За лесбийките и зодиите ^_^

Страница 2 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Re: За лесбийките и зодиите ^_^

Писане by aX Tuuu... on Нед 24 Яну 2010 - 0:09

... ох, burntwithdesire, моля, дай по-весело, защото е факт, че тук се говори за сериозни неща... като зодии и... други неща, но ти, откакто писа за този макет... напоследък си загубила цялата си веселост... и това притеснява целия екип тук ("в редакцията сме полудели"), но не сме готови да се предадем Какво като отнема 200 години да се завърши архитектура? Хайде,
aX Tuuu...

Брой мнения : 445

Върнете се в началото Go down

Писане by burntwithdesire on Нед 24 Яну 2010 - 0:20

хахахх джийзъс! толкова ли беше зле тва с леда, аз откровено се самосмях на него
макетите, 2 на брой, всъщност ги предадох днес - следователноо прокобата трябва да е изтекла вече... но радикална прокрадваща се мисъл напоследък е да прекратя 200-те (е, тва се членува странно) години сухарство и да се отдам абсолютно на нещо, в което не ме бива... for example, хумора!
burntwithdesire

Брой мнения : 472
Възраст : 29
Местожителство : Варна

http://www.photo-forum.net/burntwithdesire

Писане by aX Tuuu... on Нед 24 Яну 2010 - 0:40

Добро начало! Приема се! Нормално е... ти си хем овен, хем телец... хем архитект... Май има нещо вярно в това, че хората, които са на границата между две зодии са по...
Абе не знам какви... в редакцията вече се успокоихме и ще си легнем! На който не му се спи да обясни има ли разлика, ако си на 21-ви 22-ри или си твърдо стъпила в съответния зодиакален знак.
aX Tuuu...

Писане by burntwithdesire on Нед 24 Яну 2010 - 0:48

ейй виж, поне на твоята интерактивна картинка извънземните ме приемат при себе си! от кога чакам!
и неее, моля те, готова съм да си хвърля полу-занаята, само заради тази сериозност, която тегне над гръмкото 'архитект'...
но много странно появил се анализ над моята личност, ще го отдам на връзка с космоса! спокойна ви нощ, редакция!
burntwithdesire

Брой мнения : 472
Възраст : 29
Местожителство : Варна

http://www.photo-forum.net/burntwithdesire

Писане by Ihina on Нед 24 Яну 2010 - 2:24

Ще направя и аз едно включване... Значи аз се водя м/у везни и дева... Казвали са ми, че има начин точно да се пресметне коя от двете зодии... Бях си смятала асцендента едно време, но съм го забравила... Сега и да се опитам, докато го пиша туй, няма как да стане, щото мама спи, а не знам в колко часа точно съм родена...

Определено притежавам повече от характеристиките, присъщи за дева, но и доста от тези на везните... По-нататък ще направя включване и за асцендента...

Колкото до това влияят ли, до каква степен и как зодиакалните знаци при общуването... Според мен са със сигурност един от влияещите елементи...

"Каква зодия си?" не фигурира сред въпросите, които задавам, когато се запозная с даден човек, така че нямам наблюдения как това влияе върху взаимоотношенията ни... Има скорпиони, мъже и жени, с които се разбирам и такива, с които не... Същото важи за овени, телци, стрелци, лъвове, близнаци, деви, везни... Имам само един познат, който е риби и с него си бяхме страхотни дружки...

По китайския зодиак пък съм петел :lol:
Ihina

Брой мнения : 858
Възраст : 36
Местожителство : София

Писане by boby on Нед 24 Яну 2010 - 14:23

И аз се интересувам от зодии и астрология, но никога не съм се замисляла над зодиите на фрeндките ми до скоро.Вече май сериозно ще взема да обръщам внимание .Може да има нещо общо.А що се отнася до асцендента ми то козирог и козирог незнам какво добро вещае Някой ако знае нещо по въпроса за тази комбинация може да драсне няколко редчета .Ще съм благодарна

Последната промяна е направена от boby на Пет 25 Юни 2010 - 17:31; мнението е било променяно общо 1 път
boby

Брой мнения : 35

Писане by aleks4et0 on Пон 25 Яну 2010 - 17:39

Ами предвид това,че съм зодия Водолей,а ние водолеите сме много духовни личности :cheers: Аз лично се интересувам,нямам представа как се познава за определената зодия,но на мен много пъти са ми познавали,както и общите черти на самата зодия съм си чела и повечето неща наистина си съвпадат.Интересно ми е определено и не пропускам да си го прочета винаги,когато има статия в някои списание.
aleks4et0

Брой мнения : 88

Писане by aX Tuuu... on Пон 25 Яну 2010 - 18:02

Водолей казваш! Ето една не... особено представителна извадка на хороскопите за зодията днес:

Предложения за допълнителна работа са причината да сте разсеяни. Приемете я без да губите време и резултатите ще ви зарадват преди края на работния ден. Обмислете начините за обогатяване с нови знания.Не налагайте мнението си. Няма смисъл да се карате с колегите си, които нямат вина за професионалните ви проблем. Причината е във ваши грешки.

Днес не си позволявайте лукса да нехаете на работното си място. Заемете се с ангажиментите, които не търпят отлагане във времето, но в същото време се постарайте да изпълнявате и рутинните си задължения. Опитайте да структурирате така служебните си задачи, че да ви остане време и за забавления с приятели.

или направо за цял януари:

През първата седмица на януари не бива да прекалявате с гостоприемството си и да отнемате от времето, което принадлежи на интимния ви партньор. Свободните може неочаквано да се влюбят в човек, за когото никога не са мислили, че ще привлече вниманието и сърцето им. Ако имате намерение да сключите брак през януари, подходящите дати са 8-и и 22-и (ден на Венера) или 24-и (ден на Слънцето). Този месец е добре да си дадете по-продължителна почивка, дори ако се наложи да ограничите разходите си. Важно е за здравето ви. Никой няма да ви възнагради, че се раздавате в работата, без да мислите за себе си. Натоварете колегите си с вашите задачи, а ако имате собствена фирма, следете дейността й от вкъщи. Обърнете внимание на децата си, ако имате такива. Уверете ги, че са на първо място в живота ви.
Не пропускайте да вземате витамини и да си хапвате плодове. Бъдете грижовни към здравето си най-вече в дните 15-18-и, когато Луната е във вашия знак.

ВСЕ ТРЯБВА ДА ИМА НЕЩО ВЯРНО Smile
...затова не ме радват хороскопите... само личните наблюдение за това кои черти принадлежат на дадена зодия, но толкова често греша, че... зодията не е толкова важна Smile
aX Tuuu...

Писане by feet of clay on Сря 27 Яну 2010 - 23:15

аз също се интересувам от зодии. определено смятам, че дават обща насока за характера на човек. наблюдавала съм изключения, но толкова рядко, че почти не важи.
не съм чак толкова запозната с темата, но обичам да се вглеждам в хора и характери, така че тези знания ми помагат.
колкото до хороскопа - абонирана съм, но винаги гледам да си го чета в края на деня, за да не се настройвам предварително. понякога съм имала удивителни съвпадения, по-често не. мисля, че общите хороскопи не вършат работа
иначе съм дева, не си знам аксцедента
feet of clay

Брой мнения : 640
Възраст : 41

Писане by Gothica on Сря 27 Яну 2010 - 23:29

Ако ми кажеш кога и в колко часа си родена ще ти кажа какъв ти е Wink
Gothica

Брой мнения : 549
Възраст : 27

Писане by feet of clay on Чет 28 Яну 2010 - 1:43

трябва да питам мама, че все забравям
благодаря, ще ми е интересно да разбера
feet of clay

Писане by feet of clay on Чет 28 Яну 2010 - 14:50

Gothica, родена съм на 30 август 1976 в 10:20 вечерта
предварително благодаря angel
feet of clay

Писане by Gothica on Чет 28 Яну 2010 - 19:29

Хихи близнаци, хубава работа:

Асцендент в Близнаци

„Довечера съм заета.”

Жената с Асцендент в Близнаци още е запазила у себе си нещо от детето. Дай и да се превива от смях, да се шегува, да припка насам-натам. Не я свърта дълго на едно място, освен ако, разбира се, не говори по телефона. Обикновено е ненадмината домакиня, посреща ли гости, е направо неотразима. Ентусиазмът и е заразителен и тя е толкова чаровна, че мъжът ( в нашия случай - жената :lol: ) с нея е склонен да забрави обидата, задето тя флиртува едва ли не с всеки срещнат. Един ревнивец обаче може и да полудее от неспокойния й дух.
Жената с изгряващ знак в Близнаци има цял гмеж от приятели, защото винаги е душата на компанията. Сякаш е родена, за да се забавлява и да изживява приключения, Остроумна е и може да ви говори до среднощ. Колкото и да е изненадващо, държи на семейството, а ако закъсате, начаса ще ви се притече на помощ. Харчи си парите за пътешествия, развлечения, за житейските наслади. Пада си по мъже ( пак в нашия случай - жени :lol: ), които преливат от енергия (и като нея не ги свърта на едно място), които са общителни, умни и отдадени на някаква идея или кауза.
Жената с Асцендент в Близнаци държи мъжът ( жената :lol: ) да няма нищо против, че къщата им вечно е пълна с нови приятели, възрастни роднини, съседи и изгубили се кучета, а също да се снимат непрекъснато за да имат спомен от съвместния си живот, и да си сложат телефон и в колата.
Този мъж ( жена :lol: ) не бива да роптае, че в зависимост от настроението жената с изгряваш знак в Близнаци е ту блондинка, ту червенокоса, ту брюнетка. ( или в твоя случай - "кръц къдриците" :lol: ) Нейният любим вероятно ще я търпи просто защото повечето мъже ( жени :lol: ) не могат да й устоят от всички изгряващи знаци това е жената с най-неотразим чар. Не се ли държите с нея както подобава, тя ще се изнесе, без да вдига скандали, и ще вземе със себе си единствено спомените.
Gothica

Писане by . on Чет 28 Яну 2010 - 20:48

Искам и аз таковааа хахах

Иначе аз съм дева ... мммного хубава зодия, разбирам се предимно с земните знаци и винаги те са ми привличали вниманието, не че така ги избирам. Няма зодии, които да не харесвам - само хора, които ме тварят .

П.П Забравих скорпионите. До сега съм срещнала само един, с който мога да се разбера. Страшна зодия.
.

Брой мнения : 120

Писане by Doña Dyke on Пет 29 Яну 2010 - 22:32

eklekth написа:Искам и аз таковааа хахах

@eklekth А данни?
Doña Dyke
Admin

Брой мнения : 1234
Възраст : 35

http://www.bgles.com

Писане by . on Съб 30 Яну 2010 - 11:21

28 август, но часа не се знае точно ... според майка ми е било доста отдавна и не си спомня Very Happy Но е било някъде между 00:00 и 1:00 ... А има ли някакъв начин наистина да разбера в колко часа съм родена (архиви или нещо такова). Исках да си направя tattoo с часа и кординатите на китката, но уви .... Neutral
.

Писане by Doña Dyke on Съб 30 Яну 2010 - 11:46

Не знам болниците дали пазят подобни регистри, още повече ако събитието се е състояло преди повече от 10 години, което вярвам е така Very Happy. Това ме навежда на мисълта, че за един макар и бегъл опит за определяне на асцендент ще трябва да кажеш и коя година си раждана... Twisted Evil
Doña Dyke
Admin

Брой мнения : 1234
Възраст : 35

http://www.bgles.com

Писане by . on Съб 30 Яну 2010 - 11:56

извинявам се (че оплесках темата така ) - 1990 ... сериозно се замислих, че трябва да отида да проверя. Кофти ми е да стоя в неведение :(
.

Писане by Gothica on Съб 30 Яну 2010 - 12:54

Така, така... По тези часове единственото, което мога да ти кажа е, че или си с асцендент Рак или с Близнаци... Харектеристика за асцендент Близнаци съм дала по-горе. Ето нещо и за рака:

Асцендент в Рак - Жена

„Държа много на семейството си."

Това е жена на принципите, повелителката на промените. При нея търсенето на Господин ( Г- жа ) Истинския се превръща едва ли не в мания - тя е готова да стигне чак в Китай, само и само да бъде с него ( нея ). И все пак корените й са в родния дом, така че избраникът на сърцето и би могъл да очаква, че всичко ще приключи там, където е започнало - в бащината й къща. Жената с Асцендент в Рак е луда на тема обзавеждане и уют, затова ще превърне къщата или апартамента си едва ли не в изложбена зала, достойна за снимка в списание „Наш дом". Тъй като привлича мъжете ( жените :lol: ) с дебела кесия, няма да се учудя, ако живее в петзвезден хотел, където ще си носи лозовите листа, които е купила на пазара, и ще приготвя на своя любим постните сърмички за Бъдни Вечер.
Тя е от жените с най-силен „семеен” инстинкт. Притежава невероятна интуиция, вродена лечебна сила и си намира мъже ( жени ), които не по-малко от нея държат на семенното огнище и ще й разказват чак до зори какви несрети са ги сполетели при предишните им връзки. Няма да си тръгнете от тази жена същия. Нали помните, тя умее да преобразява всичко, не само дома си, до което се докосне, и вие не правите изключение. Не е дребнава, но може и да ви се стори такава, понеже се притеснява за всичко, като се почне от внезапните проливни дъждове, заради които може да стане наводнение, и се стигне до счупените нокти.
По свой си крехък, уязвим начин тя е сред най-привлекателните жени, ала въпреки това също е изживяла разочарования в любовта и понякога става направо неразбираема - например след едногодишна връзка, в която според вас всичко върви по мед и масло, най-неочаквано престава да ви говори заради някаква мнима обида, която уж сте й нанесли. Или след като вече сте се оженили и вие сте се заели с някакво професионално поприще, жената с Асцендент в Рак ни в клин, ни в ръкав решава, че има нужда от по-голяма сигурност. Предразположете я с думички от рода на „сигурност", „корени", „ипотека". Тя не само ще се усмихне и ще грейне, тя направо ще засияе. При нея не чакайте сама да действа, тя ще ви даде само ответни действия. Няма да ви обожава, но ще се вкопчи във вас като удавник за сламка. Жената с Асцендент в Рак наподобява често повтарящ се хубав сън и нежен спомен.
Gothica

Писане by marea on Съб 30 Яну 2010 - 14:31

Асцендентът се проявява след 30 годишна възраст, нали? :scratch:
marea

Брой мнения : 9

Писане by Gothica on Съб 30 Яну 2010 - 14:57

По-скоро тогава започва да влияе най-силно...
Gothica

Писане by marea on Съб 30 Яну 2010 - 15:19

Значи има още време докато стана човек :lol:
marea

Брой мнения : 9

Писане by boby on Съб 30 Яну 2010 - 18:17

Да marea ,той е решаващ. Характера на човека се определя от асцендента, просто той оказва по голямо влияние А сега някой да ми каже нещичко и за козирога с асцендент козирог ще ви бъда много благодарна
boby

Брой мнения : 35

Писане by Gothica on Съб 30 Яну 2010 - 21:04

Охооооо и ти си като мен двойна... Това поянкога е нож с две остриета:

Асцендент в Козирог - Жена

„Обичам да си поставям цели."

Жената с Асцендент в Козирог непрекъснато ще си поставя цели, ще пише списъци, ще подрежда килера със запаси от храни и въпреки това, дори след като прехвърли трийсетте, ще моли майка си да дойде с нея в универсалния магазин, за да и помогне в избора на дрехи. Това е жена, здраво стъпила на земята. Макар и нощните забавления да не са и чужди, тя вечно се тревожи за нещо и под пластовете самообладание всъщност си е свита и притеснителна. Обича филмите на Уди Алън, понеже в тях той е изразил страховете й. Тя се бои да не сбърка в избора, да не обикне неподходящ мъж (жена ), да не допусне в дипломната си работа и най-безобидната правописна грешка. И въпреки това излъчва невероятно самочувствие. Разберете ли това раздвоение у нея, можете да навлезете и в свещените селения на сърцето й.
Ако изречете на глас страховете й, ако започнете да и натяквате за един или друг недостатък или поставяте под съмнение плановете й, вие сте аут от нейния живот. Но разберете ли до какво се свежда формулата на приятелството с нея, тя начаса ще ви допусне до себе си и ще ви бъде вярна и обичаща партньорка. Винаги ще оправдава доверието ви, ще споделя вашите мечти. Малко отчуждена и сдържана е, но никога студена или груба. Не бърза да покаже чувствата си и наподобява пролетно цвете, което се разлиства малко по малко.
Мъжете ( жените ) усещат тази нейна колебливост и са привлечени тъкмо от нея. Нали най-съблазнителни са именно жените, които не се хвърлят в една връзка с главата напред! Половината удоволствие е в това да я убедите и „свалите". Може и да не е първа красавица, но мъжете ( жените ) рядко обръщат внимание на това. Жената с изгряващ знак в Козирог няма да седне да се саморекламира, да се перчи, че, видите ли, е завършила бизнесадминистрация и вътрешна архитектура, освен това е сред най-остроумните хора, които сте срещали. Тази жена не е някоя вятърничава въртиопашка.
Дребнавите, неинтелигентни мъже (жени ) я отблъскват. Същото важи и за мъжете ( жените ), които не знаят какво искат и са на настроения - с тях тя се държи направо вледеняващо. Поставя си възвишени цели и ги преследва с плам. Търси искреност, почтеност и... а, да, не е зле и да имате малко пари в банката.

Общо взето двойна доза амбиция...
Gothica

Писане by DUKA on Съб 30 Яну 2010 - 21:06

Я! Научих нещо ново. Асцендента се проявявал след 30г... :scratch: Все си мислех, че съм фалшиви Риби, защото давам доста отклонения от описанията. После, когато открих понятието `асцендент`, се поукротих и зарадвах, понеже открих някакви общи неща със себе си. Сега, обаче, отново съм озадачена, защото пък нямам 30г. Да му се не знае..
DUKA

Брой мнения : 44

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 2 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics