Правно признаване на еднополовите партньорства в Европа

Предишната тема Следващата тема Go down

Правно признаване на еднополовите партньорства в Европа

Писане by Doña Dyke on Съб 11 Юли 2009 - 18:59

От известно време насам си мисля какво бъдеще може да ме очаква в България, след като дори според законодателството на страната аз, с мойта действителна същост, съм негласно забранена. Излиза, че ако на този етап желая за живея пълноценно, е по-добре да се изнеса от страната, за да мога аз, човекът, с когото съм и евентуално децата ми да сме семейство с всички полагащи ни се права и привилегии.
Тъжно е, че България не прави достатъчно да задържи народа си и от друга страна е лицемерно да плаче за емигрантите. Аз искам да живея в България, но отново - как мога да постигна това, което искам тук?! Патриотизъм или лично щастие? Не мисля, че дилемата е особено голяма.

Вижте какво правят другите европейски страни по въпроса за узаконяването на еднополовите връзки. Предлагам ви материал, обобщаващ правния статус на партньорите от един и същи пол във всички европейски страни ТУК

Последната промяна е направена от Doña Dyke на Чет 30 Юли 2009 - 10:37; мнението е било променяно общо 3 пъти
Doña Dyke
Admin

Брой мнения : 1234
Възраст : 35
Местожителство : София

http://www.bgles.com

Върнете се в началото Go down

Re: Правно признаване на еднополовите партньорства в Европа

Писане by lira on Съб 11 Юли 2009 - 19:52

Наистина е много интересно точно в кои държави "не е ясно" положението с еднополовите бракове. Тук бих използвала доста нецензурни думи, но ще се въздържа да ги изписвам Просто трябва да приемем, че България НЕ е развита, нито европейска страна, нито има гражданско общество, което да би могло да бъде съзряло, за да приеме еднополови бракове. А щом несъществуващото общество и т.нар. "народ" не могат да приемат нещо, кои, по дяволите, са политиците, че да действат против "народа"?!?! Та те трябва да изразяват неговото желание, хахаха, дори не ми е смешно! Демагогия и популизъм, а най- тъпото е, че мнозинството повлича и малцинството и ми се задават въпроси от сорта " Защо толкова парадирате и правите прайд, нали никой не ви преследва и убива, просто няма да се целувате по улиците и да се държите за ръце иии ако може да не си личи, че се обичате!!!" Щото хората, ей такова, се шокират, горките. Горките, наистина, не правят разлика между хомосексуалност и хомо сапиенс и между педераст и педофил, както и между Австрия и Австралия, но имат право да гласуват, тъжно!
lira

Брой мнения : 1098

Писане by Doña Dyke on Съб 11 Юли 2009 - 20:27

И как другояче да бъде, след като в България невежеството и преднамереното игнориране на различното са основен критерий за криворазбрана нормалност. Аз не съм и не мога да бъда невидима. Защо живеем според чужди стандарти?! 🇳🇴
Doña Dyke
Admin

Брой мнения : 1234
Местожителство : София

http://www.bgles.com

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото