Как да действам в тази ситуация?

Go down

Как да действам в тази ситуация?

Писане by evil_love on Сря 2 Май 2018 - 13:37

Здравейте,от известно време много си падам по едно момиче,което е приятелка на моя близка приятелка. Всъщност въпросното момиче е бисексуална и мисля ,че имам шанс.
Само че в нашата компания се появи едно момче,което наскоро скъса с гаджето си е хвърлил око на моето момиче. И моята проятелка ,вместо да ме подкрепи тя се опитва да урежда него с нея.
Разбрах,че тя й е казала,че той я харесва.Само,че тя отговорила ,че в момента не си търси момче.
Та,въпросът ми е как да действам аз като не виждам подкрепа от нейна страна и трябва да се оправям сама..
evil_love

Брой мнения : 9

Върнете се в началото Go down

Re: Как да действам в тази ситуация?

Писане by lovehurtss on Чет 3 Май 2018 - 0:50

Не знам какви са ви отношенията,но да не би твоята близка приятелка да те пази за себе си щом я урежда с друг    аз това разбирам от писаното . Но със сигурност причината е друга за неподкрепата от нейна страна.
Иначе щом мислиш,че имаш шанс опитай да я накараш  да те хареса,действай смело,но и внимателно,защото ако си седиш от страни може да изгубиш шанса.Ако тя си заслужава,няма да ти е лесно.Но всяко усилие, което положиш ще си заслужава.Успех ти желая!
lovehurtss

Брой мнения : 187
Възраст : 23

Писане by Maybelline on Пет 11 Май 2018 - 11:14

evil_love написа:как да действам аз като не виждам подкрепа от нейна страна и трябва да се оправям сама..
Разбира се, че ще се оправяш сама. За какво ти е трети човек да ти съдейства и помага? Ти сама си отговорна за свалките и връзките си и не ти е нужно ничие съдействие. Даже колкото по-малко хора са намесени, толкова по-добре. Действаш както с всяко друго момиче, което си харесвала.
Maybelline

Брой мнения : 359

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото