Търся момиче за сериозна връзка

Go down

Търся момиче за сериозна връзка

Писане by mimok on Вто 31 Май 2016 - 1:05

Здравейте, преди не ми се е налагало да си изливам душата из тези тъжни редове такъв късен час, когато се чувстваш изоставен от всички с изключение на майка ми - поне направи възможното да ни осигури пари за колата и за мен.
Просто търся момиче, което да готово да е с мен в лошо или добро, като по този начин се подкрепяме в ежедневието, което ни поднася гадни изненади и по този начин ни напасва нашите характери.
Наскоро ми се случи или по - точно тази сутрин претърпях тежка катастрофа с колата - от нея едва е останало нещо здраво и доста данни имаше по нея - предния калник е ударен в джантата от удара поет при удрянето в бетона на (в самата канафка) канала на магистралата, врата отляво е смачкана и стъклото счупено, задния багажник огънат от удара при завъртването във въздуха, предното стъкло счупено от моята глава и поне шапката ме предпази да не си нарежа лицето и само одраскано имам по носа, но можеше и по - зле да стане и да се намеря с прекършен гръбнак..
След болницата се обаждам на моята половинка да дойде, защото съм зле и едва се прибрах в къщи - един комшия ме докара с неговата кола до Вилата с багажа от командировката, а колата я оставих в автосервиза за ремонт.
В момента седя и си мисля какви гадни и прости хора има по света и тя е една от тях, помолих две приятелки,които познавам от години и са хетеросексуални ми се притичват на помощ веднага и стигат да могат ще дойдат и двете да ме гледат на легло и едва ходя до тоалетната направо съм зле.
Лицето ми е одраскано от удара в стъклото и ме боли носът, главата и ребрата от дясната страна и едвам дишам с усилие придружено с болка по ребрата ми, как да живееш с такъв краен егоист, който гледа да се напие и да се наяде и друг ден да мине и в това намира смисъла на живота и не се сеща да помисли за теб как си - да намери пари и да дойде да те види.
Отвратих се от нея и ми казала,че не може да дойде тъй като нямала пари, казах и ще пратя и пак не иска да дойде и ми намери хиляди оправдания и извинения.
Ядосах се на нея и сложих край между нас и не мисля да и дам никакъв шанс и се съмнявам да го има - ако иска да го заслужи смятам, че тя няма да може
Поредното разочарование от глупостта на другите и непрестанната безгранична човешка суета - всеки предава другия за любов, пари, за отмъщение и други неща.
Сърцето ми е наранено толкова много, че се осъзнах колко в дън душата си я мразя и вече преминах от другата страна на бариерата и се видях колко му трябва на дадена личност да е щастлива или нещастна.
Колата смачкана, сърцето ми разбито на хиляди парчета, че сега търся сродната да ми върне пламъка на любовта към живота и ми дава стимул да се боря и да живея за нея и да споделям мъките и радостите с нея заедно всеки ден даден ни нас да му се радваме и най - вече искам като отвора очите си да виждам само нейната усмивка и топлината в очите, които са огледалото на душата и.
mimok

Брой мнения : 265

Върнете се в началото Go down

Re: Търся момиче за сериозна връзка

Писане by TheWickedWitch on Чет 9 Юни 2016 - 22:28

Тежко е. Един чисто човешки съвет: дай си време да се възстановиш физически, психически, емоционално. За връзки и нови хора има време. В тежки моменти човек има нужда от познатите си. Поне от тези, на които може да се разчита. Успех.
TheWickedWitch

Брой мнения : 163
Възраст : 27
Местожителство : В раковината на плажа

Писане by mimok on Чет 16 Юни 2016 - 11:32

Smile Малко са тези на които можеш да разчиташ, но времето си лети и месеците се търкулкат и ти все самотно и докога. Докато остарееш и се замислиш, защо не можа да използваш времето рационално.
,,ЖИВОТЪТ Е ПРЕКАЛЕНО КРАТЪК, НО ДА ГО ИЗЖИВЕЕШ СЕ ИСКА НЕЩО ПОВЕЧЕ И КАКВО Е ........ ,,
mimok

Писане by TheWickedWitch on Пет 17 Юни 2016 - 23:12

Всеки си преценява, предполагам.
TheWickedWitch

Брой мнения : 163
Възраст : 27
Местожителство : В раковината на плажа

Писане by inkognito1000 on Нед 19 Юни 2016 - 23:00

Едно е сигурно и категорично доказано, квото се търси тук, няма начин да се намери....
inkognito1000

Брой мнения : 67
Местожителство : София

Писане by mimok on Съб 25 Юни 2016 - 11:58

трудно се намира, но да е вдигната летвата не е. Просто нещата според мен са банални - вече няма принципи и стойностни неща, съвест и морал (не съществуват и много хора нямат представа, какво значат, само на думи са познати - деградирали сме културно и интелектуално и затова не вярваме в нищо и в никой и сме предадени от другите и от нас самите ).
Това е самата истина и всеки се крие в собствената си крепост - черупка.
mimok

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото