Да се опознаем

Страница 1 от 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Go down

Да се опознаем

Писане by Scared Of Lonely on Вто 12 Окт 2010 - 23:15

Ще ми е интересно и приятно да науча по нещо за всяка.Кочто не иска да се разкрива,да не се включва.Нека да кажем по някоя дума за себе си-обвързана,необвързана,самотна,обичаща,обичана и т.н.
Scared Of Lonely

Брой мнения : 51
Местожителство : Благоевград

Върнете се в началото Go down

Re: Да се опознаем

Писане by . on Пет 15 Окт 2010 - 20:13

Ами май аз ще почна.
Студентка; обичам покера, трилърите, литературата, ликьорите, пуша, слушам предимно R`n`B и това се отразява на стила ми на обличане.
Харесва ми да наблюдавам другите от растояние. Прострастена съм към Тайлол Хот и 3 в 1.
Мразя : да ми говорят на "ма" , да ме ограничават, метъла, да ходя на обикновени дискотеки, да ме глезят и да ми говорят мило.
Имам манията да изучавам човешкото поведение, да влизам в изоставени сгради. С удоволствие кисна в читални.
Много съм смела във всичко друго, освен в любовния си живот. Не мога да се позная, когато се стигне до по-високо ниво в отношенията с момичета. Много съм претенциозна към себе си, и всичко свързано с мен, и не толкова към другите.
Необвързана, необичаща, Би(идвам с мир)
Малко прекалих май Smile
.

Брой мнения : 120

Писане by Indian on Съб 16 Окт 2010 - 4:56

Приятно ми е и на мен да се запознаем, заповядайте в уебсайта ми, всичко за мене е там:
www.georgealexandrov.dir.bg
За "семейно положение" съм single (необвързан) от много време, от около 10 години. Smile
Indian

Брой мнения : 64
Възраст : 48
Местожителство : София

http://www.georgealexandrov.dir.bg

Писане by ???? on Сря 25 Май 2011 - 21:56

Здравей!
Чудесна идея! Smile
Студентка съм последна година и....нямам търпение
да завърша всъщност Very Happy Обожавам рок музика,дълги разходки сред природата.Не съм от хората,които обичат да киснат в кафенетата и дискотеките.Не говоря много....предпочитам да съм слушател
Зодия близнаци,любим цвят - зелен.Това е на кратко Neutral

????
Гост

Писане by jaky_skitnika on Чет 26 Май 2011 - 11:25

здр и от мен хм та ко да кажа обичам да наблюдавам да изслушвам другите да чета фентази ,слушам почти всичко без чалга любими цветове са черен кафяво и зелено горско afro
jaky_skitnika

Брой мнения : 8
Възраст : 29

Писане by UsualSuspect on Чет 26 Май 2011 - 19:29

Здравей.
Не мога да готвя.
Разхвърляна съм, ама след това си оправям сама...
Пуша само когато някой черпи.
Обичам бира.
Мразя чалги.
Свиря на барабани.
Мразя да ставам рано.
Мразя да се реша.
Мразя зеле, моркови, каймак, супа топчета, бяло месо, шоколад и билкови чайове.
Мразя прекалената суета.
Обичам да чета.
Обичам да седя на пода.
Обичам да вали и да гърми.
Обичам плажове ама само през нощта.
Обичам черно/зелено.
Обичам глупави вицове и бъзици, защото ония остроумните трудно ги схващам.
Обичам филми от 80-те.
Мисля, че Сид убива Нанси от любов.
Мразя Кортни Лав.
Мразя жени, които се опитват да приличат на мъже.
Мразя марихуана и всекви такива психоактивни вещества, които те карат да се разлагаш и да действаш като неадекватен полуидиот.
Не харесвам блондинки.
Обичам сарказма и ирионията. Намирам ги за много естетически начин на изразяване.
Мерси.

@eklekth и аз не обичам метъл много много...предпочитам рок или гръндж...или пънк or smth.
Обичам спагети. И обичам да ми мирише на лято.

UsualSuspect

Брой мнения : 255

Писане by jane jones on Чет 26 Май 2011 - 23:25

хмм...
имам проблеми със започването на разговори. в смисъл, не ми се получава добре. не обичам да се запознавам с непознати и правя лошо първо впечатление. и да, това е толкова важна част от личността ми, че започвам с него.
не мога да готвя, но не ми и трябва, защото съвсем спокойно мога да се изхранвам с картофи, кашкавал и пържоли до края на живота си (е, толкова мога да сготвя).
прекарвам ужасно много време в интернет и не ме е срам от това, а може би трябва.
любимата ми книга е "празни мисли на един празен човек", защото ми харесва да си представям, че аз съм я писала.
любимият ми филм е "high fidelity" (и книгата ми е в топ 5 (хехе), защото си представям, че аз съм я писала), "closer" е близо след това.
не обичам дискотеки, предпочитам музика на живо в приятна обстановка. ако все пак се наложи да съм навън по тъмно, вместо да си лежа в домашни условия, предпочитам да е бар, съобразен с претенцията ми да не трябва да викам, за да си общувам с някого (което действие ми е трудно и без това, вж. по-горе).
чалга - не.
пуша.
пия.
майка ми веднъж ми каза, че имам ужасно чувство за хумор, защото прекалявам със сарказма, иронията, черногледството и сериозността, с която правя шеги. затруднявали разбирането и никой нямало да ме харесва. пф.
предпочитам брюнетки.
не разбирам какво толкова симпатично виждат хората в бебетата и малките деца.
харесва ми да вися и пия капучино с аромат на кленов сироп в one more bar и утре сутринта смятам да си доставя това удоволствие.
зодия рак, но не, не съм чувствителна, ранима, нежна и тем подобни, които всички изстрелват като разберат.
не харесвам прекалено активни хора, хора, които не могат да стоят на едно място и хора, които не могат да мълчат, когато няма за какво да се говори и без това.
gold star lesbo.
дразнещо спокойна (доста хора са ми го казвали).

и очевидно нямам друга работа освен да говоря за себе си в интернет.
всъщност имам важна/спешна друга работа, но повече ми харесва да говоря за себе си в интернет.
jane jones

Брой мнения : 35
Възраст : 27
Местожителство : софия

Писане by Divz on Съб 28 Май 2011 - 16:12

Добре, да пробвам и аз... Казвам се Дивна. Уча филология (по тази причина често се вкарвам в диалози и монолози на най-разнообразни теми, свързани с литература, език, фолклор, митология, религия и тн.). Харесвам разнообразна музика, но не и чалга. Всъщност, почти постоянно слушам музика, а когато няма как, си пея или подсвирквам нещо. Спортувам почти редовно (иначе казано, когато имам време). Обичам бира, пуша, наркотици не взимам. Любимите ми барове са Амстердам и Лорка. Не обичам да говоря сериозно, нито да се взимам насериозно. През по-голямата част от времето се шегувам, като също наблягам на иронията и сарказма. Зодия скорпион съм. Ами, това е май Very Happy
Divz

Брой мнения : 1258
Възраст : 30

Писане by Light power on Съб 28 Май 2011 - 21:34

Здравей, казвам се Дени, студентка съм...
В момента съм отдадена на спорта, уча и тренирам всеки ден, което ми доставя огромно удоволствие. Обичам слънцето, природата, усмихнатите хора. Обичам белият цвят, червеният и светло синият. Обичам романтиката и малките романтични жестове, необвързана съм и често се заплесвам по някоя волейболистка (те са моят обект на внимание) Smile . Позитивен човек съм, много упорита и подредена съм, обичам да планувам живота си, да знам какво искам. Комуникативна съм, но не ходя по дискотеки и задимени места, мразя цигарите....обичам да чета книги, много съм подредена и обичам реда и дисциплината. Имам навика да ставам рано, пристрастена съм към Дженифър Бийлс (тя ми е завъртяла главата) и към шоколада и сладките неща. Обожавам да си хапвам, но все пак спазвам режим...обожавам сокчета, млека, плодове, ядки...Зодия овен съм и това е.
Light power

Брой мнения : 245
Възраст : 30

Писане by Passion on Пон 30 Май 2011 - 15:53

Да опитам и аз bounce
Смела, луда (наблягам най-вече на това Smile ), винаги усмихната, независимо какво се случва, наивна, безумно много влюбчива. Обичам животните, книгите, а за музика...не мога без нея afro
Пуша, пия само ако има случай. Обичам спорта, особено плЮването sunny
Обожавам децата, имам едно лудо бебе, което ми е всичко Kiss
Фенка съм на поредицата Здрач и особено на невъзможно възможната любов във филма Smile
Похапвам си от всичко по малко. Не мога без кока кола, умирам си за нея.
Така...друго...обичам да пиша стихотворения...От 2 години се опитвам да издам една стихосбирка, ама все не стигам до там...та се надявам поне в близките...10-15-20 години да излезе на пазара Embarassed
Поста ми не можеше да се получи по-разбъркан и затова ще спра преди да съм си вързала пръстите на фльонга.
А, е забравих, зодия Водолей съм. Обвързана съм...ама е сложно за обяснение.
Passion

