Бихте ли заговорили непознато момиче?

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: Бихте ли заговорили непознато момиче?

Писане by Aleksa on Пон 1 Фев 2016 - 1:00

Случвало ми се е да усетя толкова силно привличане към девойка, която съм срещнала на улицата и може би това привличане се дължи на факта,че гей радара ми работи,сякаш очите и блестят по онзи странен и завладяващ начин,издайнически казват “и аз те харесвам“ но... така и не събирам смелост да я заговоря,може би не бих понесла възможността да ме отхвърли,все пак такава вероятност съществува,..или пък прекалено много ме хваща срам от обекта на вниманието ми,че губя дар слово
Aleksa

Брой мнения : 73

Върнете се в началото Go down

Писане by Елена on Нед 13 Мар 2016 - 21:07

Заговаряла съм непознати момичета, момчета, малки деца, възрастни хора, кучета, котки, птици, зайци, катерици, скакалци, мишки и гущери .. И какво ли още не. Веднъж дори едно храстче заговорих, но то мълчеше упорито и не пожела да ми запали цигарата, не го изкефих. Дори се е случвало да минавам на по-интимни начала - прегърнах едно дърво преди известно време, още поддържаме контакт, когато отида на свиждане.
Мен също са ме заговаряли всякакви индивиди, от различен пол, възраст, религиозни виждания и биологичен вид.
Обаче в едно 90+% от случаите, които описах не е имало нищо сексуално/романтично. Било то на улицата, сред природата, в бара, в театъра, на някакво социално мероприятие, концерти, опашки в банката..
А що се отнася до реакцията на хората - рядко е негативна. Но пък почти винаги имам реален/ненатрапчив повод. Странно, но аз се отпускам в такива ситуации много повече и това е логично донякъде. Някак естествено си идва, понякога си създаваш контакти, а ако не поне забавни спомени.
Реакция от моя страна спрямо натрапници /"хора с лоша аура и дъх"/, при които игнорът не работи, съм рязка: "НЕ", "Разкарай се" или ако някой ми навлезе в личното пространство нежелан и предупреден - ритам, силно! А иначе съм отворена към приветливи заговарящи ме личности, дори много ме радват. Едно неочаквано "Здравей" от непозната ми оправи деня преди 2 седмици.
П.С.: В останалите 10-% съм нелепа гледка.... :Д
Елена

Брой мнения : 518
Местожителство : Центърът на света

Писане by livemealone on Чет 31 Мар 2016 - 22:49

Хъмммм...Да заговора някой случаен, ми се случва доста често...Обичам да говоря с непознати хора,предимно жени...Мъжете не са склонни да вържат разговор с непознат/а,още повече смислен...
Но е съвсем различно,когато харесваш въпросния човек!
Трябваха ми години,за да заговора една мацка,на която съм клиентака!И ей съдба...Когато го направих,тя изчезна...!
Не,че не си личеше от 100км.,че ми е грябнала окото,ама...
livemealone

Брой мнения : 35
Местожителство : София

Писане by Ins@ane on Вто 2 Авг 2016 - 3:39

Не мога да кажа със сигурност, защото за съжаление това никога не ми се е случвало. Ако наистина имам добро вътрешно усещане защо да не я?
Ins@ane

Брой мнения : 189
Възраст : 24
Местожителство : София

Писане by Valhalla on Вто 1 Ное 2016 - 14:18

Случвало се е да, но като цяло по барове и заведения, като цяло подходът ми е по-директен, и като цяло реакцията винаги е много позитивна... Smile Една голяма подробност обаче - говоря за барове и заведения в Западна Европа (нали...), за БГ все още нямам опит, + очевидно алкохолът много помага да се отпусне човек (както приближаващият, така и приближеният).

...Но ако трябва да генерализирам, моят личен опит показва, че момичетата винаги са трогнати и поласкани да получат  внимание и комплименти, макар и да им се наложи все пак да те отрежат поради една или друга причина.. Rolling Eyes

.. а понякога се е случвало да излезе и нещо по-красиво от цялата работа Smile Така че дерзайте и успех :wine:
Valhalla

Брой мнения : 168

Писане by thestupidone on Нед 27 Ное 2016 - 19:22

Ако съм пияна, напушена или двете едновременно бих заговорила.
Ако нито едно от гореизброените не е налице, ще сто и ще глдам тъпо молейки се тя да ме заговори Very Happy
thestupidone

Брой мнения : 12

Писане by TheWickedWitch on Пон 12 Дек 2016 - 21:47

Оказа се, че вече да. Явно хората се променят.
TheWickedWitch

Брой мнения : 163
Възраст : 27
Местожителство : В раковината на плажа

Писане by CinnamonSunday on Сря 14 Дек 2016 - 18:45

Много обичам да ме заговарят! Без притеснение- заговаряйте ме!

CinnamonSunday

Брой мнения : 92
Местожителство : Sofia

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото