Да се опознаем

Страница 5 от 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Go down

Re: Да се опознаем

Писане by passion007 on Пон 9 Яну 2012 - 22:46

привет и от мен! не знам какво би ви било интересно да прочетете в представянето или по-точно какво съм склонна да предоставя като инфо самата аз... момиче на 24г от бургас, което обича разнообразието, но в последно време нямам много възможности за такова. както и много от вас, аз също не мога без музика....почти всякаква без чалга траш метълчета Smile основно слушам електронна ( всичките й разновидности), rock, alternative, indie, soul, r&b, hip-hop, ambient...... спортът също е нещото, което ме влече, както за практикуване, така и за гледане..... фен съм на черно-бялата фотография.... наскоро започнах да се интересувам от правене на музика, но още съм твърде твърде далеч от реализирането на каквато и да е идея в главата ми....засега това от мен.....
passion007

Брой мнения : 7
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Писане by Yuuki on Сря 11 Яну 2012 - 18:22

Прочетох всички мнения до момента и много ми допадат характерите на членуващите..... Smile Аз съм новичка... казвам се Катя
Изптивам влечение към изкуството,обичам да рисувам,мога татуирам.....
Обожавам природата и всичко свързано с нея...... къмпинги,походи и др
Слушам разнообразни стилове музика с малки изключения като чалга....
Личните ми фаворити са Хоус и по-точно техно,транс ... саунд тракс,хип хоп.. много обичам бг поп-а!
Обичам да спортувам
Мразя суета,лицемерие и предрасъдаци
Мразя да ставам рано и да ми дават зор
Мразя да ми закъсняват на срещи....
Мразя да ме лъжат.....
Пия алкохол...не пуша от скоро.... (и много се гордея със себе си)
От както спрях цигарите без да искам спрях и кафето... и така angel
Yuuki

Брой мнения : 8
Възраст : 27
Местожителство : Sofia

Писане by red_girl on Сря 11 Яну 2012 - 19:39

Здравей и добре дошла в клуба Катя Smile
red_girl

Брой мнения : 106
Възраст : 29
Местожителство : Варна

Писане by Punk/Rac_Pride on Сря 25 Яну 2012 - 10:00

Приятно ми е дами! Аз съм иван, на 30 години от несебър. Незнам дали приемате мъже тук, но реших да се регна да опозная и вашия свят ако не е нахално. Необвързан съм от доста години и общо взето не ми върви с тези неща, но след малко ще кажа защо. Хобитата ми са музика, свиря в няколко банди на китара, любител компютърджия съм, обичам новите запознанства, купоните, разходките, да съм с приятели. Въпреки че съм на 30, по акъл си останах на 3, адски шантаво говедо съм. Любима музика метъл и пънк основно. А сега и най важното за мен което се надявам да не шокира никоя от вас. Аз съм напълно сляп, като бебе лекарите са ми изгорели очите с кислород и от това ми е атрофирал зрителния нерв и различавам само светло и тъмно. Оправям се с компютри със специална говоряща програма която чрез клавишни комбинации чете и изговаря надписите по екрана. Но това че не виждам не ми пука, зрението не ми е пречка за нищо, ходя и правя каквото искам и изобщо не се чувствам различен заради тези неща.
Хетеро сексуален съм, но уважавам избора на всеки и не осъждам никого, дори имам приятелки лесбийки, с които винаги е готино когато се съберем. Ако искате да ме опознаете пишете смело, ще се радвам! Smile
Punk/Rac_Pride

Брой мнения : 34
Възраст : 36
Местожителство : Село несебър

Писане by cool mama on Сря 25 Яну 2012 - 10:30

@Punk/Rac_Pride-wow! sunny
хора с хъс, като теб Иване, ме изпълват с радост и надежда! Ти си силен човек, пожелавам дори частица от силата ти на всички , абсолютно всички!
cool mama

Брой мнения : 387
Възраст : 33

Писане by ???? on Сря 25 Яну 2012 - 20:37

Да а аз диктувам на малка алпийска катеричка ,която с помоща на подскоци пише на клавиатурата ...всеки път щом отговарям във форума...иначе за други сайтове,ползвам кварталния плъх

????
Гост

Писане by Punk/Rac_Pride on Чет 26 Яну 2012 - 4:35

cool mama написа:@Punk/Rac_Pride-wow! sunny
хора с хъс, като теб Иване, ме изпълват с радост и надежда! Ти си силен човек, пожелавам дори частица от силата ти на всички , абсолютно всички!

Благодаря за думите Cool Mama! Незнам дали съм силен човек, но съм ужасно борбено говедо дето и танк през мен да мине ако си поставя нещо за цел го постигам. Smile
Punk/Rac_Pride

Писане by silver1980.1980 on Чет 26 Яну 2012 - 9:16

Не знам защо? Сърказъмът на Перлата ми хареса. Защо ми си струва, че 'Иван' нещо ни послъгва Wink
silver1980.1980

Брой мнения : 306
Местожителство : софия

Писане by cool mama on Чет 26 Яну 2012 - 9:38

Ако Иван ни послъгва, браво на него!Интересна тактика да събуди у нас мръсните оргиообичащи лесбота малко съчувствие, за да не бъде убит с камъни.Но ако казва истината, наистина му стискам ръка!
cool mama

Брой мнения : 387
Възраст : 33

Писане by ???? on Чет 26 Яну 2012 - 14:52

silver1980.1980 написа:Не знам защо? Сърказъмът на Перлата ми хареса. Защо ми си струва, че 'Иван' нещо ни послъгва Wink
Направо си ни лъже

????
Гост

Писане by Punk/Rac_Pride on Чет 26 Яну 2012 - 15:25

Очаквах тази реакция в интерес на истината и знаех че няма да бъда приет, но колкото и да мислите че ви баламосвам и лъжа аз съм си спокоен пред себе си поради две причини. Първата е че изобщо не лъжа и съм нямал никакво намерение да го правя, така че колкото и да хвърляте критики по мен не ми прави впечатление. Втората е че се регнах тук не за да лъжа и за да се правя на интересен, а с цел да ви опозная като хора, но ако съм ви толкова отвратителен някоя админка може да ме изтрие. Вие си решете, на никой нямам намерение да се натрапвам, така че действайте.
Punk/Rac_Pride

Писане by lira on Чет 26 Яну 2012 - 16:43

момичета, не мога да разбера-какво ако ни лъже?!? според мен докато един човек се държи културно и не става прекалено вулгарен (което за някои от нас не е факт), няма никакъв проблем. факт е, че форумът се оживи.
lira

Брой мнения : 1098
Възраст : 35

Писане by earl_grey on Чет 26 Яну 2012 - 17:18

не искам да дискриминирам никогo по никакъв начин, ама точно лесбо-форума ли е най-привлекателен, най-атрактивен и най-удовлетворяващ за хора като Иван, или какъвто е там?! и от къде да знаем кой какво вижда, чува и иска?! и аджаба как точно да разберем къде е граница м/у приятелството, нахълтването в личното пространство, недоброжелателите, крадците на лични данни, болните от шизофрения и педофилите?!
Хайде, ако обичат модераторите да ваземат някакво отношения някак си! I know it's a tough decision...BUT u gotta do it!
earl_grey

Брой мнения : 1474

Писане by lira on Чет 26 Яну 2012 - 17:35

Добре, аз като модератор, с нищо необвързващ останалите такива в този форум с мнението си, а най-малко пък админа, смятам, че няма нищо лошо някой неотженски пол да пише и комуникира тук, независимо какво прави преди, след, или по време на четене/писането, стига да спазва рамките на добрия тон. Мисля, че всяка от нас си дава реална сметка за защитата на собствените си данни и колко е крехка тя в днешното онлайн комуникиране. По-интересно ми е какъв според вас е проблемът и какво смятате, че трябва да се направи?
lira

Писане by earl_grey on Чет 26 Яну 2012 - 17:56

Аз проблем нямам, нито с добрия тон, нито с личните данни; не съм си дала ни адрес, ни телефон, ни снимка и т.н. Призивът ми е по-скоро към по-младите съфорумки, просто да внимават и да не споделят наляво-надясно горепосочените "лични маатриали", тъй като ПОДЧЕРТАВАМ дебело :
ФОРУМЪТ Е ОТВОРЕН И МОЖЕ ДА БЪДЕ ЧЕТЕН КАКТО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ (В Т.Ч. И МЪЖЕ), ТАКА И ОТ ГОСТИ (В Т.Ч.- МАМА И ТАТИ)

ХУБАВ ДЕН!
earl_grey

Брой мнения : 1474

Писане by NoMore,,, on Чет 26 Яну 2012 - 18:06

Нека се представя и аз на кратко, тъй като не съм по дългите описания. От 10 дни имам регистрация тук, направих си я с цел да се запозная с нови хора, имам нужда от промяна в живота си. Казвам се Мони. Обичам истинските хора, а странното е че обичам нещо, което много рядко може да се срещне вече. Живея за чувствата и емоциите си, това е което ме кара да се възприемам като човек, затова и не разбирам непукисти и егоисти. Предпочитам да мисля за другите в много случаи, отколкото за себе си ( но само когато другите си заслужават ). Естествено в много отношения аз също съм егоист, но не мога да изтъкна нещо конкретно. Зодия Водолей съм и единствената зодия която не понасям са Близнаци (иначе от зодии не се интересувам). Хоби трудно мога да си определя. Правя това, което ми е кеф в свободното време, макар да нямам много такова напоследък. Обичам шумните компании, забавлението и мразя интригите, драмите и двуличието. Приятно ми е да се запознаем. : )
NoMore,,,

Брой мнения : 22
Местожителство : Sofia, Bulgaria

Писане by Punk/Rac_Pride on Чет 26 Яну 2012 - 18:11

Добре, трийте ме. Щом моята регистрация такива бурни изблици предизвика все едно някой ви е обевил война аз изчезвам оттук. Приятно комуникиране и запознанства на всички в този форум. И хора, само един съвет от мен. За да не ви дискриминират вас и вие не дискриминирайте другите. Със здраве!
Punk/Rac_Pride

Писане by Doña Dyke on Чет 26 Яну 2012 - 18:13

Взимам отношение веднага.

Днес на няколко пъти пръстчето ми потреперваше към бутона "деактивиране на Иван" и после се отдръпваше предпазливо. Разбрах, че имам нужда от помощ. И както съветвам всички потребители във форума, които не знаят точно какво да правят в него, се обърнах към ПРАВИЛАТА! Пишело, че не може да дискриминираме нито по пол, нито по религия, нито по сексуална ориентация. Олекна ми.

Наистна е опасно по форумите, деца, момичета, жени. Но някакси и тук не мога да си позволя да соча обвинително само единия пол. Много се надявам да сте внимателни и да може да се грижите за себе си. Психотестът при регистрация ще е голям играчка.
Doña Dyke
Admin

Брой мнения : 1234
Местожителство : София

http://www.bgles.com

Писане by lira on Чет 26 Яну 2012 - 18:31

Поемам три пъти дълбоко въздух и пея 4 паузи и искам да споделя, че съм крайно огорчена от реакцията от регистрирането на мъж във форума. Ако това, че е мъж според някои от вас е причина този човек да бъде изтрит, моля да смята, че най-официално аз също искам да бъда изтрита и то само заради непоносимост към дискриминацията (освен обусловената от мен). Какво би казал/написал/направил никой не знае, но до момента няма индикация за нищо нередно. Искам също да попитам, какво е отношението ви към женската педофилия, защото има и доста възрастни участнички във форума, искате ли да изтрием и всички жени над 50, щот нали има и 13-годишни, а някак не ви ли се струва педофилска идеята за такава интимност?
lira

Писане by boginqta_ on Чет 26 Яну 2012 - 22:37

да се обадя, не че някой ме пита, ама съм напълно съгласна с Лира.
Ама ей ти пусто общество, лесбийско , все иска да се крие и да е настрана . Ами в работата ви само с жени ли работите ? На улицата само с жени ли си говорите ?
Щом правилата се спазват , няма причина да го триете мисля. А дали лъже или не...да наемем детектив ? те повечето лесбийки обичат такива интриги Smile

и още нещо ....

NoMore,,,

аз съм зодия близнаци. няма да ми отговориш ли? мразиш ли ни ? !
boginqta_

Брой мнения : 147
Възраст : 31
Местожителство : La Palud sur Verdon, PACA, France

Писане by ???? on Чет 26 Яну 2012 - 23:46

Богиньоооо ....точно поради тая причина че мъжете са на всякъде...би следвало ...би трябвало....и ....би биломного добре ,ако си имаме еднонаше си кътче,еднонаше си местенце.
където да не влизат мъже ,които да разказват приказки от хиляда и една нощ с цел съжаление.
неможем ли да си имаме един наш си личен змиярник

????
Гост

Писане by Tequila Sunrise on Пет 27 Яну 2012 - 0:26

Всъщност, мъжете в този змиярник така или иначе малко биха издържали Wink
Не съм забелязала змии, но и не съм много редовна, та може да съм пропуснала нещо...

И мен никой не ме пита, но и според мен това е несериозно, невъзможно за реализация, но по-неприятното е, че си е чиста форма на дискриминация. Така де, сега са мъжете... после идва реда на бисексуалните...
Tequila Sunrise

Брой мнения : 78
Местожителство : София

Писане by boginqta_ on Пет 27 Яну 2012 - 1:14

змиярник хах Smile еми ако това желаеш, пожелавам ти го ...
мисля че интимното не се нарушава чак толкова много от факта че и мъже го четат, щом форумът е публичен.
ако не дай да го крием и да правим анкети и обаждания...да проверяваме дали са жени!!! че и тва го имаше едно време. пак ли назад се връщате ? кво да споря ... истина е, че за да не се оплакваме , че сме дискриминирани, не бива и ние да го правим.
boginqta_

Брой мнения : 147
Възраст : 31
Местожителство : La Palud sur Verdon, PACA, France

Писане by ???? on Пет 27 Яну 2012 - 9:47

Абе моля ви се....Защо на всякъде трябва да бъде опорочено.Не мога да разбера ,ок дискриминираме ги !Ок! Нека си седят.Те и без това очакват да прочетата мнениятана лесбийки като тези от категорията ХХХ в замунда......
Те мислят ,че тук ще намерят интимни истории за това как едната гони другата в банята + стабилна фотосесия.
Е да но всички знаем ,че те няма да намерят това....Нека все пак по между другото да пишат по форума врели некипели...а ние щото не обичаме дикриминацията....да се правим че им вярваме.
Нека ни е тихо и спокойно като в църква!
Но не забравяйте както казва една моя позната "В скандала се разжда истината" ....не че държа на което !
Все пакмомичета ,като отворите темичката "Правила на форума "...ви огрява слветлия лъч на първото изречение .....което гласи :
Мили дами,

За да оставаме с положителни емоции при използване на форума, моля, спазвайте правилата на FORUM.BGLES.COM:
Наблягам на мили дами.Ако този форум когато е бил създаван ,той е бил за жени....Нека си остане такъв!

????
Гост

Писане by silver1980.1980 on Пет 27 Яну 2012 - 10:09

Punk/Rac_Pride написа:Очаквах тази реакция в интерес на истината и знаех че няма да бъда приет, но колкото и да мислите че ви баламосвам и лъжа аз съм си спокоен пред себе си поради две причини. Първата е че изобщо не лъжа и съм нямал никакво намерение да го правя, така че колкото и да хвърляте критики по мен не ми прави впечатление. Втората е че се регнах тук не за да лъжа и за да се правя на интересен, а с цел да ви опозная като хора, но ако съм ви толкова отвратителен някоя админка може да ме изтрие. Вие си решете, на никой нямам намере
ние да се натрапвам, така че действайте.

Виж сега нямам нищо против теб, но да ни опознаваш и т. н .Мааалко ме обижда, да не би да сме някакъв извън земен вид .Какво има да опознаваш хора като хора, да не би да пишеш дисертация .Я стига моля те защо всичко това ми бие леееко на ехсибисионизъм?????
silver1980.1980

Брой мнения : 306
Местожителство : софия

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 5 от 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Върнете се в началото