Брой мнения : 73
Възраст : 33
Местожителство : Навсякъде

Писане by Annodam Ydal on Вто 21 Юни 2011 - 0:29

Здрасти и от мен Smile
Студентка съм 2-ра година и като си помисля ,че има още толкова много ми остава... не знам...
Зодия овен съм. Обожавам музиката като цяло. Музиканти като Tori Amos, Rufus Wainwright, Damien Rice, Rachel Yamagata са култ за мен. Много обичам да ходя по концерти най- вече на поп изпълнители. Обичам да готвя, може би защото ми се случва рядко! Занимавам се с животни от малка и явно това си ми е орисия.
Какво ощее.... обичам да гледам драми, да чета психологически книги, да свиря на пиано,китара, да пуша легнала(,нищо че напоследък го отказах това пушене), да се разхождам в дъждовно време .., стига толкова Smile
Annodam Ydal

Брой мнения : 25
Възраст : 29
Местожителство : Sofia

Писане by jane jones on Сря 22 Юни 2011 - 11:14

Annodam Ydal написа: да чета психологически книги, да свиря на пиано,китара, да пуша легнала(,нищо че напоследък го отказах това пушене), да се разхождам в дъждовно време .., стига толкова Smile

здрастииииии *намиг*намиг*намиг*

хаха

а това с непушенето е ти мине :-)
jane jones

Брой мнения : 35
Възраст : 27
Местожителство : софия

Писане by Гост on Сря 22 Юни 2011 - 19:02

Здравейте!
Аз съм ваш'та леля, баш ми е драго! Cool
Всъщност, аз съм точно това, което виждате...и още няколко неща, които са въпрос на индивидуално възприятие.
Мисля да прескоча сухата фактология - не ми се нрави нищо сухо - било то и мартини...
Напук на асоциациите, които този ник създава, никак не съм фен на превземките, преструвките и всякакъв вид преекспонирани преднамерености.

Обичам разнообразието, хората, които умеят да го създават около себе си, а също така и обичам да обичам. Обичам себе си, обичам работата си, а също и хората, на които съм нужна.
Пристрастена съм към адреналина.
Понякога прощавам, понякога не го показвам адекватно, но никога не забравям - нито доброто, нито лошото.
Бързо давам кредит на доверие - и бързо си го събирам обратно.
Не се отказвам лесно - и никога не се измарям да правя грешки. Често се кефя на това, как ги усъвършенствам във времето.
Зная коя съм и знам какво искам.
Откриването на себеподобни е празник - случва се по - рядко от Коледа, но се случва Smile

Гост
Гост

Писане by Re_start on Сря 22 Юни 2011 - 21:00

Здравейте и от мен! От София съм, студентка, първа година. Много позитивна, усмихната, интуитивна, мечтателка по природа. Обичам спорта, разходките, планината, музиката (почти всякаква.. просто е неизменна част от ежедневието ми). Добра слушателка съм, старая се да разбирам човека отсреща. Гледам предимно трилъри и хоръри, обичам да чета.. не пуша, пия от време на време. Обичам да знам от всичко по малко, често взимам решения в последния момент, но не съжалявам. Ценя малките, но важни неща в живота. След натоварен ден (и не само) обичам да се любувам на звездите, действа ми успокояващо. Обожам кафяви очи, макар моите да не са.. това е общо взето. Smile
Re_start

Брой мнения : 255
Възраст : 26

Писане by cool mama on Сря 6 Юли 2011 - 16:28

Здравейте!
Хаотична личност съм.
Трудно взимам решения(зодия везни съм).Когато все пак успея да стигна до решение, то става в последната секунда(често дори в заведения оставям приятели да избират вместо мен какво ми се яде/пие)
Ужасно много, прекалено, наивно влюбчива съм.
Много съм доверчива.
Стигам до крайности(всякакви).
Имам момченце на 4г.
Не пуша(от скоро), пия рядко но само на екс, ползвала съм наркотици(всякакви), опиати, антидепресанти и подобни(не го правете).
Позитивна съм.
Имам добро сърце.
Не спортувам, но обожавам да гледам тенисистки и волейболистки.
Лесно избухвам и лесно се успокоявам.
Слушам почти всичко - от лигав поп до хард рок(понасям чалга "на 2 големи" уискита на екс)
Трудно ми е да казвам "НЕ".
Мюсюлманка съм(дано Аллах прости ако не всички то поне повечето ми грехове).
Обичам да живея "нашироко" и не се притeснявам от това.
Имам приятелка но връзката ни е ужасно сложна(естествено вината е в мен, споменах ли, че постоянно хлътвам и така се увличам, че забравям, че тя е до мен)
Харесвам Стивън Кинг, чета и гледам само и единствено психо-трилъри или мноооого силно любовна драма.
Не снимам, не пиша стихове, не рисувам, не свиря на китара, всъщност няма нищо АРТ в мен.
Никак не съм романтична, но харесвам романтични жени Smile
Хиля се "мазно" и правя скандали всякакви(когато съм клиент да речем).
Като цяло съм добра но не съм "цвете за мирисане"

Гррр стига толкова.аз направо се "изповядах тук"
cool mama

Брой мнения : 387

Писане by Alice P. on Вто 12 Юли 2011 - 12:08

//

Последната промяна е направена от Alice P. на Вто 29 Ное 2011 - 0:52; мнението е било променяно общо 1 път
Alice P.

Брой мнения : 59
Възраст : 25

Писане by Devil's Daughter on Сря 13 Юли 2011 - 19:30

Здравейте.Понеже съм нова и това е първия коментар,който пиша (не първата тема,която чета),зачетох за редно първо да се представя,след това да коментирам. От малък град съм,на 21 години,не уча,работя,но сега съм в болнични и си почивам за през лятото.
Какво да кажа за себе си,различна,проста и сложна същевременно,субективно е кой как приема нещата.
Не съм си лепнала етикет каква сексуална ориентация съм,понеже нямам толкова много опит,но твърдо клоня към жени Smile
Труден за разбиране характер съм,по принцип винаги изключението от правилата bounce
Обичам всякаква музика (с изключение на хард рок и метал),обичам живота,добре приготвената храна,купоните и забавление на макс. Понякога наивна,понякога прекалено взискателна;понякога си меря приказките,а друг път не се усещам,че не се изразявам правилно.
Чувството за хумор никога не изчезва,бъзика го намирам навсякъде. Паля от четвърт,бързо се успокоявам,но не забравям нищо (не съм злопаметна). Зодия риби,но нищо общо с която и да е характеристика. Чувствителна на моментни,рядко показваща чувства,но същевременно казваща каквото мисли. Пуша, пия, обичам секса и повечето човешки грехове са ми познати (както и поуките от тях) Smile Rolling Eyes Имам бензин в кръвта, имам страст към техниката, колите и бързите скорости.
Типично мъжко момиче,обичащо женското в себе си...
Е... за сега не се сещам какво друго да напиша,ако се сетя ще добавям
Devil's Daughter

