На по бира, сокче, количка или студен чай.

Go down

На по бира, сокче, количка или студен чай.

Писане by Passion and Poison on Сря 13 Май 2015 - 14:08

Не намирам за необходимо да се представям, не съм от вчера или днес в този форум, натрупала съм доволно количество мнения, които всеки заинтересован би могъл да погледне за бърза справка що за животно се крие от другата страна на монитора.

Готова съм да се съобразя с чревоугодническите предпочитания на всеки един, включително и с пространствените желания (в капацитета на мила София), в търсенето на приятна компания, нови запознанства и дай Боже (нищо, че съм атеист) ново/и приятелство/ва. Откривам вас, преоткривайки себе си (ако се чудите дали съм толкова отчаяна - по принцип да Very Happy , но в случая символично си разбивам предразсъдъците, за да си разбия по същия начин и асоциалността (nobody cares, ама дай да се обясняваме)).

Приключвам тук с изчерпателността си, с риск да не заинтригувам никого, но пък без риск да има заспали и отегчени от поста.

Последната промяна е направена от Passion and Poison на Сря 13 Май 2015 - 22:29; мнението е било променяно общо 1 път
Passion and Poison

Брой мнения : 574
Възраст : 23
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Re: На по бира, сокче, количка или студен чай.

Писане by Emp on Сря 13 Май 2015 - 21:50

Кога и къде, за мен едно чайче, моля Smile
Emp

Брой мнения : 99

Писане by Flauen on Нед 17 Май 2015 - 15:09

И аз бих се възползвала от поканата, тъй като съм нова тук разгледах малко набързо постовете и поне слушаме г-д сходна музика. Аз съм на 25, живея в центъра и ще се радвам да имам с кого да изпия по нещо, тъй като обикновено съм свободна през деня, когато другите работят. За повече информация за мен, бих отговорила с удоволствие на лични. Хубав ден! Smile
Flauen

Брой мнения : 2
Възраст : 29
Местожителство : София

Писане by insane__ on Сря 20 Май 2015 - 23:34

хей това може да се получи много добре - на по бира, сокче или студено чайче вярно с непознати хора, но пък може да е началото на супер приятелства! поздравления че сте пуснали и такава тема Smile
insane__

Брой мнения : 41
Възраст : 27

Писане by NoMore,,, on Чет 11 Юни 2015 - 17:27

Super ideika, i az imam nyjda ot novi zapoznanstva. Samo kazvaite koga i kyde Smile

Забележка от модератор: Моля, пишете на кирилица!
NoMore,,,

Брой мнения : 22
Местожителство : Sofia, Bulgaria

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото