Търся си нов зъболекар

Go down

Търся си нов зъболекар

Писане by Indian on Вто 17 Апр 2018 - 12:20

Здравейте

Моля да ми препоръчате свестен зъболекар/ка, който работи със здравната каса. Аз от няколко години си търся нов, тъй като отдавна не ми харесваше никак старата ми, при която ходих 14 години. И все попадам на разни, които също не ми харесват...Изискванията ми е да работи внимателно, не грубо, защото вече съм почти на 50 години и с хронични невралгии на венците, доста разсипани зъби и венци...Вече на няколко пъти получавам възпаления на венците и вдигам температура само от грубата им работа. Ах да, желателно да е в София център или близо до центъра. същото така - да не взима скъпо, след като се изчерпат двете почти безплатни пломби от здравната каса - финансите ми са ограничени! Последната ме одра...

Аз съм транссексуаленБтрансджендър жена към мъж, ца тези които не ме почнят, много отдавна писах тук. Така че от ОГРОМНО значение е, да не ми говори на "-ла", след като и се аутвам, което е в самото начало, да не ползва думите "мила, миличка" и т.н., защото вече се скарах с една която ме изчъчи с тези думи и я намразих завинаги, и то 100 пъти и повторих да прекрати така да ме нарича.
Indian

Брой мнения : 64
Възраст : 48
Местожителство : София

http://www.georgealexandrov.dir.bg

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото