поредната crazy cat lady. Обичам и кучета, хора по-малко, но все още не съм станала мизантроп. Понякога спонтанно се сещам за нещо смешно, което се е случило, или съм си съчинила, и се смея сама, а околните са объркани. С приятелите си също се смея, но далеч не съм душата на компанията. Средно разряден шут и то само пред отбрана публика - горката публика, дето се вика. Определям се като пансексуална, не че има значение. Като цяло любовта ме плаши с всичките емоции, чувство за собственост и усещането на безтегловност, както и да е. Следвам последна година и усилено си стискам палци да си намеря работа по специалността и пътя в живота. Не че работата е път, но може пък и да стане, знае ли човек. Трудно приемам неуспехите, поне когато засягат важни за мен области. Понякога от нерви яхвам метлата като дамата на аватара ми, защото забравям, че в крайна сметка всичко е преходно. Как да мислиш трезво, когато си гневен? Very Happy Смятам че съм разпиляна, стаята ми е хаос, подреждам, само ако не мога да намеря нещо. Чистя рядко, така че да си личи вложеният труд и ако няма нещо по-важно или интересно. С външния вид по същия начин: когато съм била на фризьор, обикновено не могат да ме разпознаят.
TheWickedWitch

Брой мнения : 163
Възраст : 27
Местожителство : В раковината на плажа

Писане by Alice on Вто 13 Яну 2015 - 0:10

Здравейте! Аз съм нова тук и най-сетне се престраших да пиша Embarassed Едва на 16 съм, но мисля, че съм достатъчно зряла, за да знам какво искам от живота. Свиря на пиано от 10 години, но скромното ми мнение не ми позволява да се нарека пианистка и съм малко като изтърсака на семейство, в което изкуството е на първо място. Везна-скорпион съм и както в зодиите всичко при мен е различно и с главата на долу.Обичам да се противопоставям и да казвам истината, независимо дали тя наранява отсрешния( не много положително качество), пж тази причина съм губила много хора, които съм уважавала. ОБичам и да се откроявам от мнозинството, дали с някоя друга дрешка, дали с различно мнение, но го правя.Искам да се занимавам с класическо пеене(опера), нищо, че слушам доста комерсиална музика, като изключим рока и метъла. Не обичам интригантите и лошия вкус на обличане(самоуважавайте се бе хора). Мразя и обичам, момиче на крайностите съм и това може би ме описва най-добре. bounce
П.С. по принцип имам и чувството за хумор, но днес не беше много забавен ден
Alice

Брой мнения : 7
Възраст : 19

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 13 от 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Върнете се в началото