Свети Валентин :)

Предишната тема Следващата тема Go down

Свети Валентин :)

Писане by BA BI on Сря 28 Яну 2015 - 0:10

Здравейте момичета! Решихте ли вече как ще изненадате своите половинки за празника на влюбените Smile
BA BI

Брой мнения : 46
Възраст : 20
Местожителство : Burgas

Върнете се в началото Go down

Re: Свети Валентин :)

Писане by Passion and Poison on Сря 28 Яну 2015 - 11:06

С кученце. Мечта ѝ е да има.. (дано да не чете форума).
Passion and Poison

Брой мнения : 574
Възраст : 22
Местожителство : София

Писане by BA BI on Сря 28 Яну 2015 - 15:27

Моята пък иска пиленце Very Happy
BA BI

Писане by Erdbeben on Чет 29 Яну 2015 - 11:05

Моята за 14 иска просто да бъде с мен, но май няма да успея да й сбъдна това желание...
Erdbeben

Брой мнения : 751
Възраст : 24
Местожителство : София

Писане by Two plus Three plus on Чет 29 Яну 2015 - 14:10

Ще и подаря плюшена овца. Kiss
Two plus Three plus

Брой мнения : 169
Възраст : 23

Писане by Гост on Съб 31 Яну 2015 - 20:59

Замислих се, ако имах приятелка на този празник как ли бих я изненадала.
Бих резервирала стая в хидропарк Вятърните мелници и на вечерята ще й предложа да живеем заедно. Да си купим или ако в момента не е по възможностите ни, да си наемем апартамент и да го обзаведем заедно. Пък дали ще живеем заедно завинаги, това няма значение, не бих губила време повече да пресмятам, очаквам, предвиждам, съмнявам..
Животът е толкова кратък, че докато се наканим да го изживеем, вече дишаме прахта му...
А на мен това ми е мечта, да живеем заедно. Да обичам и да се чувствам обичана. И сутрин да не се будя сама.
Бях останала с впечатлението, че Maybeline, а също и Regina живеят с приятелките си. Значи това не е сън, а реалност? Ех, бъдете щастливи! Sleep

Отплеснах се.. таа.. този 14-ти февруари ще бъде просто ден от календара, дори може да го изрежа, така, да не стои да го гледам.

Гост
Гост

Писане by Regina on Съб 31 Яну 2015 - 21:53

FEAR OF LIFE написа:
Отплеснах се.. таа.. този 14-ти февруари ще бъде просто ден от календара, дори може да го изрежа, така, да не стои да го гледам.

Защо? 14 февруари е прекрасен ден в почти края на зимата. Често празнувам на него рождения си ден - какво му е? Ся, това, че търговците и медиите са превърнали един католически светия в пореден повод за оборот на цветя, дрънкулки, алкохол, куверти, почивки и естествено, изобилие от плюшени задници ("сърца") ... ами, това са правилата на пазара. И хората там трябва да се изхранват, в крайна сметка.
Тъжното е когато това е за сметка на ужасно много хора по света, които тази блудкава боза в нюансите на розовото и червеното ги кара да се чувстват зле. Не робувай на клишета! Кефи се на всеки миг и не оставяй самооценката и състоянията си в ръцете на мейнстрийма - защото нищо добро не чака никого там.

Бях останала с впечатлението, че Maybeline, а също и Regina живеят с приятелките си. Значи това не е сън, а реалност?
Не, не е сън. Но и аз не съм живяла винаги така. Всички сме карали своите сдухани св. Валентини, Коледи, Нови години, Рождени дни и всякакви други тържества на глупостта и суетата, в които сме се чувствали самотни, забравени, непотребни и необичани.

И всички можем да се върнем там един ден, при едни или други обстоятелства.
Има неща, които зависят от нас и такива, които не зависят. Момента, в който сме в състояние истински да разграничаваме двете е моментът, в който спираме да бъдем нещастни.
До това опира...не всичко, но много Wink Бъди щастлива и ти и горе главата - нещата ще ти се получат!
Regina

Брой мнения : 273

Писане by Luvcheto_90 on Нед 1 Фев 2015 - 1:11

За мен този празник не съществува, както и за приятелката ми. Ден на любовта хаха трябва утре да и кажа, че ще я обичам само един ден в годината Very Happy Да видим дали ще оцелея. Абсолютно американски глупости да им напомнят за деградиралото им общество, което е влюбено само и единствено в консумирането на всичко, което може да се купи с пари и да напомня на онези, които са пропаднали по стълбичката на американската мечта, че могат да си поплачат веднъж в годината за несправедливата съдба. Виното вече е друго нещо Smile Отдавна исках да опитам токайско вино. На 14 февруари се пие вино (или друг алкохол), защото се пада събота, любим ден от седмицата, защото може да се видиш с любимите ти хора, било то приятели или любовта на живота ти.
Luvcheto_90

Брой мнения : 29
Възраст : 27

Писане by BA BI on Нед 1 Фев 2015 - 1:22

Е, че е глупост- глупост е, но защо пък да не изненадаш още един ден допълнително приятелката си и да я накараш да се чувства обичана Smile аз реших да и направя "101 причини да те обичам", които ще приготвя аз с искрени думички от душата си Smile
BA BI

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото