Kicked out

Go down

Kicked out

Писане by Dragon Fly on Сря 27 Яну 2016 - 12:11

Здравейте, момичета! От доста време не бях писала или влизала тук и с радост открих, че форумът все още има активни потребители. Само така!

Та, по същество. Съзнавам, че е личен въпрос, който би могъл да предизвика много и особено неприятни спомени, ноо... Някоя от вас имала ли е опит с изритване от вкъщи? Причината няма толкова значение, колкото крайния резултат, но въпреки това няма да върна някой, който иска да разкаже от игла до конец. Ако на някой му се споделя как се е справил с нещо такова ще се радвам да чуя. А за тези, които предпочитам да не разкриват историята си пред всички винаги могат да ми пишат на лично.  Smile
Dragon Fly

Брой мнения : 166
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Re: Kicked out

Писане by Гост on Пет 29 Яну 2016 - 1:16

Колко странен може да бъде живота. Докато чета темата и си мисля на коя ли би й се случило и как всичко това няма нищо общо с мен, изобщо не се сетих, че и аз нося един такъв "опит". Как е възможно изцяло да го забравя, а беше през не толкова далечната 2008-ма година? Все пак, няма да навлизам в подробности, защото никак не са приятни, сигурна съм и, че никой не би искал да ги чете. Бяхме в Белгия, аз и моето "семейство". Баща ми ме изгони от вкъщи, и наистина нямаше причина, освен, че е пълен идиот, може би, а с парите за образованието ми, си купи чисто нова кола. Сигурно да те изгонят от вкъщи, когато си на родна земя, би било малко по-лесно и приятно за самия теб, отколкото, когато си в чужбина на стотици километри. По някакъв начин се озовах в България, но и тук нямаше къде да отида, нямах ни един приятел, както и сега, но вече не ги търся... хмм да търсиш нещо, което не съществува?
Не помня, или по-точно не искам да се връщам към това, как съм успяла да доживея до днешния ден, как и какво съм закрепила, как доста дълго време съм спала на ледения под без значение къде и е трябвало да крия това.
Всичко се преживява и преодолява. А опит (изпитание) като този е направо безценен. Един вид, стигаш двата края, не успяваш да ги завържеш и тогава осъзнаваш, че ти все още си там и имаш Себе си. Жив си, Слънцето свети, дишаш.... и нищо не е чак толкова страшно, колкото изглежда. И това осъзнаване е най-малкият подарък от цялото "преживяване".
Само не разбрах, защо хората така старателно отбягват тези, които очевидно са преживели много неща.

Dragon Fly, надявам се, че не преживяваш и ти подобен опит сега, а ако е така, не се страхувай от нищо, това никога няма смисъл.
: )

Гост
Гост

Писане by greenhouse on Пет 29 Яну 2016 - 22:10

Хималая, впечатли ме. Да търсиш нещо, което не съществува...?
Мен не са ме гонили, но сама съм се изнасяла от нас, няма нищо страшно, страшното е докато не си се потопил в приключението, потопиш ли се, нещата се нареждат сами, ти просто се движиш, учиш се, развиваш се, не казвам че е лесно, но е креативно.
greenhouse

Брой мнения : 468
Местожителство : София

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото