Да се опознаем

Страница 2 от 15 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Go down

Re: Да се опознаем

Писане by mimok on Пет 22 Юли 2011 - 0:29

Преди време работих и напуснах, но сега работя каквото намеря по строителни нещо и ел. инсталации - това работих в чужбина 3 години и 2 години дървообработване и мебели. Сега това си намира да правя и какво друго не знам, в момента очаквам един приятел да ми помогне за едно нещо и дано стане, защото от това
Smile
cool mama :
3 години - ел инсталации и строителни неща, после 2 години само дървообработване - мебели и други неща стават 5 години и 2 години заместник шефна поточна верига и после злополука на работа по вина на един работник и се върнах в България - точно 7 години бях и имам възможност да се върна, но не искам и бездруго не ми харесва вече да стоя там и второ няма вече работа като преди.
Дали ще се оправи се съмнявам много и просто и е писано да живее толкова колкото може и до там, но знам че звучи грубо. Само тома мога да направа за нея и вероятно ще ми се наложи да продължа напред сама след смъртта ѝ и бездруго ѝ остава само 1 или 2 години нито повече и нито малко. Embarassed
Сега седя вкъщи и ще ходя на работа утре и ще я мисля цял ден какво прави и само ще се притеснявам и ще си късам нервите - такова ми е теглото да го носи на гърба си и всяка си има своя лична драма.
mimok

Брой мнения : 265

Върнете се в началото Go down

Писане by christina_a8 on Пет 22 Юли 2011 - 1:14

Ми да пробвам и аз. Моята представа за себе си май ще бъде най - шокираща , защото съм на 16 години. На повече от вас може да ви се стори смешно и да си кажат " Какво прави този детски гъз тук? " Но .. тук съм , за да чета и да разбера повече неща. Не искам да се ограничавам само с историйте и мненията на хората от моята компания. А и може да срещна някой интересен човек. Не съм обвързана.. за обичаща може да се каже , но по - скоро трябва да използвам "Сложно е". Smile)))
christina_a8

Брой мнения : 3

Писане by my desire on Съб 23 Юли 2011 - 14:12

Здравейте и от мен Smile Казвам се Мими , студентка съм първа година ...
Пуша ... обичам да пия бира , а в студеното време и ром Very Happy ...
Обичам да слушам музика и без нея не мога .. а когато съм сама в къщи е усилена до дупка ... Smile Обичам да си правя експерименти в кухнята .. понякога доста неуспешни Very Happy ... Мразя да ставам рано сутрин .. а ако ставам винаги с мен е термоса с кафе хах .. Обичам спорта , екскурзиите както и времето прекарано с приятели Smile Тренирала съм футбол и волейбол , но сега ми остава време само за някоя друга обиколка в парка Smile Винаги помагам с каквото мога на хората ... Мразя да казвам НЕ за каквото и да е било ... малко тъпа постъпка, но нали съм си добра душа Very Happy ... Обичам да гледам филми ... Зодия телец съм .. Не съм обвързана .. Ами май е това от мен Smile
my desire

Брой мнения : 114
Възраст : 27
Местожителство : Plovdiv

Писане by just_do_it on Пет 5 Авг 2011 - 0:16

аз съм още един "детски гъз" на 16 не пуша но за сметка на това пия предимно ракия (домашна) тренирала съм какво ли не волейбол,футбол,фехтовка,карате,стрелба а сега се зарибявам по плуването преди време се пробвах да свиря на китара но просто не ми се отдава страшен киноман съм.. тук обичам да чета темите доста интересни работи има амм зодия дева в себе си не харесвам това че не съм нахална и ми се изплъзват доста работи под носа еми това е
just_do_it

Брой мнения : 63
Възраст : 23
Местожителство : Sofia

Писане by Ava on Съб 6 Авг 2011 - 17:15

Виждам, че темата не е нова, но все някъде трябва да се представя и това ми се струва най - подходящото място.
Обичам алкохола почти толкова, колкото обичам и себе си. Готвя вкусно, предимно източна кухня, на достатъчно години съм, че да има нещо, което да ме учуди лесно, занимавам се със себе си, иначе работя в сферата рекламата и онлайн медиите. Пиша много, показвам рядко, свиря на пиано, в момента се уча на китара. Обичам анонимността, но винаги заставам зад това, което казвам и правя.
От супата топчета обичам повече топчетата и по - малко супата. Пуша след хранене, защото така ми харесва.
Висшето ми образование не е нещо, с което да се гордея, но след толкова труд, не мога да не го спомена.
Това е от мен. А за мен - може да се напише още много Cool .
Ava

Брой мнения : 35
Местожителство : По света и у нас

Писане by Lolly on Съб 6 Авг 2011 - 19:35

А добър ден... по-точно вечер. Днес се регистрирах в този сайт и така да се каже съм new in town Cool И за да следвам последователността, реших първия ми коментар да е в тази тема.
На 21 съм, работеща студентка - малко натоварваща комбинация, но какво да се прави Rolling Eyes . Пуша, въпреки че се опитвам да ги намаля - не много успешно за момента, но е важно старанието Wink . Пийвам от време на време уиски (без фъстъци, нито бадеми ) ... ааам зодия овен съм, имам добро чувство за хумор с лек черен оттенък... Ненавиждам ранното ставане ... слушам различни стилове музика - общо взето, по-важното е купон да става :wine: ... не съм голям фен на спорта, но от малко фитнес никой не е умрял ... обичам да се разхождам, мога да вървя с километри без конкретна посока, но пък в тези моменти изглеждам като изключително целенасочен човек мноооого ме бива в готвенето - приготвям полуфабрикати, а специалитета ми е "де ла поръчана храна фон дьо ресторант" ... страшно съм добра Smile интересувам се от много и различни неща, при мен не е трудно нещо да ме заинтригува, а да ми бъде такова повече от 2-3 седмици. лесно губя интерес , а съм и адски разсеяна понякога... иии не се сещам друго за сега Smile
Lolly

Брой мнения : 108
Възраст : 28
Местожителство : София

Писане by my desire on Нед 7 Авг 2011 - 15:24

Здрастии и добре дошла във форума Smile
my desire

Писане by Lolly on Нед 7 Авг 2011 - 18:29

UcHeHoLiChKaTa написа:Здрастии и добре дошла във форума Smile

мерси, мерсии Smile
Lolly

Писане by Devil's Daughter on Пон 8 Авг 2011 - 2:32

Lolly написа:

мерси, мерсии Smile

'Драстиииии Wink ти май си като мое копие почти Smile добре дошла във форума,надявам се да си изкараш добре и да научиш много,както аз Wink
Devil's Daughter

Брой мнения : 210

Писане by my desire on Пон 8 Авг 2011 - 13:37

Lolly написа:

мерси, мерсии Smile

моля моля .. пак заповядай хаха Smile
my desire

Писане by see you on Пон 8 Авг 2011 - 13:52

най на края се реших и аз да се включа в тази тема... Very Happy аз съм на 16 (от вчера) Very Happy занимавам се с музика от много малка...обожавам да чета книги свързани с психология и философия..обичам да готвя и доста често имам успех...зодия лъв съм... пуша (за съжаление) пия (предимно текила и мартини) старая се да е в умерени количества (но не винаги се получава). любимата ми мисъл е - Живота си е мой и аз решавам какво ще правя с него....... е тва е от мен Smile Smile Smile
see you

Брой мнения : 80
Местожителство : пловдив

Писане by Lolly on Пон 8 Авг 2011 - 18:11

SkendY написа:'Драстиииии Wink ти май си като мое копие почти Smile добре дошла във форума,надявам се да си изкараш добре и да научиш много,както аз Wink

'драстиии и на теб скъпи мой клонинг Very Happy винаги съм си мечтала за второ Аз bounce . Мисля, че ще си изкарам доста добре сред сладурани като вас Cool а bdw може да ми предадеш малко от наученото тук и аз да се светна Wink

UcHeHoLiChKaTa написа:моля моля .. пак заповядай хаха Smile
казвай адреса и идвам Smile

see you написа:най на края се реших и аз да се включа в тази тема... Very Happy аз съм на 16 (от вчера) Very Happy занимавам се с музика от много малка...обожавам да чета книги свързани с психология и философия..обичам да готвя и доста често имам успех...зодия лъв съм... пуша (за съжаление) пия (предимно текила и мартини) старая се да е в умерени количества (но не винаги се получава). любимата ми мисъл е - Живота си е мой и аз решавам какво ще правя с него....... е тва е от мен Smile Smile Smile

здравей see you ии ЧРД на патерица (или инвалидна количка ... там ... знаеш лафа - не ти мисля лошото ) . Жива, здрава ... жива е много важно !

иии да взема да млъкна, а

Lolly

Писане by see you on Пон 8 Авг 2011 - 19:10

защо да млъкваш ? точно стана забавно Very Happy иии благодаря ти за пожеланията Smile
see you

Брой мнения : 80
Местожителство : пловдив

Писане by Lolly on Пон 8 Авг 2011 - 19:20

see you написа:защо да млъкваш ? точно стана забавно Very Happy иии благодаря ти за пожеланията Smile

моля, моля, пак заповядай за пожеланията (най-вероятно ще е догодина Smile ) а за забавлението - ще почна да те таксувам вече ... няма безплатни обяди ( пък аз не закусвам ) :p (и не ми е ясно защо точно в такъв форум няма емотиконка с плезещо се човече ... направо съм в шах )
Lolly

Писане by my desire on Пон 8 Авг 2011 - 19:36

Георги Димитров 30 Very Happy Very Happy ( ако ти се отскача до Чирпан Very Happy )
my desire

Писане by Lolly on Пон 8 Авг 2011 - 19:42

UcHeHoLiChKaTa написа:

Георги Димитров 30 Very Happy Very Happy ( ако ти се отскача до Чирпан Very Happy )

разби ми сърцето с тоя Чирпан нищо, е са бат Бойко като направи метрото, паля джапанките и пристигам
Lolly

Писане by Devil's Daughter on Пон 8 Авг 2011 - 19:52

Lolly написа:
SkendY написа:'Драстиииии Wink ти май си като мое копие почти Smile добре дошла във форума,надявам се да си изкараш добре и да научиш много,както аз Wink

'драстиии и на теб скъпи мой клонинг Very Happy винаги съм си мечтала за второ Аз bounce . Мисля, че ще си изкарам доста добре сред сладурани като вас Cool а bdw може да ми предадеш малко от наученото тук и аз да се светна Wink

Ами питай,за да те светна :P Конкретно не се сещам,но мненията,дадени в този форум са уникални и подкрепени от всякъде,с точни и ясни аргументи bounce А клонинг...не мисля,затова използвах думата "Почти" Wink не,че нещо,просто всеки си е уникален по свое му Wink наздраве от мен
Devil's Daughter

Брой мнения : 210

Писане by my desire on Пон 8 Авг 2011 - 19:54

Lolly написа:
UcHeHoLiChKaTa написа:

разби ми сърцето с тоя Чирпан нищо, е са бат Бойко като направи метрото, паля джапанките и пристигам

хахахахаха а дано е скоро че иначе може да забравиш да се отбиеш Smile ... а за сърцето ... махни ти тая работа голяма мъка си е
my desire

Писане by Lolly on Пон 8 Авг 2011 - 19:58

SkendY написа:Ами питай,за да те светна :P Конкретно не се сещам,но мненията,дадени в този форум са уникални и подкрепени от всякъде,с точни и ясни аргументи bounce А клонинг...не мисля,затова използвах думата "Почти" Wink не,че нещо,просто всеки си е уникален по свое му Wink наздраве от мен

хихи, добрем "почти" мое копие, радвам се, че си останала доволна от форума и аз съм така за сега bounce а като имам въпроси, ще ги отправям към теб :р айде едно и за мое здраве
Lolly

Писане by my desire on Пон 8 Авг 2011 - 19:59

Наздраве и от мен на всички, които цоцат биричка по това време Smile
my desire

Писане by Lolly on Пон 8 Авг 2011 - 20:02

UcHeHoLiChKaTa написа:хахахахаха а дано е скоро че иначе може да забравиш да се отбиеш Smile ... а за сърцето ... махни ти тая работа голяма мъка си е
няма, няма, аз ще си запиша в теФтерчето Smile ... иначе за мъката простооо ... турските сериали пасти да ядът ... такава трагедия е ... няма да спя довечера от мъка
Lolly

Писане by my desire on Пон 8 Авг 2011 - 20:08

да не е само в черното тефтерче хахахаха .... много си права за турските сериали ... живота е къде къде по -голяма сапунка ... а за спането вечерта ... сън не ме хваща от 3-4 дена така че няма да си сама Smile
my desire

Писане by Lolly on Пон 8 Авг 2011 - 20:12

не е черно, синьо е Wink и как ще те хваща сън ... гледай колко километри ни делят ... не, не ... ще се реве
Lolly

Писане by cool mama on Вто 9 Авг 2011 - 13:31

Ava написа:Виждам, че темата не е нова, но все някъде трябва да се представя и това ми се струва най - подходящото място.
Обичам алкохола почти толкова, колкото обичам и себе си. Готвя вкусно, предимно източна кухня, на достатъчно години съм, че да има нещо, което да ме учуди лесно, занимавам се със себе си, иначе работя в сферата рекламата и онлайн медиите. Пиша много, показвам рядко, свиря на пиано, в момента се уча на китара. Обичам анонимността, но винаги заставам зад това, което казвам и правя.
От супата топчета обичам повече топчетата и по - малко супата. Пуша след хранене, защото така ми харесва.
Висшето ми образование не е нещо, с което да се гордея, но след толкова труд, не мога да не го спомена.
Това е от мен. А за мен - може да се напише още много .

wow-харесва ми нахакаността ти!
cool mama

Брой мнения : 387
Възраст : 33

Писане by cool mama on Вто 9 Авг 2011 - 13:35

леле цитат в цитат...бррррррррр има писма за тая работа ...тотално се обърках...SPAM!
cool mama

Брой мнения : 387
Възраст : 33

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 2 от 15 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Върнете се в началото