Брой мнения : 210
Възраст : 28

Писане by mimok on Нед 17 Юли 2011 - 14:16

Здравейте, много се чудих дали да напиша нещо за себе си и доста четох и взимам рядко участие по някой теми из форума. Престраших да пиша, защото ми се носи лоша слава из моя роден град и затова напуснах и се преместих по - близо до София на 90 км и близо до Пазарджик. По - скоро съм от Плевен и сега наближава рожденния ми ден и сега оправям и подреждам вилата за гости предварително и работя каквото намеря за момента - строителни неща, по полето - физическа работа и не ме страх да правя всичко и няма нещо, което да не мога и само си нямам компания, с която да бъда вечер вкъщи да ме посрещне и да се поговорим как е минал денят ни. Сега съм свободна птица и наскоро свърших една връзка 7 години - ад и рай едновременно и се разделихме завинаги и повече не мисля да се връщам назад - минало и заминало /отрежа ли някой го режа веднъж и не се връщам след като е пропилял втория си шанс/.
На 29 години и след малко ще направя 30 и почвам да търкулкам 31 и никак не е лесно.
Нямам брат или сестра, баба ми и дядо ми са починали с баща ми и само майка имам и нея скоро ще я загубя и вътрешно това ми трови мисълта от известно време.
Пия алкохол с мярка и с добра компания и пуша с мярка.
Много обичам да спортувам плуване и каране на колело.
Обичам всякаква музика приятна и да я слушам, докато карам колата си Ауди 80 , 2 000 куб. на двигателя и 90 к.с. и съм почитател на високите скорости.
Скоро очаквам да си купя мотор от спортните за писта с марка Дукати - червен.
Живея във вилата и имам приятели само за компания и за помощ от страна на баща ми.
Имам си имоти, от които мога да си взема пари когато искам, леля в Германия, която ми идва на гости когато може и отвреме ми праща нещо за вкъщи.
Напуснах работата си, като преводач въпреки това, че работя много часове не искаше да ми плаща повече и така си намирам нещо оттук и оттам да работя каквото и да ми се падне и не се отказвам.
Затова моя девиз е "Успяват най - упоритите, а не най - талантливите и не най - богатите" - от дядо ми го имам и той е направил доста в живота си.
Колкото и аз направих в моя доста и само майка ми ме отчайва с нейните претенции към мен и това ме стресирва доста.
Голям почитател съм високите скорости на моторите и всеки греши и затова имаме всичко човешко в нас - добро и лошо, основната ни задача е да направим повече минуси в плюсове и точно това правя и много приятели ме търсят и се уважаваме и най - вече си помагаме един на друг.
Зодия лъв и малко имам от овена по час на раждане - инат и твърдост, но в умерени граници и винаги давам втори шанс и после не/Сбед като навлязох в вече към 30 преди на ги навърша и почнах да се променям с по - други виждания и разбирания, но мисля че нормално човек да вижда и от друг ъгъл нещата в живота.
При мен някой правила са създадени да се нарушават, но само определи и не всичките и според определи обстоятелства.
Имам Висше с Специалност "Електротехника и Електроника" - всякаква техника мога да разглобя и да я сглобя и да видя какво не работи - любимо хоби наравно с моторите и компютрите.
В чужбина бях 7 години и по - хубаво от България няма и всичко е на шест /ОК/.
P.S. Повече от това не мога да добавя и други неща да пиша са на лична основа и според мен толкова стига да знаете за мен Smile Smile
mimok

Брой мнения : 265

Писане by cool mama on Вто 19 Юли 2011 - 13:10

mimok написа:Здравейте, много се чудих дали да напиша нещо за себе си и доста четох и взимам рядко участие по някой теми из форума. Престраших да пиша, защото ми се носи лоша слава из моя роден град и затова напуснах и се преместих по - близо до София на 90 км и близо до Пазарджик. По - скоро съм от Плевен и сега наближава рожденния ми ден и сега оправям и подреждам вилата за гости предварително и работя каквото намеря за момента - строителни неща, по полето - физическа работа и не ме страх да правя всичко и няма нещо, което да не мога и само си нямам компания, с която да бъда вечер вкъщи да ме посрещне и да се поговорим как е минал денят ни. Сега съм свободна птица и наскоро свърших една връзка 7 години - ад и рай едновременно и се разделихме завинаги и повече не мисля да се връщам назад - минало и заминало /отрежа ли някой го режа веднъж и не се връщам след като е пропилял втория си шанс/.
На 29 години и след малко ще направя 30 и почвам да търкулкам 31 и никак не е лесно.
Нямам брат или сестра, баба ми и дядо ми са починали с баща ми и само майка имам и нея скоро ще я загубя и вътрешно това ми трови мисълта от известно време.
Пия алкохол с мярка и с добра компания и пуша с мярка.
Много обичам да спортувам плуване и каране на колело.
Обичам всякаква музика приятна и да я слушам, докато карам колата си Ауди 80 , 2 000 куб. на двигателя и 90 к.с. и съм почитател на високите скорости.
Скоро очаквам да си купя мотор от спортните за писта с марка Дукати - червен.
Живея във вилата и имам приятели само за компания и за помощ от страна на баща ми.
Имам си имоти, от които мога да си взема пари когато искам, леля в Германия, която ми идва на гости когато може и отвреме ми праща нещо за вкъщи.
Напуснах работата си, като преводач въпреки това, че работя много часове не искаше да ми плаща повече и така си намирам нещо оттук и оттам да работя каквото и да ми се падне и не се отказвам.
Затова моя девиз е "Успяват най - упоритите, а не най - талантливите и не най - богатите" - от дядо ми го имам и той е направил доста в живота си.
Колкото и аз направих в моя доста и само майка ми ме отчайва с нейните претенции към мен и това ме стресирва доста.
Голям почитател съм високите скорости на моторите и всеки греши и затова имаме всичко човешко в нас - добро и лошо, основната ни задача е да направим повече минуси в плюсове и точно това правя и много приятели ме търсят и се уважаваме и най - вече си помагаме един на друг.
Зодия лъв и малко имам от овена по час на раждане - инат и твърдост, но в умерени граници и винаги давам втори шанс и после не/Сбед като навлязох в вече към 30 преди на ги навърша и почнах да се променям с по - други виждания и разбирания, но мисля че нормално човек да вижда и от друг ъгъл нещата в живота.
При мен някой правила са създадени да се нарушават, но само определи и не всичките и според определи обстоятелства.
Имам Висше с Специалност "Електротехника и Електроника" - всякаква техника мога да разглобя и да я сглобя и да видя какво не работи - любимо хоби наравно с моторите и компютрите.
В чужбина бях 7 години и по - хубаво от България няма и всичко е на шест /ОК/.
P.S. Повече от това не мога да добавя и други неща да пиша са на лична основа и според мен толкова стига да знаете за мен

"Ауди 80 , 2 000 куб. на двигателя и 90 к.с."- УОУ МНГО ЯКА...

"Скоро очаквам да си купя мотор от спортните за писта с марка Дукати - червен." - ЛЕЛЕ...СПОРТЕН?? ЗА ПИСТА??? ЛЕЛЕ КАК МИ СЕ ИСКА ДА МЕ ПОВОЗИШ МОЖЕ ЛИ? МОЛЯ ТЕ!

А ОТНОСНО ОПОЗНАВАНЕТО ТИ МАЛКО СЕ ОБЪРКАХ С ГОДИНИТЕ ТИ....- "...На 29 години и след малко ще направя 30 и почвам да търкулкам 31... / ....като навлязох в вече към 30 преди на ги навърша..." ВСЪЩНОСТ НА КОЛКО ГОДИНИ СИ?!

..."само си нямам компания" - Живея във вилата и имам приятели само за компания и за помощ- ОХ, ОБЪРКАХ СЕ МНОГО ...
cool mama

Писане by hellena on Вто 19 Юли 2011 - 18:31

Здравейте ! И аз като повечето съм студентка , уча медицина и това запълва почти цялото ми време и внимание , но имам много и разнообразни интереси .Купоните са ми в кръвта и винаги се забърквам в някое диво приключение ,за това рядко и скучая . По душа съм прекалено романтична .... Обичам хубавата музика и хубавите книги които те завличат в своя невероятен свят . Обичам и изкуството ,любими художници са ми Luis Royo и Victoria Frances . НЕ обичам чалгата , повърхността , простотията , изкуствените хора и куп други ... ама не е хубаво да не обичаш , за това стига толкова ... Обичам природата и да ходя на палатки и всякакви дейности на открито , предпочитам нощта пред деня ( ''Тези , които спят денем , познават много неща , които спящите нощем пропускат '') Любими цветове - черно , тъмно синьо , червено . Зодия скорпион , и мисля е притежавам доста от положителните и май почти всички отрицателни качества на тази зодия . Обичам живота да тече с пълната му сила и никога не оставам безучастна , буйна и дейна личност съм ( или поне за такава се смятам) Необвързана съм , но този статус май започна да ми омръзва Smile

hellena

Брой мнения : 12
Възраст : 26
Местожителство : Пловдив

Писане by mimok on Вто 19 Юли 2011 - 23:07

cool mama написа :

"Скоро очаквам да си купя мотор от спортните за писта с марка Дукати - червен." - ЛЕЛЕ...СПОРТЕН?? ЗА ПИСТА??? ЛЕЛЕ КАК МИ СЕ ИСКА ДА МЕ ПОВОЗИШ МОЖЕ ЛИ? МОЛЯ ТЕ!

А ОТНОСНО ОПОЗНАВАНЕТО ТИ МАЛКО СЕ ОБЪРКАХ С ГОДИНИТЕ ТИ....- "...На 29 години и след малко ще направя 30 и почвам да търкулкам 31... / ....като навлязох в вече към 30 преди на ги навърша..." ВСЪЩНОСТ НА КОЛКО ГОДИНИ СИ?!

..."само си нямам компания" - Живея във вилата и имам приятели само за компания и за помощ- ОХ, ОБЪРКАХ СЕ МНОГО ...

Колата си е страхотна и се надявам да си купя мотор при първа възможност и веднага ще те повозя, ако имаш желание и харесваш големите скорости, но с мярка и вес пак не трябва да се прекалява и да вдигнеш малко не е проблем и по - скоро ти прави удоволствие.
На 29 години и скоро ще навърша 30 и ще почна 31 - времето си минава много бързо и докато се усетиш е отлетяло, но от младостта само спомени ни оставят в сърцата. Smile Smile Ако искаш нещо да знаеш питай ме и няма нищо страшно или обидно, но можем да дискутираме някой теми стага да имаш желание съм насреща
mimok

Писане by cool mama on Сря 20 Юли 2011 - 7:28

mimok написа:
cool mama написа :

Колата си е страхотна и се надявам да си купя мотор при първа възможност и веднага ще те повозя, ако имаш желание и харесваш големите скорости, но с мярка и вес пак не трябва да се прекалява и да вдигнеш малко не е проблем и по - скоро ти прави удоволствие.
На 29 години и скоро ще навърша 30 и ще почна 31 - времето си минава много бързо и докато се усетиш е отлетяло, но от младостта само спомени ни оставят в сърцата. Smile Smile Ако искаш нещо да знаеш питай ме и няма нищо страшно или обидно, но можем да дискутираме някой теми стага да имаш желание съм насреща

имаш определени теми, които искаш с мен да обсьдиш, или просто да си обсьждаме интересите?не ми обрьщай много внимание, ако постьт ми 'звучи' лекозаядлив-не се юркай, просто сьм такава. Обичам да правя засечки.....брррр

cool mama

Писане by mimok on Сря 20 Юли 2011 - 8:29

Smile Smile Много ти е добър тона, нищо заядливо няма
Открай време ми е самотно и особено вечерите, но само майка ми ме притеснява много с някой нейни неща и виждам как си отива и нищо не мога да направя и това ми трови съвестта от доста време. Много е болна и не иска да спре да работи и само се притеснявам за нея и си късам някой път нервите си до дупка. Преди време работих и напуснах, но сега работя каквото намеря по строителни нещо и ел. инсталации - това работих в чужбина 3 години и 2 години дървообработване и мебели. Сега това си намира да правя и какво друго не знам, в момента очаквам един приятел да ми помогне за едно нещо и дано стане, защото от това зависи нататък как ще се живее. Smile Smile
mimok

Писане by ???? on Сря 20 Юли 2011 - 16:26

Много хубава тема, чудя се как не съм я видяла досега.

За мен - обичам да ходя по концерти на разни световно неизвестни групички, преставители на българския ъндърграунд (да, такова животно има).

Прекарвам адски много време пред компютъра (интернет, ФБ и тем подобни). Все по-трудно ми е да се концентрирам достатъчно, че да прочета някаква книга ДО КРАЯ. Нещо бързо се отегчавам напоследък.

Не се кефя на хора, които си мислят, че те са изобретили и измислили всички яки неща на този свят. Не харесвам хора, които ръкомахат, говорят на висок глас и вечно искат да са център на внимание. Харесват ми по-обраните личности, които трябва да откриеш, които не си изпяват майчиното мляко пред всеки по всяко време. Особено много се дразня на хора, които разказват едни и същи истории на различни хора с абсолютно същите думи, и забравят на кого вече са "споделили".

и аз като cool mama
Не снимам, не пиша стихове, не рисувам, не свиря на китара, всъщност няма нищо АРТ в мен.
Никак не съм романтична, но харесвам романтични жени
, аз обаче не държа да са романтични, а да се чувстват женствени и да се държат що-годе така Smile

не пуша, пия джин с тоник и за щастие се напивам от малко Smile

????
Гост

Писане by cool mama on Чет 21 Юли 2011 - 10:10

@mimok, v predniq post ne kaza li, che si bila v chujbina 7 godini, a sega kazvash 3 godini, maamka mu poludqvam li????????!!!!!!!

Ti se obyrka nali?? Otnovo?...za poreden pyt...pak...again....m?

Syjelqvam za maika ti, dano da se opravi!
cool mama

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 1 от 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Върнете се в началото