Моля за помощ...

Предишната тема Следващата тема Go down

Моля за помощ...

Писане by dreamcatcher on Съб 24 Сеп 2016 - 14:09

Здравейте! Не знам дали е точното място за тази тема, но ако не е, ще помоля админите да я преместят!
Имам нужда от помощ- поради доста неприятни обстоятелства, няма да имам възможност да гледам кучето си един месец  (става въпрос за Ноември) и му търся човек, който обича животните и който може да му отдели необходимото време. Кученцето е на 5 месеца, каракачанка е и е научено на хигиенни навици, изключително любвеобилна е, много глезена и обичана, обича плюшени играчки повече от всичко Smile. С абсолютно всики ваксини е, вътрешно и външно обезпаразитена и наистина е малка,космата топка щастие, вечно търсеща внимание. За съжаление нито един от приятелите ми няма възможност и затова прибягвам до този вариант, понеже т.нар. ,,кучешки хотели,, са меко казано непосилни за изплащане, а идеята кученцето ми да бъде затворено в клетка ме убива.. Никак не ми е приятно да я оставя на напълно непознат човек, но просто наивно разчитам на човешката доброта в случая.
Важно е да кажа, че храната, лакомствата и абсолютно всичко необходимо за кучето ще го покрия, както и съм склонна да дам някакво възнаграждение за положените грижи на този човек, защото съм наясно каква грижа е това. Просто съм изключително отчаяна и изчерпана откъм варианти.
Ще се радвам, ако на някоя от вас и хрумне някаква идея...
Качвам и нейна снимка...
dreamcatcher

Брой мнения : 133
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Re: Моля за помощ...

Писане by hunter on Съб 24 Сеп 2016 - 16:17

.. виж си личните съобщения.. [:
hunter

Брой мнения : 215
Местожителство : Пловдив

Писане by Regina on Нед 25 Сеп 2016 - 1:20

Здравей, dreamcatcher,
Прекрасно куче! С радост бих помогнала, ако имаше как. И аз съм търсила приемен дом за любимец, добре запозната съм каква мъка е. В случая е добре, че кучето ти е здраво, не страда от заразни заболявания и не изисква специални грижи. Ако никой не се отзове тук, ти препоръчвам да се свържеш с Animal Rescue Sofia, те имат доброволци. Предполага се и, че са проверени по някакъв начин от тях. Аз тогава не успях, но моят случай беше доста по-сложен. Предлагаш добри условия, извън текущите разходи, ако намериш вариант за подходящо място, което да е платено (щото безплатен обяд в тоя живот няма), но да е доста по-изгодно от хотели и клиники, е оптималното. Пиши ако има развитие. Ако нещо друго ми хрумне, ще пиша допълнително. Успех!
Regina

Брой мнения : 273

Писане by dreamcatcher on Нед 25 Сеп 2016 - 11:29

Здравей, Regina,
Благодаря за предложението, не се бях сетила за тях, а и не знаех, че предлагат нещо такова, ще им пиша, за да проверя.
Просто ми се щеше да е в максимално близка до нормалната си обстановка, в която се отглежда, защото е малка, а това са кучета със специфична психика и не бих искала това да й навреди. Просто обстоятелствата са такива, че съм с вързани ръце и за съжаление нищо не мога да направя, за да ги променя.
Общо взето надеждите ми наистина се изчерпват с вас и с идеите, които ви хрумват, така че наистина ще проверя това, което казваш, дано се окаже ползотворно!
dreamcatcher

Брой мнения : 133
Местожителство : София

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото

- Similar topics