Да се опознаем

Страница 6 от 15 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Go down

Re: Да се опознаем

Писане by NoMore,,, on Пет 27 Яну 2012 - 15:41

boginqta_

Всяко правило със своите изключения, не мразя никого още повече ако трябва да съдя човек по зодията му, просто исках да кажа че впечатленията направила ми тази зодия са негативни до момента : )
NoMore,,,

Брой мнения : 22
Местожителство : Sofia, Bulgaria

Върнете се в началото Go down

Писане by boginqta_ on Пет 27 Яну 2012 - 17:16

не спомена само ... на колко си Very Happy
boginqta_

Брой мнения : 147
Възраст : 30
Местожителство : La Palud sur Verdon, PACA, France

Писане by NoMore,,, on Съб 28 Яну 2012 - 16:51

Умишлено не споменах. Smile Ха-ха. На почти 19.
NoMore,,,

Брой мнения : 22
Местожителство : Sofia, Bulgaria

Писане by Gravity on Нед 29 Яну 2012 - 14:13

Аз не харесвам мъже физически, никога не съм била влюбена или привлечена в/от мъж.Но понякога е много освежаващо да чуеш тяхната гледна точка за "женските неща". Не знам доколко имам право да давам мнение, но според мен е забавна тяхната преценка Very Happy . А какво могат да правят в тоя форум... да четат неща, които никога няма да могат да разберат... Very Happy

Gravity

Брой мнения : 60

Писане by Mischie on Вто 31 Яну 2012 - 14:36

Здравейте,това ми е първият пост и реших да ви се представя... Smile
Аз съм тийн.Обожавам спорта(плуване,тенис,джогинг),разходките ме ободряват,обичам да чета и да пиша.Леко шантава съм и с приятелите ми като се съберем става голямо шоу.Снимането ме разтоварва.Обожавам научната фантастика . Философията ми се отдава(не дървената Wink).Ученичка съм .Би съм(все още неориентирана,в коя посока да поема.., don't judge !!) Харесвам женския пол откакто се помня.Лятото е перфектното време за мен,не издържам на студ ,обожавам даже да ми е жега.Не пуша,пия алкохол много рядко (бирата не се брои,лятото често се освежавам с нея ;р ,.Изобретателна и любопитна личност съм-обожавам изкуството и не изпускам свободен момент,в който да му се отдам. Wink А ако разбера ,че не знам много за определена материя,награбвам няколко и почвам да се образовам! Smile Харесвам всякакви филми,наблягам на комедии,драми ,екшън.Ходя много често на кино ,обичам тръпката..облягам се на седалката ,качвам си (невъзпитано) краката на седалката пред мен ,ако няма човек разбира се и се наслаждавам на големия екран.На кино гледам каквото ми падне. Понякога дори не знам за кой филм съм се уговорила със приятелите си,те избират някакъв и аз веднага се съгласявам.
Не понасям крайностите в музиката: метъл и чалга.. Харесвам почти всичко: поп,рок,хард рок,хаус,техно,денс хаус,алтернативен рок и т.н.
Често се случва да попадна на абсолютно нов стил в музиката и да ми харесат няколко песнички,но не и всичко песнички произхождащо от този жанр.
Владея немски,английски и малко италиански.
Обожавам театъра!
Имам безкрайно много интереси и не мога всичките да ги опиша тук! Smile Ако има въпросчета ,питайте.
Приятно ми е да се запозная с вас !!!
Mischie

Брой мнения : 39

Писане by EVI on Пет 10 Фев 2012 - 8:41

Mischie написа: Ако има въпросчета ,питайте.

Здравей! Ако ти се отговаря на въпросчета, влез в клуб Игри в темата "Въпросчета за два дена..." и отговаряй, ок? Wink

Последната промяна е направена от EVI на Вто 14 Фев 2012 - 17:43; мнението е било променяно общо 1 път
EVI

Брой мнения : 1089
Местожителство : Северния полюс

Писане by gaden_egoist on Нед 12 Фев 2012 - 15:39

Ами здравейте първо! Току що се регистрирах и не се сдържах да представя моя светлост ;д ! Аз съм от малките тука ;д ! Какво да кажа за себе си, още уча, от мързеливите личности съм ;д. Обичам да си стоя пред компа и да не правя нищо или да зяпам някой "високо интелектуален филм" ;д .. Не знам какво друго да кажа, ако се сетя нещо, ще ви кажа ;дд !! bounce
gaden_egoist

Брой мнения : 98
Възраст : 24

Писане by harox on Съб 25 Фев 2012 - 20:19

Здравейте и от мен.

Уча и работя. Живея в София. Пия и пуша умерено. Слушам хубава музика. Обичам да чета и да гледам филми, но не ми остава много време за това. Обичам животните. Имам три кучета. На 28 години съм. Когато имам муза пиша разни неща. Това се сещам в момента. Wink
harox

Брой мнения : 7

Писане by midnight_fantasy on Пон 26 Мар 2012 - 2:48

Здравейте! И аз съм нова тук.На 19 съм...и съм доста объркана в момента
midnight_fantasy

Брой мнения : 10
Местожителство : София

Писане by ???? on Съб 7 Апр 2012 - 15:54

midnight_fantasy написа:Здравейте! И аз съм нова тук.На 19 съм...и съм доста объркана в момента
Добре дошла! Smile

????
Гост

Писане by ida on Пон 9 Апр 2012 - 13:12

здравейте всички! аз съм на 21, от София, обичам да работя и да се забавлявам на 100%. и не знам какво друго да кажа за себе си Smile с радост се присъединявам към форумната веселба.
ida

Брой мнения : 223

Писане by Morrigan Bastet on Сря 18 Апр 2012 - 19:31

Здрасти и от мене!! Smile Аз съм Ния от Варна.. На 16 съм (почти на 17). Обожавам изкуството и музиката. Обичам да пея. Забавен човек съм. И съм си горда, че съм лесбийка. Не се притеснявам да си го кажа. Супер луда съм. Зодия Скорпион. За сега съм необвързана, но лудо влюбена в едно страхотно зеленооко момиче.... Smile Та това е от мен Smile)))))
Morrigan Bastet

Брой мнения : 29
Възраст : 22
Местожителство : Варна

Писане by Магдал3на on Съб 28 Апр 2012 - 14:36

Здравейте момичета Smile Аз съм на 25 год. ,от Плевен,занимавам се с музика вече 19 години,пея,композирам,свиря и ...стига толкова. Обичам женските партита,природата,да пътувам ..но обичам и понякога да съм сама.Всеки има нужда от време на време да остане сам с мислите си-поне така мисля аз Smile Романтичка съм,обожавам да правя подаръци-това ме зарежда супер много!Имала съм 3 сериозно връзки с мъже(в момента също),но момичетата си ме влечат повече ..Е,стига толкова от мен Smile До скоро,сладурчета :p
Магдал3на

Брой мнения : 12
Местожителство : Плевен

Писане by obla4e on Съб 28 Апр 2012 - 15:44

Еее най-накрая бе... вече си мислех че само Пловдив и София четат тук
obla4e

Брой мнения : 230
Възраст : 47
Местожителство : Pleven

Писане by Магдал3на on Съб 28 Апр 2012 - 15:51

Ха ха,здраве obla4e Smile Да ти кажа и аз си мислех същото ,но ето че се появи ти Wink
Магдал3на

Писане by Devil's Daughter on Съб 28 Апр 2012 - 16:07

Ееее, Казанлък също е тук Smile
Devil's Daughter

Брой мнения : 210
Възраст : 28

Писане by Магдал3на on Съб 28 Апр 2012 - 16:43

Извини ме тогава Devil's Daughter :p Привет от мен,много се радвам ,че съм вече във форума и мога да се запозная макар и виртуално с хора като вас Smile
Магдал3на

Писане by Devil's Daughter on Съб 28 Апр 2012 - 16:50

Хихи Smile добре си ни дошла Wink няма за какво да се извиняваш, не е споменато във постовете ми. Сега нека да няма спам, извинявам се за постовете извън темата. Ако има нещо - ЛС
Devil's Daughter

Брой мнения : 210
Възраст : 28

Писане by alllus on Съб 28 Апр 2012 - 19:29

Здравейте и от мен!
Аз съм Люси, на 37, от София. Слушам всякаква музика, обичам да се разхождам на зеленко, не пия алкохол, почти не пия кафе, пуша. Обичам Хорхе Букай, не пропускам негова книга. Следвам Тайната и имам Гърненце на желанията. Много обичам цветя. Много търпелив човек съм, но това всъщност се оказа лоша черта, защото ми се качват на главата. Покрай жените малко си съсипах здравето, но все още си мисля, че не са загубена кауза.
Това е в няколко изречения.
Приятно ми е! Wink
alllus

Брой мнения : 134
Възраст : 43

http://vbox7.com/user:allmylife

Писане by Магдал3на on Съб 28 Апр 2012 - 19:38

Здравей allus Today и добре дошла ! Smile
Магдал3на

Писане by alllus on Съб 28 Апр 2012 - 19:40

Здравей и на теб, Магдал3на!
alllus

Брой мнения : 134
Възраст : 43

http://vbox7.com/user:allmylife

Писане by elle on Пет 4 Май 2012 - 19:56

Ами, да се представям и аз тогава. Регистрирах се преди няколко дни, почетох и се включвам официално.
Първо basics:
На 22 съм, стрелец, роден и живял в София.... допреди 2-3 години. Oт тогава до сега щастливо си живея в Стара Загора... е не до там щастливо от към социален и културен план. Щастливо обаче, защото с моята любов от тогава сме заедно ( да! Събрахме се и аз след 1 месец мигрирах... ама това е много creepy история)
Семейството ни от 4 месеца включва и една малка кучица Smile Very Happy на име Jack Strawberry Banana Smile.
През целия си живот съм рисувала, изкуството е част от сърцето ми... според масата хора съм странна, и луда... обичам, обичам, обичам шоколад, музиката( разбирайте музиката, като не-чалга, най-вече инди, алтърнатив, брит-поп, рок, Adel, Florence).

Като цяло съм абсолютен непукист, т.е. убер спокойна, освен към неправдата.
Мразя Омразата.

ПС: Обожавам нета, добрите филми, книги, гората, планината (особено ако е с басейн).
ППС: Гейсвтото си възприех много лесно, даже го очаквах с нетърпение да се случи... и то стана преди 4 години. Smile
ПППС: Половинката и тя е Стрелец Twisted Evil
elle

Брой мнения : 9

Писане by ???? on Сря 9 Май 2012 - 15:21

Отговорете с цитат

Здравейте и от мен! Smile bounce

Студентка съм,но не от тези,които си дават особен зор за висшето образование. Rolling Eyes
Няма да казвам за каква се мисля,хората казват,че съм забавна,обичам да се смея,да бъда позитивна,радвам се на малките неща..на една усмивка,на хубав жест,това са нещата,които ме правят щастлива,а както може би сте чували,щастието е настроение,а не състояние на духа Wink така,че усмихвайте се за да бъда щастлива bounce
Харесвам електронната музика,ходя по партита чат-пат,въоще съм поклонник на цялата им култура,абе в крайна сметка е важно какъв човек си,майната и на музиката хаха.
Също така..абе не мога да кажа,че обичам спорта,по-скоро харесвам атлетичността и спортния дух,ходя чат-пат на фитнес и ще си позволя да се изфукам имам мечтания за много жени релефен корем
Ако някоя от вас би искала да знае нещо повече за мен,много ама много бих се радвала да ми пише!! Smile
Та за сега това!

Гост
Гост

Върнете се в началото

????
Гост

Писане by muleinaaaaa on Пет 11 Май 2012 - 10:41

Аз съм студентка първи курс в Сф.Обичам разходките сред природата,слънце,плаж,вълни (знаете как е Smile ),също така да гледам филми ,да слушам всякаква музика.. Много се зарибявам по някакви спортове,но рядко намирам желаещи да ми угодят на капризите и да цъкат с мен за съжаление.Обвързана съм с момиче,но не мога да си определя сексуалната ориентация,защото тя ми е първата (надявам се и последната).
muleinaaaaa

Брой мнения : 86
Възраст : 25

Писане by Raya on Пет 11 Май 2012 - 15:40

muleinaaaaa написа: тя ми е първата (надявам се и последната).
Това прозвуча двузначно...
Raya

Брой мнения : 9
Възраст : 25
Местожителство : Sofia

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 6 от 15 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Върнете се в началото