За парфюмите и ароматите

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Re: За парфюмите и ароматите

Писане by ida on Чет 22 Авг 2013 - 23:20

Ооо, наскоро пробвах някакъв Есте Лаудер, от който ми омекнаха коленете. Иначе Диор Едикт ми е любимата миризма фор лайф тайм Smile
ida

Брой мнения : 223

Върнете се в началото Go down

Писане by Devil's Daughter on Сря 28 Авг 2013 - 21:35

Shelly написа:Новата ми страст е: Azzaro - Now. Пасва ми толкова идеално, че ми идва да си посегна
Тъкмо се замислих, че никой не го спомена Smile
Аз обичам хубавите аромати, често унисекс или мъжки ми отиват и ползвам, от женските (особено сладникави) рядко купувам. Рядко и маркови, за мой ужасен пропуск. Абсолютните ми фаворити са Azzaro Now (имах го преди няколко години, уникален), Bvlgari Aqua, макар да е уж мъжки, а според мен е унисекс и женското изключение Givenchy Ange aou Demon черния едишън. Givenchy ползвах, когато се запознах с жена ми и ми напомня ужасно много на нея, мисля да си го взема. На J Lo имаше супер готин аромат, само не се сещам как точно се казваше. A иначе серията на Bvlgari (както и всичко свързано с марката) ми действа много, фенче съм им Smile
Shelly, посягай си колкото и когато можеш, не е нужен аромат WinkИначе чудесен избор, а флакона е уникален, пазя си го още като украса Smile
Offtopic: Винаги съм се чудила на описанието за аромат на парфюм.... мускуси и прочее.. никога не съм съумявала да разбера, дори бегло за какво иде реч Embarassed 
Devil's Daughter

Брой мнения : 210
Възраст : 28

Писане by WhoKnew on Съб 31 Авг 2013 - 22:07

Няма нищо по възбуждащо от стилен мъжки парфюм на стилна девойка........
WhoKnew

Брой мнения : 12

Писане by Гост on Пон 2 Сеп 2013 - 14:26

Аз използвам парфюмите по настроение, разбира се вкъщи съм обградена с женски парфюми, по-силни и дразнещи, по-сладникави или почти незабелязващи се, но... идва но-то, не пропускам момент като отида на гости при брат ми да се възползвам от някои негови, харесвам мъжки парфюми, особено когато са на мен..., та с две думи обичам и женски и мъжки, въпрос на настроение и възможност да ги тествам върху моята снага. Wink

Гост
Гост

Писане by Passion and Poison on Чет 5 Сеп 2013 - 18:50

С парфюмите съм като с жените - докато стигна до правилния вече съм се дрогирала и го изпускам. Very Happy  Днес за сефте се бръкнах (лично) за марков, само защото ми писна да си изливам цяло шишенце и да се отмирисва на петия час. Та.. взех си на Bvlgari Omnia. Като го взимах не го усетих като много подходящ, но пък усещах, че ако подуша още една мостра и ще припадна. Преди малко се напръсках и съм много доволна.. пасва ми на вкуса, макар да не ми приляга много на характера. Точно като с жените.. някоя свястна се пръква по-чудо между "неподходящите", обаче съм си я поръчала в най-малката разфасовка, защото не съм я преценила правилно и я усещам чак след като я "отворя". Very Happy  Може би след още няколко опита ще налучкам правилния за мен. Smile Тотално изключвам мъжките. Веднага ми активират първосигналността да "напалатя" човека с по-силен и "парлив" мъжки парфюм, но точно след 20 минути пробужда в мен асоциации на досада (породени от по-ранното присъствие на мъже в моя живот).
Passion and Poison

Брой мнения : 574
Възраст : 22
Местожителство : София

Писане by Erdbeben on Пет 6 Сеп 2013 - 7:58

Дам, днес установих, че за парфюмите съм крайно ненормална. Като луд с картечница. Изсипах се 100 долара за поредните два парфюма и следващия път изобщо няма да стъпя в подобен магазин. Предпочитам свежите аромати. Няма голямо значение дали са мъжки или женски, стига да предизвикват в мен асоциации от типа "море", "гора", "секс" и разни подобни. В момента имам два женски и два мъжки - 212 nyc (женски), Aqua di Gioia (женски), Aqua di Gio (мъжки) и 212 Summer (мъжки). Не знам кой ми е най-любим, но определено 212 NYC и Aqua di Gio ми пасват най-много на характера...
Erdbeben

Брой мнения : 751
Възраст : 25

Писане by angry_girl on Чет 12 Сеп 2013 - 1:27

ОХ парфюмите са ми слабото място...Мога до си дам всичките пари за парфюми и обувки Аз също нямам претенции с какво ще се пръскам-мъжко или женско,стига да ме кефи и да предизвиква някаква тръпка Wink Слабост са ми True Force на Avon,D&G The One (и мъжкия и дамския аромат),Azzaro Now,имах едно гадже,което използваше Calvin Klein,но Господи не знам как се казваше... Личният ми фаворит е Little Black Dress на Avon,не мисля че някога ще му изневеряSmile 
angry_girl

Брой мнения : 36
Възраст : 29
Местожителство : Sofia

Писане by Erdbeben on Чет 19 Сеп 2013 - 3:47

Поредната ми мания - Dolce and Gabbana Light Blue и двата...  
Erdbeben

Брой мнения : 751
Възраст : 25

Писане by Gothica on Чет 19 Сеп 2013 - 10:56

Хахахахахах. Напоследък много хора ми говорят на този парфюм. Имам го, хубав е, но си седи на рафта. Ползвам в момента Apparition Pink на Emanuel Ungaro. Това е моят парфюм.
Gothica

Брой мнения : 549
Възраст : 27

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото