Странна тишина

Предишната тема Следващата тема Go down

Странна тишина

Писане by Primavera on Съб 17 Дек 2016 - 11:23

След като известно време не влизах тук, реших да „намина” и намерих  ... тишина. Чудно ми е, дали хората са се променили и вече нямат потребност да споделят както преди в интернет пространството, макар и с непознати. Може би са се преместили някъде другаде или Facebook погълна всичко и всички?

Primavera

Брой мнения : 442
Възраст : 38
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Re: Странна тишина

Писане by Medeia on Нед 18 Дек 2016 - 0:39

Ами то с тоя шум навсякъде около нас, май друго не ни остава, освен да си помълчим... Ей така, за здраве... Wink
Medeia

Брой мнения : 430

Писане by inkognito1000 on Пон 19 Дек 2016 - 19:29

Че за какво им е на момичетата да влизат и да пишат тук? Нямат никаква потребност, този форум опустя и е на път да умре,също като клуба Ева и Ева в дира. По добре така отколкото да се пълни с деца и бисексуални като онова недоносче lesbians.bg където се събира цялата паплач, пускат си голи снимки,лафят си за секс и чалга в чата, детски работи...Хомосексуалните сме изчезващ вид
inkognito1000

Брой мнения : 67

Писане by Regina on Пон 19 Дек 2016 - 21:24

Из цялото море от коледни песни искам да си намеря моята, а пък не се сещам за името. Даже не се сещам и за мелодията (някаква ранна сенилност ме обзема навярно). А сега, де? И пускам в гугъл "Dramatic christmas song" - и първият резултат е точно тя Very Happy

Това - да се брои че съм си споделила каквото ми е на сърце в момента Wink
Иначе да, този тип пространства опустяха като централна улица в малък провинциален град през зимата. Липсва ми животът тук, това, да няма с кого да се заядеш, с кого една простотия да си кажеш, на кого да дадеш мъдър съвет (дето я му трябва, я не точно). Липсва ми много. Ама кой ли пък ме пита...

Regina

Брой мнения : 273

Писане by Know Yourself on Пон 19 Дек 2016 - 23:49

inkognito1000 написа:Че за какво им е на момичетата да влизат и да пишат тук? Нямат никаква потребност, този форум опустя и е на път да умре,също като клуба Ева и Ева в дира. По добре така отколкото да се пълни с деца и бисексуални като онова недоносче lesbians.bg където се събира цялата паплач, пускат си голи снимки,лафят си за секс и чалга в чата, детски работи...Хомосексуалните сме изчезващ вид

Аз като в този форум си цикля от време на време.. вече около от 3-4 години, като се има предвид, че сега съм на 20, считам, че на 16 съм била съвсем детска история, но пък не мисля, че е проблемно "деца", които имат съмнения относно сексуалната си ориентация да се подвизават в подобни форуми, стига да не са някакви тролове. А пък това с бисексуалните няма да го коментирам, изобщо този неприязън към тях защо е нужен?
Know Yourself

Брой мнения : 54

Писане by Two plus Three plus on Сря 21 Дек 2016 - 13:58

Искам Regina да разкаже на простосмъртните, какво е "сенилност".
Two plus Three plus

Брой мнения : 169
Възраст : 23

Писане by Regina on Чет 22 Дек 2016 - 1:43

Сенилността се характеризира с намаляване на познавателните способности. Това включва възможността човек да се концентрира, да си припомня информация, както и да оценява правилно ситуацията. Хората с напреднал стадий на сенилност понякога не са сигурни кой е той или коя е тя. Цитира се често като деменция (псих. термин оглупяване). Има няколко причини за сенилност и една от които е шум в ушите.

Иначе казано, там накъдето всички вървим, ако доживеем да стигнем
Regina

Писане by ivkapivka888 on Сря 10 Май 2017 - 16:10

По-добре да пишем, че ако и това изчезне ще се гръмна вече
ivkapivka888

Брой мнения : 428
Възраст : 25

Писане by inkognito1000 on Чет 11 Май 2017 - 22:50

ivkapivka888 написа:По-добре да пишем, че ако и това изчезне ще се гръмна вече
Толкова ли скучно стана при момиченцата в lesbians.bg?
inkognito1000

Брой мнения : 67

Писане by ivkapivka888 on Пет 12 Май 2017 - 15:19

Хахаха там никога не е било интересно или искаш всъщност нещо друго да ме питаш?! Давай директно, ако искаш ; )
ivkapivka888

Брой мнения : 428
Възраст : 25

Писане by velvet_touch on Сря 24 Май 2017 - 0:11

Даааа, ужасно е опустяло Neutral Преди като влизах, почти не пишех. А сега като искам да си пиша с някого, няма с кого Smile
velvet_touch

Брой мнения : 32
Възраст : 28
Местожителство : Sofia

Писане by Ins@ane on Чет 25 Май 2017 - 22:43

И аз не бях влизал от доста време, но това запустяване не е само в този форум. Мисля, че повечето хора се изместиха по фейсбук групи, защото е много по-достъпно, бързо и можеш да си го цъкаш от мобилния. Така че защо не се направи нещо по въпроса?
Ins@ane

Брой мнения : 189
Възраст : 24

Писане by Regina on Пет 26 Май 2017 - 4:30

Мобилния? За форум? М, трябва да четеш някакви неща, няма много картинки, пък после трябва и да пишеш... пък с тези нарисувани клавишчета 1/1 мм - неудобно. Пък ще почнеш нещо да се вживееш в някакъв зачатък на мисъл докато вървиш и пишеш или шофираш и пишеш после - минута невнимание: цял живот мъртъв, нали...
Regina

Писане by velvet_touch on Пет 26 Май 2017 - 18:21

Има и нещо друго, което за мен лично е вид предимство на форумите - ако си във фейсбук група всичките ти контакти могат да видят в какви групи участваш, какво коментираш и т.н. А това го смятам за вид нарушаване на личното пространство. Не знам... Струва ми се по-добре нещата да са разделени по пера, така да се каже.
velvet_touch

Писане by Regina on Пет 26 Май 2017 - 22:50

На твоето мнение съм, файсбук групите са ми ужасяващи - ужасяващи като организация, като ниво - да не говорим.
Но според мен проблемът не е платформата. И сега има доволно количество "тематични" фб групи. Опциите за избор са: носталгична тишина сред цивилизовани на преобладаващо средна възраст или флууд от крещяща селяния на тийнейджърското лесбо оле-мале съсловие. И няма нищо по средата. Поне аз не познавам.
Regina

Писане by velvet_touch on Нед 18 Юни 2017 - 23:37

Имаме две възможности - да оставим форума да пустее или пробваме да пуснем няколко интересни теми и да видим дали все още влизащите ще проявят интерес Wink Аз обмислям една-две, но при мен проблемът е да ми узрее в главата, че е време за действие. Да не говорим, че времето не стига, за да се свърши всички, а това е един от огромните ми проблеми Neutral Завиждама на хората, които имат 3-4 неща за вършене на ден Smile
Колкото до тийнейджърките - голяма част са объркани, уплашени, хормонално раздрусани и т.н. Попадат тук иии започват да задават въпроси, нормално. Да не говорим за някои, които си мислят, че понеже са много умни, значи са и много мъдри, та затова трябва да се изкажат по всички въпроси... или просто нямат други важни неща за правене, липсва им внимание и ред други причини...да не задълбавам.
velvet_touch

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото