Нови приятели

Go down

Нови приятели

Писане by Beautiful Disaster on Нед 23 Окт 2016 - 13:10

Оказа се, че на 37 години истинските ми приятели се броят на пръстите на едната ръка. Което си е нещо напълно нормално
ще кажете, но проблемът е че всички са семейни с деца и това свежда вижданията ни до 1-2 пъти в месеца, все пак уйкендите
са запазени за семейството. Оказва се че съботите и неделите са ми свободни, а няма с кой едно кафе да изпие човек или
да отиде на разходка. Естествено хората си се разхождат и сами постоянно, но такива безцелни шляения по улиците
не са ми много по вкуса, пък и човек има нужда от социални контакти.
Мисля също, че не е много здравословно да се оставя на една дева свободно време, една - две съботи ок, но повече вече е доста рисковано, току виж манията й за чистене и подреждане се активира и апартамента се превърне в среда по-стерилна от операционна зала, кърпите, книгите, обувките дори вилиците може би ще бъдат подредени по големина, затова моля ви помогнете, защото после помощта ще трябва да е професионална Very Happy
Търся си компания за кафе, кино, театър или каквото предложите, признавам не съм много по спорта, все пак не съм първа младост,
така че ако планувате 15 км планински преход може би ще съм пас Very Happy Така де да не се отплесвам в писане мисля, че стана ясно
какво търся, естествено правя уточнение, че не става въпрос за нещо сексуално. Може би трябваше да кажа няколко думи за себе си. Истината, че съм интроверт и не обичам да говоря много за себе си, но ако има въпроси ще се радвам да отговоря.
Beautiful Disaster

Брой мнения : 3
Възраст : 38
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Re: Нови приятели

Писане by Неактивен on Вто 8 Ное 2016 - 6:42

Здрасти,

Интересувам се от предложението, но както и никът ми предполага, не съм активна тук. Ако решиш, пиши ми на lemonpie кльомба абв точка бг.
И в случай, че е актуално, разбира се. Smile
Неактивен

Брой мнения : 103

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics