пуради бедност предлагам бартер на книги :)

Go down

пуради бедност предлагам бартер на книги :)

Писане by feet of clay on Съб 3 Апр 2010 - 2:16

понеже книгите си станаха скъпо удоволствие, а паричните потоци не спират...да бягат от мен...
търся си фен на Айн Ранд. чета втора книга от нея и съм възхитена - особено предвид времената, в които е творила
та питането ми е - има ли някой, който е навит да ми заеме трилогията „Атлас изправи рамене”? много ми се иска да я прочета, а за сега не мога да си ги позволя...
разбира се, ще пробвам да се запиша в библиотеката, дано я имат
предлагам бартер по ограничен избор, хахаха Smile Embarassed
feet of clay

Брой мнения : 640
Възраст : 41
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Re: пуради бедност предлагам бартер на книги :)

Писане by tech on Съб 10 Апр 2010 - 11:50

Здрасти!
Приветствам тази идея, първо защото въпреки желанието ми няма как да изкупя 'сичкуту книгъ' на света и второ защото мен също ме е затресло едно безпаричие напоследък.
За съжаление обаче не съм и чувала за въпросната авторка, а и заглавието "Атлас изправи рамене" не ми е познато... Embarassed
Все пак да попитам плахо дали някой има и би ми заел нещо на Гор Видал освен "Калки" и "На живо от Голгота" (примерно "Сътворението", "Греховете на града", "Холивуд, американски хроники", "Златният век"...) или пък нещо на Джеймс Клавел освен "Цар Плъх" ("Тай-Пан", "Гай-Джин", "Шогун"...)? Wink
Доста хора ме намират за маниакален педант (според мен 'маниакален' е пресилено), така че книгите ви ще бъдат добре пазени Smile
В моята библиотека има доста неща на Кърт Вонегът, Уилям Уортън, Туве Янсон; не толкова големи количества Джоузеф Хелър, Бредбъри, Стайнбек; малко Джак Керуак, Радичков, Георги Господинов, Селинджър и хм... другото е 'разни'.
Поздрави!
tech

Брой мнения : 212
Възраст : 37
Местожителство : Sofia

http://techwoo.blogspot.com

Писане by feet of clay on Нед 11 Апр 2010 - 0:12

знам, че не е много приемлива алтернатива, но за съжаление повечето ми книги са на склад в чуждо мазе...
какво ще кажеш за електронен вариант?
мога да ти помогна с Клавел и сътворението на Видал - нещо не се пействат линковете, ама пробвай сайта http://chitanka.info/lib/author - аз лично го обожавам, защото често го обновяват с книги и има бая неща
лично аз ти препоръчвам шогун - потресаваща книга, но не съм във възторг от тай-пан.
аз бих проявила интерес към Туве Янсон - не пишеше ли детски книги?
кажи дали си успяла със сайта - мога да ти пратя и още един-два полезни
благодаря за поздравите и ги връщам...по-здрави, хахаха - радвам се да срещна съмишленик bounce Smile
feet of clay

Брой мнения : 640
Възраст : 41

Писане by tech on Нед 11 Апр 2010 - 0:58

Да, отваря се. Не го знаех този сайт, благодаря. Не си падам особено по четенето на монитор, но ще пробвам, пък каквото стане Wink
Мда, книгите на Туве Янсон са за деца от 5 до 105 години. Попадаш ли в тая графа? Wink
Ако да можеш да ме потърсиш на личните или както там му се казва

Аз си знам, че ако продължа заигравката с по-здравите и най-здравите ще изпадна в някакви вулгаризми, така че от мен salute Smile
tech

Писане by rayn on Пон 26 Юли 2010 - 14:32

Хей, сега виждам тази тема и като огормен фен на книгите се включвам с предложение за подаряване на книги. Понеже не живея в БГ и често се местя, не мога да си позволя да съхранявам и разнасям много книги. Затова гледам да подарявам каквото съм прочела с единственото условие да се подарява книгата нататък. Ще бъда в София в средата на Август и ако някой има интерес, да пише. Ще имам поне три книги за подаряване.

rayn

Брой мнения : 9
Възраст : 38

Писане by tech on Пон 26 Юли 2010 - 15:06

Wink Оки.
tech

Писане by semper_fi on Пон 26 Юли 2010 - 17:20

Чудесно Smile А какви са книгите?
semper_fi

Брой мнения : 1359
Възраст : 33

Писане by rayn on Вто 27 Юли 2010 - 13:56

Едната книга е Цялото кралско войнство - на мен поне мн ми хареса. Старо издание е, но с твърди корици. Другата е 18% сиво - българска, още не съм я прочела. Още една, която не се сещам коя беше Smile И ще видя какво още съм зарязала в София, ако има интерес.

rayn

Брой мнения : 9
Възраст : 38

Писане by tech on Вто 27 Юли 2010 - 17:29

За първата проявявам интерес, за втората съм чувала, че е твърде подтискаща. Wink
tech

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

- Similar topics