би-м търси би-ж за би-сем

Go down

би-м търси би-ж за би-сем

Писане by t0read0r on Съб 13 Фев 2016 - 15:32

би мъж (44) търси би жена за евентуална сериозна връзка и семейство. извинявам се за постването на подобна обява във форум на хомосексуални жени, просто няма много опции в българското интернет пространство за подобни.. всичко добро!
t0read0r

Брой мнения : 7

Върнете се в началото Go down

Re: би-м търси би-ж за би-сем

Писане by latuacantante on Сря 17 Фев 2016 - 11:59

В новото семейство би-мъжът ще си има ли и ще си търси ли периодично мъже партньори за СЕКС? Дайте подробности.
latuacantante

Брой мнения : 29
Възраст : 42
Местожителство : Варна

Писане by t0read0r on Сря 17 Фев 2016 - 22:30

това зависи от нея. двама хомосексуални м и ж биха имали семейство, за да си създадат дете и да го отгледат заедно. предполагам интимно всеки от тях би имал свой си живот. според мен, в такъв случай по-реалистично е те всъщност да останат интимни един с друг и добри приятели, да остареят заедно, да изглеждат като всяко друго семейство, но да имат свои си хомосексуални изживявания. има семейства, в които и двамата са би и нещата опират само до секс (предполагам, тази категория се визира като промискиюс и не се одобрява нито от хомосексуални, нито от хетеро). аз не вярвам, че човек може да е само хомосексуален, по-скоро всички сме пансексуални. не искам да обидя никого, просто мое усещане за нещата. първичната идея беше за мъж, имал изживявания с мъж и жена, имала изживявания с жена, двамата от които биха искали още такива изживявания, заедно да решат какво би било възможно. няма нужда да се крият един пред друг и хомоеротиката би била нормална тема за разговор. има ли смисъл това, което написах?
t0read0r

Писане by Sunshine123 on Чет 18 Фев 2016 - 17:07

Трудно ми е да ти следя мисълта, но ми се струва, че ти убягва термина "моногамност". Съжалявам за вероятно нелепата критика от моя страна, но бисексуалност ≠ полигамност. Не е нещо, което зависи от секс. ориентация, а от характера и от възприятието на човека към света, също не се избира или поне не би трябвало. Трудно и излишно е да вървиш срещу себе си /както вероятно си разбрал, след като се наричаш бисекс/, затова е полезно човек да е честен, ако не може да поддържа здравословна моногамна връзка. Затова и беше първият пост по темата.
Много малко хора са моногамни, независимо колко тъпотии се изливат "благодарение" на религиите.

Такова нещо като "това зависи от нея" ми е трудно да си представя. За да искаш нещо от някого, трябва да знаеш какво предлагаш, нали?

Успех и дано намериш това, което търсиш.
Sunshine123

Брой мнения : 269
Местожителство : Пловдив

Писане by covington on Чет 18 Фев 2016 - 23:50

да де, ама човекът никъде не е споменал, че търси моногамност във въпросната връзка.

освен тва съвсем, съвсем технически (Very Happy) връзката ще бъде моногамна, щото в България няма друга законна опция. ся вече дали ще има полиамория в нея е друга бира. а тая бира би била въпрос на бъдещ разговор ако изобщо се харесат с някоя дама. така че... успех в търсенето, тореадор.
covington

Брой мнения : 1254
Местожителство : София

Писане by t0read0r on Пет 19 Фев 2016 - 0:28

convington, казахте го екзактно. по "зависи от нея" имах предвид, че точната форма би била плод на взаимен инженеринг, ако мога така да кажа. всъщност, постингът ми е мотивиран точно от стремежа да намеря разбиране, съмишленост и да не лъжа.. : )
t0read0r

Писане by Regina on Пет 19 Фев 2016 - 19:06

Извинявай, не разбрах... би-мъжът търси би-жена, за да имат би-общо дете в би-семейство (tf) - просто защото семейство от двама би-мъже или от две би-жени не е семейство "като всяко друго", за разлика от семейството на би-м и би-ж?

И идваш във форум за лесбийки, за да обясниш на потенциалните си читатели, че хомосексуалност не съществува?

Честно казано, от всички нелепи опити на мъже за привличане на внимание от ЛГБТ-жени, това наистина се откроява с нелепост и наглост. Very Happy
Regina

Брой мнения : 273

Писане by Maybelline on Пет 19 Фев 2016 - 20:13

t0read0r написа:да изглеждат като всяко друго семейство
...
няма нужда да се крият един пред друг
Какво ли не правим... за пред другите...

Като жена, която смята да има деца, ме интересува какви евентуални ползи би имало такова семейство за детето ми. Какви отношения ще види вкъщи, какво ще научи за партньорството, какво ще смята за нормално и ще приеме да се случва в своя собствен дом след години? Какви психологически черти и качества ще развие, за да бъде в състояние, ако пожелае, да има (и да може да бъде) партньор един ден?
Мама и тати са заедно от интерес... за да не са сами, за да се размножат, за да се харесат на другите(!), и финансов, евентуално. Всеки спи с когото му падне, отношенията в семейството са на ниво добри познати. До училищна възраст единият от родителите ще си е намерил истинската любов и ще се премести(м) при нея. Разклатена семейна среда, никакъв пример за партньорство, подкрепа, отговорност, саможертва, съчувствие, взаимоотношения, даване-получаване...
Дали детето ще бъде по-малко психически увредено, ако го отгледат в добро сиропиталище?

П.С. Забелязвам, че сред немалка част от хората, преобладаващо мъже (чудно защо ли), се е шири мнението, че отговорността към едно дете се приключва с това да го нахраниш и пратиш на училище.
Maybelline

Брой мнения : 360

Писане by Sunshine123 on Пет 19 Фев 2016 - 20:31

Самото подчертаване и натъртване на би-мъж търси би-жена предполагам означава "за пред хората ще имам жена и дете, защото роднините много ме притискат, но ще спя с разни мъже през това време". Ето виждаш ли? Не било трудно да го напишеш.
Имаше една обява из интернет пространството "мъж търси хомосексуална жена с цел брак"??!! oh my god... Very Happy
Sunshine123

Брой мнения : 269
Местожителство : Пловдив

Писане by t0read0r on Съб 20 Фев 2016 - 2:40

уау, толкова коментари и не по моята тема.. извинявам се, ако съм обидил някого (това, че няма хомосексуални хора беше излишно от моя страна; това е мое усещане за нещата, не е теория, твърдение, най-малкото опит за привличане на внимание, не целях нищо, просто се промъкна). казах "няма нужда да се крият един пред друг", очевидно е, че се крия от останалите и търся такава, която също се крие, но не бихиме го правили един от друг. не е сложна концепция. относно децата, извинявай, зависи от интелект, емоционалност, житейска философия, опит, не от сексуална ориентация. нямам намерение да спя с когото ми падне (защо този стереотип се е толкова популярен сред хомосексуални хора относно би, не разбирам, няма по-промискюъс от хомосексуалните, ако мога да предложа един стеротип и аз). всички вие би трябвало да сте чувствителни и разбиращи, а погледът ви върху идеята ми е толкова тесен.. емоционално мога да се обвързвам само с жени, но съм имал хубава интимност и с представители на собствения си пол, сигурен съм, че има жени, които се чувстват по същия начин спрямо техния пол и попитах дали има такива в този форум. вълнувам се от хомоеротика във всичките и форми и бих искал най-малкото да дискутирам с нея. не търся проформа връзка, не искам безразборен секс, не искам да спя с приятелките и.. нямам скрита адженда. беше наивно от моя страна да поствам явно.. не искам да привличам внимание, да дразня, да тролвам или подобни.. онлайн комуникацията е принципно лимитирана и това отчасти допринася за грешно разбиране..
t0read0r

Писане by latuacantante on Съб 20 Фев 2016 - 17:11

Може пък и да съществува би-дама, която също да иска такава връзка, била тя кратка или безсмислена от чужда гледна точка. Може и нейното семейство да я притиска да направи такъв "театър".
Ако по отношение на морала и двамата са на една ниво, ще се получи.
latuacantante

Брой мнения : 29
Възраст : 42
Местожителство : Варна

Писане by t0read0r on Съб 20 Фев 2016 - 17:26

от моя гледна точка не е театър. театър би било ако тръгна да обяснявам, че харесвам понякога секс със собствения си пол, при положение, че това не е определящо. морал? в смисъл полиаморията е неморална?
t0read0r

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото