Да се опознаем

Страница 12 от 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Go down

Re: Да се опознаем

Писане by Let_me_love_you on Чет 20 Фев 2014 - 21:42

Здравейте и от мен. Аз съм Деси - на 24 години, не пия алкохолни и безалкохолни неща - едните ми горчат, другите ми разлагат стомаха, което не ми харесва. Мисълта, че умишлено мога да съсипвам тялото си, не ми е позволила да пробвам кафето, цигарите и всякакви други боклуци. Не уважавам хората, които не ценят здравето си...Не харесвам чалга, но свиря на тарамбука. Обичам всякакви видове спорт, особено, когато има някой с когото да го споделиш. Обожавам да чета на масата, в леглото и особено на пода. От научна гледна точка - химията е моята любов - а, най-хубавото е, че е взаимна. От музикална - обичам всичко нежно, красиво и докосващо скритите части на съзнанието ми - звук на цигулка, пиано или китара - няма значение - стига да ме кара да затварям очи. Обичам снега, морето. Когато съм тъжна лекувам мислите си, оставяйки тялото ми да се вкоченяса от студ, а, ако има хора, които да ми пречат да го правя - обичам да пея (по-скоро крещя) мнооого силно. Не плача за глупави неща - последният път беше преди 4 години и помня точната причина. Помня всяко нещо, с което някой ме е наранил, но не забравям и всеки красив миг, който ми е бил подарен. В момента съм обвързана - с мъжа, за когото най-вероятно ще се омъжа...след дълги убеждения от единствената жена в живота ми, че така е правилно...регистрирах се, за да има местенце, където да бъда себе си, макар и за половин час дневно - и света стана по-хубав sunny
Let_me_love_you

Брой мнения : 24
Местожителство : На границата между това, което съм и това което се иска от мен да бъда!

Върнете се в началото Go down

Писане by Tender_soul on Нед 2 Мар 2014 - 21:48

... От музикална - обичам всичко нежно, красиво и докосващо скритите части на съзнанието ми - звук на цигулка, пиано или китара - няма значение - стига да ме кара да затварям очи. Обичам снега, морето. Когато съм тъжна лекувам мислите си...
Точно тази част много ми напомня на самата мен...
Tender_soul

Брой мнения : 13
Възраст : 22
Местожителство : Plovdiv

Писане by Tender_soul on Нед 2 Мар 2014 - 22:15

Да се представя и аз  Smile аз съм една мечтателка само на 17,но скоро на 18,обожаваща шоколад ,ценя малките неща ,обичам да прекарвам времето си с приятни хора ...телец съм,обожавам приключенията(искам на палатка на морето),много време прекарвам слушайки хубава музика (балади,инструментали,рок),пианото и рисуването са ми огромна страст...обичам да чета и да готвя.Радвам се на дълги разходки,приятни разговори дори с хора по-луди от мен Smile хаха...обичам вицове ,но не мога да разказам XD
Tender_soul

Брой мнения : 13
Възраст : 22
Местожителство : Plovdiv

Писане by Happy on Чет 17 Апр 2014 - 23:42

Здравейте Smile
На 28 години сам, от Бургас, но от 9 години живея в щатите. От 6 месеца- оженена.. На снимката сам аз и жена ми  Smile 
Happy

Брой мнения : 10
Местожителство : USA

Писане by Гост on Пет 18 Апр 2014 - 0:04

Tender_soul написа:Да се представя и аз  Smile аз съм една мечтателка  само на 17,но скоро на 18,обожаваща шоколад ,ценя малките неща ,обичам да прекарвам времето си с приятни хора ...телец съм,обожавам приключенията(искам на палатка на морето),много време прекарвам слушайки хубава музика (балади,инструментали,рок),пианото и рисуването са ми огромна страст...обичам да чета и да готвя.Радвам се на дълги разходки,приятни разговори дори с хора по-луди от мен Smileхаха...обичам вицове ,но не мога да разказам XD

T'ва е много сладко; пиши повече и по-често Smile

Гост
Гост

Писане by Dragon Fly on Вто 6 Май 2014 - 0:12

Айде и аз ще драсна някой ред Very Happy
Аз съъм по малко идиот, по малко романтик. Интересите ми бързо скачат от място на място и само някои от тях си остават трайни. Обожавам новите места, и пътя до достигането им, а реенето в облаците ми е сред по-любимите и достъпни (за момента) начини за пътуване. Другият са книгите и музиката. Smile 
Иначе на моменти мога да съм колкото нереален мързел, толкова и голяма топка от енергия. И инат! Голям инат!
Та стига толко според мен.

Dragon Fly

Брой мнения : 166
Местожителство : София

Писане by No one cares on Чет 8 Май 2014 - 3:09

Здравейте и от мен! Аз съм на 20 години и живея в София. Стрелец съм и като един типичен представител на тази зодия обикновено съм доста позитивна и отворена към всякакви щуротии  Smile  Обичам зимата, сладоледа, котките, небето, живота си и хората в него. Слушам всякаква музика и гледам всякакви филми - не обичам да си поставям рамки. Като цяло виждам доброто във всяка ситуация и търся доброто у всеки човек - непоправима романтичка съм на тази тема. Отворена съм към нови запознанства с готини хора и създаване на контакти и приятелства. Имам си своите особености, но никой не е съвършен, нали?  Smile 
No one cares

Брой мнения : 99
Възраст : 24

Писане by eva98 on Чет 8 Май 2014 - 22:22

Здасти на всички :д!Аз съм от София и съм почти на 16год..Не отговарям особено на зодията си (лъв) и съм най-големия мързел(не се гордея с това).Почти никога не рискувам за каквото и да било.Слушам пънк,рок и малко поп.Много голям инат съм.Обичам да рисувам.Всеки ден сънувам и си записвам сънищата ,които са ме впечатлили,и разпитвам хората за техните сънища.Обмислям всяко нещо и всеки жест го оценявам.Не вярвам в религиите и мога да продължа да пиша за мен,но няма смисъл и за това ще спра дотук.
eva98

Брой мнения : 8
Възраст : 19

Писане by BlueHead on Чет 8 Май 2014 - 23:06

Хайде и аз ще пиша. хДД Здравейте и от мен! Аз заедно с всичките ми интереси сме от Бургас. Като цяло обичам винаги да се занимавам с някаква дейност. Слушам рок, пънк, метъл и там разни други алтернативни неща, но в добра компания слушам и всичко останало. Приятелите, роднините и учителите ми ми казват че живея в някакъв мой измислен свят (ама дори и да беше вярно чак пък да съм само аз ... тц... нещо не ми се вярва). Обичам да карам скейтборд също така и дъждът, книгите, шоколад, да казвам “въй“ (което си ми е навик върху които работя хД) и да виждам усмивките на хората около мен. Мразя да се карам с когото и да е или пък да си проспивам половината ден. И да
BlueHead

Брой мнения : 4
Възраст : 20
Местожителство : Бургас

Писане by Гост on Чет 8 Май 2014 - 23:35

.

Последната промяна е направена от thequeensguarddog на Пон 26 Май 2014 - 6:03; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : напускам форума)

Гост
Гост

Писане by BlueHead on Пет 9 Май 2014 - 0:11

Да косата ми e синя хД и благодаря (относно скейтборда) Smile
BlueHead

Брой мнения : 4
Възраст : 20
Местожителство : Бургас

Писане by siri on Чет 29 Май 2014 - 16:14

Хмм... В средна възраст(старичка за тук), обвързана, загубена, нескромна, меломанка, обичам да чета, а в последно време и във филми взех да се заглеждам, директна и още, и още.. Но стига за мен, че много ми харесва. Smile
siri

Брой мнения : 5

Писане by Гуфи on Пон 28 Юли 2014 - 9:17

М..кaк съм я изпуснaлa тaя темa?
Здрaвейте.

Кaзвaм се Мaрти,по прякор Гуфи,нa 21 от София.
Обичaм дa четa,дa рисувaм,дa свиря нa китaрa,дa пътувaм.Предпочитaм дa спя до късно,прaктичнaтa и спортнa модa .Хaресвaм вкуснa хрaнa,фрешове,aромaтът нa бензин,окосенa тревa и всичко дървесно.
Интересни сa ми aстрологиятa,психологиятa,всякaквa техникa,мотори,спорт,фотогрaфиятa,икономикaтa,туризмa,и нaй големия ми източник нa знaния и опит-хорaтa.
Хaресвaм всякaквa музикa.
Обичaм дa тaнцувaм.
Могa дa си прекaрвaм еднaкво добре и нa някое голямо пaрти,с много хорa и хубaвa музикa,тaкa и в хубaв спокоен ресторaнт.
Крaйно искрен човек съм.
Не се доверявaм нa никого и нa нищо.
Обичaм природaтa и животните.
Мрaзя 2 нещa:пияни/нaдрусaни хорa и негрaмотни хорa.
Могa и с пaри,могa и без тях.
Склоннa съм дa си губя времето в социaлните мрежи,гледaне нa клипове в тубaтa и дa гледaм филми които съм гледaлa нaд 40 пъти.
Достa типичен козирог съм,но зa мое (и чуждото) щaстие урaвновесен и търпелив.
Щaстливо обвързaнa вече 3 години с куче и пaпaгaли,децaтa зa вбъдеще.
Гуфи

Брой мнения : 47
Възраст : 25

Писане by Two plus Three plus on Пон 28 Юли 2014 - 12:11

Мисля да опитам и аз.
На двадесет, работя, искам да уча, но не съм го измислила.
Обичам хардкор, хард техно, които слушам сутрин, вечер и междувременно. Харесвам и класическа музика, Бетовен ми е слабост, което ми звучи изтъркано.
Казват, че съм красива, но мисля, че може още. Много съм саркастична, обичам да чета, много ме отнася, и все гледам да спестявам за това, от времето за останалите неща.
Не се влюбвам, никак лесно, не обичам да правя секс, самата мисъл ми е безумна и неприятна.
Обичам да пия червено вино, но към алкохола се протягам, когато не се чувствам добре.
Обичам бойните изкуства, фитнес залите, но все нямам време. Проявявам инсомния, поради което често се измъквам посред нощ, с идеята да лежа в тревата и да зяпам звездите.
Не умея да слагам край на изказаното, обикновено стигам, просто до точка.
Two plus Three plus

Брой мнения : 172
Възраст : 24

хайде и аз :)

Писане by kyssmig on Сря 30 Юли 2014 - 20:16

На 28; Живея в София, работя в голяма маркетинг компания; родена съм близо до морето и го обожавам; Интелигентен, свободомислещ, емоционален, много усмихнат и миролюбив човек Smile 
Интересите ми са от музика и театър до природа, политика и психология; Вярвам в доброто и истинските отношения; обичам приятелите си, но мечтая и за любов. Любов, романтика, пеперуди в стомаха и много секс – наелектризиращ, чувтсвен, споделен и с щастлив финал ха-ха.
Имала съм връзки с мъже - незадоволителни; отдавна съм осъзнала, че ме привличат жени, но не познавам с такива наклонности и много бих искала да се запозная...надявам се не ви спамя момичета и сори, ако тук не е мястото, но все пак - ще се радвам, ако някой ми пише Very Happy , може и на пощата kyssmig@abv.bg
готино лято на всички! Smile
kyssmig

:)

Писане by kyssmig on Сря 30 Юли 2014 - 20:53

alllus написа:Здравейте и от мен!
Аз съм Люси, на 37, от София. Слушам всякаква музика, обичам да се разхождам на зеленко, не пия алкохол, почти не пия кафе, пуша. Обичам Хорхе Букай, не пропускам негова книга. Следвам Тайната и имам Гърненце на желанията. Много обичам цветя. Много търпелив човек съм, но това всъщност се оказа лоша черта, защото ми се качват на главата.  Покрай жените малко си съсипах здравето, но все още си мисля, че не са загубена кауза.
Това е в няколко изречения.
Приятно ми е! Wink

здрасти Smile и как точно си съсипа здравето покрай жените, не разбирам... Smile любовта лекува, не би трябвало да разболява...
kyssmig

Писане by Black_devil on Чет 14 Авг 2014 - 14:29

Тъкмо се регистрирах хайде и аз да се представя
Казвам се Ваня на 26,приказлива лекооо лудичка,обичам да излизам да се забавлявам да срещам нови хора.Падам си по татуировки по хора с татуировки, слушам хардстайл,хаус,бг музика поп,и други.Не си избирам приятелите по това дали са лес,би,хетеро или каквото и да е,просто мразя лицемерието и лъжата,също така и изневярата.Много честен човек съм,доста ревнива, чакам си мечтаната половинка,която се надявам да е с черна коса сини очи и с татоси.. Хха но най-вече да е някой на който мога да се доверя и облегна,някой който найстина да почуствам.Докато я срещна си живея на макс,правя глупости и се радвам на свободата.

Black_devil

Брой мнения : 7
Възраст : 29
Местожителство : Sofia

Писане by Passion and Poison on Чет 14 Авг 2014 - 15:05

"Тъкмо се регистрирах.." Join date: 20.01.2013 Nailed it!  Very Happy Доста дълго "тъкмо".
Иначе - добре дошла!
Passion and Poison

Брой мнения : 574
Възраст : 23

Писане by BlackViper on Чет 14 Авг 2014 - 15:28

Хахаха и на мен ми направи впечатление това с датата. Very Happy
Добре,освен да се включа и аз?
Иф съм аз. Аз съм от едни хора,които обществото доста ги недолюбва,to say the least,хаха. Занимавам се с политика. По-точно съм политически анализатор. Младо девойче съм,уж. Very Happy Професионалните ми интереси са свързани с компютърни науки,политика,икономика и литература. В частност добър институционалист, донякъде конституционалист,политическа ренесансова и класическа литература. Личните ми интереси варират от по-изтънчени такива като опера,театър и изкуство,до обикновени такива като футбол,волейбол,музика. Стил музика - главно рап и рок. Занимавала съм се с програмиране и политика през почти целият ми съзнателен живот. Пък бил той и според някои,кратък. Обожавам да чета.
Стана доста dork-ish. Така като го напиша направо е,меко казано,сухо. Very Happy
BlackViper

Брой мнения : 58

Писане by Black_devil on Чет 14 Авг 2014 - 16:38

Хахха айде сега,знаех си че някой ще каже нещо за това,тръгнах да се регистрирам и се оказа че емейла се ползва вече,след пробването на няколко пароли влезнах и останах грамната че съм се регистрирала преди година и половина.Може би е било в 4,5 сутринта и аъм забравила.Smile Както и да е, аз го считам от днес и ще съм си редовна Smile

Black_devil

Брой мнения : 7
Възраст : 29
Местожителство : Sofia

Писане by Know Yourself on Вто 19 Авг 2014 - 17:08

-

Последната промяна е направена от Know Yourself на Сря 11 Фев 2015 - 18:59; мнението е било променяно общо 1 път
Know Yourself

Брой мнения : 54

Писане by RINA on Сря 20 Авг 2014 - 0:08

Аз съм си аз, казвам го на глас!  Разкрепостен човек. В много случаи егоист. Недоверчива. Позитивна. Усмихната. Годинките не ми личат ИЗОБЩО. ОБОЖАВАМ СЛАДОЛЕД, спорта, разходки, природата и някои животни. С човека,  съм човек. С простака, съм простак!   Smile 
RINA

Брой мнения : 118
Възраст : 28
Местожителство : Пловдив

Писане by dreamcatcher on Пон 25 Авг 2014 - 12:17

Май е редно преди да пиша каквото и да било  да се представя, въпреки че не ме бива много.   : )
Ревнива съм към времето, към сутрините си. Когато някой ми ги вземе, блокирам за целия ден. Обичам да си пия кафето поне половин час.Обичам градския шум и да се събудя сутрин от минаващия трамвай.  Най-много обичам да ям нещо сладко с чаша вино. Морето. Обичам китайска, тайландска и индийска храна. И да си гадая с книги или с песни. Например, когато имам въпрос в главата си, отварям на случайна страница от книга и си отговарям с първото изречение, което видя или с първата песен която чуя. Търся баланс.. И търся великото вдъхновение..за всичко. Търся дълго какво да облека. На 21 съм. (Не) Заспивам като си мисля за следващия ден; на телевизор. Никога не работя без вдъхновение, цел и  инат.
Проблемът ми е, че искам твърде много винаги от всички и най-вече от себе си. Вярвам прекалено много в зодии, асценденти и всякакви такива неща.Вманиачена съм на тема здравословно хранене и онлайн пазаруване. Понякога много ме мързи. Нерешителна съм.
Не мърдам от вкъщи без червено червило или балсам за устни, телефон(обикновено без достатъчно батерия;д) и пари, другото е бонус. Все си повтарям, че нищо не е случайно, че всичко се случва, за да ни научи на нещо в най- подходящия за нас момент.
Правя се на луда, когато пътувам гратис в градския транспорт, когато закъснявам за пореден път, а просто съм се преобличала 20 пъти(минумум) и съм разглеждала фейсбук или инстаграм.
Идеалната вечер е: лято, София или морето, разходка и хубаво бяло вино.
Имам фетиш към нетрадиционните и нелогични умове, който притежават някои хора.
Пазя детското в себе си, обичам желирани бонбони и въобще не ме е срам да си го призная. Креативна съм. Горделива съм и имам завидна доза инат. Емоционална съм до н-та степен, но изключително рядко го показвам. По-скоро създавам впечатлението на обратното на емоционалност.“I’m a paradox. I want to be happy, but I think of things that make me sad. I’m lazy, yet I’m ambitious. I don’t like myself, but I also love who I am. I say I don’t care, but I really do. I crave attention, but reject it when it comes my way. I’m a conflicted contradiction. If I can’t figure myself out, there’s no way anyone else has.‘‘.Ами, това бяха първите неща, които ми хрумнаха, затова не е особено подредено, но..
dreamcatcher

Брой мнения : 133

Писане by Просто Аз on Пон 25 Авг 2014 - 16:35

Ейй,едно готино представяне. Smile Добре дошла!
offtopic
Просто Аз

Брой мнения : 714
Местожителство : въображаеми светове

http://onemorepieceofshit.blogspot.com/

Писане by Restless Heart on Пет 5 Дек 2014 - 13:46

.

Последната промяна е направена от Restless Heart на Чет 5 Май 2016 - 23:01; мнението е било променяно общо 1 път
Restless Heart

Брой мнения : 20
Местожителство : Cyprus

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 12 от 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Върнете се в началото