Търся съквартирантка за София

Go down

Търся съквартирантка за София

Писане by Destroying Passion on Сря 7 Сеп 2016 - 22:55

Здравейте!

Казусът е следния:
И при мен назря момента да се придвижа към София
Не е по мое желание,но градът, в който съм в момента вече ни е тесен с бившата дуетна половинка..
Още не съм сигурна за кварталите на бъдещата ми работа, но имам няколко варианта за ок на първо четене..
Това не ме притеснява, с оглед на миналите ми работи, където пак съм пътувала по 1ч в едната посока, но шофирах аз, така че да кажем, че не е фатално мястото..
За мен:
1. Не пуша..освен когато ме ухапе Джеки.. хахха
2. Пия умерено- каквото и да означава това
3. Псувам- много...Според мен шофъор, който не псува, не внимава в пътната обстановка
4.Музикална курва съм- съзнавайки всичките негативи, но наистина мога да слушам всичко с приоритет разбира се Chill, Retro, Rock
5.Обичам спорта във всичките му форми- дори и в шаха има някаква тръпка- особено сесия от 2ч на по бири- хубаво е поне да има реми..
6.Обичам да купонясвам и през седмицата- безценно е да се реставрираш по 2ч за работа и никой да не разбере
7. Тренирала съм киокушин, тъй че зло куче не е нужно, макар че ги харесвам и то много
8.Забавлявам се много на билярд и боулинг
9. Никога не съм ходила на Витоша и се надявам планинЪта да ми хареса повече от Големия Гъол...
10. Сериозен и отговорен човек съм- чистя си след мен всеки път
11.Обичам всичко до 3- явно заради това не обичам 4ка белот, но пък някой може да ме излъже да го играя...
12. Готвя страхотно- от мусака до суши
13. Фитнесът ми е страст- особено когато ме ухапе Джеки в домашни условия- постилям си килимчето на Аладин и блъскам коремни до откат...

Имам някои условия:
Да има пералня, печка, хладилник и гардероб. Ако има и екстри, които обожавам като барплот, диван и гоооляма спалня се влюбвам

Причината да търся съквартирантка е, че не ми се живее сама особено в нов за мен град.
Мога да си позволя самостоятелност, но в момента приоритета ми е социализация и адаптация.
За допълнителна информация /или CV със снимка, защото още си търся работа/ съм насреща
Destroying Passion

Брой мнения : 30
Възраст : 32
Местожителство : От София, през Варна та чак до Бургас

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics