Целуни ме.

Предишната тема Следващата тема Go down

Целуни ме.

Писане by Two plus Three plus on Сря 12 Авг 2015 - 23:52

Видях я на няколко крачки от мен.
Пауза.
Черен панталон с висока талия, отровно зелена блузка, от финна лека материя нагъваща се, като водопад около пъпа. Косата и беше красиво прибрана назад и откриваше част от врата и. Докато звука от токовете отекваше с обещание за черна дантела, вече се взирах в онези очи, тъмно кафяви. Отново блясъка, дали открива похотта в моето зелено.
Чувам звука от офиса и посочвам на друг служител позицията си. Дори две минути по-късно да се върна, времето за нея ще е свършило.
Както и да е, изчезна. Хвърлям ключовете си на отреденото им място и се отравям към душа, разкопчавам колана си, дънките се плъзгат меко по краката ми, измъквам се от тениската. Колана се е озовал в ръцете ми, след няколко удара усещам, как кръвта е придошла в кожата.
На колене съм, колебаех се между лавандула и мента, определено искам да е отпускащо. Получи се гъста пяна, втривайки я в стъпалата си, усещах, как се отнасям в мисли. Колкото повече се изкачвах толкова по бавно се движеха дланите ми. Чудя се дали цвета на гърдите и корема и ще се различава от този на слабините, дали ще успея да я докосвам без да изгубя дихателния си ритъм и да се отнеса напълно, ако имам тази възможност. Вече се задъхвам, увеличавам натиска, едва ли мога да изпитам по-силна възбуда от този начин, усещам течението, всички прозорци са отворени, хладно е, а струята е гореща и ме облива докато седя върху плочите.
Докато минавах пеша през парка няколко камъчета ме убодоха, усещах как са наранили кожата ми, при всяка стъпка. Асансьора ме отведе до петия етаж, взирах се в зениците си, докато се набираше нагоре, твоите имат същия цвят.
Хармонични устни, бледи, но жизнени, без да са дразнещо червени, усмивка, която разтапяше всичко в мен, макар и за секунди, на една касова бележка разстояние. Поглед жив и изгрящ. Искам да го видя в друга светлина.
Усещам, че пулсирам, спазъм, разочарование. Още една вечер, в която не свършвам.
Two plus Three plus

Брой мнения : 169
Възраст : 23

Върнете се в началото Go down

Re: Целуни ме.

Писане by Emp on Чет 13 Авг 2015 - 23:08

Па, уби ме..
Emp

Брой мнения : 99

Писане by Two plus Three plus on Пет 14 Авг 2015 - 1:16

Е, случва се.
Smile
Two plus Three plus

Брой мнения : 169
Възраст : 23

Писане by vesilik on Съб 24 Окт 2015 - 22:51

Без дъх!
Безмълвна съм.
Само горещо пулсиране, като вълна залива тялото ми.
sunny
vesilik

Брой мнения : 68
Възраст : 46
Местожителство : където си оставя шапката...

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото