За лесбийките и зодиите ^_^

Страница 3 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Re: За лесбийките и зодиите ^_^

Писане by boby on Съб 30 Яну 2010 - 21:08

Много ти благодаря за изчерпателния отговор Gothica беше ми много интересно да разбера повечко .Още веднъж много ти благодаря Само това за дрешките малко се разминава с мен защото предпочитам да си ги купувам сама ,но това са незначителни подробности

Последната промяна е направена от boriana на Съб 30 Яну 2010 - 21:26; мнението е било променяно общо 1 път
boby

Брой мнения : 35

Върнете се в началото Go down

Писане by Gothica on Съб 30 Яну 2010 - 21:14

DUKA, привет първо :lol: Не се проявява след 30тата година хахахаа тогава започва да влияе най-силно... Аз за себе си не мога да кажа точно как го усещам, защото съм Риби с асцендент Риби и ми е малко смесено едно такова :lol: Ама предполагам при теб си е изявено поне малко засега...
Gothica

Брой мнения : 549
Възраст : 27
Местожителство : София

Писане by DUKA on Сря 3 Фев 2010 - 13:05

Gothica, да не искаш да кажеш, че след 30г. от фалшиви риби ще стана същински телец? Аз отсега май натам драпам повече, а ако след 30 стане по-тенденциозно...? Тревожа се вече.. Хороскопа на телците ли ще трябва да чета? :(
DUKA

Брой мнения : 44

Писане by jessy on Сря 3 Фев 2010 - 13:17

Хаха, че телец си е една много хубава зодия. Smile
Моят асцендент пък е водолей и не искам изоообщо да се проявява. :lol:
jessy

Брой мнения : 396
Възраст : 32

Писане by DUKA on Сря 3 Фев 2010 - 13:41

jessy, дали ще може да ги разменим? bounce
Струва ми се, че предпочитам твоя водолей, пред моя телец.
DUKA

Писане by jessy on Сря 3 Фев 2010 - 14:04

Ами никакъв проблем-давам ти го. :lol:
jessy

Брой мнения : 396
Възраст : 32

Писане by noapte on Сря 3 Фев 2010 - 14:30

Аз пък съм отчайващ случей, Водолей с асцендент Водолей.. Smile
noapte

Брой мнения : 11

Писане by Gothica on Сря 3 Фев 2010 - 15:01

Майко мила... Водолей с водолей, че и жена... Very Happy Иначе, ДУКА, нищо подобно :lol: Всичко е комплексно... Допълват се Wink
Gothica

Писане by burntwithdesire on Сря 3 Фев 2010 - 15:36

хаха, дука Smile аз съм по обратния начин. телец с асцедент риби. точно когато телецът ми прави номера, рибата ше се включи с възможно най-подходящата си черта за ситуацията... ако стана на 30, не знам как ще се оправят Smile
burntwithdesire

Брой мнения : 472
Възраст : 29
Местожителство : Варна

http://www.photo-forum.net/burntwithdesire

Писане by noapte on Сря 3 Фев 2010 - 19:32

Gothica,[b] толкова ли е зле положението? Можеш ли да ми дадеш малко повече информация..?
noapte

Писане by Gothica on Сря 3 Фев 2010 - 20:19

Нееее хахах глупости не е зле положението просто на мен жените водолеи имат навика да ми образуват нерви от време на време Very Happy

Асцендент във Водолей - Жена

„Падам си мечтателка."

Жената с изгряващ знак във Водолей си е доста разсеяна и въпреки това от погледа й не убягва нищо. Колкото и да е парадоксално, и за миг не се отказва от човеколюбивите си идеали, представата си за вярност и преданост и вродената си доброта. Дори и да сте последният сиромах, трябва да сте богат на заложби, идеи и постижения, ако искате да я спечелите. В любовта е разсеяна, нищо чудно да забрави годишнината от първата ви среща и как точно пиете кафето - със или без захар, но никога няма да подлага на съмнение убежденията ви и да ви кара да правите компромиси с тях.
В любовта прилича на банкер - срещу интелектуалните ви предимства и доброто възпитание вписва уязвимите ви места и после тегли чертата, за да види какво се получава в крайна сметка. На нея са й чужди женските глезотии и дрънкулки, никога няма да се остави и във властта на страстите. Поеме ли на някое екзотично приключение, сигурно ще ви се обади чак когато се върне. Рядко страда за дома, още по-рядко се чувства самотна. Ако още не сте го разбрали, ще ви кажа, че това е най-странната представителка на изгряващите знаци.
Излишно е да ви обяснявам, че не търси какъв да е мъж ( жена ), нито пък ще търпи връзка, която да не е белязана с вълнение, с неудържимо сексуално привличане и здраво приятелство. По тази причина и връзките й с мъжете ( жените ) започват и завършват най-неочаквано. Затова и не е зле да ви предупредя: жената с Асцендент Водолей не търпи някой да се отнася с нея така, сякаш е негова собственост, или да я принуждава да си стои вкъщи, но въпреки това държи много да й обръщат внимание. Ако се държите хладно и сдържано или все повтаряте, че сте много зает (както ще прави тя), току-виж жената с изгряващ знак във Водолей реши, че не си струва да си хаби патроните. Не забравяйте, тя е същински парадокс. Затова пък е остроумна и забавна и не е тесногръда. Да си рече човек, че в жилите и тече кръв не на друг, а на самия X. Дж. Уелс. С нея никога няма да ви е скучно.
Gothica

Писане by transcendent_story on Сря 3 Фев 2010 - 20:29

Първо,браво за хубавата тема.
Незнам дали хомосексуалните жени имат пристрастия към астрологията,но ако са ..то аз съм една от тях.Всъщност по-скоро си мисля,че голям процент от хората редовно си четат хороскопа и правят някакви"отметки"в графика за "потенциалните"партньори,следователно и "нормалните" много живо се интересуват от астрология.Аз примерно съм овен,но всички мои познати все ми казват,че не приличам на овен и според мен са си напълно прави.Какъв овен очакваш с такъв кекав асцедент-Козирог.Бих казала напълно противоположна комбинация (от там и вечните ми вътрешни противоречия).Иначе определено има нещо с тея"бабини деветини" за сходствата и подходящите партньори.Мога да кажа от малкия си опит,че не се разбирам определено добре с рак,козирог,скорпион...и нямам нищо против тея хора,даже напротив много често съм се възхищавала от тях,но знам че в един момент нещата от нищо се объркват.Просто природата ми е прекалено директна и свободолюбива,без да поставям стереотипи понеже самата аз ще попадна там.Може би различните разбирания за нещата,гледните точки,вродените"таланти",или така де.. качества с които да побъркваме.И все пак обикновенно подбирам партньорките с внимателното око на наблюденията ми спрямо другите"примери" ,като предпочитам за приятна компания лъвове,телци,овни,водолеи,везни,риби.Незнам от какво зависи цялата тази схема с "сходствата"в зодиите,но опредено понякога работи ...В момента съм на тема"лъвове" ииии съм повече от доволна.Просто има ужасяващи на моменти прилики и теми,теми,теми за ужасно много разговори и тръпки Kiss
transcendent_story

Брой мнения : 8
Местожителство : Sofia

Писане by noapte on Сря 3 Фев 2010 - 21:36

E щом те нервират значи заинтригуват вниманието ти все пак. Smile
Мерси!
noapte

Писане by DUKA on Чет 4 Фев 2010 - 0:01

burntwithdesire написа:...аз съм по обратния начин. телец с асцедент риби. точно когато телецът ми прави номера, рибата ше се включи с възможно най-подходящата си черта за ситуацията...
Живот си живееш ти... Когато чета разни прозрения за рибите, обикновено трябва да вложа доста фантазия и добро желание, за да ги отнеса към себе си. Особено частта за мистицизъм и шесто чувство направо ми липсва. Колкото до съчетаването на телешко с рибешко... не му разбирам твърде. Вероятно и там не се класирам добре. Аз съм една никаква зодия... Зодия опосум. Важното е, че егото ми е безгранично и носа ми е в небето. Rolling Eyes

Последната промяна е направена от DUKA на Пет 5 Фев 2010 - 15:57; мнението е било променяно общо 1 път
DUKA

Писане by Chimaera Phantasma on Чет 4 Фев 2010 - 14:03

Добре, хайде и аз да питам Gothica какво ще каже за рак с асцедент лъв още непрехвърлила 30те? Embarassed

Chimaera Phantasma

Брой мнения : 73

Писане by Milena on Съб 6 Фев 2010 - 12:46

Gothica, може ли и моя асцендент да определиш, моляя Rolling Eyes ?
17 юли, 1986 г, 13:50-14:00.
Имаш много бири да получаваш от съфорумките за услугата вероятно, та от мен може>>> една бяла престилкаSmile, Wink
Milena

Брой мнения : 37

Писане by Gothica on Съб 6 Фев 2010 - 23:24

Хммм в някои случаи разлика от 5 - 10 минути не е проблем за изчисляването на асцендента... Обаче в твоя случай ще трябва да ми кажеш дали 13 и 50 или 14? Между два асцендента си по този начин - везни и скорпион...
Gothica

Писане by EVI on Пон 8 Фев 2010 - 13:25

Gothica написа:Ако ми кажеш кога и в колко часа си родена ще ти кажа какъв ти е Wink

:( Ако не знаеш в колко часа си родена, и няма кой да питаш? Цял живот ще си живея без асцендент :affraid: ... кой знае какво изпускам, м? Cool Twisted Evil
EVI

Брой мнения : 1089
Местожителство : Северния полюс

Писане by black_tearsss on Пет 12 Мар 2010 - 23:40

аз съм близнаци с асцедент овен бих казала направо супер не стига че постоянно си забравям ключовете, но и сама си викам за това
black_tearsss

Брой мнения : 16

Писане by rainbow on Сря 24 Мар 2010 - 18:47

Ох, направо го забравих това форумче, но тази тема... bounce Аз съм гордо близначе,с асцендент лъв и комбинацията е ... ъм... меко казано объркваща Very Happy
rainbow

Брой мнения : 20
Местожителство : Varna

Писане by sun_rise on Чет 25 Мар 2010 - 16:01

Аз също съм близнаци и се радвам .... но не си знам асцендент-а .... :?
sun_rise

Брой мнения : 52

Писане by rainbow on Съб 3 Апр 2010 - 17:12

sun_rise, ако си знаеш точния час на раждане ще разберем асцендента ти Smile
rainbow

Брой мнения : 20
Местожителство : Varna

Писане by sun_rise on Съб 3 Апр 2010 - 18:31

Ами да разбрах го .... скорпион което изобщо не е на добре Smile
sun_rise

Брой мнения : 52

Писане by ???? on Вто 20 Апр 2010 - 13:09

Gothika дали ще е твърде нахално от моя страна да ми споделиш описанието на хороскопа ми? Embarassed Като цяло и аз съм на мнение,че има по нещо вярно в хороскопите,но не всички,малко по - конкретните,които включват и асцедента.
Родена съм на 12.09.1988 в 18:42 някъде, зодия-дева,асцедент-водолей и луна във везни Smile Много ще съм ти благодарна!! Smile sunny

????
Гост

Писане by angel91 on Вто 11 Май 2010 - 15:28

Аз съм зодия телец с асцендент везни Smile
angel91

Брой мнения : 9
Местожителство : Габрово